SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.09.2011, 20:55   #221
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хей: "Думаю, що Віталій Кличко не хоче бою зі мною"
Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко насправді не готовий проводити бій з Девідом Хеєм і говорив про бажання битися з британцем просто так.

Таку думку висловив сам Девід, передає The Telegraph.

"Після бою з Адамеком Віталій заявив, що хоче бою зі мною. Але я думаю, що Віталій Кличко не хоче бою зі мною, це просто пусті розмови. Мені здається, що він просто згадав мене, а сам знайде ряд причин, щоб уникнути бою. Але якщо Віталій дійсно зв'яжеться зі мною і буде готовий обговорювати наш поєдинок, то я проконсультуюся зі своєю командою", - цитує Хея championat.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2011, 15:00   #222
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Фільм "Кличко" представили в Лос-Анджелесі
Стрічку про життя Віталія та Володимира Кличків представили у Лос-Анджелесі, де чемпіони кілька років жили й тренувалися, а також встигли провести тут кілька значущих боїв.

Про це УНН повідомили у прес-службі "Братства Кличко".

А після перемоги Віталія над південноафриканцем Коррі Сандерсом, яку українець здобув на арені Staples Center 24 квітня 2004 року і таким чином вперше завоював титул чемпіона світу в суперважкій вазі за версією WBC, за розпорядженням мера Лос-Анджелеса Джеймса Хана, в цьому місті навіть було засновано "День Віталія Кличка".

Нагадаємо, світова прем'єра фільму "Кличко" відбулася у США у квітні в Нью-Йорку на кінофестивалі Tribeca Film Festi. 112-хвилинна картина знята трьома мовами - англійською, німецькою та російською.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2011, 10:51   #223
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Зірка кікбоксинга переходить у бокс

28 січня 2012 року відомий кікбоксер Бадр Харі проведе свій останній бій за правилами кікбоксинга.

Після цього він збирається переїхати в США, де повністю зосередиться на своїй боксерській кар'єрі, повідомляє allboxing з посиланням на itsshowtime.nl.
Нагадаємо що Клички теж колись були зірками кікг-боксингу.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2011, 12:10   #224
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Чахкієв: "Вважаю, що Повєткін вже давно готовий до бою проти Кличка"Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBA Алєксандр Повєткін вже готовий до зустрічі з чемпіоном світу IBF/WBO/WBA Володимиром Кличком або з чемпіоном світу WBC Віталієм Кличком.

Таку думку висловив російський боксер першої важкої ваги Рахім Чахкієв.

"Я вважаю, що Сашко вже давно готовий до цього турніру. Їх пора зводити і робити бій. Я не вдавався в хід переговорів між бійцями, тому мені складно судити, хто від кого бігає і чому. Мені не подобається, що цей поєдинок досі не відбувся. Неприємно, що ті бої, які повинні бути, які хочуть бачити шанувальники боксу, ніяк не можуть відбутися. Взяти тих же Мейвезера і Пакьяо, Повєткіна та Кличка ... Скрізь присутнє якесь комерційне підгрунтя, це неправильно", - сказав він.

"Є й інші претенденти - той же Хеленіус, хоча, мені здається, цьому бійцеві ще зарано змагатися з українцями. Та й брати напевно не горять особливим бажанням зустрічатися з ним. Ще один хороший варіант - Дєніс Бойцов. Все в руках промоутерів, як вони вирішать, так і буде. Від них залежить, хто стане наступною жертвою, або ж все буде інакше", - цитує Чахкієва championat.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2011, 00:02   #225
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Чемпіонат світу. Хитров стартував з перемоги

Український боксер Євген Хитров, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, успішно стартував на чемпіонаті світу з боксу.

Він здобув дострокову перемогу над Нурсахатом Паззієвим з Туркменістану.

Бій був зупинений рефері у третьому раунді, коли Євген лідирував з рахунком 22:12.

У наступному поєдинку Хитров зустрінеться з литовцем Владіміром Мілевським - зустріч відбудеться у денний сесії 3 жовтня, пише vringe.com.



Чемпіонат світу. Головного суперника Ломаченка дискваліфікували

Лідер збірної Росії та її представник у категорії до 60 кг Альберт Селімов зі скандалом залишив чемпіонат світу з боксу у Баку.

Він програв дискваліфікацією у другому раунді венесуельця Ектору Манзанільє.

Перший раунд Селімов виграв з рахунком 4:2, у другому вів 7:3, але в одному з моментів після його удару у "нижній поверх" Манзанілья впав і не зміг продовжити бій.

Порахувавши, що удар припав нижче пояса, рефері дискваліфікував Альберта та присудив перемогу венесуельців, пише vringe.com.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2011, 16:16   #226
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Чемпіонат світу. Гвоздик і Берінчик вийшли в 1/8 фіналу

Українці Денис Берінчик (ваг 64 кг) та Олександр Гвоздик (вага 81 кг) вийшли до 1/8 фіналу чемпіонату світу, що проходить у Баку.

У другому колі Гвоздик переміг боксера з Угорщини Імре Сзелло. Рахунок бою 25:11.

Берінчик переміг представника Еквадору Андерсо Рохаса. Берінчик виграв з рахунком 26:13 (6:3;10:4;10:6).
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2011, 23:41   #227
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хан: Девід Хей повернеться за перемогою
Екс-чемпіон WBA в суперважкій вазі Девід Хей (25-2-0, 23 КО) повернеться не ринг і не стане поспішати з завершенням кар'єри.

Про свою впевненість у цьому заявив чемпіон світу в першій напівсередній вазі за версією WBA / IBF Амір Хан (26-1-0, 18 КО).

"Коли я говорив з Девідом, то він зізнався, що спустошений своєю поразкою. Я думаю, що Хей досить молодий і сильний, щоб повернутися на ринг, знову стати чемпіоном світу і вже після цього завершити кар'єру", - вважає він.

"Ніхто не хоче йти зі спорту переможеним. Так що я впевнений, що Девід Хей повернеться за перемогою ", - цитує Хана championat.com
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2011, 23:34   #228
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Дзинзирука позбавили титулу WBOЗгідно з резолюцією Всесвітньої боксерської організації (WBO) 35-річний українець Сергій Дзинзирук позбавлений титулу чемпіона світу в першій середній вазі за версією WBO.

Розділ 5 Правил WBO говорить: "Кожен чемпіон світу за версією WBO, крім суперважкої ваги, повинен захищати свій титул не більше ніж через дев'ять місяців після його завоювання або його захисту". Останній раз Дзинзирук захистив свій титул в травні 2010 року, перемігши Даніеля Доусона.

30 вересня він повинен зустрітися з обов'язковим претендентом 33-річним чехом Лукашем Конечни, але через травму українець відмовився від цього бою.

Володар титулу тимчасового чемпіона WBO в першій середній вазі 26-річний російський боксер Заурбек Байсангуров тепер оголошений повноцінним чемпіоном світу, в той час як Дзинзирук відправлений на другий рядок рейтингу.

Резолюція WBO зобов'язала Байсангурова в наступному бою зустрітися з Конечни, а переможець цього бою протягом 120 днів повинен буде провести бій з Дзинзируком, пише аllboxing.ru
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.10.2011, 23:45   #229
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Чемпіонат світу. Збірна Україна випередила Росію, Кубу і КазахстанЗбірна України є лідером за кількістю медалей на першості світу з боксу, що триває в Баку.

Загалом у турнірі взяла участь рекордна кількість спортсменів - 685 з 127 країн, і вчора визначилися всі 40 медалістів в 10 вагових категоріях.

Як завжди, найбільшу кількість медалей (19) завоювали представники колишніх радянських республік, повідомляє gorodokboxing.com.

Повний список збірних, представники яких будуть відзначені медалями чемпіонату:
Україна - 5
Казахстан - 4
Росія - 3
Куба - 3
Англія - 3
Азербайджан - 2
Бразилія - 2
Китай - 2
Узбекистан - 2
Італія - ​​2
Білорусь - 1
Індія - 1
Ірландія - 1
Корея - 1
Литва - 1
Монголія - 1
Німеччина - 1
Румунія - 1
США - 1
Таджикистан - 1
Вельс - 1
Японія - 1
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.10.2011, 00:51   #230
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Бій Володимира Кличка з Мормеком призначений на 10 грудня



Поєдинок відбудеться в Дюссельдорфі

Чемпіон світу WBO / WBA / IBF / IBO Володимир Кличко проведе в свій наступний поєдинок Дюссельдорфі 10 грудня. Приймати бій Кличко і французького суперважкоатлета Жана-Марка Мормека буде домашній стадіон футбольного клубу Fortuna Düsseldorf ESPRIT Arena.

До поєдинку проти Володимира 39-річний француз підходить з 36 перемогами на професійному рингу (22 нокаутом). У 2002 році Мормек завоював титул чемпіона WBA у важкій вазі, отримавши перемогу над Вірджином Хіллом. Після трьох успішних захистів пояса, у квітні 2005 року він виграв об'єднувальний поєдинок проти чемпіона WBC Уейна Брейтуейта, і об'єднав два титули. Однак, поясами він володів недовго - в січні 2006 в бою за титул абсолютного чемпіона світу в 1-м важкій вазі програв нокаутом О `Нілл Беллу. Втім, Мормек повернув собі чемпіонські пояси WBC і WBA в матчі - реванші з О'Ніллу Беллу в березні 2007 року. Але вже в листопаді Мормек втратив всі титули, поступившись Девіду Хею, хоча йому і вдалося відправити британця у важкий нокдаун.

З 2009 року француз переходить у суперважку вагу і виграє всі свої поєдинки, в тому числі і проти узбека Тимура Ібрагімова. Зараз Жан-Марк Мормек входить в ТОП-10 рейтингу чотирьох світових боксерських організацій - WBA, IBF, WBO і IBO.

Для 35-річного українця це буде перша поява в рингу після блискучої перемоги над Девідом Хеєм 2 липня 2011.

«Мормек є одним з найбільш досвідчених суперників, яких я коли-небудь зустрічав. Він провів багато чемпіонських поєдинків, технічний, сильний і розумний боксер. Його не можна недооцінювати. Коли минулого разу я боксував у Дюссельдорфі проти Едді Чемберса, стадіон був заповнений. Я обіцяю, що і цей бій буде дуже цікавим, і захоплюючим », - заявив Кличко.

«Я не можу уявити, що моя зустріч з Кличком відбудеться зовсім скоро! Я також розумію, що не всі вірять у мою перемогу. Але я знаю свою силу! Я зміг укласти Хея на настил рингу, зробити те, що не зміг Володимир. Помилки, які я зробив у поєдинку з британцем, я виправлю в бою з Кличком. 11 грудня я повернуся до Парижа з повною валізою поясів і буду насолоджуватися тим, що саме я шокував світ професійного боксу », - впевнений претендент.

Поєдинок Кличко-Мормек транслюватиметься в 120 країн світу. Продаж квитків стартує 12 жовтня на сайті Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:55.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум