SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.09.2011, 19:29   #11
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Уругвайським форвардом італійського "Наполі" Едінсоном Кавані зацікавилась каталонська "Барселона".

Каталонці вражені грою футболіста, який не перший сезон показує переконливий футбол.

"Мені приємно чути, що мною захоплюються такі тренери як Ґвардіола, однак зараз я думаю лише про "Наполі". Як колись буде пропозиція, то "Наполі" має сам вирішувати. Все ж я мрію грати у висококласному клубі", - пояснив Кавані.

В минулому турі Серії А Кавані забив три м'ячі у ворота "Мілану".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 10:11   #12
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Барса" знову втрачає очки на виїзді, а Мессі робить "дубль". Щоправда, не гольовий.

І все-таки "Валенсії" ще зарано конкурувати з "Барсою". Такий висновок напрошується після їх очного поєдинку. Безперечно, у першому таймі каталонці не знали, що робити і куди бігти. Контратаки "кажанів" і тотальний пресинг призвели до двох голів у ворота Вальдеса. Правий фланг оборони каталонців тріщав по швах.

Проте підопічним Унаї Емері банально забракло "фізики". У другому таймі господарі вже не так активно рухалися з м'ячем і без. "Барса" довго "запрягала", проте наприкінці поєдинку швидко "поїхала". Гол Фабрегаса і два "смертельні номери" імені Мессі та Вільї, які, якщо б не спритність Гуаїти, могли б принести перемогу "Барселоні", повністю змінили акценти у грі.

У підсумку, нічия. Чого ми в цій багатій на події грі не побачили, то це протистояння Мессі - Сольдадо. І якщо каталонець нестачу голів компенсував двома вишуканими та результативними передачами, то Сольдадо лиш жовтою карткою відзначився у протоколі.



"Валенсія" - "Барселона" - 2:2 (2:1)

Голи: Абідаль, 12, автогол, Ернандес, 23 - Педро, 14, Фабрегас, 77

Попередження: Рамі, 15, Сольдадо, 37, Каналес, 58, Жонас, 87 - Маскерано, 88

Вилучення: Альба, 90+2
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 22:39   #13
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Фабрегас встановив рекорд Барселони


Півзахисник "Барселони" Сеск Фабрегас, який перейшов цього літа з "Арсеналу" і зіграв за свою стару-нову команду тільки чотири зустрічі, вже встановив рекорд каталонського клубу.

Хавбек збірної Іспанії став першим футболістом синьо-гранатових, який зміг забити в перших чотирьох матчах поспіль.

Нагадаємо, що вчора Фабрегас вразив ворота "Валенсії" (2:2) у поєдинку 5-го туру чемпіонату Іспанії.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.09.2011, 23:08   #14
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Фантастична статистика Мессі і Сеска


Статистика Лео Мессі на початку цього сезону просто прагне в стратосферу. До своїх якостях голеодора останнім часом Ліонель додав ще одне так само, а може і більше, чудовий гольовий пас. А не вірите - спитайте у Сеска Фабрегаса ...

Дев'ять голів і дев'ять гольових пасів. Такий результат «десятки» «Барси» за вісім матчів, в яких він взяв участь з початку сезону в Ла Лізі, Лізі Чемпіонів і двох Суперкубка.

Не варто далеко ходити за прикладами того, наскільки важливими є гольові передачі Лео для команди. Обидва голи, які забили Педро і Сеск «Валенсії» в цю середу, були народжені бутсами аргентинця.

За чотири дні до цього, проти «Осасуни», Мессі організував два з восьми голів - для Хаві і Сеска. І сам забив ще три.

Сеск є одним з тих, хто найбільше виграє від щедрості аргентинця. Тандем, який утворюють вони, наводить жах на суперників. У 5-0 проти «Вільярреала» Фабрегас забив гол з пасу Лео. І те ж саме відбулося в матчі за Суперкубок Європи.

І що говорити про перший матч проти «Мілана» в Лізі Чемпіонів. Чудовий розіграш від Лео, коли він пробігає через трьох захисників - і викочує м'яч прямо перед воротами, і Педро забиває 1-1.

Що стосується Суперкубка Іспанії, Мессі віддав пас на Іньєсту - 0-1 - на «Камп Ноу», і на Вілью - 1-1 - у матчі на "Бернабеу".

Крім своїх пасів, Мессі продовжує бути смертельно небезпечний в карному майданчику. До хет-трику у ворота «Осасуни» (1-0, 5-0 і 8-0) потрібно додати дубль проти «підводників». І ще чотири в Суперкубку Іспанії. Завоювання першого титулу в сезоні відбулося багато в чому завдяки його гольовому нюху: він забив на "Бернабеу" і два голи у матчі, на «Камп Ноу». І те ж саме відбулося в Суперкубку Європи, де він забив і віддав гольовий пас на Сеска.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2011, 20:27   #15
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Мансано: для перемоги над Барсою є два варіанти

У головного тренера мадридського "Атлетико" Грегоріо Мансано не було сумнівів у тому, що його команда зазнала закономірної поразки у виїзному матчі шостого туру національної першості з "Барселоною", повідомляє Marca.

Підопічні Мансано були змушені капітулювати з рахунком 0:5.

"У складі "Барселони" грають великі футболісти, що дозволяє команді розвивати різні тактичні схеми. Важко уявити собі, що будь-яка команда може поборотися з нею в тому, що стосується контролю м'яча. Це просто неможливо. Для того, щоб перемогти "Барселону" на її полі, є два варіанти: або ніхто з цих гравців не виходить на поле, або ж ти проводиш матч століття", - заявив Мансано.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2011, 09:38   #16
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Форвард "Барселони" Ліонель Мессі зізнався, що планує побити рекорд Сезара Родрігеса за кількістю голів за каталонський клуб.

На рахунку Родрігеса, який виступав в 40-50-і роки, 235 м'ячів, а у Мессі після хет-трику у ворота "Атлетико" стало 192.

"Я досить спокійно ставлюся до цього рекорду, хоча, звичайно, хотів би побити його. Він тримається вже досить тривалий час. Сподіваюся, мені вдасться підкорити цю позначку. Я хочу і надалі ставати в складі "Барселони" автором рекордів", - зізнався Мессі.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2011, 21:17   #17
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Віце-президент каталонської "Барселони" Тоні Фрейша прокоментував слова наставника команди Хосепа Ґвардіоли стосовно екс-президента клубу Жоана Лапорти. Ґвардіола висловив сподівання, що "Барса" не подасть до суду на Лапорту. Ґвардіола заявив, що дуже він поважає колишнього і теперішнього президента клубу Сандро Росселя.

"Ґвардіола є не лише найкращим тренером, з яким у нас є можливість співпрацювати, але й особою, думки якого мають велике значення. Те, що він сказав, заслуговує великої поваги, але ми не можемо не подати в суд на Лапорту, оскільки за це проголосували члени клубу", - заявив Фрейша.

У суботу відбулося засідання "соціос" каталонського клубу, на якому "обрані" вирішували важливі питання функціонування гранда світового футболу.
Джерело: sport.es
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2011, 22:16   #18
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Барса – колгосп, Реал – приватні підприємці. Хаві пояснив різницю

Півзахисник каталонського клубу вважає, що його команда - більш колективістська.

"Найбільшою відмінністю Реала від нас є те, що вони роблять ставку на окремих людей. Це повна протилежність в порівнянні з тим, як граємо ми в Барселоні", - говорить Хаві.

"У нас видатні виконавці, які поодинці можуть вирішити результат гри, такі як Мессі, наприклад. Але і вони працюють насамперед на благо команди", - додав півзахисник.

"У Реала теж є талановиті гравці, але командної гри їм у нас не скопіювати", - заявив півзахисник.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2011, 14:53   #19
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Гвардіола: БАТЕ - команда, схожа на київське "Динамо"За характеристиками футболістів та моделлю гри білоруський БАТЕ подібний до київського "Динамо".

Про це напередодні матчу з білорусами в Лізі Чемпіонів заявив тренер "Барселони" Хосеп Гвардіола, повідомляє ABC.es.

"БАТЕ - це складна команда, яка на шляху до групового етапу подолала три етапи кваліфікації. Це клуб, який звик до перемог", - вважає каталонець.

"В минулому єврокубковому сезоні вони грали дуже добре. БАТЕ - команда, схожа на "Динамо" Київ, тобто дуже сильна у фізичному плані", - цитує Гвардіолу terrikon.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2011, 10:41   #20
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

"Барселона" встановила новий рекорд Ліги чемпіонів за результативністю

Матч групової стадії Ліги чемпіонів з БАТЕ став для "Барселони" 23-м підряд, в якому іспанський клуб зміг забити.

Таким чином, каталонці побили рекорд "Баварії", чия результативна серія складала 22 матчі в період між 1998 і 2000 роками, пише АР.
__________________

Востаннє редагував sacha: 29.09.2011 о 10:44.
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
ФЕРГУСОНИ - проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення sat-prof Openbox F-100,AF-1700 23 30.07.2015 11:37
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:49.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум