SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.02.2024, 09:43   #1291
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Ветеран UFC Тоні Фергюсон (25–10) готовий вийти в октагон проти блогера Джейка Пола, який останнім часом активно проводить бої проти колишніх зірок MMA та боксу.

«Джейк, чувак, я з радістю побився би з тобою. Я рідко до когось звертаюся, мало кого викликаю, але з Джейком я би хотів зустрітися.

І мені плювати, що Дейна Вайт скаже на цей рахунок. Він знає, що він мені нічого не повинен і я йому нічого не повинен. Я зробив достатньо для цієї чортової компанії», – зізнався Фергюсон.

40-річний Тоні програв сім боїв поспіль. Джейк уже встиг перемогти колишніх бійців UFC Бена Аскрена, Тайрона Вудлі (двічі), Андерсона Сілву та Нейта Діаса.
Мініатюри долучень
orig_669491.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2024, 13:20   #1292
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Абсолютний чемпіон світу в другій середній вазі Сауль Альварес (60-2-2, 39 KO) відреагував на жорстке висловлювання Майка Тайсона, який засудив мексиканця за відмову від бою з Девідом Бенавідесом (28-0, 24 KO).

Залізний Майк назвав відмову від бою ганьбою для боксу і для Мексики.

На запитання, чи поважає Альварес думку Тайсона після того, як той закликав його до бою з Бенавідесом, мексиканець відповів: «Я б поважав його думку, якби він був тверезий».

Зазначимо, що Бенавідес проведе бій з Олександром Гвоздиком.
Мініатюри долучень
orig_674133.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:05.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум