SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.05.2016, 16:01   #871
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мій друг - пітон: Камбоджійський хлопчик завів собі екзотичну домашню тварину

Сім'я хлопчика вважає пітона Chamroeun своїм магічним духом, який приносить їм достаток і здоров'я.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Милий» домашній улюбленець.

Для сучасного європейця екзотичні країни екзотичні у всьому. У тамтешніх жителів несхожий уклад життя, інше світосприйняття, і навіть домашні тварини - зовсім не коти і не собаки. Так в одному камбоджійському селі хлопчик завів собі улюбленця - 5-метрового пітона. Ось уже кілька років це його нерозлучний друг....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Змії, що заповзають прямо в житлові будинки, для Камбоджі не рідкість. Діти люблять гратися з маленькими плазунами. Одного разу в будинок сім'ї Sambath заповз пітон. Господар не став вбивати його і відніс змію в джунглі. На наступний день та ж змія знову була виявлена в будинку, її знову перемістили в ліс. Коли в третій раз та ж ситуація знову повторилася, було прийнято рішення залишити пітона в якості домашньої тварини.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Уорн Самбат і пітон Chamroeun разом сплять.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Син господаря Уорн Самбат (на той момент йому було всього 3 роки) дуже здружився з пітоном на прізвисько Chamroeun. Він лазив по ньому туди-сюди, спав на ньому, тягав за хвіст. За весь цей час змія жодного разу не заподіяла шкоди хлопчикові.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Зараз довжина пітона становить більше 5 метрів, а вага - понад 100 кілограмів. При бажанні пітон зміг би запросто заковтнути хлопчиська, але чомусь він цього не робить. Сім'я вважає пітона Chamroeun своїм магічним духом, який приносить їм достаток і здоров'я. А на незвичайну дружбу хлопчика і змії тепер їдуть подивитися туристи зі всієї земної кулі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сім'я Sambath вважає, що пітон приносить їм щастя.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.06.2016, 22:41   #872
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ну, розповідай!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.06.2016, 22:42   #873
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.06.2016, 20:31   #874
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

І нехай від лап відбилося ТІЛО... І попа вимагає РЕМЕНЯ... Ось що зі мною ТАКЕ робити? ЛЮБИТИ і БАЛУВАТИ мене!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2016, 20:38   #875
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рудий кіт піклується про студентів з Німеччини

Поки в центрі уваги знаходяться собаки-терапевти, цей рудий кіт створює комфортну атмосферу для щасливих студентів університету без всяких тренінгів. Кампусный кіт, як його прозвали, кожен день приходить в кампус університету міста Аугсбурга і допомагає студентам розслаблятися, ласкаво притискаючись до них.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2016, 03:25   #876
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Бути людиною так просто: Алмаатинці заради гинучого пса вишикувалися в живий ланцюг

Як іноді мало потрібно для того, щоб врятувати чиєсь життя: просто не пройти байдуже повз.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Жителі міста Алма-Ата рятують собаку, що впала у водосховище Сайран та не змогла вибратися самостійно

Група тримаючись за руки молодих людей, утворивши живий ланцюг, спустилася вниз. Вони схопили собаку за загривок і витягли тварину.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 16.06.2016 о 03:27.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2016, 19:02   #877
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Реакція 10-місячної дівчинки на появу улюбленої кішки підкорила мережу (відео)

Цей зворушливий і смішний ролик під назвою "Малятко любить кішку" став рекордсменом і за 5 днів набрав більше 1 млн переглядів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Реакція 10-місячної дівчинки на появу улюбленої кішки підкорила мережу.

Наші домашні улюбленці дивним чином відчувають і передають всю гаму почуттів, характерних для господарів. Спілкування кішок і собак з маленькими дітьми - взагалі супер-мімімішна тема. Тільки подивіться на реакцію малятка на появу її улюблениці - кішки! Це відео підкорило користувачів

Як тільки мама з кішкою на руках наближається до ліжечка, личко 10-місячної дівчинки осяває усмішка, очі округлюються, ручки і ніжки так і ходять ходором від захвату.

Молодий тато на прізвище Мерклі не раз викладав відео з дитинкою на YouTubе, але саме цей зворушливий і смішний ролик під назвою "Малятко любить кішку" став рекордсменом і за 5 днів набрав більше 1 млн переглядів.

Коли кішку кладуть в дитяче ліжечко, дівчинка просто регоче від радості! Дивлячись на таку любов, можна припустити, що першим словом дівчинки буде не "мама" або "тато", а "киця".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2016, 23:31   #878
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Два дні їжачиха приходила одна, на третій день привела маленьких їжачків

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2016, 19:48   #879
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Харківському зоопарку живе ворон, який вміє говорити

Птах часто розважається тим, що зачіпає відвідувачів зоопарку, які в подиві обертаються і починають шукати, хто говорить.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Харківському зоопарку живе чорна ворона, яка, як папуга, повторює людські слова.

Автор запису промовляв "давай-давай" і птах тут же відтворює почуте. Як з'ясувалося, чорного ворона звуть "Карлуша. У харківському звіринці він живе вже більше 10 років, і говорити людською мовою почав давно, але до цих пір ніхто цього не помічав.

"Дуже часто повз нього проходять відвідувачі, і ворон починає говорити. Люди обертаються, починають шукати, хто говорить, але так і не розуміють і йдуть далі", - розповів директор Харківського зоопарку Олексій Григор'єв.

Так, за його словами, спеціально птицю ніхто не вчив розмовляти. До слова, всього в місцевому звіринці живе чотири чорних ворони. Як правило, живуть вони більше 50 років.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2016, 17:58   #880
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Не тiльки людей ця жара дiстала!)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:37.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум