SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2014, 16:19   #351
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Клюєв домовився з Тимошенко про її звільнення і прем'єрство Яценюка- ЗМІ....
11.02.2014 10:40

Глава Адміністрації Президента Андрій Клюєв і засуджений екс-прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ході переговорів у Харкові, де Тимошенко відбуває термін, перебуваючи на лікуванні в лікарні, домовилися, що прем'єр-міністром буде призначений лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк, а Тимошенко вийде на свободу. Про це у своїй колонці з посиланням на джерела написав головний редактор видання "Комерсант-Україна" Валерій Калниш. За його словами, джерела з числа опозиційних депутатів повідомили, що минулого тижня Клюєв відвідав Тимошенко в харківській лікарні, і там вони домовилися, що "Батьківщина" погоджується взяти участь у формуванні уряду і прем'єром стає Яценюк. Другим пунктом домовленостей стало згоду Клюєва, що в Україні відбудеться конституційна реформа. А третім - що Юлія Тимошенко вийде на свободу. Нагадаємо, в оточенні Тимошенко і в прес-службі Клюєва не підтверджують, але і не заперечують факт їх зустрічі....

Читайте більше Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! :
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2014, 01:52   #352
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Експерти виявили надзвичайно небезпечний комп'ютерний вірус...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За своєю природою Careto є трояном і складається з безлічі модулів, які дозволяють його легко модифікувати. Фахівці з "Лабораторії Касперського" заявили про виявлення унікального за можливостями вірусу Careto, здатного заражати комп'ютери незалежно від операційної системи. Троян викрадає із заражених систем зміст документів, паролі, ключі шифрування, налаштування підключення до мережі та інші дані. Вірус отримав назву завдяки ділянкам коду, де міститься слово Careto, що з іспанської можливо перекласти як "пика", "морда". На даний момент вже достовірно відомі випадки зараження комп'ютерів на платформі Windows і Mac Os X. Крім того, на думку фахівців, особливості коду вірусу і механізм його розповсюдження дозволяє заразити машини, які працюють під Linux, iOS і Android. Цілеспрямовану атаку нового вірусу вже не витримали близько 380 важливих цілей в 31 країні світу. За даними аналітиків, метою Careto стали держорганізації, дипломатичні офіси і посольства, великі компанії, дослідницькі організації і комп'ютери політичних активістів. Точні дані про кількість заражених комп'ютерів звичайних користувачів - поки не відомі. Зараження трояном Careto відбувається за ускладненою схемою і працює за рахунок "фішингу" - сайту-двійника. Користувач отримує посилання на відео і перейшовши по ній на фішинг-сайт, заражає комп'ютер вірусом. При цьому шкідливий сайт визначає операційну систему жертви і передає їй потрібний варіант Careto. Для маскування зараження користувач далі переміщається по справжньому посиланню на відео. Через деякий час вірус перехоплює всі канали зв'язку комп'ютера і збирає різні дані, проводячи моніторинг документів, налаштувань, паролів підключення та іншої інформації, яка зберігається на комп'ютері. Крім того, Careto завдяки своїй модульній структурі може довантажувати потрібні компоненти для виконання інших шкідливих завдань. Також вірус майстерно приховує сліди своєї присутності на комп'ютері, маскуючись і використовуючи вразливості оперційної системи і навіть антивірусів. Така "витонченість", продуманість вірусу і цілі атаки, наштовхнули фахівців на думку, що Careto являє собою дорогу професійну і спеціалізовану на шпигунстві розробку. І за її випуском в Мережу може стояти лише великі організації чи держави. А використання іспанського назви може служити для відводу очей, або дійсно вказує на іспанські корені розробників або замовника, що правда це лише звужує область пошуку до Іспанії, країн Латинської Америки і південних штатів США, таких як центр сучасної IT індустрії в Каліфорнії. Експрес онлайн Share on facebook Share on twitter Share on vk Share on odnoklassniki_ru Share on livejournal Share on linkedin Share on email

Читайте більше Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! :
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2014, 01:18   #353
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Учені розповіли про час, коли найкраще пити каву....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Біологічно організм найбільш сприйнятливий до впливу кофеїну лише через кілька годин після пробудження, вважають американські нейробіологи, повідомляють іноземні ЗМІ, зазначає УНН. “Максимальний ефект кофеїну досягається при взаємодії цієї речовини з гормоном кортизолом, регулюючим біологічний годинник людини”, - пояснив нейробіолог з Університету Меріленда (США) Стівен Міллер. Приблизно з 7 до 9 ранку вироблення кортизолу знаходиться на піку, завдяки цьому людина прокидається і здатна з ранку усвідомлено діяти. Якщо пити каву відразу після пробудження, коли рівень кортизолу в організмі і так досить високий, розвивається толерантність до кофеїну, ефективність його впливу знижується. Таким чином, з часом потрібно все більше і більше підбадьорливого напою, щоб прокинутися. Через годину-дві після пробудження рівень кортизолу в організмі починає знижуватися, і тоді кава прийде на допомогу. Випита в цей час або трохи пізніше чашка кави здатна підвищити вироблення кортизолу, знову змушуючи людину прокинутися.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2014, 16:37   #354
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Найстаріша мешканка України Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! і святкує 117-й день народження.

14-го лютого 117-й день народження відзначає прикарпатка Катерина Козак, яка є найстаршою мешканкою України і претендує на потрапляння до світової "Книги рекордів Гіннеса" як найбільш літня мешканка планети.
Уродженка села Хотимир Тлумацького району, зараз вона проживає в Коломиї, в родині двоюрідного племінника Мирослава Бурака, повідомляє Радіо Свобода.
Катерина Козак ніколи не була одружена, але виховала двох доньок рідної сестри, яку під час Другої світової війни вивезли на примусові роботи до Німеччини.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Катерина Козак до виходу на пенсію працювала в місцевому колгоспі. Майже не хворіла і не вживала ліків. Ще донедавна допомагала щось робити по господарству. Жінка отримує пенсію трохи більше ніж 1400 гривень і 500 гривень допомоги.
Пересувається тепер на інвалідному візку, погано чує. Але має добру пам’ять і може заспівати куплет Шевченкового "Заповіту".

Два роки тому жінку визнали найстарішою жителькою України.
Як повідомила представник "Книги рекордів України" Ганна Крисюк, саме ця організація рік тому подала заявку на внесення Катерини Козак у "Книгу рекордів Гіннеса", але ця процедура тривала, чекають на відповідь.
Офіційно насйтарішою жителькою планети вважається 115-річна Місао Окава з Японії.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 14.02.2014 о 16:41.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2014, 15:43   #355
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2014, 01:00   #356
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Через Україну на саміт до Росії не приїде половина "Великої вісімки". Інші країни ще розмірковують...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Велика Британія призупинила підготовку переговорів з майбутнього саміту "Великої вісімки" у Сочі.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Хейг перед вильотом у Київ, передає Бі-бі-сі.

"Велика Британія приєднається до інших країн, що оголосили цього тижня про призупинення співпраці у рамках G8, де Росія головує цього року. У тому числі ми припиняємо свою участь у підготовчих нарадах саміту G8", - заявив міністр.

За його словами, "ми повинні визнати, що суверенітет і територіальна цілісність України були порушені".

Глава МЗС Великої Британії також закликав українську владу не провокувати Росію, щоб не дати Москві приводу для подальших військових дій.

Відзначими, що протягом суботи і неділі про зупинку підготовки до саміту G8 оголосили США, Канада та Франція. Про зміни планів з приводу приїзду на саміт поки що не повідомляли три країни - Німеччина, Італія та Японія.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.03.2014, 11:04   #357
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Янукович нібито помер...
04.03.2014 09:52

На своїй сторінці в Facebook активіст Євромайдану Михайло Лебедь написав, що Віктор Янукович помер в ростовській лікарніАктивіст Євромайдану, правозахисник Михайло Лебедь повідомляє про смерть колишнього президента України Віктора Януковича від серцевого нападу.Лебідь посилається на друга з Ростовського кардіоцентру. "Тільки що про це по телефону мені сказав друг з Ростовського Кардіоцентру. Яника привезли туди близько 11 ночі 3 березня з серцевим нападом, а через годину він помер", - пише Лебідь у себе в Facebook.Журналісти, як повідомляє Кореспондент, зв'язалася з активістом, щоб упевнитися, що його аккаунт у соціальній мережі не був зламаний. На запитання журналіста інтернет-ресурсу, чи правдива інформація про Януковича, Лебідь відповів: "Не повіриш. Так".Зараз видання намагається перевірити цю інформацію через інші джерела. Російські медики інформацію про смерть Януковича заперечують, повідомляє ТСН.

Читайте більше тут: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.03.2014, 18:01   #358
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цього року, 14 березня, ми відзначаємо Всесвітній день сну (World Sleep Day). Це досить молоде свято. Вперше його визнали у 2008 році і з того часу відзначають щорічно в рамках проекту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з проблем сну та здоров’я.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.03.2014, 22:27   #359
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Шульц: Негайна допомога для України зараз важливіша, ніж перспектива членства в ЄС...
Четвер, 20 березня 2014

Президент Європарламенту Мартін Шульц вважає, що зараз більш важливо надати Україні негайну допомогу, ніж обговорювати її перспективу членства в ЄС.

Про це він сказав на прес-конференції, яка відбулася після закінчення його участі в саміті ЄС, після традиційного обміну думками з главами держав та урядів.

"Я не думаю, що це реально, я не вірю, що Україна скоро приєднається до ЄС, я не думаю, що ми повинні обіцяти з цього приводу, ми говоримо про довгострокову перспективу, і я не думаю, що це те, що Україні потрібно в цей момент. Що Україні потрібно, це допомога в короткостроковій перспективі", - сказав Шульц.

Разом з тим від імені Європарламенту Шульц привітав підписання політичної частини Угоди про асоціацію.

Крім того, президент ЄП торкнувся питання надання Україні фінансової підтримки.

"Я просив (в ході саміту ЄС) негайно надати кошти. Європарламент хоче, щоб це було зроблено за прискореною процедурою, ми повинні допомогти Україні впоратися з соціальними проблемами в країні якомога швидше, тому що в іншому випадку є ризик, що країна розвалиться з соціальної причини", - сказав європейський політик.

Шульц також висловився за якнайшвидші вибори нового президента і парламенту з "мандатом народу".

"Я думаю, що допомога, яку ми повинні надати Україні, не повинна бути обмежена конкретними запитами про реформи в наступні місяці", - упевнений він.

"Ми будемо обговорювати з новим урядом довгострокову стратегію як поліпшити економічні умови, конкурентну здатність країни. Але поки не потрібно обговорювати конкретні реформи - їм потрібні гроші завтра, щоб країна була здатна працювати. Більш важливо допомогти негайно", - заявив президент Європарламенту.

Інтерфакс-Україна
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.03.2014, 01:03   #360
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ющенко: Я переконаний, що Путін вже декілька ночей не спить...
Четвер, 20 березня 2014

Третій президент України Віктор Ющенко вважає, що президент Росії Володимир Путін боїться трьох речей.

Про це колишній глава держави заявив в ефірі "Громадському телебаченню".

"Путін боїться трьох речей. Перше і найбільше, чого він боїться – реакції свого народу, росіян. Друге – реакції світової спільноти", - зазначив Ющенко.

На зауваження про те, що президент Росії робить такі заяви, з яких не видно, що він боїться реакції світової спільноти, Ющенко зазначив: "Ще не вечір".

"Це бравада (заяви на публіку). Я переконаний, що він (Путін) вже декілька ночей не спить через те, що він відкрив такий ящик, який дуже важко закривається. Проти нього виступив весь світ", - сказав президент.

"Третє питання (якого боїться Путін) – найбільш ключове – це щоб українці вирішили свою найбільшу політичну проблему, яка у нас є: наша слабка національна єдність, наша слабка внутрішня інтеграція. Нас дуже часто ділили, і Путін використовує кожну щілину цього ділення і сьогодні б’є по тих щілинах", - вважає Ющенко.

Як відомо, 20 березня Білий дім розширив санкційний список щодо російських чиновників. До нього потрипили люди із найближчого оточення Путіна.

Українська правда
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 12:24.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум