SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.11.2010, 20:27   #51
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Дружина говорить чоловікові:
- Тобі дзвонив приятель.
- Що він хотів?
- Просив передати, що рибалка скасована, бар закритий на переоблік.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.11.2010, 00:47   #52
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Таранька, тарань, таранка. Сушимо.

У багатьох регіонах вживається вираз "таранька". Зазвичай в'ялена риба асоціюється з таранею. Так називають мешканців майже у всіх водоймах плотви. Навіть серед гурманів є любителі в'яленої плотви, які, смакуючи солонувату ніжну м'якоть, охоче прощають їй кістлявість. В'яленою рибкою люблять ласувати всі, вона делікатесний продукт для любителів пива і домосідів, вдихають аромат розваристої картоплі, а для бабусь та їх онуків риб'ячий хвостик часто замінює льодяник.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! [url]Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 15.11.2010 о 00:53.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.11.2010, 23:43   #53
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидять поруч двоє рибалок. В одного скажене клювання, а в іншого - нуль. Другий терпів-терпів, не витримав і запитує першого:
- Слухай, ти на що рибу ловиш?
- На черв’яка.
- І я на черв’яка, так чому у мене не клює?
- Ха, так я ловлю лише на черв’яка-самця!
- Самця? А як же ти їх розрізняєш?
- Дуже просто: протягую крізь зуби. Якщо яйця застряють, то самець.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 17:59   #54
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Тушонка з риби...

Перший рецепт.

Рибу треба почистити, вительбушити і посмажити на олії. Потім приготувати соус: підсмажити цибулю з морквою на олії, додати трохи води, солі і цукру і 10—15 хвилин тушкувати. Після цього слід прокип’ятити скляну банку, скласти в неї смажену рибу і доверху залити соусом. Тепер залишилося за допомогою приладу для домашнього консервування щільно закрити банку металевою накривкою з гумовою прокладкою і 2—3 години тримати у киплячій воді.

Другий рецепт.

Рибу слід тільки вительбушити і ретельно промити. На дно емальованої каструлі покласти цибулю, моркву, кілька зерен чорного перцю, трохи лаврового листу. Зверху перцю укласти шар риби, на неї — такий же шар, як на дні, далі знову рибу. І так доти, доки не заповниться каструля. Потім у неї слід залити (з розрахунку на кілограм риби) чверть склянки оцту, три чверті склянки води, в якій розчинено потрібну порцію солі, і склянку олії. Тепер залишилося щільно закрити каструлю, поставити на несильний вогонь, протушкувати рибу три-чотири години, переложити її в прокип’ячену банку, залити олією, закрити і обробити як у першому випадку.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 18:09   #55
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Байки про рибалку...

Того разу Олександр з товаришем поїхали на риболовлю на кілька днів. Тільки розмотали спінінги, як на «Запорожці» під'їхав якийсь дідок. Розташувався від них метрів за двісті. Приблизно з годинку посиділи хлопці, як почули добірну лайку: «А щоб ти тою мамалигою вдавилася, скотина рогата! А бодай ти здохла, наволоч ходяча!..» Як виявилося, пастухи понад берегом гнали череду і одна корова з'їла у того чоловіка колобок мамалиги. Змотав невдаха вудочки і поїхав. Наступного ранку приїхав знову. Машину залишив на пагорбі, а сам спустився до річки. Розклав вудочки, щось, здається, навіть і піймав, як раптом тишу порушив якийсь гуркіт. Ми підняли голови — і очам своїм не повірили: та сама вчорашня чорно-ряба, встромивши голову через бокове вікно, намагається перевернути «Запорожець». І знову понад Бугом луною розлетілося: «Бісова тварюко, вчора не наїлася? А щоб тебе трясця взяла! А щоб тобі роги повикручувало! А щоб тобі...» А сталося так, що цього разу дідусь залишив колобок мамалиги у машині. Щоправда, так квапився до річки, що забув закрити напіввідчинене вікно. На запаморочливі пахощі корова просунула морду у кабіну і з'їла смакоту. А ось витягнути голову не змогла. З переляку почала махати нею в різні боки, та так, що бідний «Запорожець», здавалося, розсиплеться на друзки. Тільки після того, як той чоловік, забігши з іншого боку, опустив скло, худобина нарешті вивільнила голову. Щоправда, дверцята таки добряче погнула, потовкла і дах.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.11.2010, 21:01   #56
RIZIK
Супер Модератор
 
Аватар для RIZIK
 
Реєстрація: 26.12.2009
Вік: 43
Дописи: 916
Волочиськ
Мій ресівер: Sat-Integral 9100HD Sat-Integral TH-7200PVR GI8120
Надіслати повідомлення для RIZIK на ICQ Надіслати повідомлення для RIZIK на Skype
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________

Волочиськ
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
RIZIK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2010, 19:59   #57
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидить, один чоловік, рибалить. Годину сидить, два — не клює. Нудно йому, та й холодно. Ну, він відкрив пляшку горілочки, налив у похідний стаканчик 150, і лише зібрався так з відчуттям її, випити — як клює! Ну, мужик заметушився, невміло так підсік, і крихітний карасик йому прямо в стаканчик — геп! Чоловік гидливо так викинув карасика, горілочку без кайфу заковтнув, насадив нову наживку, закинув вудку... І тут як поперло: судаки, лящі, щуки! Чоловік ледве встигає витягувати.
І ось лежить в його кошику величезний сом і говорить:
- Ну, карасик, ну наволоч, ну провокатор! наливають, говорить, потім відпускають...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2010, 20:41   #58
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Дядя Міша а скажіть.в мене брат викопав ставок дома в березі розміром
близько 18 на 7 метрів глибина 2,5 метрів.Рибу запусти два роки назад коропа та карасів.
Питання :як правильно його утримувати і що рибі давати їсти наприклад
зерновідходи чи можна.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2010, 23:15   #59
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Діма, дякую за запитання ,для початку почитай тут:Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2010, 13:12   #60
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Дякую Дядя Міша цікава тема.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:33.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум