SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 31.01.2016, 11:58   #1071
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Продовження!

- Коли ти, будучи в ДАПі, остаточно зрозумів, що треба виводити наших бійців звідти?

- Десь після 10 січня, коли почав виїжджати сепарський танк і валити прямою наводкою по терміналу і вишці. А ми не могли нічого йому протиставити, викликали нашу арту, але зняти його ніхто чи не міг чи не хотів. В нас в ДАПі були ПТРК (Протитанковий керований ракетний комплекс) і повно ракет до нього, але майже не було людей, які вміли ними користуватись. Один з цих бійців був тяжко поранений, інший може боявся, я не знаю... Я тоді так шкодував, що не навчився стріляти з ПТРК! Навчився вже, коли вийшов звідти. Я йому казав: давай занесемо його на позицію, ти мені будеш розказувати, що і як, а я стрілятиму. Але він не погодився, на жаль. А за пару днів, коли прибула чергова ротація вороги відкрили щільний вогонь, трасуючі кулі влетіли до терміналу і всі ПТУРи (ракети до ПТРК) просто згоріли… Я ходив тоді і прямо говорив, що тримати ці руїни ціною життя хлопців просто немає сенсу. 16 січня виїхав на МТЛБ під час чергової ротації. Їдучи звідти, я сказав пацанам, які там лишалися: "Щасливий той, хто поїде звідси 300-м". Був переконаний, що аеропорту лишилося всього кілька днів. Зрештою, це тоді уже всі розуміли, просто надіялись, що командування таки виведе хлопців звідти. З моєї роти лише семеро бійців вийшли звідти на своїх ногах…

- Чи був ще хтось із майданівців в ДАПі?

- Мабуть, що так, але з тих, що були тоді зі мною, здається, лише Володимир Бузенко (Італьянець), який загинув під час підриву терміналу.

" - Я погано пам'ятаю, як ми виривались звідти і скільки нас втиснулося в ту МТЛБ. Проривались так званою "дорогою життя" з боєм під постійними обстрілами. Коли дісталися до Водяного, я просто випав з машини і мовчки лежав, дивлячись у небо. Я був такий щасливий нарешті, що можу спокійно дивитись на небо, я про це так мріяв там, у ДАПі. І дуже переживав за наших, які там лишилися.

Аеропорт...

В аеропорту мене контузило, постійно страшенно боліла голова, я приходив до нашого медика Ігоря Зінича (Психа) і просив якісь таблетки, він мені постійно щось давав, щоразу інші, на якийсь час відпускало. Ігор взагалі неймовірною людиною був… Після його смерті багато писали про те, що він відмовлявся виходити з аеропорта, навіть після закінчення своєї ротації. Але насправді Псих хотів поїхати звідти, він уже навіть просився в кінці, щоб його поміняли, він хотів жити! Але вони не знайшли медика, щоб прислати його на заміну. Ігор Зінич загинув після другого підриву нового терміналу.

На той час, коли я виходив, сепари вже зайняли підвал, звідти ми постійно чули "Аллах Акбар!" Чули як вони там вовтузяться і час від часу, щоб заспокоїти, кидали їм гранати. Як пізніше стало зрозуміло, вони закладали вибухівку біля несучих колон… На другому поверсі ще були наші, наступного дня сепари витіснили їх і зайняли другий поверх. Так наші хлопці опинилися в повному оточенні…

ДАП

Далі: розповідь Андрія про ДАП, яка була записана для проекту "Аеропорт.Спогади" :

"... Жоден з наших не розумів куди їде, мені здається...
Я ж усвідомлював, що їдемо в м'ясорубку... Їхав туди спокійно, на себе взяв десять магазинів, 4 гранати, а ще 2 блоки цигарок, які сєпари хотіли забрати на їхньому блокпості. Витягли мені з рюкзака, понесли до своїх, але я потім пішов до них і спокійно забрав:
- Це моє...
Здивуванню їхньому не було меж, мабуть, такого там ще не бачили... Вони щось там задьоргались, кричали, але мені було фіолетово...
- Ще й сигара була... Хтось подарував, не пам'ятаю... В мене і пляшка коньяку була в боковій кишені в пляшці з-під пива з собою. Сєпари косилися на неї, але не рипались...
... Мене до Любчика кинули на "Перший"... А там - розвалина і гори сміття. Ми посередині те сміття трохи розчистили, щоб не шурхотіло під ногами. Там пару мішків з піском було, але я віддав їх Ковбою на "Ромео", бо в них там реально ж...па була: гіпсокартон і два броніка, з яких вже по одній пластині було вийнято...
... Перші два дні тиша порівняна була, мені навіть сподобалось: трохи вони по нас, трохи ми по них - нічого особливого... Стало скучно... Але ненадовго...
Сєпари почали конкретно штурмувати, коли Порох по тєліку заявив:
- В аеропорт завезли три КАМАЗи боєприпасів і продовольства; і наші захисники можуть витримати любий штурм!
Я вже тоді на "Ромео" стояв...
От відтоді дуже неспокійно вже було, останні дні моєї ротації взагалі, пам'ятаю, часу, як такого, на відпочинок не було...

... Напевно, я був єдиним, хто весь час сварився з командирами нашими (Любенко, Скиба). Не розумію я досі, от чого було стояти камінцями на отих блокпостах, та ж москалі знали наші позиції до міліметра, от ми там, як барани і стояли під їхнім вогнем. Можна ж було маневрувати, хитрити, постійно міняючи місце дислокації...
На початках наші захисники контролювали повністю весь аеропорт, пересувалися і в підвали, і по шахтах, і розтяжки ставили-знімали, реально там сєпарів кошмарили, а ми вже просто були "фаршем"...
... Коли наша рота заїхала, я неодноразово казав командирам, що "Ромео" знесуть... Після того, як я виїхав, "Ромео" знесли за день-два...

Чи було мені страшно?.. Ні, не було, були моменти мандражу, коли від напруження і виснаження тряслися руки-ноги, але я Мамці обіцяв повернутися, тому навіть не думав зле, просто весь час бачив, ніби те, що зараз має статися, готовий був до усього... Напряг, звичайно, нереальний, але зате який адреналін! Мені його бракує тепер...

... А знаєш, я водомета на Майдані боявся... Такий він мені був моторошний, що страх... Досі здригаюся, як згадую Грушевського і ті дні штурмів... А, і ще по-справжньому страшно було, коли на Інститутській мозги біля мене розліталися, крові я, в принципі, не боюся, а от від кількості мозкової речовини того дня аж затошнило... Дякую тому мужику, що зупинився біля мене на Інститутській... Він просто присів біля мене, коли мене вже зовсім накрило, поговорив так спокійно, тихо... Я ще потім пам'ятаю після цього і поранених виносив, Героя Небесної Сотні Едуарда Гриневича (Едік Грін) так і не спасли... Під кулями ми його тащили, пам'ятаю...
... В ДАПі майданівців ніби й не зустрічав, хіба Італьянєц був ще з наших...

А в ДАПі мені весь час було дуже холодно... На третю добу мені вже в повному розумінні того слова викручувало кості. Таке враження було, ніби хтось їх просто виламує, біль такий був в цілому тілі - нестерпний. Я, взагалі, терплячий, тут же не витримав... Влетів в Штаб:
- Чотири командири! А особовий склад доходить від холоду!
То вони попід стіни повідверталися...

... Стояли ми з Любчиком на "Першому" тої ночі (01-02.01.15), наша зміна якраз була... З їхньої сторони і з будинку з хрестом кулеметники почали обстрілювати... Запрацював АГС...
Я, здається, крикнув:
- Сідай!
А Любчик перед тим попросив мене:
- Андрюха, давай поміняємося, мені справа зручніше стріляти...
Мені, в принципі, справа теж незле, але помінялись...
Тоді ВОГи, здається на ту сторону, де він стояв, залетіли...
Я кричу:
- Любчик! Любчик!
Тихо...
Я присів, кинув автомат, намацав берці, сіпнув... Сподівався, що він живий...
...Він чуть вищий за мене був, але нереально тяжкий... Не міг я його тягти, кажу Тобі, який же тяжкий...
Я нічого не бачив, темрява ж така, що ні зги...
... З вікна світло падало... Там тільки слід кривавий побачив, все зрозумів... Більше не дивився...
Кричав:
- Медика!

Ніхто не біг помагати... По "Ромео" валили так, що дай дорогу...
Дотягнув до нашої барикади. Ледве до Штабу волік, кажу ж, досі, як згадую, - тяжко...
... Зачепився за щось, впав...

Зі Штабу хтось вибіг, двері були відкриті... і я побачив нашого капітана тоді (тепер майора) Скибу, який під дверима лежав пластом, тільки рацію біля вуха тримав...
...Любчик одразу пішов, не мучився...

... І що толку з тих командирів?.. Нами ніхто не керував, самі робили все, що треба...
... Я забагато говорю... А потім треба за свої слова відповідати. Сказав, що в аеропорт їду москалів валити, то що тепер?.. Слово треба тримати, за слова відповідати треба...
... Я би вивів людей... Я би зібрав нормальних пацанів і пішки, групками через мінне поле ми би вийшли всі...

... Останні три доби спав, може, по 15 хвилин, інакше не виходило. З чергування прийшов, водички підігрів, навіть не кип'ятив, бо довго, та й не закипало воно там... Щось ковтнув, по ходу 5-7 цигарок викурив, припалюючи наступну від попередньої. Тоді в холодний спальник заліз, поки зігрівався, - час минав... Провалювався в сон, а тут вже час вставати.
Та й поспати не давали... Тільки заснеш, а тебе вже будять:
- Йди постріляй, там пацанам насипають...
- Йди вогонь погаси, там пост горить...

Вважаю, що армія має складатися з добровольців - вмотивованих, сильних духом і, звичайно, добре підготовлених, справжніх професіоналів.
А не так, як зараз. Виловлюють їх, як зайців, а потім відправляють на забій..."
(боєць 80-ки Фестиваль)

Вічна пам'ять загиблим Героям!
Слава і шана живим!
Слава Україні!"


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2016, 16:55   #1072
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Нація героїв: Про військовий феномен українського народу

Характер українців, як народу-воїна, народу-війська проявлявся протягом століть, коли доводилося протистояти загарбникам та окупантам нашої землі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Військо Запорізьке.

Бій під Крутами 29 січня 1918 року був одним з переломних боїв в українській історії минулого століття. Він допоміг постати незалежній Українській державі. Це дата, яку повинні пам'ятати і українські військові і наше суспільство в цілому як приклад беззастережного героїзму, проявленого українцями у боротьбі за незалежну Україну. Про це пише у блогах видання Укрінформ український історик Володимир В'ятрович, передають Патріоти України.

Нині, починаючи з весни 2014 року, коли почалася проти нас російська агресія, відбувається пришвидшений процес становлення нової української армії. На руїнах пострадянської армії, яка дісталася нам у спадщину після розвалу Радянського Союзу, саме в ході цього українсько-російського протистояння створюється справжня українська армія.

Відбувається чимало реформ, пов'язаних з перетворенням цієї армії у надійний щит і ефективний механізм захисту української державності. І в рамках цих реформ, в ході модернізації, яких зазнає українська армія, надзвичайно важливо те, щоб сучасні українські вояки, нинішні військовослужбовці Збройних Сил України розуміли, що вони є спадкоємцями великої і славної військової історії, військової традиції України.

І при цьому дуже важливо, щоб наші вояки знали не тільки історію України як таку, історію держави, яку вони захищають, а й були ознайомлені з історією українського війська і традиціями українського військового мистецтва.

Саме на це і спрямований проект «Воїни. Історія українського війська», який минулого четверга був презентований в Укрінформі. Ми підготували набір плакатів (їх 24), які відображають еволюцію українського війська з часів Київської Русі до війни 2014 - 2015 років.

В основу проекту лягли фотографії Анни Сеник і реконструкції Миколи Балабана. Крім цих плакатів, Інститутом національної пам'яті підготовлено спеціальну брошуру «Воїни, Історія українського війська» (це короткий конспективний виклад цієї історії, починаючи з Х століття).

Чому так важливо сьогодні говорити про історію українського війська? Тому що війна, яка зараз відбувається, визначає, якою далі бути Україні. Чи вона буде якоюсь пострадянською республікою, залежною від Російської Федерації, чи все-таки вона розвиватиметься як національна демократична держава, як гідний член європейської сім'ї народів.

Власне, сьогодні українська історія опинилася в епіцентрі інформаційного протистояння з Росією. З російської пропаганди ми дізнаємося про те, що українці нібито ніколи не мали держави, що українці ніколи не здатні були творити власної армії, що вони не здатні воювати.

В цю пропаганду врешті-решт повірила сама Російська Федерація, вважаючи що вона дуже швидко перемогою завершить свою війну, розпочату нею весною 2014 року.

Але, як виявилося, перемогти українців не так легко, вони здатні чинити спротив і оперативно створювати військові формування. Якраз проявилося те, що десятки, а то й сотні років замовчувалося спочатку російсько-імперською, а згодом радянською пропагандою: характер українців, як народу-воїна, народу-війська, які здатні були створити своє військо навіть у ті часи, коли не мали своєї держави.

Це - особливий феномен українського народу, який особливо проявився в роки козацтва, коли було створене одне з найпотужніших у Європі військових формувань і яке так і називалося - Військо Запорозьке.

Схожа ситуація виникла і при завершенні Першої світової війни, коли, всупереч до певної міри ідеалістичній позиції тодішнього керівництва Української народної республіки, утворилася армія УНР, яка зуміла протистояти переважаючим силам супротивника на багатьох фронтах проти більшовицької і білої Росії.

Така ж ситуація фактично повторилася і в роки Другої світової війни, коли без жодної державної підтримки було створено Українську повстанську армію, яка впродовж десяти років змогла протистояти німецьким і радянським окупаційним силам.

Нам, і особливо нашим військовим, важливо пам'ятати цю історію, щоб розуміти коріння українського війська, зокрема, з точки зору використання набутого досвіду. На жаль, так склалося, що ця історія не викладалася в українських військових навчальних закладах. Ми вважаємо, що зараз надзвичайно важливо надолужити прогаяне і повернути цей предмет у програми підготовки українських вояків.

Думається, першим кроком на цьому шляху якраз і є проект «Воїни. Історія українського війська». Я переконаний, що в тому українсько-російському протистоянні, яке нині триває, перемогти російську армію зможе тільки українська, а не якась пострадянська армія, і власне основою її становлення та зміцнення буде повернення до українських військових традицій, до вивчення звитяжної і славної минувшини українських вояків.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 31.01.2016 о 19:01.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2016, 06:56   #1073
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Останній шлях «кіборга»: Надвірна зустрічала на колінах тіло героя АТО, сьогодні похорон

2 лютого, на Прикарпаття привезли тіло 25-річного Анатолія Гаркавенка, що днями загинув на Донбасі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Патріоти України вже писали про обставини загибелі Анатолія, та зворушливий допис його нареченої. Боєць служив у підрозділі ОУН 93-ї ОМБ, був уродженцем села Делятин, Надвірнянського району, Івано-Франківської області.

Спочатку загиблого привезли до Івано-Франківська, де відбулося прощання із героєм. Пізніше прах героя відвезли в рідне селище Делятин, де мешканці навколишніх сіл, керівництво району та міста на колінах зустріли кортеж з тілом загиблого воїна в м. Надвірна на майдані Шевченка. Земляки утворили живий ланцюг, передає портал Надвірна. Присутні помолились за упокій душі Анатолія, псевдо «Морячок».

Для гідного вшанування героя люди утворили живий ланцюг по вул. Соборній, щоб провести героя до рідної домівки. На панахиду біля родинного подвір’я загиблого бійця зібралися родина, друзі, сотні односельчан. Похорон відбудеться в середу, 3 лютого, об 11 годині.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2016, 13:14   #1074
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Довіра до соціальних інституцій

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Біль..

Біль...Це не коли твій чоловік пішов до іншої, а коли він не повернувся з війни...
Біль...Це не коли болить зламаний ніс після чергової бійки, а коли не болять ноги, ампутовані після запеклого бою...
Біль...Це не коли тобі не вистачило паличок для суші в японському ресторані, а коли не вистачило ковтка води на передовій...
Біль...Це не коли тобі давить в спину старий диван, а коли зводить судомою м'язи в холодному окопі...
Біль...Це не коли тобі не вистачає тисячі на новий парфум, а коли не вистачає двох гривень на старий бронежилет...
Біль...Це не коли твій друг пом'яв ліве крило твого авто, а коли він скривавлений впав тобі до ніг...
Біль...Це не коли твій син не хоче робити уроки, а коли він віддає життя за Україну...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2016, 01:26   #1075
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Куля в лоб або харакірі: українці висловили ставлення до Яценюка, що вкрав роки у країни, яка воює

Нинішнього главу уряду підтримує всього 5% населення, у той час, коли лідером симпатій українців став голова Одещини Міхеїл Саакашвілі.

Українці більше не хочуть бачити Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра.

Громадяни України більше не бажають бачити Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра країни. Про це свідчить результати опитування жителів країни, який проводила соціологічна група Рейтинг, передають Патріоти України з посиланням на Пресу України.

Зокрема, нинішнього главу уряду підтримує всього 5% населення. Лідером симпатій українців є Міхеїл Саакашвілі, якого підтримують 11% респондентів.

Друге місце займає лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, її рейтинг складає 7% голосів. Замикає трійку лідерів глава фракції "Опозиційний блок" Юрій Бойко, його рейтинг становить 6%, що на 1% більше, ніж у теперішнього прем'єра Арсенія Яценюка

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2016, 09:42   #1076
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

По надіям України завдали удару, - The Washington Post

Цитата:
Нанеся удар по надеждам, что Украина сможет победить в идущей десятки лет борьбе с коррупцией и неумелым управлением, обучавшийся на Западе министр экономики страны ушел в отставку, сказав, что не может противостоять коррупции

Об этом говорится в статье, опубликованной в The Washington Post.

«Эта отставка укрепила растущую тревогу союзников Украины, озабоченных тем, что эта страна так и не выпуталась из недобросовестных сделок за почти два года, прошедших с тех пор, как участники прозападных протестов свергли президента Виктора Януковича, которого порицали за коррупцию», - говорится в статье.

Журналист также подчеркивает, что бизнесмен и законодатель Игорь Кононенко, пытавшийся назначить неквалифицированных лиц заместителями министра экономики и поручить им контроль над государственной газовой компанией НАК «Нафтогаз» и украинскими оборонными производителями, настолько близок к Порошенко, что «получил прозвище президентского «серого кардинала».

Кроме того, в статье напоминают, что в прошлом году бывший глава Службы безопасности Украины Валентин Наливайченко обвинил Кононенко в отмывании денег.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2016, 19:25   #1077
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ударний дрон України: тиха смерть з небес для терористів

Україна має всі шанси вже найближчим часом отримати повноцінний ударний безпілотник, використовуючи вже існуючі розробки і співпрацю із західними партнерами.

Україна веде розробку безпілотного ударного апарату. Нова українська зброя зможе не тільки вести розвідку і коригувати вогонь, але і самостійно наносити високоточні удари. Про початок робіт над вітчизняним ударним дроном офіційно заявив "Укроборонпром". А Обозреватель з'ясовував, якою буде нова зброя України XXI століття і які труднощі доведеться подолати вітчизняним конструкторам, інформують Патріоти України.

Зброя XXI століття

Україна зустріла анексію Криму і війну на Донбасі без сучасних безпілотників, як класу. Але завдяки зусиллям волонтерів, проблему вдалося вирішити спочатку на мінімально необхідному рівні. А через рік від початку війни українські зброярі змогли розробити вже повністю боєздатні розвідувальні моделі дронів.

"Зараз це сучасні розвідувальні комплекси, які виконують завдання в умовах жорсткої протидії з боку противника і можуть успішно конкурувати з кращими світовими аналогами", - розповів влітку 2015 року директор "Спецтехноекспорт", одного з підприємств "Укроборонпрому" Павло Барбул.

Тепер же Україна офіційно веде роботу над ударними дронами, без яких важко уявити будь-яку сучасну армію. Так, в умовах воєн нового століття провідні армії світу вже давно використовують таку зброю.

В армії США ударні безпілотні апарати виконують функції "мисливців" за терористами, багато годин перебуваючи над районами патрулювання і знищуючи цілі високоточною зброєю. Наприклад, на рахунку ударних американських дронів ліквідація частини "верхівки" "Аль-Каїди", усунення ватажків якої в підсумку і призвело до розпаду колись грізної угруповання.

Як "ліквідаторів" використовує дрони також Ізраїль. При цьому ізраїльтяни роблять все можливе, щоб показати результати своїх ударів. Використовуючи такий аспект психологічної війни, Ізраїль досить ефективно впливає на терористичну загрозу.

Розробки України

При цьому фактично, українські зброярі, заявивши про початок розробки, трохи злукавили. Роботи над подібними апаратами так чи інакше велися вже давно.

Так, генеральний конструктор провідного українського авіапідприємства "Антонов" ще восени 2014 року заявив: "Ми вже напрацьовуємо програму (по створенню безпілотника - ред.), технічні завдання, розробляємо пропозиції". Правда, за станом на весну 2015 року, за словами конструктора, "Антонов" ще офіційно не отримував завдання від Міноборони про початок робіт.

А на торішній виставці "Зброя та безпека", заступник гендиректора з розвитку "Укроборонпрому" Артур Херувімов розповів, що Україна домовилася з західними партнерами по програмі створення ударного дрона.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ударный дрон MQ-9 Reaper.

"Було підписано кілька знакових меморандумів, в тому числі між "Антоновим" і WB-electronics з Польщі про створення ударного безпілотника на базі українського літака. Ця машина, з розмахом крил в 14 метрів, вчиненого іншого рівня, здатна самостійно знаходити і знищувати цілі" , - розповів Артур Херувімов.

Завдяки такій співпраці, як підкреслив заступник гендиректора "Укроборонпрому", такий контракт дозволить модернізувати наше виробництво і направити всі зусилля на підвищення боєготовності України.

"Ми не тільки посилимо технологічну і виробничу базу, а й почнемо випуск безпілотника за ціною, яка буде на порядок нижче, ніж у західних аналогів", - заявив Херувімов.

Варто відзначити, що WB-electronics - одне з провідних польських оборонних підприємств, яке спеціалізується на військовій електроніці, засобах спостереження, а також безпілотних літальних апаратах. Але, на даний момент, компанія вела роботи лише над невеликими розвідувальними безпілотними машинами. Зате випускає використовувану польською армією продукцію в сфері засобів зв'язку, навігації та засобів спостереження, найважливіші компоненти для створення дронів.

Проблемні питання

З огляду на досягнуті домовленості з західними партнерами, Україна змогла вирішити одну з найголовніших проблем створення таких машин - проблему електронної начинки. З решти питань - робота над самим дроном, його двигунами і високоточною зброєю.

Над фюзеляжем, судячи із заяви "Укроборонпрому", буде працювати "Антонов", який має величезний досвід у створенні військово-транспортних літаків і вів проектні роботи над безпілотниками за часів СРСР. При цьому мова йде про велику 14-метрову багатотонну машину. Але, як запевняв генеральний конструктор "Антонова": "досвід і знання у нас є".

Важливим аспектом є і вибір двигунів для ударного дрона, які повинні в собі поєднувати економічність і відносно невеликі габарити. В Україні цей напрям повністю закриває запорізький "Мотор Січ". Так, підприємством було продемонстровано двигун МС-400, спеціально створений для безпілотних літальних апаратів.

Питання з високоточною зброєю також знаходиться на стадії "готова до виробництва". Наприклад, київське підприємство КБ "Луч", яке створила протитанковий комплекс "Скіф", уже розробило авіаційну протитанкову високоточну ракету "Альта". У підсумку, Україна має всі шанси вже найближчим часом отримати повноцінний ударний безпілотник, використовуючи вже існуючі розробки і співпрацю із західними партнерами. Терміни повної розробки такого апарату вже озвучені в "Укроборонпромі" - наступний 2017 рік.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2016, 08:32   #1078
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Яценюка у відставку: Саакашвілі закликав Порошенко ухвалити доленосне рішення

Президент повинен забути про бізнес чи дружбу та прийняти рішення, виходячи з інтересів країни.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Михайло Саакашвілі.

Одеський губернатор Михайло Саакашвілі закликав президента України Петра Порошенка прийняти рішення про повне перезавантаження уряду Арсенія Яценюка і відставку генпрокурора Віктора Шокіна. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

Політичні наслідки відставки міністра економрозвитку Айвараса Абромавічуса вже є, і президенту України Петру Порошенко потрібно приймати рішення для вирішення цієї ситуації. "Незалежно від того, які сентименти він відчуває до прем'єр-міністра, якихось членів парламенту зі своєї партії чи інших соратників, є обов'язки президента України. Я думаю, що він повинен встати над ситуацією і прийняти рішення, виходячи з інтересів країни", - заявив він.

До таких рішень Саакашвілі відніс повне перезавантаження уряду України і заміну генпрокурора Віктора Шокіна. "Заміна генпрокурора, однозначно. Реально є люди, яких треба видалити з політики. Відокремити політику від бізнесу - це однозначно потрібно, щоб Україна розвивалася. Україна зараз на 162 місці зі свободи бізнесу в світі. Грузія при мені була на 22-му, на 140 позицій попереду", - зазначив він.

На думку губернатора, влада заважає людям жити і розвиватися. "Українці на диво підприємливі люди. Треба їм довіритися. Клин не зійшовся на цих людях, які в період війни, в період, коли людям реально нічого їсти, реально займаються не крадіжками, а мародерством", - заявив він і додав, що в іншому випадку через шість-дев'ять місяців країну чекають дострокові вибори і повна реставрація попереднього режиму.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2016, 14:35   #1079
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Мы вчера так ответили, что те перемирие запросили и у них до утра скорые летали", — дзвоник з передової

Українські військовослужбовці на Донбасі гідно відповідають окупантам на їхні провокації.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Про ситуацію на фронті пишуть багато, але особливо приємно чути новини, коли українські солдати нищать ворога. Про один з таких випадків розповів на своїй сторінці у Facebook волонтер Денис П'ятигорець, зазначають Патріоти України.

Звонок с передовой

- ну как вы там?

- ну как, воюем. Причём каждый день. Ты же слышал, что в Марьинке творится, да и вообще в Донецком направлении. Там у них террикон есть - Крокодил называется, так вот они с него каждый день по нам сыпят.

- а вы что? Молчите?

- да с хера молчим? Обратку включаем по полной. Эти дебилы контингент поменяли и водят их на боевое слаживание по нам шмалять. Ну мы им вчера ночью так ответили, что они перемирие запросили и у них до утра скорые летали. Офигенно сложились, ага? Прямо в цинковые ящики. Так что не ссыте, все на своих местах и враг не пройдёт.

Из 14-й бригады с любовью

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2016, 10:37   #1080
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб разом до кінця: тернополянка йде воювати на Донбас услід за своїм чоловіком

Володимир Макара воює на Донбасі з квітня минулого року, і тепер дружина вирішила приєднатися до нього.

Мирослава Макара вирішила воювати на Донбасі поруч зі своїм чоловіком.

Мешканка Тернополя Мирослава Макара вирішила піти воювати на Донбас слідом за чоловіком. Про це пише місцеве видання 20 хвилин, інформують Патріоти України.

Протягом 11 років вона працювала реєстратором реклами в Тернопільській філії Медіа-Корпорації RIA. Тут її всі знають, як відповідальну і сумлінну працівницю, яка завжди доводить розпочаті справи до кінця.

Вона запевнила, що готова підписати контракт і поповнити ряди солдатів. Її чоловік Володимир поїхав воювати на Донбас в квітні 2015 року. Тепер вона зібралася підтримати його.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мирослава вже віднесла до військової частини всі необхідні документи, пройшла тестування з психології та здала нормативи з фізпідготовки. Начальник штабу 44-ї бригади підписав документи і направив їх до військкомату. Тому зараз жінка чекає рішення комісарів і подальшого плану дій.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:18.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум