SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2010, 18:52   #41
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! У дворі психлікарні гуляє хворий, що волочить на мотузці консервну банку. До нього підходить лікар:
- Що ти робиш?
- А ви що, не бачите? Вигулюю собаку.
- Одягни йому намордник негайно!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 27.11.2010, 18:53   #42
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 28.11.2010, 18:09   #43
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Найдивніші тварини на Землі...

Важко повірити, але поряд із нами на нашій планеті живуть тварини, які здатні здивувати будь кого своєю зовнішністю. Навіть важко уявити на що здатна природа!

Ай-ай, або мадагаскарська руконіжка (Daubentonia madagascariensis) — найкрупніший Представник нічних приматів. Єдиний вид з сімейства руконожкових приматів. Одна з найрідкісніших тварин планети (на 2005р. — декілька десятків особин, занесений в Червону книгу). Має буре забарвлення в білу цятку і великий пухнастий хвіст. Порівняно недавно виявлений на півночі Мадагаскару.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.12.2010 о 23:40.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 01:50   #44
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Сидять у засаді прикордонник зі своїм собакою Косяком
Раптом в кущах шорох.
- Косяк! Фас!
- Облом... я краще побрешу...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 11:38   #45
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Найдивніші тварини на Землі...

Риба-крапля "Blobfish" - (Psychrolutes marcidus) - мешкає у водах біля берегів Австралії і Тасманії. Про цю унікальну тварину мало що відомо, оскільки мешкає вона на глибині від 600м до 1200 м, де вже досить високий тиск, а так само дуже холодно і темно. Зовні тіло риби - краплі нагадує желеподібну масу, з відсутністю м'язової тканини, ідеально пристосоване до такої глибини. Очі, великі ніс - частково схожий на людський. Тіло риби, оскільки воно достатнє легке, дозволяє їй плавати набагато вище за морське дно, не витрачаючи при цьому енергії на плавання, але, не дивлячись на це вона тримається недалеко від дна. Що ж до живлення, то в цьому риба-крапля теж не докладає особливих зусиль, вона харчується всім, що трапляється перед нею на шляху або відразу попаде до неї в рот (планктон наприклад), складно представити, що така істота була б здатна ще полювати. На даний момент ще погано вивчені її звички і поведінка, але прогрес не стоїть на місці, а цікавість не дрімає, мабуть, ми дізнаємося більше про це дивне створення природи. Загальний вигляд малює нам якогось фантастичного персонажа з казки, але, скільки ще загадок і таємниць зберігає в собі той же океан - куди ще не встигло добратися око людини.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.12.2010 о 23:41.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 21:58   #46
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Жорстокість....

Австралійські ветеринари борються за життя дитинчати коали, яке підстрелили у Саншайн Кост. Маленьку самичку, якій дали ім'я Фродо, знайшли біля мертвого тіла її матері.

Лікарям вдалося впоратися із перфорацією шлунку та кишечника маляти. З тіла звірятка, яке має також травму черепа, витягли вже три дробини, всередині залишилося ще дванадцять.
Фахівці не полишають сподівань, що маленькій Фродо, яку збили з дерева пострілом, вдасться вижити, повідомляє The Daily Mail.

"Вона в критичному стані, але, якщо її вдасться стабілізувати, буде проведено наступну операцію", - повідомила ветеринар Амбер Джіллетт.

Наразі дитинча перебуває в лікарні для диких тварин, де їй переливають кров та вводять внутрішньовенно рідину, антибіотики та знеболювальне.

"Ми приголомшені такою жорстокістю до тварини й не можемо збагнути, чому комусь захотілося вистрелити в коалу, яка не становить жодної загрози", - сказала ветеринар.

Поліція Квінсленда проводить розслідування нападу на коалу. Ці тварини вважаються видом, що охороняється, з 1930-х років. Втім їхня кількість на території Австралії стрімко скорочується через полювання на їхнє хутро.

Якщо зловмисника буде знайдено, максимальне покарання, що може на нього чекати - це 225 тисяч доларів штрафу або два роки за ґратами.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 22:11   #47
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Один чоловік вигулює величезного собаку. До нього підходить інший і запитує:
- А у вашого собаки є генетичне дерево?
- А навіщо? Він користується будь-яким.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 04.12.2010, 16:41   #48
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Найдивніші тварини на Землі...

Імператорський тамарін (Saguinus Hoffmannsegg), широконос, мавп сімейства ігрункових. 10 видів, багато в Червоній книзі МСОП. Довжина тіла 18-31 см, хвоста 21-44 см. Різні види розрізняються по забарвленню і мірі покриття особи волоссям. В одних видів особа безволоса і чорна, тім'я густо покрите волоссям, в інших особа, тім'я, щоки і виски з довгим волоссям. Деякі види мають вуса і білу область довкола рота. Забарвлення м'якого густого волосся найрізноманітніше: біла, чорна, буро-жовта і ін. Передня і задня частини тіла зазвичай забарвлені в різні кольори. В звичайного тамаріна хутро і мордочка чорного кольору, в чубатого на голові довгий білий чубок. Живуть в лісах Панами, Південної Америки. Тримаються невеликими родинними групами. Здатні видавати всілякі гучні звуки. Виражають емоції мімікою і жестами. Всеїдні. Статевозрілість настає в 15 місяців. Вагітність триває близько 5 місяців. У неволі живуть до 15 років.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.12.2010 о 23:42.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 05.12.2010, 22:04   #49
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! - Де ваш чоловік?
- Дома, як і завше, зі своїм чотириногим другом!
- Як, хіба у вас є собака?
- Це не собака, це диван!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Старий 06.12.2010, 20:21   #50
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Найдивніші тварини на Землі...

Сакі (Pithecia) — мавпи з підродини Pitheciinae, сімейства широконосих (Рlatyrrhini). Довгий, але не чіпкий хвіст, повністю покритий волоссям. Довга шерсть утворює на голові шапку волосся, а на щоках і підборідді більш менш довгу бороду. Тригранні сильні ікла; нижні різці загострені на кінці і майже горизонтально нахилені вперед. Живуть в сухих лісах Південної Америки.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз на форумі   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:13.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум