SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2017, 16:03   #971
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Новий Рік -очима котика

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2018, 04:01   #972
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рік собаки: перед ним кілька героїчних тварин уславилися на всю Україну

Рятівники допомагали знаходити малюків і виносили з пожежі інших чотирилапих.

Найбільш вражаючі історії собачої відданості

На рахунку Рода минулоріч було одне врятоване дитяче життя. Власниця Тетяна згадує, як того ранку її вівчарка поводилася дивно, тягнула на прогулянку і вже на вулиці одразу кинувся до гаражів – а там, як виявилося, замерзало ледь притомне немовля. Дівчинці було всього кілька годин від народження, і її залишили на смерть – або замерзнути, або бути пошматованою собаками. Натомість Род знайшов дитину, облизав її та привів до неї дорослих. Це врятувало немовля.

Найгероїчнішими собаками 2017 року стали вівчарка Род із Запоріжжя, такса Кріс із Харкова та ротвейлер Кіра з Київщини. На їх рахунку - десяток врятованих життів. Собака - справжній захисник, і, якщо його полюбити, відкритися, довіритися і не лукавити, кажуть астрологи, він візьме під опіку на цілий рік.

Зазвичай професійними рятувальниками стають вівчарки, однак є ті, хто ламає стереотипи, і серед них 9-річний Кріс. Це єдина в Україні такса-рятувальниця. Представники цієї породи мають специфічний характер і погано піддаються дресируванню, і Кріс не був винятком, але господар відвів його у кінологічний центр і вже там фахівці відкрили собачий потенціал. Тепер результати такси можуть повторити далеко не всі службові вівчарки, а Кріса залучають до пошуків під завалами, бо цей пес пролізе там, де великим собакам це просто неможливо.

Особливо зворушливим у 2017 році був подвиг 4-річної Кіри. У пожежі в Києві загинуло багато собак, але напівсліпа Кіра першою відчула дим, розбудила господиню, а коли впевнилася, що двоє дітей в безпеці, кинулася рятувати тих, хто був у другій половині будинка – в собачому розпліднику. За лічені хвилини вона витягла звідти з десяток тварин. І цей випадок лише підтвердив, що собака – це справжній захисник. І якщо полюбити песика, довіритися йому та не лукавити, то можна буде себе відчути під надійною опікою протягом усього року. Принаймні, так кажуть астрологи.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.01.2018, 10:16   #973
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Символ Нового 2018-го: Як чотирилапий сапер з Центру розмінування рятує бійців на передовій

Лабрадор Грей, символ Нового року, - спадкоємний сапер, нащадок двох чотирилапих професіоналів, вихованих на Хмельниччині.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Старшина Віталій і його мінно-розшуковий собака Грей протягом трьох років рятують людей в АТО.

Чотирирічний лабрадор - сапер спадкоємний. Його батьки з Центру розмінування ЗСУ вже багато років поспіль допомагають військовим у пошуку та знищенні вибухонебезпечних предметів.

За словами старшини, використання собаки дозволяє більш якісно і швидко здійснювати розшук вибухівки. Але до службового собаці пред'являються дуже великі вимоги. Перш за все - це висока витривалість. Адже часто доводиться здійснювати розвідку мінних полів і доріг, вести пошук мін і зарядів вибухових речовин в населених пунктах і в окремих об'єктах на великій території місцевості.

Військовий кінолог каже, що для мінно-розшукової служби відбираються собаки зі спокійним характером. У них повинна бути нульова агресія, щоб вони могли працювати з будь-яким інструктором і в будь-яких умовах.

"Грея можна охарактеризувати як вірного друга та відмінного професіонала, - продовжує Віталій. - Я взяв його цуценям. Мама - неперевершений сапер Джесі, що дуже відома серед бійців в АТО, батько - Лорд, заслужений ветеран багатьох збройних конфліктів у світі. Разом із Греєм ми пройшли спочатку загальні курси дресирування, а згодом почали навчання на вибухові речовини. Вихованця постійно потрібно зацікавлювати".

Наприклад, на заняттях з дресирування доводилося щоразу придумувати щось нове, щоб робота собаці не набридла. Він шукає вибухівку тільки за запахом, рухається зигзагоподібно. Коли знаходить міну, сідає за півметра він неї. Йому заборонено гавкати, дряпатися, активно смикатися, крутитися. Нюх чотириногих бійців в 200 разів перевищує наш, людський. Кожен вид вибухівки пахне по-своєму, собака навчений на мінно-розшукову діяльність, ніколи не буде шукати наркотики чи людей.

З початку 2015-го Віталій з Греєм неодноразово перебувають в АТО. Вони виконують спеціальні завдання з пошуку, виявлення і розмінування, перевіряють адміністративні будівлі, школи, лікарні, дитячі садочки і дороги Донеччини. Сапери кажуть, що Грей неодноразово відшукував небезпечні знахідки. Зокрема, знаходив протитанкові міни ТМ-62. А це і збережені життя наших побратимів, і збережена військова техніка.

Опублікував: Олег Устименко
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2018, 19:26   #974
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2018, 17:42   #975
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Справжня любов-не знає кордонів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.01.2018, 17:49   #976
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Я тут поряд полежу"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2018, 08:15   #977
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вірний ПЕС!!!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Ltnar: 18.01.2018 о 08:36.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2018, 10:28   #978
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чоловік з лисицею поставив на вуха ціле місто на Київщині

Діти та дорослі були у захваті від тваринки, а от поліція знайшла у вчинку її власника порушення.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сьогодні жителів міста Ірпінь розбурхав чоловік з лисицею на повідку. Як пишуть місцеві журналісти, тварина ручна, живе в домашніх умовах. Чоловік вигулював лисицю на повідку, як звичайну собаку.

«Діти і дорослі перехожі були у захваті від такої зустрічі, запрошували господаря з домашнім улюбленцем приходити щодня на площу», – зазначає сайт Ірпеня.

Однак пізніше вже в соціальних мережах з’явилося повідомлення про те, що охорона в магазині влаштувала скандал і навіть викликала поліцію. Користувачі соціальних мереж обурюються тим, що копам більше нічого робити, як займатися домашньою лисицею. Деякі задаються питанням, чи мали право піднімати скандал співробітники магазину, якщо згідно ст.154 порушенням вважається привід собаки або кішки, а в даному випадку – це лисиця і на руках.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2018, 13:28   #979
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У діда згорів будинок, ось що вдалося з пожежі винесті- це КІТ. Власне КІТ-це єдине що у нього залишилося ..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2018, 17:56   #980
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вони для нас-сторінка життя, а ми для них-і є все життя.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум