SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.07.2014, 14:46   #21
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki,
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2014, 23:28   #22
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

До кінця року Україна може мати 3G-інтернет – експерт

Андрій Баштовий і Марічка Набока
Коли в Україні з’явиться 3G-зв’язок і що цьому заважає? Що дасть кожному українцю ця нова технологія? І наскільки дешевшим буде доступ? Про це в передачі «Молодь плюс» говорили з головним менеджером економічного напрямку громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» Олегом Мацехом.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.07.2014, 23:42   #23
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Порошенко обіцяє впровадити 4G-технологію найближчим часом

Цитата:
В ближайшее время в Украине будет введена 4G-технология, что в свою очередь должно дать толчок экономическому развитию нашей страны.
Об этом президент Украины Петр Порошенко заявил заявил в ходе встречи с общественными реформаторскими движениями.
"Есть зоны, где уже сегодня мы можем получить быстрый результат – например, это внедрение современных технологий связи 3G и 4G", - отметил президент.
По его словам, технология 4G до сих пор не была внедрена в Украине из-за коррупции.
"Я уверен, что 4G – это не просто технология связи. Это толчок экономике, который наполняет бюджет, реформирует госзакупки и так далее", - подчеркнул президент.

Напомним, что крупнейшие операторы мобильной связи объясняют ухудшение инвестиционной привлекательности рынка телекоммуникаций отсутствием в Украине технологий нового поколения 3G и 4G (LTE).

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации, 8 июля приняла решение до конца июля разработать тендерные условия для проведения конкурса на получение операторами лицензий для предоставления услуг связи в стандарте 3G.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.07.2014, 23:30   #24
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

В Україні до кінця цього року може початись впровадження 3G-зв’язку, – АП
У разі проведення конкурсу з видачі ліцензій на 3G-частоти влітку українські оператори можуть розпочати впровадження в країні мобільного зв’язку третього покоління до кінця цього року.

Таку думку в ефірі «5 каналу» висловив заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, повідомляє Укрінформ.

Він зазначив, що відповідний конкурс має оголосити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Оператори сьогодні готові брати участь у конкурсі», – відзначив заступник глави АП.

За словами Дмитра Шимківа, запровадження 3G-зв’язку дасть Україні низку економічних преференцій. «Це дає наповнення в бюджет, гроші на потреби Міністерства оборони. Це також стимулює економіку, тому що завжди є показники внеску в ВВП швидкісного зв’язку. Також це – розвиток індустрії», – наголосив Дмитро Шимків.

Заступник глави АП зазначив, що впровадження 3G-зв’язку в Україні гальмувалося через бюрократичні процедури.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.07.2014, 23:58   #25
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Китай готовий побудувати для України урядову 4G-мережу

Цитата:
Корпорация Xinwei Telecom Technology Co. Ltd. сообщила о готовности приступить, к выполнению работ по созданию государственной сети мобильной связи 4-го поколения. Владелец компании Ван Цзин сообщил украинским журналистам о том, что готов вложить в проект 0,6 млрд. долларов. По мнению китайского миллиардера, после создания соответствующей инфраструктуры, правительство Украины получит возможность предоставлять больше услуг в электронном виде. В НКРСИ сообщили, что государство поддержит идею господина Цзина с тем, чтобы повысить конкуренцию на рынке и заставить местных сотовых операторов активнее внедрять новые технологии и сервисы, пересматривать цены на услуги для населения и корпоративных клиентов. Скорее всего, всеукраинская 4G-сеть на базе технологии McWiLL, построенная корпорацией Xinwei Telecom, начнет предоставлять услуги обычным гражданам. Просто, государственное направление будет первоочередным. Развитие в сфере электронного правительства, является приоритетом для Украины. Китайский проект позволит обезопасить государственные каналы связи от взлома и прослушивания. Кабмин уже встречался с китайской делегацией. Осведомленное лицо указывает, что стороны договорились о долевом финансировании реализации проекта. Частная корпорация возьмет на себя 80 процентов расходов, а Украина – 20 процентов. По такой же схеме будет осуществляться и владение активами нового оператора. Госспецсвязи уже получила запрос Минрегионстроя о деятельности Xinwei. Вероятно, мобильный провайдер будет находиться в ведении Госагентства по вопросам электронного правительства, которое сейчас находится в стадии создания. Часть инфраструктуры может предоставить украинская компания “Датагруп” (владеет лицензией на РЧР в диапазоне 1,5 GHz и мощной оптоволоконной сетью). Сотрудники Xinwei уже встречались с ее представителями и обговаривали многие вопросы. Напомним, Xinwei ранее приобрела оператора “Просат”, получив лицензию на РЧР в диапазоне 1,8 GHz. Корпорация также будет продавать смартфоны, планшеты и обычные телефоны собственного производства, работающие в 4G- и GSM-сетях.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2014, 09:38   #26
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

arki,
Інтертелеком вже впровадив,послугу Домашній інтернет (Wi-Fi)

Карта поктиня на Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! компанії...

Поки покриття не велике,але думаю це питання часу,особливо якщо буде багато бажаючих... А 3G ,будуть використовувати,ті хто подорожують,або на дачі з пленшету щось онлайн глянути... Або для тих хто не знайде приблизно 900грн на установку WI-FI...
Хоча є ще Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! вай фай,де потрібен лише адаптер... Головне щоб по швидше це все розвивалось
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2014, 09:53   #27
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Сергій,а що в тебе нема покриття від Інтертелекому??? В мене село(кінець географії) і то є покриття... Зайди на їхній сайт і глянь карту... Правда 199грн в місяць за 2гб в добу то звичайно,як мінімум за жирно,але що поробиш!!! Для нових абонентів і того менше 1гб в добу...
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2014, 15:24   #28
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Zhora15 Переглянути допис
Сергій,а що в тебе нема покриття від Інтертелекому???
Юра, нема в нас їх покриття.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2014, 15:38   #29
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

arki, тягне якщо навить до базової станції 50км
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.07.2014, 15:54   #30
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

sat-prof, у нас до базової 30 з лишнім і ні із за рельєфу
то не біда з часом буде інет, якщо не наші запустять то китайці...
і чим більше операторів тим краще, буде їм конкуренція а нам вибір.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).

Востаннє редагував arki: 20.07.2014 о 16:01.
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українські анекдоти(без обговорень) sat-prof Офтопік (теревеньки) 1948 Нині 05:12
Українські і інші прислів'я, приказки, афоризми, крилаті фрази D-Misha Ваші захоплення 225 08.11.2022 11:48
Хочуть закодувати українські ФТА(БІСС) канали slavon Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 54 21.12.2013 14:31


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум