SAT
шарінг меокс
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 29.06.2011, 20:41   #71
U4EL
Активіст

Дописи: 342
Подяки і симпатії повідомлень
Дякую (Поставлено): 53
Дякую (Получено): 2
Флуда (Поставлено): 1
Флуда (Получено): 0

Типово

Валуєв і Брюстер дають свої прогнози на поєдинок Кличко - Хей

Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі, росіянин Микола Валуєв вважає, що українець Володимир Кличко є явним фаворитом в майбутньому бою з Девідом Хеєм.

«Кличко є явним фаворитом бою і, швидше за все, переможе», - говорить Валуєв, - «Володимир явно вище і потужніше суперника, до того ж бій буде проходити в Німеччині. Чи виграє він нокаутом? Я б не став робити подібних прогнозів. Що стосується Хея, то його перемога - справа випадку. Він отримає свій шанс лише в силу втрати концентрації з боку Кличка ».

А ось американський супертяж, колишній чемпіон світу Леймон Брюстер, який завдав у 2004 році Володимиру Кличку остання поразка на професійному рингу, дав свій прогноз на поєдинок українця з британцем Девідом Хеєм.

«Думаю у Хея є хороший шанс в бою з Володимиром», - заявляє Брюстер, - «У британця є шанс, якщо він добре підготується до бою і пристойно виконає свої домашні загатовкі. Для нього важливо вірити в перемогу. Він доб'ється її, якщо йому вдасться чинити постійний тиск на Кличка. У цьому випадку Володимир може запанікувати і почати помилятися. Якщо Хей буде у відмінній формі і зможе пресингувати Володимира, тоді у нього буде перевага в цьому бою ».
Старий 30.06.2011, 00:06   #72
karpinets2710
Передовик

Дописи: 1.370
Дякую (Поставлено): 6
Дякую (Получено): 8
Флуда (Поставлено): 0
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Ріккі Хаттон вважає, що Девід Хей нокаутує Володимира Кличка

Колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях, а зараз займається промоутерською діяльністю Ріккі Хеттон знову пробує прогнозувати результат титульного поєдинку. На цей раз об'єктом розгляду став уніфікаціонний мегафайт між Володимиром Кличко (55-3, 49 КО) і Девідом Хеєм (25-1, 23 КО), який відбудеться 2 червня в Німеччині.

«Заради такого бою навіть ті, хто не стежать за світом боксу, встануть рано вранці (якщо живуть в інших часових поясах) і будуть дивитися поєдинок. Чесно кажучи, думаю, бій з такою грандіозною та тривалою розкруткою може закінчитися дуже швидко. Мені здається, Хей шокує всіх, нокаутувавши Кличка. Для цього у нього є все - сила удару, швидкість і вибухові атаки », - висловив Хеттон думку в традиційній британської телепередачі Sky Ringside.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2011, 12:38   #73
симчич
Moderator

Дописи: 6.412
Дякую (Поставлено): 7013
Дякую (Получено): 4534
Флуда (Получено): 2
Ukraine
Типово

Кличко: Немає нікого на Землі, хто міг би перемогти мене

Чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBO/IBF/IBO українець Володимир Кличко (55-3-0, 49 КО), який 2 липня проведе бій з чемпіоном WBA британцем Девідом Хеєм (25-1-0, 23 КО), заявив, що не вважає свого суперника особливим.

"Хей зробив собі ім'я розмовами, а не боями. Девід лише вважається супертжем, хоча насправді він боксер першої важкої ваги. Але для мене Хей не представляє нічого особливого ні як боксер, ні як суперник.

Я чекаю, що проти мене він виступатиме так само, як у будь-якому іншому бою своєї кар'єри. У мене було вісім тижнів тренувань, я відмінно готовий і на 100 % підготовлений до бою - немає нікого на Землі, хто міг би перемогти мене", - цитує Кличка championat.com з посиланям на boxingscene.
Старий 01.07.2011, 00:17   #74
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Тайсон: Хей не повинен протриматися проти Кличка більше двох раундів

Абсолютний екс-чемпіон світу у надважкій вазі американець Майк Тайсон, коментуючи майбутній бій чемпіона WBA британця Девіда Хея з чемпіоном світу у суперважкій вазі за версіями WBO/IBF/IBO українцем Володимиром Кличком, заявив, що українець повинен виграти.

"Хей не повинен протриматися проти Кличка більше двох раундів. Мені подобається Девід, але я думаю, що Кличко - сильніший боксер. Я поважаю Хея як людину, але все таки він не заслуговує цього бою.

Кличко повинен знищити Хея. Володимир - великий чемпіон, і я упевнений, що він повинен побити Девіда. Не думаю, що Хей зможе протриматися в цьому поєдинку. Можу помилятися, але Кличко повинен перемогти", - цитує Тайсона championat.com з посиланням на World Boxing.
Старий 01.07.2011, 15:42   #75
U4EL
Активіст

Дописи: 342
Дякую (Поставлено): 53
Дякую (Получено): 2

Типово

Люіс: "Хей може виграти тільки нокаутом"

Британський чемпіон дав пораду суперникові Володимира Кличка.

"Хей повинен перемогти нокаутом. Коли ти проводиш бій на території суперника, то не можеш виграти за очками. Те ж саме було в мене в бою з Холіфілдом. Я був набагато сильніше, але після бою всі запитували, чому я не відправив Евандера в нокаут . Я не повинен цього робити! ", - заявив Леннокс.

"Я не бачу, як Девід може виграти за очками. Я коментував поєдинок Макліна зі Штурмом в Кельні, і це було жахливо. Маклін в кожному раунді наносив в три рази більше ударів, а судді їх не зараховували. Я відразу ж подумав про Девіді. Хлопець, тобі не вдасться здобути чесну перемогу на виїзді. Тому твої судді - твої кулаки. Ти знаєш, що повинен зробити ".

"У Хея є все для перемоги. Якщо він буде готовий на 100%, то переможе".
Старий 01.07.2011, 17:51   #76
genych
Передовик

Вік: 32
Дописи: 1.765
Дякую (Поставлено): 307
Дякую (Получено): 296
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Валерій СЕМИШКУР: «Хей психологічно програє Кличку»
Сім років тому Хей переміг українця, але тепер ситуація дещо інша

2 липня на «Імтех Арені» в німецькому Гамбурзі відбудеться об'єднувальний бій у надважкій вазі. Чемпіон світу за версіями IBF і WBO українець 35-річний Володимир Кличко (55 перемог, 49 нокаутів, три поразки, нуль нічиїх) спробує забрати пояс чемпіона WBA у британця Девіда Хея, 30 років (25 перемог, 23 нокаути, одна поразка, нуль нічиїх). Розклади перед боєм для «ГПУ» коментує боксер 36-річний Валерій Семишкур (17 перемог, дев'ять нокаутів, 28 поразок, одна нічия). Він зустрічався з Хеєм 2004 року та програв нокаутом у першому раунді (Валерій народився в Україні, проте виступає під прапором Естонії - прим. sport.ua).

— Хей — реальна загроза для Володимира чи все це роздуте?
— Гадаю, все-таки роздуте. І роздув це Хей. Себе добре виставляє. Прогнозую, що Володимир виграє.

— Кілька років тому ви сказали: «Якщо Хей зустрінеться з кимось із братів Кличків, він зав'яже з боксом після цього поєдинку». Не змінили думки?
— Ні. Володимир переважає Девіда за всіма параметрами. Хей психологічно програє. Кличко спокійний. Читав інтерв'ю Хея. Він розкрив усі свої сторони. Хіба можна оприлюднювати свій план на бій? Обіцяє накинутися на українця і бити його з двох рук. Володимир тримається добре, культурно. А Девіда заносить. Може, він знає, що програє, тому так себе поводить.

— Хей провів п'ять боїв у надважкій вазі. Чи не замало, щоб виходити на найкращого боксера у цій категорії?
— Ні. Девід змагався з непоганими хлопцями. Він дозрів виступати у цій вазі.

— Ви боксували з британцем свого часу. Він змінився як боксер?
— Фізично дуже додав. Набрав м'язової маси. Нахабніше почав боксувати. Техніка залишилася такою ж. Так само намагається нокаутувати всіх. У Хея є слабка сторона — якщо на нього першим накинутися, він може зламатися. Володимирові не треба працювати другим номером. Якщо британець побачить слабинку, почне атакувати.

— Як треба працювати Хею, щоб мати шанси перемогти Кличка?
— Слід атакувати, працювати першим номером, не чекати, коли Володимир битиме свій джеб. Треба розривати дистанцію, виходити на ближню й середню. Чи вдасться Девідові це зробити? Не знаю.

— Чого Володимирові варто остерігатися найбільше?

— Вибухів. Коли Кличко робитиме джеб, Хей може швидко наблизитися і почати завдавати ударів із двох рук. Якщо Володимир дасть себе бити, може повторитися сценарій бою з Валуєвим, коли Хей вдало наближався і відходив на далеку дистанцію.

— Як складатиметься поєдинок?
— Хей перші три раунди почне пресингувати, намагатиметься нокаутувати. Якщо не вдасться, тоді бій може затягнутися до восьмого-дев'ятого раунду, й тоді Кличко нокаутує Девіда.

— Уявімо ситуацію, що Володимир відправляє Хея в нокаут. На думку багатьох, британець — остання надія на порятунок надваговиків від домінування Кличків. Що тоді буде з дивізіоном?

— Нічого. Все буде як і є. Якщо навіть Хей виграє, він не переробить дивізіон. І це не означатиме, що він великий.

— Вірите словам британця, що він залишить бокс, коли йому виповниться 31 рік — 13 жовтня?

— Так. У Девіда мотивація — піти непереможним і заробити нормальних грошей. Він — добрий бізнесмен. Із Гаррісоном 6,5 мільйона доларів отримав, а бою й не було.
Старий 02.07.2011, 00:30   #77
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Віталій Кличко: Різницю в рівні Володимира та Хея ви побачите на рингу

Девід Хей фактично приречений на поразку від Володимира Кличка "за сукупністю факторів" - неповаги до суперника, менш вражаючих фізичних даних та настрою на поєдинок.

Про це "Спорт-Экспрессу в Украине" заявив брат Володимира, Віталій Кличко.

"У хлопця все менше і менше шансів ухилитися від бою. Але хто знає, що він ще зможе вигадати. Може, по дорозі на ринг спіткнеться", - жартує Віталій.

"Я не чув від нього слів поваги, він вже дозволив собі занадто багато зайвого, і я хотів би почути, як він повторить образи на прес-конференції після бою", - сподівається він.

Віталій зазначив, що передбачити, як складеться бій його брата та Хея не може ніхто, але українець перебуває у відмінному настрої.

"Він повністю сконцентрований на поєдинку, з наближенням якого атмосфера навколо бою загострюється. Хей привіз з собою бійців ММА з боїв без правил, мабуть, відчуваючи себе не зовсім впевнено", - каже Віталій.

"Британець поступається Володимиру у вазі майже десять кілограм? Це говорить про те, що Хей - не справжній важковаговик. Різницю в рівні двох цих боксерів ви побачите завтра на рингу", - пообіцяв він.
Старий 02.07.2011, 18:40   #78
genych
Передовик

Вік: 32
Дописи: 1.765
Дякую (Поставлено): 307
Дякую (Получено): 296
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Володимир КЛИЧКО: «Я буду отримувати задоволення від цього бою»
Хей-Кличко: останні слова перед боєм

До бою між Девідом Хеєм і Володимиром Кличко залишилося менше доби. Боксери провели фінальне зважування і востаннє прокоментували майбутній поєдинок.

«Я хотів бути максимально здоровим і в хорошій формі. Можу сказати, що я не їв всякої гидоти, я харчувався тільки домашньої органічної їжею, - похвалився Хей. - Я багато тренувався і задоволений своєю вагою, це мій ідеальний бойова вага ».

Британець також висловив упевненість у своїй перемозі. «Думаю, він вірить, що переможе, і що я всього лише маленький настирливий англієць, якого він розчавить, - заявив він. - Найважливішим буде перший раунд. Я повинен буду провести сильні удари і ухилятися від його ударів, ось такий мій простий план. Я не можу дозволити собі пропускати його джеб. Я вже перемагав хлопців, які більше, ніж він. І це станеться завтра. Про суддів я не думаю, я не буду залишати рішення на їх совісті, я планую нокаутувати цього хлопця раніше ».

Володимир Кличко, у свою чергу, заявив, що не звертає уваги на нескінченні розмови Хея. «Мене вже називали ходячим трупом раніше. Але цей труп продовжує ходити! - Сказав Володимир. - І знаєте що? Це нормально, що Хей так поводиться. Я буду отримувати задоволення від цього бою. Останні два роки Девід Хей постійно був десь поруч, постійно багато говорив, і тепер пора покласти цих розмов кінець. Мені подобається проводити прес-конференції з Хеєм, це дуже цікаво, я отримую від них задоволення. Він привертає увагу, створює галас. Останні три роки я був злий на нього, але тепер все це перетворилося на концентрацію і мотивацію ».
Старий 02.07.2011, 22:22   #79
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Дощ може перешкодити бою Кличко - Хей

На проведення об'єднавчого двобою Девіда Хея та Володимира Кличко можуть вплинути несприятливі погодні умови.

Бій відбуватиметься на відкритому стадіоні, і згідно з прогнозами, в Гамбурзі ввечері очікується сильний дощ і вітер - майже півтора сантиметра опадів з поривами вітру до 8 м / с.

Відповідно до заяв організаторів, група людей з рушниками готові будуть витирати ринг, а боксери можуть перевзуватися в боксерки безпосередньо перед виходом у ринг, щоб не забруднити покриття.

На нараді правила, яке проходило перед боєм у п'ятницю організатори зустрічі пояснили, що якщо через погоду бій буде відмінено до четвертого раунду, то зустріч буде визнана такою, що не відбулася.

На даний момент поєдинок повинен відбутися так, як і заплановано, але представники команд противників погодилися зустрітися і обговорити можливі варіанти, якщо зустріч через дуже погану погоду все ж доведеться відмінити.

Зараз вболівальники, які приїхали на бій, визнають, що в портовому Гамбурзі справді жахлива погода, пише boxnews.com.ua.
Старий 03.07.2011, 00:56   #80
симчич
Moderator

Ukraine
Типово

Хей заявив, що бій з Кличком буде останнім у його кар'єрі

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBA Девід Хей проведе свій останній бій у профечійному боксі проти Володимира Кличка.

Про це сам британець заявив англійському виданню Daily Mail.

"Віталій б'ється у вересні, ми так що не зможемо з ним зустрітися до того, як я піду. Бій з Володимиром буде визначальним для мене, він визначить мою спадщину", - каже Хей.

"Одне з моїх життів закінчиться в Гамбурзі. Нове життя Девіда Хея почнеться, коли я відправлюся додому з усіма поясами 3 липня", - сподівається він.

"Завжди кажуть, що боксер хороший настільки, наскільки хорошим був його останній бій. Оскільки це мій останній бій, то якщо я буду до біса хороший, таким мене і запам'ятають"- цитує Хея championat.com.

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:37.

vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум