SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.11.2011, 13:03   #101
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Зеньов вибув на два місяці

Форвард "Карпат" і збірної Естонії Сергій Зеньов поповнив лазарет львівського клубу.

Через серйозну травму нападник збірної Естонії не зможе вийти на поле в грі з Ірландією, яка відбудеться в Дубліні 15 листопада в рамках стикових матчів Євро-2012.

За словами спортсмена, поки невідомо, як довго він не зможе грати.

"Все залежить від того, чи потрібна операція. Так, напевно, близько двох місяців, а якщо знадобиться операція, то й півроку не зможу", - цитує Зеньова err.ee.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2011, 16:33   #102
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Лукас, Борха, Ярослав Мартинюк та капітан «Карпат» Ігор Худоб’як у компанії вихованців клубних шкіл. Мрія молодих карпатівців стала реальністю, коли старші «зелено-білі» приїхали на майстер-клас до карпатівців молодших. Окрім гравців, участь в незвичному тренуванні взяли усі клубні тренери.

Таке оригінальне тренування зібрало досить солідну аудиторію – подивитися на майстер-клас зібралися чи не всі учні та тренери академії та школи «Карпат». Не бракувало і зовсім юних карпатівців, які з білою заздрістю в очах спостерігали за діями доросліших партнерів. Візит старших футболістів академіки сприйняли радісно і на тренуванні завзято виконували настанови тренерів першої команди. Їхню непогану підготовку відзначив півзахисник Ярослав Мартинюк та виконувач обов’язків головного тренера Павло Кучеров. Після тренування учні академії просили проводити такі зустрічі систематично.


Ярослав МАРТИНЮК: «Умови в Академії найкращі»

– Було дуже цікаво тренуватися з молодими вихованцями. Це для мене й інших футболістів щось нове і незвичне.

– Як вважаєш, такі тренування є корисними для молодих футболістів?
– Звичайно. Потренуватись пліч-о-пліч з гравцями основного складу для них безцінний досвід. Крім того, для хлопців це нагода трохи відволіктись від тренувальних буднів, відчути досі невідоме. Впевнений, для них це дуже цікаво.

– Слава, ти вихованець академії «Карпат». Чи проводились тренування такого типу за твоїх часів?
– Ні, коли я вчився в академії, таких тренувань не було. І треба зазначити, що їх відверто не вистачало. До того ж хочу сказати, що умови, в яких тренуються молоді карпатівці, зовсім інші, ніж були у нас. Для них влаштовано все якнайкраще. Ми тренувались в набагато гірших умовах.

– Сьогодні Павло Кучеров якось по-іншому проводив тренування чи як звично?
– Усі вправи, комбінації, які ми відпрацьовуємо на тренуваннях, награвались і тут.

– Що скажеш про сьогоднішню карпатівську молодь?
– Це питання треба адресувати тренерам команди, але варто відзначити, що в них непогана фізична готовність.


Іван ПАВЛЮХ, тренер Академії ФК «Карпати» (U-17)

– Звичайно, такі тренування йдуть усім на користь. Для молодих гравців – це мрія потренуватися з футболістами основного складу. Після таких занять вони почуваються впевненіше. До речі, на наших тренуваннях ми награємо такі ж комбінації, виконуємо подібні вправи, але без професійних футболістів.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2011, 12:49   #103
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Одразу по завершенні матчу молодіжних команд «Карпат» та «Іллічівця» капітан «зелено-білих»Тарас Петрівський відповів на питання Інформаційного центру клубу.

– Тарасе, якими є твої перші враження від гри?
– Звичайно ми задоволені, що перемогли і взяли три очки. Молодим хлопцям перемога завжди додає впевненості у власних силах. Тим більше, що гра вийшла не простою.

– Чи відчувалося що ви граєте з командою, котра в турнірній таблиці йде на третьому місці?
– Я не знаю, яке місце займає молодіжна команда «Іллічівця», та грали вони сьогодні дуже добре. У них було бажання взяти очки та навіть перемогти у сьогоднішній грі.

– У складі молодіжки «Карпат» в останніх матчах постійно виходять гравці з основного складу. На твою думку, чи додає це впевненості молоді?
– Я думаю, що це правильно. Потрібно щоб хлопцями в процесі гри безпосередньо на полі керували старші партнери. Вважаю, що це важливий елемент і він доволі сильно відрізняється від вказівок, які молодь отримує упродовж матчу безпосередньо від тренера.

– А тобі особисто, як футболісту, що дають ігри за молодіжку?
– Думаю, що це правильна практика. Для прикладу, гравці основи іграми за дубль набирають форму після травм. Та й загалом ігрова практика завжди краща, ніж тренування. Не випадково ж у футболі навіть кажуть, що погана гра – це краще, ніж хороше тренування.

– Наскільки велика різниця у класі між молодіжкою та основною командою?
– Ви ж розумієте, що у Прем’єр-лізі набагато більші швидкості і там іноді долю епізоду вирішують лічені мілісекунди. А в молодіжній першості швидкості дещо поступаються і все робиться повільніше.

– На твою думку, серед карпатівської молоді є перспективні хлопці котрі незабаром зможуть стати гравцями основної команди?
– Є багато хороших гравців, які на полі своєю грою доводять, що на них можна буде розраховувати у майбутньому. Але звичайно, до рівня основної команди вони доростуть лише за однієї умови – якщо на кожному тренуванні будуть викладатися на всі сто відсотків, а коли отримають шанс себе проявити, то обов’язково ним скористаються.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2011, 12:04   #104
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Центральний захисник «Карпат» Іван Мілошевіч цього сезону став одним з голеадорів команди. У ворота «Іллічівця» він, щоправда, не забив. Втім, сьогоднішній матч для 4-го номера «зелено-білих» все одно є особливим – серб зіграв свій 100-ий офіційний матч за «Карпати».

– Іване, сьогодні ти зіграв свій сотий офіційний матч за Карпати. Чи знав ти про це?
– Так, я прочитав про це на нашому сайті, у привітанні клубу з днем народження. Звичайно, дуже приємно, що ми перемогли. Цей виграш для нас є надзвичайно важливим. Самі добре знаєте, яким є наше турнірне становище. Що ж до сьогоднішнього матчу, то ми забили два швидкі голи і це додало нам впевненості.

– Що трапилось сьогодні – ми вже звикли, що ти сам почав забивати?
– (Сміється). Було декілька стандартів, але нічого не вийшло. Зрештою це не моя робота, я ж центральний захисник і головне для мене добре зіграти ззаду. Та головне, що ми перемогли сьогодні.

– Сьогодні у вас вдалася гра в обороні, але у «Іллічівця» було декілька моментів та справа до ударів не доходила. Що можеш сказати з цього приводу?
– Ми кожен момент догравали до кінця, а коли хтось помилявся, хлопці страхували один одного. Тому справа до гострих моментів не доходила. Я задоволений нашими діями ззаду та й в цілому грою також.

– Тобі мабуть невідомо, що тебе визнано кращим гравцем команди першого кола за версією спортивних журналістів?
– Справді? Ну звичайно це приємно, коли отримуєш хороші відгуки за роботу, котру виконуєш. Але команда не заграла так, як цього очікували в першому колі і зараз ми не на своєму місці.

– А на твою думку, хто з гравців «Карпат» був кращим в цьому колі?
– ...(Після деяких роздумів). Мені здається, Борха непогано відіграв. До того ж я через травму десь місяць не грав.

– З сотні зіграних за «Карпати» поєдинків ти тільки одного разу виходив на заміну. Решта 99 матчів розпочинав в основному складі...
– Я не звик виходити на заміну. Це інше відчуття. Коли міняють захисника, ззаду відбуваються певні зміни. Та й взагалі тренери центральних захисників дуже рідко міняють, бо це великий ризик. Адже на цій позиції входити в гру з лави запасних дуже важко.

– Чи відчуваєш ти, що граєш в «Карпатах» вже четвертий сезон і що ти є ветеран команди?
– Ні, не відчуваю. В команді є гравці, котрі грають довше за мене. До того ж вони є українці. Але загалом мені комфортно в «Карпатах» і в цьому чудовому місті.

– Фани «Карпат» говорять, що вони Мілошевіча не сприймають як легіонера, а як свого співвітчизника?
– Звичайно це приємно...

– Наостанок, не можу не спитати тебе про екс-карпатівця і твого друга та співвітчизника Неманью Тубіча – як у нього справи?
– У нього все добре. Сьогодні у них в чемпіонаті Росії, де він грає за «Краснодар», останній тур і пауза до весни. Але Неманья не грав. Він отримав травму і вже поїхав додому лікуватися. Та він відіграв більшість ігор і в принципі він там усім задоволений.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2011, 15:43   #105
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Колесніков віддав "Арену Львів" "Карпатам"

Віце-прем'єр міністр України Борис Колесніков упевнений, що після Євро-2012 львівський стадіон, побудований до матчів чемпіонату Європи, і далі використовуватиметься по головному призначенню.

"Львівським стадіоном, як і НСК "Олімпійський", після Євро-2012 управлятиме спеціально створений концерн "Спортивні арени України".

У Львові є одна футбольна команда високого рівня - "Карпати"". Вона і прийматиме гостей на цьому стадіоні. І тепер багато що залежить від львівських уболівальників. На відкритті "Арени Львів" поряд зі мною сидів президент київського "Динамо" Ігор Суркіс. Він відзначив одну цікаву деталь. На львівському стадіоні трибуни розташовані близько до футбольного поля, хороша акустика, тому реакція уболівальників сильно впливатиме на футболістів.

Як сказав Суркіс, можна собі тільки уявити, як це вплине на команди, з якими гратимуть "Карпати", - цитує Колеснікова сhampіonat.com з посиланням на газету "Експрес".
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.11.2011, 23:07   #106
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Поява 19-річного хавбека Ігоря Озарківа у другому таймі стала для багатьох уболівальників несподіваною. Однак юний вихованець карпатівської школи хоч і хвилювався, але загалом провів 45 хвилин на доволі непоганому рівні.

– Олег Голодюк отримав травму і не міг продовжити гру, тому в мене з’явився шанс. Тренер сказав мені, щоб я не переживав, виходив і нормально зіграв. Загалом все нормально. Я, звичайно, трохи хвилювався, бо мені ще не доводилося стільки часу грати в Прем’єр-лізі. Добре, що вдалося перемогти. «Іллічівець» ми переграли, результат закономірний.

– Над чим тобі ще треба працювати?
– Насамперед, мені треба додати в швидкості. Тобто швидше оцінювати ситуацію і віддавати передачі на форвардів або самому пробивати по воротах. Тоді, думаю, все буде нормально.

– Відчуваєш довіру тренера?
– Звичайно, відчуваю. Тому мушу доказувати йому, що можу грати і не підводити його.

– На якій позиції тобі найзручніше грати?
– Усередині поля: на місцях опорника чи атакувального хавбека.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2011, 14:39   #107
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Колесніков: На "Арені Львів" "Карпати" зможуть грати вже в грудні

Стадіон “Арена Львів” готовий практично на 100% приймати футбольні матчі, тобто до Євро-2012.

Про це заявив в інтерв’ю Телеканалу новин "24" віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

За словами чиновника, ФК "Карпати", якщо в них буде таке бажання, зможуть на "Арені Львів" у грудні проводити матчі Чемпіонату України.

Щодо під’їзних шляхів до стадіону, то Борис Колесніков додав, що тут вноситимуть корективи, оскільки доручення місцевій владі "не виконано навіть на третину". “Зараз немає часу розбиратися, хто винен – область чи місто, але зручного добирання глядачів до стадіону не створено", – цитує Колеснікова zaxid.net.

Нагадаємо, стадіон "Арена Львів" був урочисто відкритий 30 жовтня 2011 року.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.11.2011, 17:44   #108
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Молоді вихованці Андрія Грінера (діти 2001 року народження) посіли перше місце на солідному турнірі в Варшаві Legia Cup. Змагання відбувалися у двох групах. Львів’яни змагалися у групі «А» разом зі словацькою «Жиліною», польською «Легією» та естонським клубом «Таллінн Калев». У групі «В» грали «Спарта» (Прага), Чесько-німецька футбольна школа, «Герта» (Берлін) та «Атлетікс» (Вільнюс).

З естонцями карпатівці зіграли в безгольову нічию, але виграли два інші матчі: 1:0 в «Жиліни» та 2:1 у господарів змагань. Відповідно, підопічні Андрія Грінера посіли перше місце у своїй групі. У чвертьфіналі «Карпати» розгромили «Атлетікс» з Вільнюса 7:0. Далі був півфінал з уже знайомою «Легією». Цього разу «зелено-білі» не змогли забити з гри, і учасника фіналу визначила серія пенальті. Гості знову виявилися сильнішими за польських однолітків і перемогли 4:3. Нарешті у фіналі підопічні Андрія Грінера зустрілися з Чесько-німецькою футбольною школою і перемогли 1:0. Нападник «Карпат» Ігор Бекеша увійшов до символічної збірної туру.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2011, 12:37   #109
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Федецький: "Всією командою просили залишитися Кононова"

Гравці "Карпат" просили Олега Кононова залишитися на чолі львівської команди.

Про це в інтерв'ю газеті "Спорт-Экспресс в Украине" розповів футболіст львів'ян Артем Федецький.

"Усі були дуже засмучені. Але як би там не було, а це рішення залежало виключно від самого головного тренера. Ми всією командою розмовляли з Олегом Георгійовичем на цю тему, просили залишитися, однак він сказав, що твердо вирішив піти", - сказав він.

"Шкода, адже саме Кононов привів "Карпати" до нової в історії клубу вершини. Львів не просто побачив єврокубки, а взяв участь у груповому турнірі Ліги Європи. Те, як ставляться до Олега Кононова вболівальники - це дорогого коштує", - додав Федецький.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2011, 15:30   #110
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Фанати "Карпат" усе ж поїдуть на матч із "Чорноморцем"

ГО "Завжди Вірні" організовує автобусну поїздку на поєдинок 17 туру "Чорноморець" - "Карпати", що відбудетеся у суботу, 19 листопада, в Одесі.

Вартість мандрівки в обидві сторони становить 300 гривень, пише прес-служба львівського клубу.

"Завжди вірні" наполегливо рекоментують фанатам не їхати до Одеси іншим транспортом, оскільки, у такому випадку, існує реальна загроза не потрапити на стадіон.

Наразі достовірної інформації щодо квитків на гостьовий сектор немає, але наголошується, що організована група у будь-якому випадку зможе потрапити на стадіон і підтримати улюблену команду.

Нагадаємо, раніше "Чорноморець" вніс уболівальників "Карпат" до "чорного списку" та відкрито заявив, що не пустить львів'ян на матч-відкриття нового стадіону.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
"Мультифід" або декілька голів на 1 антену. Porter Вибір супутникогово обладнання 14 17.07.2015 12:50
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:39.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум