SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.10.2012, 01:20   #741
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чи є шанс на життя?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2012, 11:42   #742
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Собаче" ЩАСТЯ"

ДІМ СІРКА благодійна органзація по допомозі безпритульним тваринам у м. Івано-Франківськ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.10.2012, 08:52   #743
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Курйоз: У Перу зловили летючу мишу розміром з людину....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Військові армії Перу зловили гігантську летючу мишу, яка нападала на тварин подібно таємничій Чупакабрі.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, тварина вже кілька разів атакувала людей і тримала в страху місцевих жителів. Багато списували випадки нападу на свійських тварин на таємничу чупакабру і були шоковані, коли дізналися істиного винуватця бід.

Втім, по всій видимості військові зловили все ж летючу лисицю, яка відноситься до сімейства криланових. Багато криланів дійсно досягають великих розмірів: довжини тіла до 42 см і розмаху крил до 1,7 м.

На відміну від летючих мишей, багато поширених, крилани мешкають тільки в тропічній та субтропічній зонах Східної півкулі: в Азії, Африці і Океанії. Водяться від Західної Африки до Філіппін, Самоа і Каролінські островів. Залишилося тільки з’ясувати, як цей гігант опинився в лісах Перу.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як би там не було, напад летючих мишей в Перу на людей – не така рідкість. Два роки тому через спалах сказу в регіоні від укусів цих кровососних в країні загинули 20 людей, включаючи 7 дітей. А всього в 2010 році тільки в двох провінціях Перу було зафіксовано 3500 випадків укусів мишами-вампірами.

Втім, багато користувачів Інтернету досі не вірять у правдоподібність поширюваної в Мережі фотографії, вважаючи, що це звичайний фейк.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.10.2012, 13:48   #744
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Оленя, котрий закохався корову відправили в гори .....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Канаді, в провінції Британська Колумбія, олень вапіті проявив симпатію до корови і почав робити спроби завоювати її.

У підсумку з метою безпеки оленя було вирішено відвезти подалі від ферми, на якій живе його кохана, повідомляє Canadian Press.

За словами власника ферми Грега Месснера, вперше олень, якому місцеві жителі дали кличку Олень, почав відвідувати коров'ячі пасовища кілька років тому. Тоді, зазначив фермер, тварина просто спостерігала за коровами, але в цьому році вирішила діяти і почав "залицятись" до однієї з корів Месснера.

Фермер зізнався, що спостерігати за спробами оленя завоювати корову (вона при цьому почала відгукуватися на залицяння) було "все одно, що дивитися фільм для дорослих".

Поведінка самця стала привертати увагу водіїв, що проїжджли повз ферму. Так поруч із фермою навіть почали утворюватися пробки - бажаючі сфотографувати оленя з коровою шикувалися в чергу, багато виходили з машин, щоб сфотографувати незвичайну пару. Крім того, Олень, що став знаменитістю, перетворився і в мішень для мисливців, яких зацікавили великі роги тварини.

У підсумку Месснер зв'язався з представником відомства з охорони навколишнього середовища і дикої природи і попросив надати йому допомогу. Оленя відловили, позбавили його рогів, щоб він перестав звертати на себе увагу мисливців, а потім відвезли його в гори в 20 кілометрах від пасовища.

Месснер, однак, припустив, що в новому, 2013 році, Олень повернеться.


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.10.2012, 20:03   #745
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вірні друзі....(ще раз про собак.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Споконвіку люди люблять собак. Грізні вівчарки, нарядні довгошерсті сетери, величні доги, елегантні пойтери, солідні і розсудливі мисливські лягаві, ласкаві спанієлі, витончені представники декоративних кімнатних порід - усі вони по-своєму служать людям, приносять їм користь і радість. Кожна собача порода має своїх прихильників. Численні клуби і товариства дбають про їх розведення, влаштовують виставки, огляди, нагороджують переможців.
Перший предок собаки невідомий. Вона походить від вовка, що був одомашнений 10-15 тисяч років тому. До речі, здичавілі собаки знову приймають ознаки своїх диких предків /собака Дінго в Австралії/.
Домашня собака - змінена форма тварини в порівнянні зі своїми диким предками. Зовнішній вигляд собак дуже різноманітний. Нині в усьому світі відомо понад 400 порід собак. Їх поділяють на три основні групи: мисливські, службові і декоративні. Найрізноманітніша і найчисельніша група - декоративні або кімнатні собаки. Вони не мають господарського значення, але дарують людині дружбу і безмежну відданість.
Собача відданість увійшла навіть у прислів'я. Ми згадуємо про вірного спанієля, що супроводив на ешафот Марію Стюарт, про ватажка собачої упряжки Фрама, який поховав себе у сніговій пустелі поруч зі своїм другом і хазяїном Георгієм Седовим, про Гальму, що протягом двох років не пропускала жодного літака, на якому як вона була певна, мав повернутися її господар, котрий залишив її в аеропорту а сам полетів на північ.
Коли кажуть, що справжній друг кинеться за тобою в огонь і воду то мають на увазі і друга людини – собаку. "Якби на мене напав лев або тигр, - пише у книзі "Людина знаходить друга" Конрат Лоренц, видатний австрійський учений, - всі мої собаки без найменшого вагання кинулися б у нерівний двобій заради того, щоб на кілька секунд продовжити моє життя".
Найкрупніші у світі породи собак - англійський дог і сенбернар. Сенбернарів вивели у 13-14 столітті монахи Сен-Бернарського монастиря що в Швейцарії. Собак готували для пошуку і порятунку людей, які попали в снігові лавини або заблудилися в горах під час негоди.
Самі високорослі породи собак - німецький дог і ірландський вовкодав. Найдрібніші породи - йорктиртер'єри, чихуа-хуа та карликові пуделі. Собаки ліліпути у зрілому віці важать не більше 0,5 кілограма і вміщуються у пивній кружці.
Найбільший вік у собаки - 30 років. Більшість собак живе від 8 до 12 років, дуже рідко понад 20 років. Спеціалісти стверджують, що для собаки прожити до 30 років приблизно теж, що людині - до 200.
Наука, що вивчає собак, її породи, догляд за ними називається кінологією. Цей термін походить від грецьких слів "кінос" - собака та "логія" – вчення.
Купуючи цуценя, ви купуйте щось значно більше, ніж домашню тварину. Недарма кажуть: "Собача любов - єдина справжня любов, яку можна купити за гроші".
Незалежно від того, буде ваш вихованець стерегти присадибну ділянку піде з вами на полювання, чи просто стане "членом сім'ї" - в усіх випадках, як каже перша заповідь собаківництва, найкраще придбати маленьке цуценя, яке можна виростити і виховати самому. Собака звикає до характеру свого господаря, навіть в чомусь стає схожою на нього.
Вирішивши завести собаку не обов'язково брати породисту тварину. Собака будь-якої породи завжди вірна і віддана своєму господареві. Мільйони людей утримують дворняг і цілком ними задоволені.
Протягом віків про братів наших менших писали письменники, вони є героями багатьох кінофільмів.
Висловлюючи свою любов до собак люди створили чимало приказок та прислів'їв. Це: "Вірний як собака", "Добрий собака кращий, ніж зла людина", "Як собаку годують, так він і гавкає", "Старий собака дарма не бреше", "Не той собака кусає, що гавкає", "Добрий собака три рази на ніч проснеться, щоб за хазяїном доглядіти".
І якщо вже ви вирішили завести собаку то треба пам'ятати що вона повинна жити у вас все своє собаче життя.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.10.2012, 13:33   #746
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

250 км здолав за тиждень закарпатський родич Гарфілда у пошуках господині...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Кузя багато подорожує зі своєю хазяйкою і якщо губиться, самостійно знаходить дорогу додому.

Рудий кіт Кузя мешканки закарпатського Мукачевого Тамари Берегелі пройшов 250 кілометрів в пошуках свого будинку, пише "Комсомольськая правда" в Украине".

Кузьма оселився в квартирі Тамари більше року тому. За цей час рижик кілька разів примудрився відстати від господині, яка брала його з собою в поїздки Україною. Але, загубившись, завжди знаходив зворотну дорогу додому.

"Вперше він зник, коли йому не було ще і трьох місяців, - згадує Тамара. - Я гостювала у рідних в селі, в двадцяти кілометрах від будинку. Кузя як крізь землю провалився. Я вже й не знала що думати. А через два дні він раптом з'явився біля моєї квартири в Мукачевому! Живий і здоровий".

Виявилося, та подорож для Кузі було лише тренуванням. На початку осені він за два тижні пройшов по Закарпатській області 250 кілометрів, але все ж таки досяг мети.

"Ми з чоловіком взяли Кузю з собою на недільний пікнік до друзів - в Виноградівський район. По дорозі кіт так уважно вдивлявся у вікно машини, немов вивчав дорогу. Чоловік навіть пожартував, що так Кузя зворотний шлях додому запам'ятовує. Він як у воду дивився. Коли ми почали збиратися назад, кіт зник", - говорить Тамара.

Тамара з чоловіком шукали домашнього звіра, поки не стемніло, але марно. Всю дорогу додому жінка проплакала. А через тиждень Кузю побачив їх сусід. Схудлий і брудний, з обгорілим хвостом і надірваним вухом, кіт сидів біля під'їзду такий знесилений, що навіть не міг нявкати.

"Я ледве впізнала в цьому брудному обірванці нашого гарного п'ятикілограмового кота. Нашийник, який раніше був йому затісний, бовтався на тонкій шиї, шерсть збилася, пішла ковтунами. А під нею - лише кістки", - розповідає жінка.

Цілий місяць після цього Кузя їв і відсипався на дивані. Про колишні подорожі нагадують лише натоптиші, що залишилися на лапках.

Втім, відмовлятися від подорожей з котом Тамара Берегелі не збирається. Каже, що раз він зміг 250 кілометрів пройти, то й більше подолає.

Ветеринар Василь Віннер відзначає, що коти мають відмінну пам'яттю і нюхом, і це допомагає їм орієнтуватися на місцевості.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 12:20   #747
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Житель Татарстану заплатить 6 тисяч рублів за публічне вбивство кота.....

Світовий суд Буїнського району Татарстану виніс вирок відносно 57-річного місцевого жителя Талгата Адгамова. Він визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 245 КК РФ ("Жорстоке поводження з твариною, що спричинило його загибель, якщо це діяння скоєно із застосуванням садистських методів в присутності малолітніх").
Встановлено, що 22 липня 2012 Адгамов зловив сусідського кота, вважаючи, що той став причиною загибелі курчат які належали йому. У присутності десятирічних дівчаток - внучки і її подруги, чоловік помістив кота в мішок, перев'язав горловину мотузкою, а потім став наносити удари мішком по залізобетонній опорі лінії електропередачі. В результаті тварина померла. Вироком мирового суду Адгамову призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 6 тис. рублів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 24.10.2012 о 12:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 10:49   #748
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Притулок очима собаки...Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Цитата:
ПРИЮТ ГЛАЗАМИ СОБАКИ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Что это?
Куда меня привезли? Сколько собак!
Все лают, а та, с пятнами на спине как-то странно на меня смотрит, и глаза у нее очень странные: то ли сонные, то ли заплаканные. Она молчит и тихо лежит в какой-то клетке. Надо скорее уходить отсюда, зачем меня сюда привели? Скорее, скорее. Но... Что вы делаете?! Зачем мне заходить в эту страшную клетку?! Я не хочу!!!
Куда вы уходите?! Я же - ВАША! Я хочу домой! Не бросайте меня! Я вас люблю! Что я сделала не так??!
Прошло время...
Какая унылая клетка. Ящик здоровый, но неуютный. Дома подстилка была мягкая и пахло хорошо...
Когда меня поведут гулять? Я уже в туалет хочу, а здесь ведь нельзя. Кушать ужасно хочется. В ведре сухой корм, я такого не пробовала, на запах не очень. Вот воды полное ведро! - Чистая, вроде...
Рядом собака все время лает, всю ночь не могла уснуть, чуть где стукнет - сразу лает. Неужели дома не ругали? Мне дом снился, так лай её не дал мне хоть во сне посмотреть на любимых людей.
Когда же они вернутся? Они всегда возвращались, когда заходили в магазин, и мы шли домой. Потом мне давали вкусненькое. Надо еще потерпеть, подождать, они обязательно придут и заберут меня домой, и дадут вкусненького...
Прошло еще время...
Корм паршивый! Невкусный! Но что делать: очень хочется есть. Оказывается, в туалет можно ходить прямо здесь, приходит человек, не ругает, чистит все и бросает что-то ароматное деревянное. Тогда приятно лежать в этой клетке. Но только лежать, а я так хочу побегать, хотя бы походить по траве, да хоть бы по дороге - мне все равно. К другим собакам приходят люди, берут с собой, потом возвращаются. Гуляют, наверное. Собаки счастливые приходят. Сразу ложатся и лежат спокойно и вкусненьким от них пахнет.
Вот бы ко мне кто-нибудь пришел. Проходят какие-то люди, смотрят, что-то говорят. Я уже не понимаю людей, а раньше понимала все-все, что мне говорили. А я так стараюсь, чтобы на меня обратили внимание, так громко лаю, правда, уже не так громко, заболело горло, голоса уже почти не осталось, кашляю часто...
И снова время...
Ко мне сегодня подошла женщина. Посмотрела так ласково, что ноги мои подкосились от счастья. Я думала, что мой хвост оторвется. Она открыла клетку, вошла и погладила меня. Какое счастье! Еще она дала мне кусочек мяса, как давно я его не ела! А потом она надела на меня ошейник и поводок. Я замерла. И вдруг она распахнула дверь клетки, что-то сказала и повела за собой. Я выбежала на улицу. В первый раз после того, как меня здесь оставили. Сколько прошло времени? Я не знаю. Очень, очень много. Я так не хотела возвращаться, но женщина мне сказала, что это необходимо. И еще я поняла, что она вернется, и мы снова пойдем гулять, и она снова принесет мне вкусненького. Но как же я хочу домой! Где же те люди, которых я так люблю, и которые любят меня, почему они не возвращаются?!
Автор рассказа: Мартынова Татьяна.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 22:11   #749
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жорстокість!

Цитата:
Сьогодні біля критого ринку в Івано-Франківську було жорстоко перерізано горло собачці.... Вона ще знайшла сили, щоб прийти до Оазису і попросити допомогу. Жінки, що торгують неподалік визвали ветеринара, але він нічого не зміг зробити... щоб не мучилася собачку усипили...

Скільки ще триватимуть жорстокі розправи над бездомними тваринами???... які опинилися на вулиці по вині людини... Чому вони мають страждати??? Адже їм не потрібен телевізор, телефон, нова шуба, косметика, машина.... вони просто хочуть жити... Їм потрібна їда, теплий куточок і за це вони готові віддати нам свою ВІРНІСТЬ, ДРУЖБУ та ЛЮБОВ...

Коли ми це нарешті зрозуміємо????
Ми відповідаємо за тих, кого приручили...
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2012, 11:55   #750
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:10.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум