SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 05.03.2015, 18:18   #881
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вражаюча техніка: український “Шквал” здатний ліквідувати будь-який танк у світі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У війська до кінця року має надійти БМП з новітнім бойовим модулем.

Виробництво нової машини налагоджено на «Житомирському бронетанковому заводі», де робітники вже приступили до переоснащення БМП-1 новим озброєнням, інформує autopalace.com.ua.

На фото із заводу, опублікованому прес-службою «Укроборонпрому», зображена бойова машина з бойовим модулем «Шквал». Саме цей модуль вже використовується для озброєння БТР-4 і показав свою високу ефективність на Донбасі.

Головну вогневу міць «Шквал» забезпечує протитанковий комплекс «Бар’єр» з ракетами «РК-2С», які використовуються в протитанковому комплексі «Скіф». Це зброя здатна знищити будь-який танк у світі, включаючи новітні російські Т-72Б3 і Т-90. Як повідомляє виробник КБ «Луч», вражати цілі з «Бар’єру» можна на дистанції в 5 кілометрів. Це в два рази перевищує можливості розрекламованого американського Javelin. Особливістю української розробки стала система наведення на ціль по лазерному променю, який опромінює противника тільки в останні миті польоту.

Час опромінення настільки мало, що навіть у новітніх танків не встигає спрацювати система запуску перешкод.

Українська розробка пробиває 800 міліметрів танкової броні. При цьому динамічний захист танка ігнорується завдяки тандемом боєприпасів.

Для знищення легкоброньованої техніки і піхоти бойовий модуль «Шквал» озброєний 30-мілімметровой автоматичною гарматою. Вона здатна вести вогонь на 4 кілометри, за хвилини з неї вилітає 400 снарядів. Крім того, у розпорядженні навідника є й автоматичний гранатомет АГС-17.

Високу ефективність бойового модуля забезпечує і його тепловізійний приціл, а також комп’ютеризована система ведення вогню. Так оператор бойового модуля сидить перед монітором, на якому в будь-який час доби прекрасно видно не тільки мета, але і вся необхідна інформація для її знищення, яка розрахована комп’ютером.

Варто зазначити, що використання вже існуючого бойового модуля “Шквал” значно здешевило розробку нової модифікації і скоротило витрати на випуск нових БМП.

Машина може перевозити десант, зберегла маневреність і прохідність, а також здатність плавати.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2015, 10:05   #882
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жіноче обличчя війни: українка розповіла про поранену подругу з передової

В той час як деякі чоловіки з різних поважних та неповажних причин уникають мобілізації, ці дівчата пішли добровольцями на фронт, через Майдан та волонтерство.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ноги Ярослави Мазур посікли 40 осколків, але вона знов рветься на фронт, захищати Батьківщину.

Український боєць-волонтер Вікторія Резниченко розповіла про свою поранену подругу, котра отримала важкі поранення в бою під Щастям. Патріоти України не змогли пройти повз цю історію.

Ярослава тендітна красуня-білявка пішла добровольцем в “Айдар”. Виконувала обов’язки військового медика в батальйоні. Тепер мужня жінка з важкими ранами у шпиталі. Однак мріє знов повернутися на фронт: бо треба ж рятувати Батьківщину. Бо її трьом дітям потрібна вільна та справедлива Україна.

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2015, 11:00   #883
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Люди. Ви прекрасні. За вас варто жити. За вас варто боротися», – боєць АТО про українців

Прості українці чим можуть, тим і допомагають бійцям.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У київському кафе невідомі молоді люди на знак подяки потайки оплатили рахунок за чоловіка в камуфляжі. Про випадок в кафе на своїй сторінці в соцмережі Facebook написав боєць АТО з Києва Максим Музика, повідомляють Патріоти України.

“Вчора замовив в маленькій кафешці вареників. Крім мене, там була ще молода пара, яка розплатилася і вийшла через п’ять хвилин. Доївши порцію вареників, попросив рахунок.”За вас уже заплатили”, – відповів господар кафе. Стало якось не по собі . Хто я такий, щоб за мене платили? Звичайна людина в камуфляжі та з нападом головного болю”, – зазначив Музика.

“А перед цим сивобородий дідусь пригостив дюжиною шоколадних цукерок. “Це мій внесок у перемогу”- гордо сказав він”, – додав киянин. “Люди. Ви прекрасні. За вас варто жити. За вас варто боротися”, – підкреслив боєць АТО.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2015, 12:11   #884
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Український герой із Закарпаття: У полон я вдруге не здамся, краще підірву себе

Чоловік розказав, як воював на сході і як потрапив у полон.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Доброволець Валерій Марянець.

Я – звичайний солдат. Родом з Закарпаття, але в Києві живу вже протягом 20 років. До війни я працював в “Епіцентрі” продавцем. Коли почався захват Криму, я звернувся у військкомат, вони мене записали і сказали: “Чекайте – ми вам подзвонимо”. Я чекав близько трьох місяців, а у червні пішов записуватись у Нацгвардію, але потрапив у батальйон “Донбас”, розказав український боєць в інтерв’ю ЦензорНЕТ, повідомляють Патріоти України.

Я дуже добре розумів, що йду на війну. Там усі бояться, але потім звикаєш до вибухів, до стрілянини. Найбільше пам’ятаю момент дуже сильної втоми, це було коли ми вдруге заходили в Іловайськ, 18-19 серпня, тоді ми тримали півміста, а друга половина була під сєпарами. Нам потрібно було переходити через залізницю, а вони поставили кулеметні точки, і ми, наче якісь самогубці, пішли через пішохідний міст над залізницею, бо треба було прориватися далі. Нас було 70 чоловік. Нам місцеві казали, що там є взвод чеченців, приблизно 30 чоловік, а скільки сєпарів загалом – було невідомо.

Ми тоді вели дуже тривалий і дуже інтенсивний бій, десь близько 4-5 годин без перерви. Афганці, що були з нами, казали, що вони такого ніколи не бачили в Афганістані.

Нас почали брати в кільце, ми почали відступати, потім з’ясувалося, що їх було приблизно 500-700 чоловік, вони мали дві “Нони”, а ми йшли лише з автоматами і кулеметами.

Коли вертались назад, використавши майже весь боєкомплект, по мосту йти було неможливо, бо він був під інтенсивним вогнем, весь прострілювався. Перебігали під ним, а залізниця була дуже широка. Ми встановили автоматичний режим на зброю, і пересувались від стовпа до стовпа, відстрілюючись, щоб сєпари не могли підіймати голови. Я, коли перебіг дорогу, впав без сил. До мене підійшла медсестра і спитала, чи все нормально, чи живий. Я сказав, що все нормально, просто відпочиваю. Потім все ж підвівся. Коли ми приїхали на свою базу, зайшли до місцевих людей, а вони якраз ліпили лєпьошки і мені так захотілося їсти. Я їх попросив, так нахабно, що дуже хочу лєпьошку. Вони, звісно, дали. За ті два дні під Іловайськом, я майже нічого не їв. Тому що в перший день, 18 числа, ми заїхали в село Грабське, а там валялася купа мертвих сєпарів, стояв такий сморід, що їсти було просто неможливо. А на другий день, коли пішли в наступ, було не до їжі.

Іловайськ, Многопілля і Грабське – це був такий трикутник, який ми тримали з усіх боків. А потім нам сказали, що дадуть коридор, ми всі в Многополлі зібрались і звідти виходили через Красносільське, мали дійти до Старобешевого, але ледве від’їхали – нас почали розстрілювати. Наші хлопці – для мене дуже близькі люди, але є людина, яку я можу називати батьком, він мене врятував від смерті. Ми їхали на “Рено”, коли почався обстріл, вискочили і стріляли у відповідь. Раптом зупинився інкасаторський броньовик, і хлопці з нього нас забрали до себе. По ньому почали лупити кулі і пробивати броню. Одна з куль влучила мені у скроню. Я думав, що там нічого немає і вона відлетіла, але відлетів тільки сердечник, а оболонка кулі залізла в кістку і залишилась там, аж до того моменту, поки я не потрапив у госпіталь в Києві. Скроня одразу опухла, кров побігла, але я думав, що подряпина і нічого такого. Машина зупинилась і один солдат, Шаман, почав нас усіх швидко витягувати назовні, а нас було четверо. І тільки він нас повитягував, росіяни з танка влучили в цю машину. Цей Шаман, можна сказати, врятував моє життя.

Після цього один боєць, позивний Полтава, запропонував дістатися до крайньої хати в селі. Коли ми, відстрілюючись, вскочили в якийсь автобус і доїхали до тієї хати, росіяни оголосили перемир’я і начебто перестали стріляти, але один танк все одно прострілював територію і влучив у автобус з боєкомплектом, до якого якраз підійшов Полтава. Він загинув. Його родичі й досі не хочуть вірити, що його вже немає в живих.

В Красносільському ми протримались 36 годин. Сподівались, що нам дадуть допомогу, що нас виведуть, просили артилерію відпрацювати по ворогові, давали їм координати, а вони відповідали, що немає наказу. А ми попалили багато російської техніки, захопили три БМД і один танк, але в нас було дуже багато поранених і ми не могли вільно пересуватись. Потім деякі хлопці з інших батальйонів почали здаватись у полон. Крім нас ще залишались хлопці з кіровоградського спецназу і з розвідки чоловік 15. Вони з Савур-Могили до нас пробились, йшли звідти пішки.

Росіяни сказали, щоб ми їм віддали тяжко поранених, і що вони їх передадуть Червоному Хресту. Ми так і зробили, а потім вони нас попередили, якщо ми не здамося, вони почнуть наших поранених розстрілювати. І нам довелося здаватися. Ще нам пообіцяли, навіть дали слово офіцера, що сєпарам нас не передадуть, але цієї обіцянки вони не дотримались.

Ми були страшенно виснажені, голодні. Нас відвезли кілометрів за 10 від Красносільського, тримали у полі. Ми збирали качани кукурудзи і гризли їх. Вороги нам перевіряли вени. Цікавились, під чим ми ходимо в бій. Казали: “чи ви взагалі без голови? Бо це безглуздо, коли 70 людей з автоматами йдуть штурмувати місто”.

Ми були готові, що нас розстріляють, з усіма попрощалися по телефону. Я жінці подзвонив і сказав, що, напевно, вона мене більше ніколи не побачить. А коли поранених віддавали, попросив одного з хлопців передати мої речі мамі, якщо нас розстріляють.

Спочатку всіх завезли у Донецьк, загалом нас було 110 чоловік. Декого тримали на другому поверсі донецького СБУ, а наш батальйон тримали у підвалі. Ми постійно вірили, що нас або поміняють, або звільнять. Там ніхто духом не падав. Коли зробили перший обмін, нас залишилось приблизно чоловік 90. Через півтора місяця 70 чоловік відправили в Іловайськ на відбудову міста. У нас були люди з різними будівельними спеціальностями в батальйоні. Ми там ремонтували дахи, склили вікна, латали усі дірки, які залишились від снарядів.

Місцеві нам допомагали, хто їжею, хто одежею, взуттям. Майже щодня на стовпах у місті з’являлись жовто-блакитні прапори, або чорно-червоні. Сєпари зафарбовували, а люди їх знову малювали. Оскільки серед місцевих є партизан, то часто було чути стрілянину. Там я побачив велику бетонну огорожу, де було написано “Україна – це Донбас”. І ніхто на цей напис вже не звертав увагу, махнули рукою. Був випадок, коли на весіллі напідпитку вийшла молодь і почали кричати: “Слава Україні”.

Але бувало і навпаки, коли місцеві кричали на нас: “Чого ви сюди прийшли, що ви тут забули?” Ми, як військовополонені, не мали права прирікатись, але я не витримав, повернувся і сказав: “А куди ми прийшли? Ми прийшли на свою землю, ми – в своїй державі”.

– Так виходить, що ви в своїй державі – полонені?

– Виходить, що так, – сказав я.

Але потім, поодинці ці люди підходили до мене і казали: “Ми за вас!”

А от коли вони разом збираються, то вони всі за “ДНР”, за Росію.

Вони просто бояться одне одного. Тому що одне одного можуть здати, як в старі радянські часи. Їх ведуть і закривають в тюрму за підтримку українців, за пропаганду.

Місцеві знають, що Іловайськ розбомбила Росія, а не ми з автоматів. І вони насправді за нас, але гуртом вони за Росію.

Жили ми в лінійному відділенні міліції, будівля була обгоріла, ми туди наносили порожніх ящиків від снарядів, зверху поклали ДСП і зробили собі лежаки. Якісь продукти нам передавали спочатку сєпари, а потім наші волонтери якось домовились і постачали нам їжу. Два з половиною місяці я пробув у Іловайську і півтора місяця у донецькому СБУ. Понаходив там книги, які вони просто повикидали на смітник. Я вчуся на юридичному факультеті Національної Академії Управління, тому там я прочитав багато юридичних книг, можна сказати, зайнявся самоосвітою. Знайшов книгу про голодомор. Взагалі, всі книги, що я там познаходив, привіз додому.

У полоні я перехворів на запалення легень, там де була куля, утворилася больова шишка, біля лівого ока було 2 осколки, великий я витягнув руками, а маленький заріс.

Коли вже у Києві звернувся до хірургів, вони розрізали і дістали оболонку від кулі. І той маленький осколок біля ока теж вирізали.

Нас звільнили шляхом обміну:150 наших на 225 сєпарів. Усіх розділили на групи по 10 чоловік. Коли вийшов з машини, подивився, що висить наш прапор, подумав, може це просто нас розігрують. Підійшов до хлопців і кажу: “Слава Україні!”, вони: ” Героям Слава!” Попросив у одного, щоб дав мені рідним подзвонити, коли побачив, що він дістає телефон і простягає мені, тоді повірив, що це наші. У полоні і волонтерів тримають, лиш за те, що вони допомагають українцям. А я б у полон більше не пішов ні за що, просто підірвав би себе, бо дуже мені там не сподобалось.

(Валерій відмовився розповідати більш детально про своє тривале перебування у полоні, боючись за життя своїх друзів, з батальойну “Донбас”, яких досі не звільнили, – Ред.)

Коли нас привезли в Петрівці на обстеження, лікар мені сказав, що в мене не вилікували пневмонію. Але в центральному госпіталі МВС перевірили і виявили, що то гострий бронхіт. Коли випишусь, то одразу поїду до мами, бо вона не знала, що я на війну пішов, поки не побачила мене по телевізору. А після мами поїду знову воювати.

Мене дуже вразило на цій війні, що плачуть чоловіки, офіцери. Я ніколи раніше такого не бачив. А ось в Пісках довелося. Це було в липні. Нас з Донбасу небагато було, якраз проривали кільце навпроти донецького аеропорту. Наші тоді це село звільнили.

Після боїв я побачив, як плакав полковник над своїми загиблими хлопцями – я це ніколи не забуду.

Мені б дуже хотілося спокійного життя, десь в Закарпатті, наприклад. Я по гриби люблю ходити. Але, щоб настав мир, то треба закінчити цю війну, треба перемогти агресора. Я тепер добріший до людей став, я дуже люблю українців. Мені якось форму видали, а вона велика на мене, не зручно. Я пішов у магазин, подивився на ціни, немає в мене такої зарплати, щоб її купити. Тоді я звернувся до хлопців, а вони мене і обули, і одягли. Ось такі в нас люди. Особливі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2015, 10:52   #885
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Позивний Псих. Відчайдушно сміливий медик, який віддав життя на війні


Цитата:
У него был позывной Псих – он не надевал никогда бронежилет и каску, и был отчаянно смел.

Как писать о том, с кем никогда не разговаривала, когда видишь только фотографию улыбчивого парня? Это и сложно, и просто.

Можно почитать уважаемую мной Анастасию Берёзу о нём:

"Первый, кого надо наградить – это медик Игорь Зинич, с позывным Псих, о котором в новом терминале ДА ходили легенды. До войны обычный фельдшер из Киевской области, он провел в аэропорту месяц и потерял безвозвратно только одного из раненых. Игорь умудрялся под постоянными атаками в крошечной комнате творить чудеса и в прямом смысле возвращать бойцов с того света. По разным свидетельствам, таких на его счету – минимум 50 человек.

Сам Игорь погиб под завалами терминала в последний день обороны от осколочного ранения и переломов...

Ему было всего 25 лет. Он не успел завести даже семью.

Звезда Героя Украины, которую, безусловно, заслужил человек, в экстремальных условиях спасший десятки жизней, – стала бы не только единственным утешением его родителям, но и обеспечила бы им гарантированные этим званием социальные льготы..."

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Надо поговорить с Олей Башей, которую все знают как Кроху. Ту, которая ездила из Песок забирать раненых – тех, кого вытаскивал с того света Игорь.

Она говорит о нём с такой нежностью и грустью: "Он был крут, и это так... Он не сдержал своего слова – а кричал на весь терминал: "Крошечка, выйду с терминала и женюсь на тебе!.." Он спас многих ребят, до 100 бойцов..."

Надо видеть, как переживает Оля и хочет, чтобы хотя бы посмертно отметили храбрость Игоря.

Надо говорить с Иваном Шостаком – только у Вани каждый день перевязки под наркозом.

...Я поехала в Пущу-Водицу, чтобы поговорить с побратимом Игоря, Юрием Совой, который откопал и вытащил из под завалов аэропорта окровавленного Психа.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
– Ми познайомились ще на Яворівському полігоні, восени, служили в 80-ці.

Коли 17-го ми зашли в аеропорт, він там був із хлопцями. Його давно хотіли відправити на ротацію, але він не хотів їх кидати, бо хлопці йому вірили.

Вже 17 січня його поранило при обстрілі, та він себе 300-м не вважав, сам перебинтував собі голову й надалі допомагав хлопцям.

Всі ті дні, коли нас годували обіцянками витягнути, аби ми тільки протримались ще годинку, коли ми вишукували цукор для поранених, щоб надати їм сил, збирали воду, ставили під воду баклажки та вона стікала по пологим поверхням. Вода була з перцем…

– Это после газов, которыми вас травили?

– Так, від газів, рвало сильно та очі щипало, але ми закривали обличчя вологими серветками і через них дихали. Сепари думали, що нас перетравлять газом. А коли зрозуміли, що це не так – підірвали.

– Расскажи мне про его позывной: почему Псих? Это из-за того, что отказывался надевать броник?

– Так, він ще сварився, коли йому казали надягти: "Да пішло воно все…"

Після того як вони підірвали термінал, ми повитягали тих, кого змогли. Псіха я відразу не впізнав, бо він був весь в крові і без свідомості, я на витягнутих руках його тримав, допоки не забрали. Ми мали зв’язок із сепарами і попросили машину вивезти поранених – тих, кого відкопали з-під завалів...

Ми відкопали, мабуть, дев’ятьох або десятьох, і нікому було надати їм навіть першу домедичну допомогу.

А замість нашої машини приїхали сепари... Ось такої...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 08.03.2015 о 10:54.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2015, 14:09   #886
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

З Ічкерії на Донбас їдуть добровольці, щоб помститися росіянам за смерть Іси Мунаєва

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як повідомляють користувачі соцмереж, зараз в Ічкерії кинутий клич і добровольці, дізнавшись про смерть легендарного генерала Іси Мунаева, їдуть на Донбас, щоб помститися російським найманцям, повідомляють Патріоти України. Побратими Муси та й просто небайдужі заявили, що не спустять з рук російським найманцям загибель свого командира. Нагадаємо, герой Ічкерії Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
загинув під Дебальцево, кинувшись на допомогу бійцям АТО.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2015, 15:09   #887
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Київ відзначає 200-річчя з дня народження Кобзаря: подробиці святкування

Геніальні вірші Тараса Шевченка декламуватимуть відомі діячі культури та посли різних країн.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У столиці відбудеться масштабне святкування 200-річчя з дня народження Кобзаря “Нас єднає Шевченкове слово”. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на прес-службу КМДА.

9 березня вшановуватимуть пам’ять Кобзаря у Національному музеї народної архітектури та побуту у Пирогово, де об 11:00 пройде літургія в церкві святого Архистратига Михаїла.

О 12:00 відбудеться Хресна хода від церкви до садиби із села Шевченкове Звенигородського району Черкаської області. Після урочистої ходи відбудеться концерт за участю хору, читців поезії та бандуристів Києва й області.

А 10 березня о 12:00 у Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Шевченка, 12) відбудеться урочиста церемонія за участю послів іноземних держав та відомих українців.

У рамках церемонії вірші Шевченка різними мовами світу читатимуть: посли Палестини, Португалії, Молдови, Узбекистану, Туркменістану, Азербайджану, Малайзії, Румунії, а також представники посольств Індії, Чехії, Сербії, Греції, Австрії та Білорусі. Твори поета також декламуватимуть Заслужені артисти України.

У концертній частині заходу візьмуть участь письменники брати Капранови; піаніст, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Роман Лопатинський; заслужена артистка України Анна Артеменко; народний артист України Павло Зібров.

Як відомо, 9 березня також з 6:00 Міністерство культури та Національна радіокомпанія проводять безрперервний 18-годинний марафон “Шевченко мобілізує!”

Протягом усього Національного радіомарафону Шевченка читатимуть Герої АТО, бійці Збройних Сил, Нацгвардії, прикордонники, добровольці – всього понад 200 бійців із майже 400 учасників марафону.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2015, 09:31   #888
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

«Не здамо землі ні клапоть! Пам’ятай це, руський лапоть!» – 74-річна луганчанка достойно відповіла Цигановій

Вірш не залишив нікого байдужим.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Якось у приймальню голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля прийшла літня жінка й передала написаного власноруч вірша про події на сході України. «Я лише додам, що жінці 74 роки, і вона корінна мешканка Луганської області», – каже Москаль. – Усе інше – в самому вірші, повідомляють Патріоти України. За словами луганчанки, її поезія стала відповіддю на пісню російської співачки Віки Циганової «От Донецка до Кремля – это русская земля».


Слухай, Віка Циганова,

Про що буде тут розмова:

Від Донецька до Кремля –

Українська це земля.

Наш князь Юрій Долгорукий

Підкорив болота, луки.

Він Москву вам заснував,

Щоб нечистий вас забрав!

Ще в Москві хор жаб співав,

Київ наш вже процвітав.

Жаль, що Путін це не знає,

На Вкраїну зазіхає.

Де стояли шахт громади,

Він поставив свої «Гради».

Зруйнував наші мости

І наставив блокпости.

Там, де соняшник в нас ріс,

Поле топчуть «Стрілок», «Біс».

Де були сади, левади,

Зараз там його гармати.

Де хліба росли високі,

Вирви там навкруг глибокі.

Де малеча тягла санки,

Розчавили гірки танки.

Розбомбив він наші хати,

Вимусив людей страждати.

Надсила на нас конвої

Найсучаснішої зброї.

Він мінує лани чисті –

Так робили лиш фашисти.

Ллється кров в моїй країні,

Та не вмерти Україні!

Не здамо землі ні клапоть –

Памятай це, руський лапоть!

Вірю, знаю: прийде час,

Відповість він за Донбас,

За землю мою святую,

За пролиту кров людськую,

За могили в чистім полі,

За всі зламанії долі,

За скалічених людей

І за смерть малих дітей.

Чуєш, Віко, стерво сите,

Україну вам не вбити!

І земля моя, Донбас,

Прокляла давно вже вас.

Я благаю на колінах:

Мир дай, Боже, Україні!

Щастя дай захисникам,

Її донькам і синам!

Матір Божа, я благаю:

Спокій дай моєму краю,

Дай загиблим місце в раю!

Я молю тебе, благаю!

Путіна я проклинаю

«Щоб ти здох!» – йому бажаю.

В небуття підуть Кобзони,

Путіни і Циганови.

Та залишиться країна –

Наша ненька Україна,

Вільная і працьовита,

Не раз кровію полита.

В. Олексійова, 74 роки,

корінна мешканка Луганської області
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2015, 11:03   #889
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жити по-новому: які цифри побачимо вже у платіжках за квітень

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

З 1 квітня космічно зростають ціни на електроенергію, газ та тепло для населення

Рівно тиждень тому, у вівторок сталося те, про що так багато мовилося і чого так боялися незаможні люди: оголошено розміри нових тарифів на електроенергію, газ та тепло для населення.

Розміри підвищення вражають - від 50% до 330 %! І це при незмінних зарплатах та пенсіях, звісно, якщо ви ще працюєте і маєте зарплату.

Усі тарифи набувають чинності з квітня. Зокрема, за затвердженим графіком, до березня 2017 року електроенергія має подорожчати більш як утричі.

Докладніше про те, скільки платитимемо за електроенергію, розпитуємо експерта з енергетичних питань Ольгу Кошарну.

-- Ольго Павлівно, які зміни чекають побутових споживачів електроенергії з квітня?

-- Найперше їх розділять на три групи - з мінімальним обсягом споживання (до 100 кВт-год. на місяць), з обсягом споживання від 100 до 600 кВт-год. і понад 600 кВт-год. на місяць.

-- За якими тарифами платитимуть ці категорії споживачів?

-- Для домогосподарств з обсягом споживання до 100 кВт-год. на місяць застосовуватиметься тариф 36,6 копійки за кВт-год. (з ПДВ). До 1 квітня ті, хто споживає до 150 кВт-год. на місяць, платили за тарифом 30,8 копійки за кВт-год. Тобто для споживачів із мінімальним обсягом споживання підвищення становить 19%.

Споживачі з обсягом споживання від 100 до 600 кВт-год. платитимуть 63 копійки за кВт-год. (зростання на 50%), понад 600 кВт-год. на місяць -- 1,4 грн. за кВт-год. Для них підвищення становитиме всього 5%.

-- То які платіжки прийдуть людям у травні?

-- Підвищені тарифи на електроенергію для населення застосовуються на 101-му кіловаті. Тобто все населення гарантовано одержуватиме 100 кВт-год. електроенергії на місяць за мінімальною ціною.

Якщо домогосподарство споживає 100 кВт-год. на місяць, то за світло у травні за новими тарифами воно сплатить 36,6 гривні. Коли споживання, наприклад, становить 1000 кВт-год., то 914 гривень (за 100 кВт-год. -- 36,6 грн., за наступні 500 кВт-год. -- 315 грн., за 400 кВт.год -- 562,8 грн.).

Підраховано, що у квітні вартість електричної енергії для населення збільшується на 3 гривні за умови споживання 50 кВт-год. на місяць, на 6 гривень, якщо споживання -- 100 кВт-год. та на 12 гривень,
коли воно становить 150 кВт-год.

До речі, кількість абонентів, які споживають до 150 кВт-год. на місяць, -- 60% загальної кількості населення.

-- Чи це останнє підвищення електроенергії цього року?

-- Ні, на вересень заплановане ще одне. Тариф на електроенергію для споживачів першого блоку тоді зросте з 36,6 до 45,6 коп. за кВт-год. (на 25%), для другого -- із 63 до 78,9 коп. за кВт-год. (на 25%), для третього блоку -- із 140,7 до 147,9 коп. за 1 кВт-год. (на 5%).

Підвищуватиметься вартість електроенергії і в 2016 - 2017 роках. Так, з 1 квітня 2016 року тариф для споживачів першого блоку підвищиться до 57 коп. за 1 кВт-год., з 1 вересня 2016-го - до 71,4 коп., з 1 березня 2017-го -- до 90 коп., з 1 вересня 2017-го -- до 122,83 коп. за 1 кВт-год. Тобто, кожні півроку
ціна на електроенергію для них зростатиме в середньому на 25%.

Для споживачів другого блоку тариф становитиме 99 копійок за 1 кВт-год. з 1 березня 2016 року, 129 коп. -- з 1 вересня 2016-го та 168 коп. за 1 кВт-год. -- з 1 березня 2017-го.

Для споживачів третьої категорії тарифи у 2016-му зростуть на 5% з 1 березня -- до 156 коп. за 1 кВт-год., з 1 вересня ще на 5% -- до 163,8 коп. за 1 кВт-год. та з 1 березня 2017-го на 3% -- до 168 коп. за 1 кВт-год.

Зауважу, що для багатодітних родин незалежно від обсягів їх споживання діятиме мінімальний тариф на електроенергію, а саме: з 1 квітня 2015 року -- 0,36 грн., з 1 вересня 2015-го -- 0,45 грн., з 1 березня 2016-го -- 0,57 грн., з 1 вересня 2016-го -- 0,71 грн., з 1 березня 2017-го -- 0,90 грн. за 1 кВт-год.

-- Яким чином можна буде економити електроенергію?

-- Одним із способів є встановлення двозонного лічильника, який дасть можливість споживати електроенергію вночі зi знижкою 50%. Це практикується у всьому світі й особливо вигідне тим, хто має електроопалення, інше електричне устаткування.

-- Які причини зростання тарифів? Адже наші АЕС виробляють 50% дешевої електроенергії.

-- Сьогодні домогосподарства сплачують лише до 30% собівартості електроенергії. Рiч у тому, що електроенергія від усіх генерацій, яка має різну ціну, потрапляє до єдиного покупця - державного підприємства "Енергоринок". Так, атомні компанії продають електрику по 31 копійці за кіловат-годину,
гідроелектростанції - по 23, але сонячні - по 7 гривень, теплові - по 85 - 90 копійок. Усе це змішується в один "котел". У березні середньооптовий тариф на ринку - 1,20 грн. за 1 кВт-год. (з ПДВ).

Підприємства, що використовують електроенергію для своєї роботи, купують її на гуртовому ринку за цiною понад 1,30 грн. за 1 кВт-год. Оскільки населення споживає 28% усієї електроенергії, що виробляється в країні, і платить переважно по 30 копійок за кіловат-годину, щоб зберегти низьку ціну для нього, переплачувати доводиться підприємствам. Це називається перехресним субсидіюванням. Поступовим підвищенням тарифів мають намір його ліквідувати.

Високу вартiсть електроенергії промисловість вкладає у товар, тому ціни в нас високi, а промисловість дедалi менш конкурентоспроможна. У Європі населення платить за кіловат більше, ніж промисловість. І це логічно. Бо той, хто багато гуртом купує, повинен менше платити.

Інша рiч, що поступово підвищувати тарифи на електроенергію треба було давно. Тоді б це не було так боляче для населення. Бо нинi дуже складний час - війна, інфляція, зростання цін на всі енергоносії.

Леся ЯСИНЧУК, газета "Експрес"

* до речі

І сім гривень за куб газу!

НКРЕКП ухвалила рішення підвищити з 1 квітня цього року мінімальний тариф на газ для населення в 3,3 раза - до 3600 грн. за тисячу кубометрів палива.

Але він діятиме лише в опалювальний сезон - із 1 жовтня по 30 квітня за максимального споживання палива до 200 кубометрів на місяць. У разі перевищення встановленого мінімального обсягу подальші обсяги оплачуються з розрахунку 7188 грн. за тисячу кубометрів.

У період ж міжсезоння (з 1 травня по 30 вересня) вартість природного газу становитиме 7188 грн. за тисячу кубометрів незалежно від обсягів споживання. Крім того, тариф на газ для населення для приготування їжі встановлюється з 1 квітня на рівні 7188 грн. за тисячу кубометрів, що в 6 разів перевищує теперiшнiй тариф.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тариф і на теплову енергію для потреб населення на 71,8% - до 537,2 грн. за 1 Гкал без ПДВ.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2015, 22:21   #890
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Києві п’ють шампанське за перемогу, а в Кремлі хлещуть горілку з горя

Україна отримала кредит від МВФ і навіть може отримати додаткове фінансування, пише у своєму блозі vg_saveliev, повідомляють Патріоти України. А от майбутнє Росії досі видається туманним.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Україна – переможе.

Цитата:
Запад не подкачал, деньги выделены, целых $17, 5 млрд (12,348 СПЗ).

На целых четыре года.

К тому же решение МВФ открывает возможности получить еще $7,5 млрд. из других источников (Всемирный банк, США, ЕС, Швеция, Швейцария, Канада, Япония, Германия и Польша)

Всего получается $25 млрд.

Просто какой-то золотой дождь!

Первый транш составит $5 млрд.

Половина пойдет на пополнение резервов НБУ, половина – на внешние обязательства правительства.

Но всего в этом году Украина рассчитывает получить до 60% общей суммы.

Начинать возвращать деньги надо будет через 4,5 года. Срок возврата — 5 лет.

Так что деньги у Украины и Яценюка с Порошенко теперь есть.

Есть и перемирие в Украине.

Если ничего экстраординарного не произойдет, власти справятся со всеми текущими проблемами.

Возникает вопрос: что сделает Путин?

Даст Порошенко и Яценюку возможность стабилизировать экономическую ситуацию? Перейти к экономическому росту?

А как же надежды на погибель и окончательный распад украинского государства?

Если в Киев пьют шампанское за победу, то в Москве, в Кремле, наверное, хлещут водку с горя.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 00:07.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум