SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.08.2011, 00:08   #51
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Михайленко: Впевнений, що "Дніпро" може відіграти у "Фулхема" три голи

Попри низівну поразку від лондонського "Фулхема" у першій грі Ліги Європи "Дніпро" зберігає шанси на вихід до групового етапу, треба лише бути стійкими психологічними та вдало користатися з нагод, котрі випадуть.

Про це ТСН заявив екс-капітан, а нині тренер дублерів дніпропетровської команди Дмитро Михайленко.

"Я впевнений, що нашій команді до снаги відіграти три м'ячі. Адже можна згадати останні півгодини, коли "Дніпро" володів перевагою, а гравці "Фулхема" виглядали дещо розгубленими, у них не виходило організувати хоч якусь контргру", - каже він.

"Але для того, щоб реалізувати задумане, важливо не пропустити і самим забити швидкий м'яч. В історії футболу немало випадків, коли команда відігравалася після такого гольового переваги з боку суперника. Тому кінцівка гри налаштовує на оптимістичний лад. Залишилося тільки дочекатися матчу на "Дніпро-Арені", - зазначив Михайленко.

"Упевнений, трибуни поженуть команду вперед з перших же хвилин. Важливо, щоб на боці українців було ще й везіння", - відзначив він.

На думку тренера, на перебіг подій у першій грі вплинув перший гол "Фулхема", після якого англійці вдало зіграли на контратаках.

"Звичайно, за підбором гравців "Дніпро" не пасе задніх. Але щоб досягти взаєморозуміння на полі, потрібен час. Деякі футболісти поповнюють заявку команди вже під час тренувального процесу, тому складно від них відразу щось вимагати. Не варто забувати також і про суперника, який завжди заряджений на протидію. Якщо взяти "Фулхем", то це дуже серйозний опонент", - підсумував Михайленко.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.08.2011, 14:32   #52
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Делегація київського "Динамо" хуліганила після перемоги над "Літексом"

Київське "Динамо" справило погане враження за межами футбольного поля під час візиту у Болгарію.

Про це повідомляє terrikon.com. з посиланням на Sportal.bg.

Делегація "Динамо" всю ніч святкувала перемогу над "Літексом", а потім хтось з цієї делегації розбив вітрину одного з магазинів готелю, в якому зупинився київський клуб.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2011, 01:25   #53
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Під час матчу "Металіст" - "Сошо" на стадіоні загинув вболівальник

Під час матчу "Металіст" - "Сошо" у бійці загинув уболівальник, як точно це сталося не знає поки ніхто. Є тільки версії і припущення, як правоохоронців, так і самих фанатів.

За офіційною версією, яку розповіла начальник відділу громадських зв'язків при УМВС України в Харківській області Лариса Волкова, на відео камер спостереження жодних бійок не зафіксовано. Швидше за все, фан посковзнувся і впав зі сходів.

"Точно буде зрозуміло після розтину, у хлопця закрита черепно-мозкова травма, але більше інформації буде лише в понеділок", - говорить Волкова.

"Ще раз повторюся, жодних бійок на стадіоні не було, мається на увазі пов'язаних з цим випадком. Та хтось вибігав на стадіон, але це з цим не пов'язано", - наголосила вона.

Також, за словами Волкової, коли хлопця привезли в лікарню, то, швидше за все, він був допитаний дільничним міліціонером, але ці дані також будуть відомі лише в понеділок.

За неофіційною версією, яку повідомляє kh.vgorode.ua із посиланням на власні джерела, на стадіоні під час матчу, на трибунах в 17-му секторі сталася бійка, в результаті якої сильно побили одного хлопця.

Після цього, вболівальник був винесений на носилках. Медики госпіталізували його в 4-у невідкладну допомогу, де він, трохи пізніше, і помер.

Що стосується самого клубу, то у прес-службі "Металіста" і зовсім нічого не знають, кажуть, що про такий інцидент нічого їм не відомо
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 12:01   #54
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Маркевич обіцяє перемогу у Франції


Головний тренер "Металіста" Мирон Маркевич залишився задоволений результатом першого матчу плей-офф Ліги Європи з "Сошо".

"Я не знаю хто сказав, що "Сошо" то слабка команда. Вона входить до 5 чемпіонату Франції. Була достойна гра з обох сторін. Було у нас два 100% моменти, забий ми, то перевага була б на нашому боці, а так кращі шанси в "Сошо".

Добре що 0:0, було б, звичайно, краще забити, але все попереду. Ми в "Сошо" будемо грати на виграш, це без сумнівів, а час покаже", - розповів Маркевич в коментарі телеканалу 2+2.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 12:50   #55
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Президент "Сошо": В українському футболі забагато легіонерів

Засилля легіонерів в чемпіонаті України може бути небезпечним для українського футболу.

Про це в інтерв`ю "Сегодня" розповів президент французького "Сошо" Александр Лякомб.

"Я вам скажу, що в сучасному українському футболі надто багато легіонерів. У часи, коли грало "Динамо" радянського зразка, в команді були лише футболісти українського походження. Засилля іноземців може бути небезпечним для вашого футболу", - сказав Лякомб.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2011, 17:53   #56
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

У матчі-відповідь з "Динамо" "Літекс" підтримає 125 уболівальників

Болгарський "Літекс" офіційно замовив 125 квитків для своїх уболівальників на матч-відповідь плей-офф раунду Ліги Європи з київським "Динамо", що пройде 25 серпня в Києві.

Про це повідомляє championat.com.

Цікаво, що у своєму райдері на матч в Києві болгари, окрім традиційних побажань у вигляді чаю, кави, фруктів, 115 пляшок мінеральної води, замовили в роздягальню в день гри 30 шоколадних батончиків.

Ночувати в Києві після матчу з українцями "Літекс" не планує. Відразу після гри болгари відправляться в аеропорт "Бориспіль".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2011, 19:55   #57
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

На матч "Динамо" - "Літекс" квитки від 50 гривень

У касах стадіону "Динамо" ім. Валерія Лобановського триває продаж квитків на матч-відповідь раунду плей-офф Ліги Європи "Динамо" - "Літекс".

Ціни на квитки становлять 50, 80 і 100 гривень, залежно від обраного сектора, пише прес-служба киян.

Для власників абонементів квиток обійдеться в 40, 60 або 80 гривень.

Для бажаючих відвідати гру квитки продаються не більше трьох в одні руки.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2011, 15:08   #58
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Тренер ПАОКа везе до Львова 18 гравців

У вівторок, 23 серпня, делегація грецького ПАОКа прибуде до Львова на матч-відповідь плей-оф Ліги Європи.

Головний тренер греків Ласло Болоні не зможе розраховувати на найсильніший склад, пише прес-служба "Карпат".

Мірко Савіні, Сакіс Папазоглу, Владімір Івіч і капітан команди, основний центральний захисник Пабло Контрерас, травмовані.

Залишився у Салоніках ключовий центральний хавбек ПАОКа Пабло Гарсія - він відбуватиме дискваліфікацію. Під питанням участь у матчі іншого центрального захисника італійця Бруно Чірілло, який також зазнав ушкодження.

Загалом на матч проти "Карпат" коуч "двоголових орлів" взяв 18 гравців:

Воротарі: Костас Халкіас, Даріо Крешіч

Захисники: Етто, Ліно, Бруно Чірілло, Мірослав Шнауцнер, Алексіс Апостолопоулос, Сотіріс Балафас, Стеліос Малезас

Півзахисники: Джордж Георгіадіс, Бертран Робер, Костін Лазар, Дієго Аріас, Цоукалас Ставрос, Гіоргос Фотакіс, Вієйрінья

Нападники: Дімітріс Салпінгідіс, Стефанос Атанасіаді
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2011, 18:49   #59
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Рамос: "Потрібно вийти та забити перший м'яч"

Гравцям "Дніпра" у грі із "Фулхемом" не варто думати, що потрібно забити чотири м'ячі.

На цьому на передматчевій прес-конференції наголосив тренер команди Хуанде Рамос, пише прес-служба клубу.

"Зрозуміло, що після результату першого матчу ми - не фаворити. Разом з тим, я скажу перед матчем гравцям наступне: не потрібно думати про те, що ми зобов'язані забити чотири голи", - сказав він.

"Потрібно вийти та забити перший м'яч. Коли це відбувається, все може змінитися: внутрішній стан, можна заграти краще. Тоді потрібно спробувати забити другий, потім - третій", - додав тренер.

За словами Рамоса, потрібно спробувати забивати у міру можливості протягом матчу.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2011, 21:44   #60
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Мирон МАРКЕВИЧ: «Сподіваюся, що ми вкладемося в 90 хвилин»
Передматчева прес-конференція головного тренера «Металіста» Мирона МАРКЕВИЧА

Головний тренер «Металіста» Мирон Маркевич:

- У Сошо вважають, що «Металіст» фаворит матчу, ви згодні з цим?
- Я б не став так говорити. У нас були хороші моменти, щоб виграти перший матч, не вийшло.

- Шанси завтра 50 на 50?
- «Сошо» все-таки грає вдома. А господарям і стіни допомагають.

- Але ви знаєте, що повний стадіон не очікується?
- Можу сказати, що в Харкові при 40 тисячах було грати цікаво.

- Як плануєте будувати гру, забити або грати акуратно, щоб не пропустити?
- Не хотів би грати овертайм, сподіваюся, що ми вкладемося в 90 хвилин.

- Чи визначилися ви зі складом?
- На 90 відсотків він відомий, але є ще тренування. Але він буде відрізнятися від того, що був у Харкові. Треба враховувати, що ми граємо на виїзді.

- Що можете сказати про поведінку Тайсона в останньому матчі. Чи піде воно в позитив?
- Ми розмовляли з ним, все стало на свої місця. А як воно буде - подивимося. Але я не думаю, що я поставлю його на гру.

- Що думаєте про результат завтрашнього матчу?
- Про це важко говорити. Грають дві хороші команди - і, думаю, що буде дуже хороша гра.

- Школа «Сошо» дуже славиться, може, варто і Харкову перейняти принципи її роботи?
- Зараз у Харкові приділяється серйозна увага дитячому футболу, але на все потрібен час. Школа адже в «Металісті» працює всього три роки.

Сергій Пшеничних, гравець «Металіста»:

- Ти першу гру дивився з боку. Якщо вийдеш, як будеш грати?
- Мені запам'ятався 10-й номер, треба буде приділити йому особливу увагу.

- Яка атмосфера в команді - адже вам в неділю грати з «Карпатами»?
- Киньмо всі сили на перемогу. Потрібно виграти завтра, а потім вже думати про гру з «Карпатами».
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
ліга европи

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Ліга Чемпіонів УЄФА sat-prof Спорт на SAT-TV 389 18.12.2023 18:25


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 21:56.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум