SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.06.2011, 12:03   #61
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Сіллах: Я готовий до чемпіонських боїв

Володар чемпіонського титулу NABF в напівважкій вазі українець Ісмаїл Сіллах (16-0-0, 13 КО) заявив, що готовий до чемпіонських боїв.

"Я готовий до чемпіонських боїв і якщо найближчим часом мені випаде шанс битися за чемпіонський титул, я покажу світу, що можу не лише його завоювати, але і утримувати", - цитує Сіллаха Fightnews.com.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 12:28   #62
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Новини боксу. 16 червня. Аргентинський боксер Омар Нарваес зламав руку, завдавши удару в голову свого суперника - колумбійця Вільяма Уріни.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Омар Нарваес зламав руку об голову суперника

Бій між Нарваесом і Уріною відбувся 11 червня в Буенос-Айресі й завершився перемогою аргентинця. У якому раунді Нарваес зламав руку і як довго він боксував з травмою, не уточнюється.

Після поєдинку медичне обстеження підтвердило, що аргентинський боксер зламав руку. Тепер йому належить близько 40 днів ходити в спеціальній фіксуючій пов'язці. За словами Нарваеса, через травму йому довелося міняти план на бій по ходу поєдинку.

У бою з Уріною Нарваес захищав титул чемпіона світу в категорії до 52,2 кілограм за версією WBO (Всесвітня боксерська організація). За підсумками 12 раундів усі троє суддів віддали перемогу з рахунком 117:110 аргентинцеві.

Всього на професійному рингу 35-річний Нарваес провів 37 боїв, здобув 35 перемог (19 - нокаутом) і два поєдинки завершив внічию. Титулом WBO у вазі до 52,2 кілограм він володіє з травня 2010 року. З 2002 до 2009 року Нарваес був чемпіоном WBO у вазі до 50,8 кілограм.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 16:04   #63
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Альварес знову перемагає
Мексиканець захистив титул, перемігши технічним нокаутом

Чемпіон WBCв першій середній вазі Сауль Альварес (37-0-1, 27 KOs) здобув перемогу над № 3 в рейтингу WBC Райаном Родсом (45-5, 31 KOs). Альварес володів серйозною перевагою, відправляв суперника в нокдаун у 4 раунді. Родс спробував врятувати бій в 12 раунді, коли було зрозуміло, що за очками він програє безнадійно. Але спроби американця провести нокаутуючий удар скінчилися тим, що він сам пропустив досить для того, щоб рефері зупинив поєдинок.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.06.2011, 22:42   #64
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Хей: "Мій бій з Володимиром купить більше людей, ніж бій між Тайсоном і Льюїсом"

Девід Хей дав обширне інтерв'ю, в якому поділився дуже цікавою інформацією про свою "балакучості".

Чемпіон світу за версією WBA Девід Хей впевнений, що його зустріч з Володимиром Кличко може зібрати куди більше число платних трансляцій, ніж бій, який відбувся більше 8 років тому, між Майком Тайсоном і Ленноксом Льюїсом.

"Може бути, багато хто думає, що всі мої слова на адресу братів Кличків, це повна відсутність смаку і прояв неповаги до суперника, проте саме вони допомогли мені опинитися там, де я зараз і знаходжуся, - зазначив Девід Хей. - Я не самий політкоректний людина у світі - я говорю те, що хочу. Хтось розуміє це по-одному, а хтось просто сміється над цим. Якщо хтось не згоден з тим, що я говорю, він все одно повинен купити трансляцію мого бою з Володимиром, щоб подивитися, як мене будуть бити. Найголовніше, щоб я не був байдужим нікому, а решта - нісенітниця ".

"Коли у мене ще не було чемпіонського титулу, я дуже багато говорив, - продовжив британець. - Метою цього всього було залучення уваги до себе, щоб збільшити кількість переглядів поєдинків з моєю участю. Зараз же, я чемпіон, і думаю, що мені не треба робити те, що я робив раніше. Повторюся, завдяки моєму поведінки я зміг переступити через декількох обов'язкових "мішків" на шляху до титульного бою. Я провів лише одну зустріч з Монті Барреттом і отримав чемпіонський бій з Миколою Валуєвим ".

Девід також сказав, що його поєдинок з Кличком може перевищити 800 тисяч покупок по системі pay-per-view, які були зроблені в поєдинку між Тайсоном і Льюїсом.

"Кількість покупок трансляцій скаже багато чого, - резюмував Хей. - Однак я сподіваюся, що воно буде більшим, ніж під час поєдинку Тайсона з Льюїсом. Обидва цих боксера були вершинах своїх кар'єр, однак наша зустріч стане поєдинком двох чемпіонів на своїх кар'єрних піках".
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 12:32   #65
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Стюард: «Володимир повинен тиснути з першої до останньої хвилини»
Тренер Володимира Кличка розповів, яких дій чекає від підопічного в бою проти Девіда Хея

Емануель Стюард, тренер Володимира Кличка, розповів, яких дій він чекає від свого підопічного у двобої проти британця Девіда Хея.

«Поєдинок проти Хея це ще одне серйозне випробування для Володимира. Володимир повинен перемогти і зробити це так, щоб цей бій залишився в пам'яті у мільйонів уболівальників. Володимир любить грати в шахи і часто свою стратегію на бій планує як у шаховій партії. Це дуже добре, але в поєдинку проти Хея я не хочу, щоб він це робив. У цьому бою Володимир повинен вийти на ринг і виплеснути всю агресію на суперника. Він повинен першим завдати удару і тиснути з першої до останньої хвилини бою »
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2011, 23:01   #66
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Володимир Кличко пообіцяв, що Девід Хей заплатить сповна

Чемпіон WBO / IBF / IBO в суперважкій вазі Володимир Кличко (55-3, 49 КО) пообіцяв, що ніч з 2-го на 3-е липня буде найдовшою і кошмарної в житті чемпіона WBA Девіда Хея (25-1, 23 КО ). Протягом 3-х років Хей уникав зустрічі з Володимиром і всіляко ображав його, і його близьких. За це Кличко-молодший змусить британця заплатити сповна, протягом усіх 12-ти раундів.

«Протягом довгого часу Девід Хей був нешанобливий до моєї сім'ї і друзям, тому я збираюся зробити 12 раундів, найдовшими в його житті. Весь поєдинок я буду жорстко боксувати з ним, а в останній трихвилинці нокаутую його. Це буде хороший урок на майбутнє для Хея і навчить його тому, що не можна себе так вести. Я буду жорстко і сильно бити, робити захоплення і знову бити. І врешті-решт моя права «ракета» приземлитися на його підборідді або голові і відправить його в нокаут »- каже Володимир.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.06.2011, 23:24   #67
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Володимир Кличко розповів про свій тренувальний табір в австрійських Альпах, де він готується до поєдинку проти Девіда Хея, який запланований на 2-ге липня у Гамбурзі.

"Дуже щасливий. Люблю бути тут, в австрійських Альпах. Тут немає на що відволікатися. Думаю лише про зустріч із Хеєм в Гамбурзі 2-го липня", - цитує Кличка boxingscene.com.

"Надіюсь Девід Хей вийде в ринг і бій нарешті відбудеться. Ми можемо обговорювати його попередні бої, але я знаю, що битимусь проти одного з кращих бійців, він має важкі руки і дуже швидкий. Щоб ми не говорили з обох сторін, я готуюсь до найважчого опонента у моєму житті".

"Битимусь проти суперника, який має якості і в ринзі, це мій перший виклик, титули та інші речі - це все добре, але я зустрінусь в ринзі із людиною, тому зважаю на його силу і готуюсь до цього".

"Цей бій приверне багато уваги. Маю на увазі, не лише в світовому масштабі, але й 50 тисяч дивитимуться на тебе у ринзі. Це буде мій четвертий бій на футбольному стадіоні і це додає чимало мотивації. Ми маємо журналістів із Росії, України, Британії, США, Німеччини і не забувайте про австралійців", - посміхаючись перераховує Володя, надіючись, що Хей через таку увагу вже не зможе відмовитись від бою.

"Думаю, він говорить про цей бій серйозно, він може говорити багато дурниць, але прекрасно розуміє, що вийде в ринг проти дуже досвідченого боксера. Я точно знаю чого очікувати і до цього готуюсь".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2011, 14:52   #68
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Пряма трансляція з Німеччини

2 липня (субота)
21:00 к.ч


Володимир Кличко (Україна) і Девіда Хея (Великобританія)


Бій за титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA і WBO.

Пряма трансляція бою на німецькому телеканалі відкритому
RTL на супутнику Астра 19,2 12188 Н 27500 - 3 / 4

...а також

Росія 2 (BISS)
3645 V 28000 Ямал 201 90 * E

Росія 2 (BISS)
3585 L 3215 Ямал 202 49 * E
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2011, 13:15   #69
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Майк Тайсон одружився

Вже другий раз за два роки Тайсон став одружений на одній і тій же дівчині, але на цей раз весілля стало великою несподіванкою для всіх гостей!

Сотні друзів екс-боксера прибули на свято парочки з нагоди дня народження, але прямо під час бенкету Майк і дівчина Лахіка зникли і з'явилися вже у весільних нарядах. Як виявилося, день народження був лише прикриттям. Прямо на святі парочка пройшла традиційну весільну церемонію за мусульманськими канонами.

Нагадаємо, що екс-чемпіон світу таємно одружився в 2009-му році на Лахіке в маленькій каплиці Лас-Вегаса. Сталося це через два тижні після смерті 4-річної дочки Тайсона.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.06.2011, 20:17   #70
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Кличко і Хей не можуть домовитися про вибір рефері на бій

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBA Девід Хей і чемпіон світу за версіями IBF/IBO/WBO Володимир Кличко не можуть домовитися про вибір рефері на поєдинок, запланований на 2 липня в Гамбурзі.
Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Хея не влаштовує вибір як рефері Дженаро Родрігеса, який раніше обслуговував декілька поєдинків Кличка.

Британець заявив, що WBA не санкціонує бій, якщо Родрігес буде рефері.
Табір Хея запропонував як рефері Луїса Пабона, який раніше обслуговував поєдинок британця.

Однак команда Кличка впевнена в тому, що WBA санкціонує бій, якщо рефері буде призначений Родрігес
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:31.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум