SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2015, 10:12   #1031
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Судячи по лозунгах, більшість партій, навіть, не розуміють, чому вони ідуть до місцевих рад! Вірніше, все вони чудово розуміють - вони ідуть дерибанити бюджетні кошти, просто на бігбордах про це не напишеш..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2015, 13:21   #1032
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Опалені крила: у Мережі з’явився фільм про героїв-десантників 25-ї “кіборгської” бригади

Ці вояки пройшли практично всі “гарячі точки” Донбасу, втративши вбитими та пораненими більше 500 побратимів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Пам’яті українських військових.


У Мережі з’явилося відео, присвячене воїнам 25-ї Окремої Повітряно-десантної бригади (пункт постійної дислокації – смт Гвардійське на Дніпропетровщині). Показані знімки бойового шляху десантників, які побували практично у всіх “гарячих точках” Донбасу, а також – знімки бійців, які загинули, захищаючи Україну (у цій бригаді понад 130 загиблих, близько 400 поранених). Загалом, це той випадок, коли потрібно просто дивитися. І вічно дякувати, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 11.11.2015, 15:41   #1033
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб знали: Бійці АТО виставили проти бойовиків надсучасну зброю – СРК

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Нова “розробка” українських зброярів: СРК-1 – самонатяжний рогатий камнемет Мінськ, пише на своїй сторінці у Facebook журналіст Юрій Бутусов, повідомляють Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
“Нова розробка українських зброярів: СРК-1 – Самонатяжний рогатий камнемет Мінськ. Прицільна дальність – до 50 метрів. Калібр каменів – до 100 мм. Безшумна, невогнепальна зброя, повністю відповідає вимогам перемир’я. Не вимагає помаху рукою і не демаскує, таким чином, позицію”,...

Зазначимо, мінські домовленості вимагають повного припинення вогню і дотримання перемир’я. Однак бойовики регулярно обстрілюють сили АТО.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 29.11.2015, 18:45   #1034
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

НАВІЧНО У ПАМ’ЯТІ НАРОДНІЙ
Із свідчень старожилів Берестечка можна дізнатися про те, що підрозділ українських січових стрільців, близько 50-ти чоловік, вступив у м.Берестечко 22 травня 1919 року. Одразу ж за ними у місто ввірвалися частини польського війська. Українські січові стрільці, будучи фактично беззбройними, здалися в полон. Але польські жовніри, всупереч усім міжнародним конвенціям і правилам ведення війни, розстріляли полонених на центральному майдані міста поблизу Свято-Троїцького собору.
Похоронили січових стрільців у братській могилі на міському кладовищі місцеві вчителі.
І ось 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, у День захисника України берестечківська громада зібралася на Майдані Соборності, щоб вшанувати пам'ять 50-тьох українських січових стрільців. Дана подія була присвячена освяченню пам’ятного знака, встановленого за ініціативи міської влади і завдяки благодійним внескам небайдужих громадян міста та проведенню панахиди за упокій душ полеглих героїв.
Після освячення і панахиди за полеглими, виступив настоятель Свято-Троїцького Собору отець Дмитро (Петрущак), який сказав, що найбільша цінність, дарована людині Богом – це життя і свобода вибору і ніхто немає права відбирати те, що дав Всевишній. Український народ заплатив дорогу ціну за свою незалежність і якби люди дослухалися та дотримувалися Божих Заповідей то не було б кровопролиття в наш час.
Минуло вже 96 років від дня трагедії, але народна пам'ять немає терміну давності.Задля майбутнього ми повинні знати і пам’ятати як славні так і трагічні події минулого, щоб усвідомити, що ми – самодостатня нація і нам не потрібно кланятись ні на Захід, ні на Схід, що ми живемо на своїй, Богом даній землі. І урочиста подія у нашому славному місті Берестечку – це ще одне свідчення того, що український народ пам*ятає своїх захисників, це ще один доказ того, що Герої не вмирають!
Слава Україні!
Мініатюри долучень
IMG_20130101_021006.jpg   IMG_20130101_022759.jpg   IMG_20130101_023005.jpg  
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2015, 20:31   #1035
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Не ховайте живцем Батьківщини!"

І не видно ніякого про?світку,
Крізь який би нам світло падало.
Лиш обвислі лахміттям хмари
Сповили, як дитину, Вкраїну,
І сусіди кружляють, каркають
І готують «сестрі» домовину…
Гей, державні мужі, ви чуєте, –
У кишені народу – копійка
Й та на «чорну годину» відкладена…
Схаменіться, бо буде бійня!
Бо майдани у душах – розкладені,
Бо у серці – палають шини…
Поверніться лицем до нації,
Не ховайте живцем Батьківщини!!!

Оксана КУЗІВ
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2015, 10:07   #1036
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Спасибі добрим людям
За те, що вони є,
Хоча, тепер їх можна
На пальцях перелічити.

Така рідкість - зустріти
Простий і добрий погляд.
Тепло і відвертість
Не в моді, кажуть...

І, як ти не старайся,
Куди не повернись,
Навколо побачиш сірість
Лише байдужих облич!

'Чергова' посмішка
Іноді промайне,
Але ні тепла, ні світла
Вона не принесе...

Весь світ в суцільний гарячці,
В ньому важко зрозуміти,
Добро зі Злом воюють,
Їх просто не вгамувати!

А людям добрим, чесним,
C відкритою душею,
Часом немає місця
В цій юрбі великий!

Але, жар душі не приховаєш,
Поклик серця не вгамувати,
Як неможливо сонце
За хмарою втримати!

Та хоч тепер на пальцях
Їх можна перелічити,
Спасибі добрим людям
За те, що вони є!


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2015, 11:36   #1037
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

О, Господи, навчи мене любити,Коли вже інші втратили любов,Коли ні вмерти не дають, ні жити,Сотають жили і глитають кров.

Дворушно незворушні, збайдужіліДумки вповзають у щілини душ.І нерви на межі, немов пружини…Таких, як я, вже тисячі довкруж.

О, Господи, навчи святої віри,Коли вже інші втратили її,Бо злодії давно не знають міри, –Закон на боці їхньому стоїть.

Не стало правди й гідності Майдану –Посеред дня поцупили ділки.О, Господи, верни із п`єдесталуНебесні сотні, тисячі, полки!

Альтернативи їм немає більше, –Моя свята Вкраїна на кону.То інші кажуть, що на роздоріжжі,Вона ж дорогу має лиш одну.

Вже досить її славити й ганьбити,Ділити й віднімати без жалю. Не вмерла ще? І що ото за діти,Хоча до них: любила і люблю!

О, Господи, навчи такій молитві,Що підніме зневірених з колін,І сил додасть перемогти у битві,Ввійде у серце і ударить в дзвін!


© Михайло ЖАЙВОРОН
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 20.12.2015, 20:43   #1038
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

Бойкотуймо Російське !!!
Ось і відбулося найочікуваніше свято для дітей Святого Миколая.
Щиро всіх вітаємо та бажаємо всім здоров'я, та щастя.

Ось тільки сумно що ми Українці, очікуємо від всього світу, щоб прийшли нам - Україні на допомогу, та притискали своїми санкціями Росію,щоб не мали з даною країною ніяких відносин , щоб не була ця країна збагачена валютою....
А самі??? Всі Українці, навіть не підозрюючи цого самі збагачують Росію --- як??? спитаєте Ви!
Та просто , в Україну завозиться купа російського виробництва солощів, так так солодощів, які мають такі відомі бренди як РОШЕН, КОНТІ... я б цього не казав як би сам не купив цукерки для подарунків своїм дітям, --- а на обгортках сміливо великими буквами написано Курск Россия... і тд , тп.
Люди куди ми дивимося?? що ми чекаємо від нашого керівництва??
Нас ніхто не пошкодує, та нам ніхто не буде допомагати, сьогодні наша влада дбає лише про своє збагачення, та про прибутки--- таки правда що Янукович і четвертої частини не виніс того, що за ці два роки награбувала наша нова влада...
давайте разом бойкотувати все що пов'язане з країною яка так агресивно на нас нависає, та також проти наших олігархів, які запродалися москалям та нищать неньку Україну, вони навіть не говорять рідною мовою--- про які здобутки для держави вони можуть думати???
Прошу всіх, в кого ще б'ється в серці національність - Українець, та розуміння майбутнього для своїх дітей, дружно всі разом борімося і цією поганню, щоб в нашого роду не було переводу, та діти і внуки нами гордилися, та були вдячні за свободу та благополуччя!!!
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.12.2015, 13:37   #1039
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 28.12.2015, 17:56   #1040
Izotop
Учасник
 
Реєстрація: 02.04.2010
Дописи: 127

Типово

Дядя Міша щось Геращенко бреше.
Вони все зробили? А може НАРОД зробив?
Izotop зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум