Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 30.09.2011, 20:11   #21
karpinets2710
Передовик

Дописи: 1.370
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 6
Дякую (Получено): 8
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Вілья: Я дуже радий за Мессі

Нападник "Барселони" Давід Вілья після матчу 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з БАТЕ віддав належне супернику.

"Незважаючи на настільки великий рахунок, нам знадобилося багато часу, щоб забити перший м'яч, - наводить слова AS Вільї. - БАТЕ - непростий суперник. До того ж Ліга чемпіонів це такий турнір, в якому всі команди хочуть показати свій найкращий футбол. Крім того, дуже радий за Мессі. Сподіваюся, він продовжить забивати в кожній грі".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2011, 16:19   #22
sacha
Передовик

Вік: 39
Дописи: 1.512
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 6

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Мессі визнаний найкращим футболістом в Іспанії в сезоні 2010/2011Нападник іспанської "Барселони" Ліонель Мессі отримав трофей Альфредо ді Стефано, що присуджується найкращому футболістові Іспанії за підсумками футбольного року, повідомляє championat.com з посиланням на Marca.

Аргентинця визнали найкращим гравцем сезону-2010/11. Проте він сам не зміг отримати почесний приз і замість нього це зробив один з тренерів каталонського клубу Пепе Гратакос.

"Від імені Мессі хочу подякувати газеті Marca за цей трофей. Впродовж декількох років Мессі працював під моїм керівництвом і я насолоджувався його грою. Під час однієї з наших зустрічей з тодішнім наставником головної команди клубу Франком Райкардом я запропонував йому спробувати Лео в товариській грі з португальським "Порту". Після цього він до мене більше не повернувся", - розповів він.
Старий 04.10.2011, 22:20   #23
BMW
Передовик

Вік: 18
Дописи: 666
Дякую (Поставлено): 2
Дякую (Получено): 0
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Іньєста повернувся у гру

Півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста, який не виходив на поле з середини вересня через травми, близький до повернення на поле. Найближчим часом футболіст відновить тренування в загальній групі.

Повернення Іньєсти стало відмінною новиною для головного тренера "Барси" Хосепа Гвардіоли, який за останні дні втратив Сеска Фабрегаса та Еріка Абідаля (в обох травми підколінних сухожиль), а також Ібрагіма Афеллая (розрив хрестоподібних зв'язок).

Очікується, що Іньєста зможе вийти на поле в матчі 8-го туру Прімери проти "Расінга", який відбудеться 16 жовтня. У нинішньому сезоні 27-річний хавбек провів всього два матчі в чемпіонаті Іспанії.
Старий 06.10.2011, 22:15   #24
sacha
Передовик

Типово

"Барселона" побила рекорд "Реала"
Матч 7-го туру чемпіонату Іспанії між хіхонським "Спортінгом" і "Барселоною" став для каталонського клубу 24-ою виїзною грою Прімеро поспіль, в якій підопічні Гвардіоли відзначаються забитим голом, інформує Infostrada.

Таким чином "Барселона" побила рекорд мадридського "Реала", який мадридці встановили в сезоні-1951/52, пише sports.ru
Старий 07.10.2011, 23:13   #25
sacha
Передовик

Типово

Головний тренер "Барселони" не хоче підписувати з клубом контракт на тривалий термін. Таке рішення Пеп пояснює просто: мовляв, боюся втратити інтерес до роботи. Чинний контракт Гвардіоли закінчується у червні наступного року.

"Кожен день я думаю, що міг би піти вже завтра, - каже тренер. - Мені працюється краще, коли я знаю, що маю цілковиту свободу у виборі майбутнього. Якщо підписуєш довготерміновий контракт, ризикуєш втратити пристрасть до того, що робиш. Головний скарб - робити те, що вам дійсно подобається
Старий 09.10.2011, 13:26   #26
karpinets2710
Передовик

Ukraine
Типово

Пуйоль може повісити бутси на цвях

Головний тренер збірної Іспанії Вісенте Дель Боске повідомив в інтерв'ю Радіо Марка, що захисник "Барселони" Карлес Пуйоль розглядає можливість завершення кар'єри. За словами тренера, він дуже стурбований тим, що травма повністю не виліковується і не виключає, що може залишити футбол вже зараз.

Нагадаємо, що в одного з найкращих захисників світу періодично виникають болі в прооперованому лівому коліні. І повністю відновитися Карлес не може вже дуже довго.
Старий 10.10.2011, 20:21   #27
sacha
Передовик

Типово

"Барселона" цікавиться бразильцем з "Інтера"20-річний атакуючий хавбек бразильського "Інтернасьонала" Оскар може незабаром перебратися в Європу. За інформацією іспанських ЗМІ, в послугах талановитого футболіста зацікавлена "Барселона".

Скаути каталонської команди вже давно стежать за Оскаром, який в нинішньому чемпіонаті Бразилії зумів забити 8 голів в 14 матчах. Також півзахисник став однією із зірок останнього молодіжного чемпіонату світу, у фінальному матчі якого він зробив хет-трик, пише soccer.ru
Старий 14.10.2011, 21:08   #28
karpinets2710
Передовик

Ukraine
Типово

Іньєста повертається у гру

Півзахисник "Барселони" Андрес Іньєста готовий зіграти завтра з "Расінгом", повідомляє AP. Футболіст збірної Іспанії пропустив близько місяця через травму підколінного сухожилля.

Натомість захисник Ерік Абідаль та хавбек Сеск Фабрегас досі відновлюються після таких же ушкоджень і навряд чи вийдуть на поле в майбутньому поєдинку.
Старий 22.10.2011, 16:11   #29
karpinets2710
Передовик

Ukraine
Типово

Гвардіола: Нинішнє покоління гравців Барси неповторне

Головний тренер іспанської "Барселони" Пеп Гвардіола дуже високої думки про півзахисника команди Хаві Ернандес, повідомляє Marca.

Те ж саме стосується і екс-нападника мадридського "​​Реала" Рауля, який виступає нині за німецький "Шальке-04".

"Нинішнє покоління гравців "Барси" неповторне. Не буде другого Хаві та Іньєсти. Хаві грає для команди дуже важливу роль не тільки на полі, а й поза ним. Важко сказати, хто є кращим футболістом в історії іспанського футболу. Адже є й Рауль, про досягнення якого в складі "Реала" і національної збірної не слід забувати. Але не підлягає сумніву те, що Хаві входить до числа кращих гравців в історії іспанського футболу", - заявив Гвардіола.
Старий 24.10.2011, 12:01   #30
sacha
Передовик

Типово

Воротар "Севільї" Хаві Варас пояснив, як він вивчав стиль пробивання одинадцятиметрових шрафних ударів форварда "Барселони" Ліонеля Мессі.

"Легко відбити пенальті завжди важко. Шанси для гравця і воротаря - 50 на 50, - пояснює Варас. - У таких випадках я вивчаю пенальті у втконанні пенальтиста в інших матчах. Знаючи манеру виконання Мессі і залучаючи свою інтуїцію, я вирішив кинутися у цей кут.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 20:38
ФЕРГУСОНИ - проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення sat-prof Openbox F-100,AF-1700 23 30.07.2015 10:37
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 00:24

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:37.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум