SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 06.08.2011, 22:06   #121
sacha
Передовик

Вік: 39
Дописи: 1.512
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 0
Дякую (Получено): 6
Флуда (Поставлено): 0
Флуда (Получено): 0

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

На турнірі в Донецьку буде п`ять титульних боїв

У програмі міжнародного турнур з професіонального боксу "Pro Boxing Show", який пройде 26 серпня в Донецьку на стадіоні"Донбас-Арена" заплановано п`ять боїв.

Бій за титул Чемпіона світу WBA у вазі 66,7 кг
В`ячеслав Сенченко (Україна, Union Boxing Promotion) - Марко Антоніо Авендано (Венесуела)

Бій за вакантный титул Чемпіона світу WBA у вазі 76,2 кг
Стас Каштанов (Україна, Union Boxing Promotion) - Кароль Балзай (Угорщина)

Бій за вакантний титул Інтернаціонального чемпіона WBA
Володимир Кравець (Україна, Union Boxing Promotion) - Ігнасіо Мендоза (Колумбія)

Бій за титул Інтерконтинентального чемпіона WBA у вазі 90,7 кг
Яго Кіладзе (Україна, Union Boxing Promotion) - ТВА

Бій за титул Інтерконтинентального чемпіона WBA у вазі 57,2 кг
Олег Єфимович (Україна, Union Boxing Promotion) - Крістіан Пальма (Чилі)

Бій за титул Чемпіона України
Артем Карпець (Україна, Union Boxing Promotion) - Різван Магомедов (Україна, Київ)

У рейтингових боях будуть битися Артем Далакян, Олександр Грищук, Олександр Єгоров, Руслан Щелєв, Артем Редько, Андрій Кудрявцев, Сервер Емурлаев, суперниками їх будуть боксери з Угорщини, Грузії, Росії й України.
Старий 08.08.2011, 13:14   #122
sacha
Передовик

Типово

Володимир Кличко не має наміру ще раз брати участь в Олімпіаді

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBO/IBF/WBA Володимир Кличко не візьме участі в Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро.

Про це він заявив у інтерв'ю німецькому виданню SportBild.

"Я завоював золоту медаль в Атланті у 1996 році. Олімпійський чемпіон - це назавжди, тому ще одна Олімпіада не входить в мої плани", - сказав він.

Нагадаємо, що федерація любительського боксу AIBA оголосила в понеділок про намір дозволити боксерам-професіоналам участь в Олімпійських іграх з 2016 року. Президент федерації Ву Чінг-Куо оголосив про "революційні плани", які допоможуть привернути більше уваги до олімпійського боксу.

Незважаючи на відмову від участі в Олімпіаді, Володимир Кличко вітає наміри AIBA: "Було б добре, якби боксери-професіонали мали право брати участь в Олімпійських іграх. Це допомогло б спорту. Якщо професійні гравці в гольф незабаром отримають таку можливість, чому б не дати її і боксерам?", - цитує Кличка allboxing.ru.
Старий 08.08.2011, 19:11   #123
симчич
Moderator

Дописи: 6.412
Дякую (Поставлено): 7013
Дякую (Получено): 4534
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

Віталій Кличко повернувся в тренувальний табір

Чемпіон світу в суперважкій
вазі за версією WBC Віталій Кличко вже повернувся у свій тренувальний табір, де він продовжує підготовку до поєдинку з Томашем Адамеком, запланованого на 10 вересня у Польщі.

Про це повідомляє
BoxingScene. Нагадаю, що недавно з'явилася інформація про те, що Віталій Кличко перервав
підготовку і повернувся в
Україну у зв'язку із арештом колишнього прем'єр-міністра країни Юлії Тимошенко.

"Віталій вже знаходиться у
відмінних кондиціях.
Тренування проходять добре, і не виникає ніяких проблем. Віталій стає з віком кращим", - цитує тренера Кличка Фріца Здунека championat.com.
Старий 08.08.2011, 23:49   #124
sacha
Передовик

Типово

Чемпіонат світу з боксу у 2013 році прийме Казахстан

Казахстан прийме світову першість з боксу у 2013 році.

Таке рішення оголосив Виконавчий комітет Міжнародної асоціації любительського боксу (AIBA), пише прес-служба ФБУ.

Нагадаємо, що нещодавно в Астані завершився чемпіонат світу серед юніорів, де організатори отримали найвищі оцінки та схвальні відгуки від керівництва AIBA.
Старий 09.08.2011, 16:14   #125
U4EL
Активіст

Дописи: 342
Дякую (Поставлено): 53
Дякую (Получено): 2

Типово

Віктор Ортіс готується до Флойд Мейвезер за допомогою тріатлону

WBC Чемпіон в напівсередній вазі Віктор Ортіс (29-2-2, 22 КО), готуючись до самого серйозного випробування у своїй кар'єрі, поєдинку з екс-чемпіоном світу в п'яти вагових категоріях Флойдом Мейвезером-млдашім (41-0, 25 КО), який відбудеться 17-го вересня, включив до програми своєї підготовки турнір з триатлону.

У програму змагань входить плавання на метрів 450, 30-ти кілометровий заїзд на велосипеді і забіг на 5 кілометрів. У категорії чоловіків від 20 до 24-х років Ортіс прийшов дев'ятим, з результатом 1 година 36 хвилин і 56 секунд. У загальному заліку серед всіх вікових категорій і 1000 учасників Ортіс був двісті двадцять третього.

«Флойд ти готовий до цього?" - Запитав Ортіс, коли перетнув фінішну пряму.
Старий 10.08.2011, 19:53   #126
sacha
Передовик

Типово

Віталій Кличко переніс тренувальний табір до Києва?

Віталій Кличко, який перервав підготовку до бою з Томашем Адамеком в Австрійських Альпах, продовжує залишатися у Києві, незважаючи на те, що багато іноземних ЗМІ вже встигли "відправити" його знову на тренувальний табір, розташований у гірському селищі Гоїнг.

Зміни у тренувальному процесі боксера пов'язані з його політичною діяльністю. У вівторок він звернувся з відкритим листом до Віктора Януковича, у якому попросив змінити запобіжний захід для Юлії Тимошенко.

"Якщо для цього необхідно взяти на поруки цю тендітну жінку, то я готовий це зробити", - сказав Кличко.

Щоб при цьому не зірвати підготовку до боксерського поєдинку, призначеного на 10 вересня, Віталій привіз до столиці України свого тренера Фріца Здунека. Німецький фахівець організовує необхідні спортивні заходи у Києві.

Від табору в австрійському Гоїнгу Кличко не відмовляється, але пробуде в Україну стільки, скільки знадобиться, пише "Klitschko Brotherhood", посилаючись на kp.ua.
Старий 11.08.2011, 16:28   #127
genych
Передовик

Вік: 32
Дописи: 1.765
Дякую (Поставлено): 307
Дякую (Получено): 296
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Бій Кличко - Хей визнаний кращим в 2011
Поєдинок отримав нагороду як кращий маркетингове подія року

Володимир Кличко взяв участь в урочистій церемонії нагородження Sport Bild Award-2011 в Німеччині. Українець разом з менеджером Берндом Бенте отримали нагороду за краще маркетингове подія у світі спорту в 2011 році - бій Володимира Кличка проти британця Девіда Хея. Поєдинок зібрав 45 000 уболівальників тільки в Німеччині його подивилися по телевізору більше 16 мільйонів чоловік!

Нагадаємо, бій Кличко - Хей відбувся 2 липня в Гамбурзі і завершився перемогою нашого легендарного чемпіона за очками. Володимир відібрав у Девіда титул чемпіона світу за версією WBA (Всесвітня боксерська асоціація), додавши його до своїх титулів IBF (Міжнародна федерація боксу), WBO (Всесвітня боксерська організація) і IBO (Міжнародна боксерська організація). Таким чином Володимир офіційно був удостоєний найвищої титулу - суперчемпіона, абсолютного чемпіона світу.

Зазначимо, що до Німеччини Кличко полетів з Росії, де в минулі вихідні дивився бої без правил в Сочі в компанії Володимира Путіна, а потім відвідав виправну колонію № 14 в Краснодарському краї.
Старий 12.08.2011, 18:26   #128
sacha
Передовик

Типово

Адамек: Володимиру Кличку час вивчати мене - він наступний на черзі

Після перемоги над Віталієм Кличком Томаш Адамек неодмінно переможе і молодшого з братів, Володимира.

Про це під час підготовки до поєдинку з Віталієм заявив сам поляк, повідомляє fightnews.com.

"Тренувальний процес йде просто чудово. Спаринг-партнери хорошо рівня, а тренування насичені і продуктивні", - каже поляк.

Адамек зазначив, що до бою проти Віталія готується, як до головного в кар'єрі.

"Хочу, щоб поєдинок став тактичним протистоянням, тому що ця сторона у мене досить сильна", - самовпевнено заявив він.

"Володимиру вже час вивчати мене та мій стиль, бо після того, як я поб'ю його брата, він - наступний на черзі", - пообіцяв Адамек.
Старий 13.08.2011, 11:26   #129
симчич
Moderator

Дописи: 6.412
Дякую (Поставлено): 7013
Дякую (Получено): 4534
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

Президент WBA приїде на турнір у Донецьк

Керівництво WBA офіційно підтвердило свій намір відвідати Донецьк та боксерське шоу на "Донбас-Арені".

Про це повідомляє прес-служба Union boxing Promotion.

Почесними гостями турніру Pro Boxing Show - IX стануть: президент WBA Жильберто Мендоза і його син Жильберто Хесус Мендоза (виконавчий віце-президент WBA), для яких це буде перше відвідування України.

Нагадаю, що на турнірі в Донецьку буде розігран відразу 6 титулів, два з яких за титул Чемпіона світу WBA.
Старий 13.08.2011, 13:44   #130
sacha
Передовик

Типово

Пакьяо: "Я проведу бій з Мейвезером в 2012 році"

Чемпіон світу в другій напівсередній вазі за версією WBO Менні Пакьяо (53-3-2, 38 КО) проведе бій проти екс-чемпіона світу в п'яти вагових категоріях Флойда Мейвезера-молодшого (41-0-0, 25 КО).

Про це філліпінець заявив у інтерв'ю Boxingscene.

"Так, я зустрінуся з Мейвезером, і наш поєдинок відбудеться в 2012 році", - цитує Пакьяо championat.com.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:11.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум