Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.01.2018, 18:21   #791
Ltnar
Активіст

Дописи: 280
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 713
Дякую (Получено): 1828
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пакьяо може зустрітись з Альваредо в квітні

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Пакьяо може зустрітись з Альваредо в квітні

Днями глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум заявив, що його найтитулованіший підопічний Менні Пакьяо (59-7-2, 38 KO) свій наступний поєдинок проведе в квітні, а вже зараз з'явилися чутки, що суперником Менні може стати Майк Альварадо (38-4, 26 КО).

Альварадо виграв чотири останні поєдинки поспіль. Однак, офіційно бій поки не підтверджений.
Старий 04.01.2018, 11:40   #792
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Промоутер Бріедіс прокоментував майбутній бій з Усиком

Ел Сієста підкреслив, що в команді латвійця всі працюють на високий результат у майбутній бій

Ел Сієста, менеджер і промоутер чемпіона світу у важкій вазі за версією WBC Майріс Бріедіс (23-0, 18 КО), впевнений, що латвієць доставить чимало проблем в рингу володарю пояса WBO Олександру Усику (13-0, 11 КО). Слова Сієсти призводить FightTalk.net.

"Бріедіс -« Людина Дощу ". Він дуже ерудований, підступний, він сам собі детектор брехні. Він хороший у всьому, до чого торкається. Якось раз ми їхали в машині і Майріс підспівував радіо. Тоді я подумав, що з нього вийшов би непоганий співак.

Він володіє найрозвиненішим інстинктом самозбереження, з яким я коли-небудь стикався. Бріедіс може ламати те, що не ламається, - це проявляється і в рингу. Його дуже складно побити. Олександр Усик? Я переконую вас, що він в біді. Бріедіс дуже хороший в прочитанні емоцій.

Знаменитий боксер зробив свій прогноз на бій Усик - Бріедіс

Кожен в нашій команді працює на високий результат у майбутній бій. Майріс знаходиться в центрі цього всього, і його відносини з членами команди бездоганні. Його тренер - професійний спортсмен з 20-річним стажем (Сандіс Клейн - прим.). Він знає все про науку в спорті і про те, як вивести своїх підопічних на пік форми. Він розумний і відмінно розбирається в боксі. У наставника Бріедіс є своя академія боксу в Латвії, так що наша команда досить обізнана ».

Востаннє редагував Ltnar: 04.01.2018 о 11:42.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.01.2018, 23:14   #793
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Менеджер Рігондо: Бій з Ломаченко - ще один цвях в труну кар'єри Гільєрмо

Алекс Борноте не знає в якому дивізіоні кубинець продовжить кар'єру.

Менеджер кубинця Гільєрмо Рігондо, Алекс Борноте визнав, що бій його клієнта з Василем Ломаченко став жахливим виступом кубинця.

"Я не думав, що цей бій буде настільки жахливий. Це був ще один цвях в труну кар'єри Рігондо. Це історія Гільєрмо. Я ще жодного разу не бачив нічого подібного. Йому зовсім не щастило.

Зараз він не відчуває себе так добре, як було раніше. Він не думав, що різниця у вазі зіграє таку велику роль. Ломаченко - особливий талант, відмінний боксер. На додачу до цього, Рігондо травмував руку. Перевага була на боці українця.

Для Рігондо було складно знайти суперників у другій найлегшій вазі, коли у нього був титул чемпіона світу. Зараз, без пояса в тому дивізіоні це буде ще складніше. Але, безумовно, він буде повертатися в другій найлегша вага або ж в напівлегкій. Ймовірно, ми будемо розглядати боксерів в напівлегкій вазі ", - зазначив Борноте в інтерв'ю ESPN.
Старий 05.01.2018, 20:59   #794
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Українець Сіренко проведе бій за молодіжний пояс WBC Silver

Професійну кар'єру Сіренко почав в минулому році

Українець Сіренко проведе бій за молодіжний пояс WBC Silver

Перспективний український суперважковаговик Владислав Сіренко (4-0, 3 КО), який в листопаді в своєму поки що останньому бою за очками здолав американця Джамала Вудса, проведе свій наступний поєдинок в ПАР.

Суперник українця поки невідомий, проте відомо, що поєдинок відбудеться 23 лютого, і в ньому буде розіграний молодіжний пояс WBC Silver, повідомляє ресурс Luckypunch.

Зазначимо, що професійну кар'єру Сіренко почав в минулому році, встигнувши за цей час провести чотири поєдинки, в яких здобув чотири перемоги.
Старий 07.01.2018, 08:40   #795
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Топ-5 найбажаніших боїв у 2018 році

У список потрапив бій українського чемпіона WBO Василя Ломаченка.

Журналісти Boxing Scene склали список найбажаніших поєдинків у 2018 році. При цьому редакція вибрала протистояння, які малоймовірні з тієї чи іншої причини.

У цей список потрапив і бій українського чемпіона WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка з екс-чемпіоном IBF Джервонтой Девісом.

Топ-5 найбажаніших боїв у 2018 році:

1. Ентоні Джошуа - Деонтей Уайлдер;

2. Еррол Спенс - Кіт Турман;

3. Теренс Кроуфорд - Майкі Гарсія;

4. Джервонта Девіс - Василь Ломаченко;

5. Наоя Іноуе - Срісакет Сор Рунгвісаі;

Зазначимо, що бій Ломаченко - Девіс навряд чи відбудеться через небажання Флойда Мейвезера виставляти свого боксера на поєдинок з українцем.

Раніше повідомлялося, що бої Ломаченка і Усика потрапили в список найбажаніших у 2018 році за версією видання Boxing News.
Старий 08.01.2018, 07:58   #796
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Бій Ломаченка і Гарсії відбудеться

Річард Шафер впевнений, що в кінцевому рахунку Майки Гарсія і Василь Ломаченко зійдуться в рингу.

Засновник промоутерської компанії Ringstar Sports Річард Шафер виступив за проведення поєдинку між чемпіоном WBC в легкій вазі Майки Гарсією і Василем Ломаченко, який володіє титулом WBO у другій напівлегкій вазі.
Готуватися до бою з Бріедіс Усіку допомагає нігерієць Лаваль.

При цьому Шафер відзначив, що не варто поспішати з організацією даної зустрічі.

"Разом з Бобом Арумом (промоутер Василя Ломаченка - прим. Ред.) Ми організували дуже багато боїв. Я не завжди погоджуюся з тим, що він робить або говорить, і я не прихильник того, щоб тягнути з боями.

Але в конкретно цьому випадку слід почекати близько року. Всі хочуть бачити цей бій, і я впевнений, що він відбудеться. Але поспіх у цій справі була б помилкою. І це говорить той, хто не любить відкладати бої в довгий ящик. Але в даному випадку правильним було б проявити терпіння ", - цитує Шафера Boxing Scene.

Востаннє редагував Ltnar: 08.01.2018 о 08:00.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2018, 12:27   #797
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Джошуа - Паркер: стали відомі гонорари боксерів

Команди чемпіона світу за версіями IBF, WBA і IBO в суперважкій вазі британця Ентоні Джошуа і чемпіона світу за версією WBO новозеландця Джозефа Паркера погодили місце проведення бою між цими боксерами - він відбудеться 31 березня на 78-тисячному футбольному стадіоні в Кардіффі, Уельс. А британське видання Daily Mirror вже опублікувало інформацію і про гонорари учасників даного поєдинку.

Так, за даними Daily Mirror, гонорар Ентоні Джошуа за цей бій складе 15 мільйонів фунтів стерлінгів (20,3 мільйонів доларів США), а гонорар Джозефа Паркера - 7 мільйонів фунтів (9,5 мільйона доларів США).
Старий 10.01.2018, 03:37   #798
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Олександр Усик націлився на Ентоні Джошуа

Олександр Усик розповів, думка про суперважкій вазі не покидає його і хотів би зустрітися з Ентоні Джошуа.

Чемпіон світу за версією WBO в першій важкій вазі Олександр Усик зізнався, що хотів би перейти в суперважку вагу. Разом з тим він наполягає, що для початку він повинен виконати завдання в першій важкій вазі.

"Спершу я виконаю завдання, яка переді мною стоїть, і з божою поміччю виграю трофей імені Мухаммеда Алі, а потім ми вже поговоримо про суперважкій вазі. Але думка про цю ваговій категорії не покидає мене ні на день. Бій моєї мрії? Я б хотів провести зустріч з Ентоні Джошуа. Він олімпійський чемпіон і чемпіон світу за трьома версіями. Хороший і сильний хлопець ", - розповів українець в інтервю.
Старий 14.01.2018, 20:52   #799
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Об'єднавчий бій Джошуа - Паркер офіційно відбудеться

Команди Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО) і Джозефа Паркера (24-0, 18 КО) домовилися про проведення об'єднавчого бою. Про це повідомляє офіційний сайт промоутерської компанії Matchroom Boxing.

Поєдинок між чемпіоном світу за версією WBA, IBF, IBO в суперважкій вазі і володарем титулу WBO відбудеться 31 березня 2018 у Кардіффі на арені Міленіум.

Відзначимо, що для Джошуа це буде другий поспіль поєдинок в столиці Уельсу. 28 жовтня тут же Ентоні переміг ветерана Карлоса Такама, якого достроково переміг в 10-му раунді.

Паркер також вдруге поспіль буде битися в Великобританії. В кінці вересня в Манчестері новозеландець рішенням суддів переміг обов'язкового претендента на титул WBO Хьюи Ф'юрі.
Старий 16.01.2018, 20:31   #800
Ltnar
Активіст

Ukraine
Типово

Дерев'янченко і Голуб дізналися про своїх суперників на бої 20 січня

Українці візьмуть участь у вечорі боксу в Бруклінісередньоваговик Сергій Дерев'янченко (11-0, 9 КО) і напівсередньоваговик Іван Голуб (13-1, 11 КО) візьмуть участь у вечорі боксу в Брукліні 20 січня, головною подією якого стане бій між Ерролом Спенсом (22-0, 19 КО ) і Ламонтом Петерсоном (35-3-1, 17 КО).

Дерев'янченко, який є офіційним претендентом на титул чемпіона світу за версією IBF, яким зараз володіє Геннадій Головкін (37-0-1, 33 КО), зустрінеться з Дашоном Джонсоном (22-22-3, 7 КО) в рамках 8-раундового бою .

Американець останній бій провів у вересні минулого року і за очками програв Пітеру Кіллін (33-1-1, 23 КО).

Суперником Голуба буде колумбієць Фідель Монтерросо (38-15-1, 30 КО), який був претендентом на чемпіонський титул WBC в легкій вазі в 2010 році, але програв Умберто Сото (66-9-2, 36 КО).

Відзначимо, що 16 грудня Дерев'янченко повинен був зустрітися з Деметріус Андраде (25-0, 16 КО), однак, за словами команди українця, американець в останній момент відмовився від угоди.

Нагадаємо, в останньому поєдинку український середньоваговик в серпні минулого року переміг технічним нокаутом в 12-му раунді екс-першого номера IBF 33-річного багамцев Туреано Джонсона (20-2, 14 КО). Голуб в останній раз боксував в кінці червня минулого року. Тоді українець зазнав першої поразки в кар'єрі, програвши одноголосним рішенням суддів американцеві Джемонтею Кларку (12-0, 7 КО).

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:54.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум