SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Центр зв'язку та інформації > Смітник (Recycled)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 22.03.2015, 16:16   #4911
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Потужний удар: Під Донецьком партизани знищили групу терористів

Партизани продовжують діяти на сході.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Партизани Донбасу.

Донецький партизан повідомив про ліквідацію бойовиків і ворожої бронетехніки під Донецьком, передають Патріоти України.

В результаті успішно проведеної вилазки українськими диверсантами в одну з ворожих баз в селі Комсомольське Старобешівського району Донецької області в 18 кілометрах від російського кордону були знищені 7 бойовиків, а також 2 БТР і 2 БМП терористів.

Про це донецький партизан Johan Karlsen повідомив на своїй сторінці в Facebook. “Підсумки диверсійної вилазки на одну з терористичних баз. Втрати терористів: БТР – 2 шт. БМП – 2шт. ос.с. – 7 “200”, – написав партизан.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2015, 22:14   #4912
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Типово

Останні БІСС ESPN Карибського басейну і ESPN Syndication (15.0W) Нові Ключі OK 22-03-15.
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.

Востаннє редагував Nalot: 22.03.2015 о 22:17.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2015, 19:04   #4913
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Samsung 9400 (можна вшити BISS) - 90грн


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.03.2015, 20:32   #4914
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.03.2015, 11:23   #4915
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Типово

SES Test 1 - 31.5°E 11817 V 27500 3/4 DVB-S/MPEG-2 SID:4000 PID:163/104
Долучені файли
Тип файлу: txt 31,5-ok!.txt (29 байт, 10 переглядів)
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2015, 18:50   #4916
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2015, 22:34   #4917
test
Новачок
 
Аватар для test
 
Реєстрація: 26.02.2011
Дописи: 1

Типово

test
test зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2015, 14:25   #4918
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Кремля істерика: На Україну рушили американські танки

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В Україну зі США відправлена ​​партія танків Bradley. Ж / д склад з танками проходить через Австрію. Про це пише Андреа Ріва в газеті Il Giornale, посилаючись на фото, викладені у Facebook лідером ультраправої Австрійської партії свободи Хайнц-Крістіаном Штрахе. Статтю цитує Inoressa, передають Патріоти України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

“Америка давно вентилювала питання про можливу відправку в Україну броньованих засобів і тепер, як здається, від слів перейшла до справи”, – пише кореспондент. Штрахе опублікував у Facebook фото першої партії з 50 танків, відправлених в Україну. Мова йде про танки Bradley, доставлених до Австрії через Лінц. Щонайменше, така інтерпретація Штрахе, йдеться в статті..

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2015, 18:07   #4919
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.03.2015, 19:54   #4920
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У Пісках почалися запеклі бої: терористи йдуть в атаку

Масштабного наступу поки що немає, але бойовики постійно ведуть розвідку боєм.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Боєць Правого сектора повідомила про бої в Пісках.

У Пісках зараз йдуть бої. Вони атакують, наступають. Це не можна назвати широкомасштабним наступом, але це постійні розвідки боєм, що турбують нас. Про це повідомляє боєць “Правого сектора” Олена Білозерська, інформують Патріоти України.

Зокрема, вона розповідає: ” Я знаю, що конкретно робить наша група. Не далі як сьогодні наш снайпер застрелив двох бойовиків. Один був не дуже простий [явно важливий для бойовиків], тому що вони тричі робили спроби забрати тіло і підірвалися один раз на нашій міні.

Потім вони викотили БМП і почали полювати на наших, обстрілювати. Наші почали відповідати, і врешті-решт – не знаю наші або армійці – все ж підбили цю БМП. І ось такі от бої йдуть постійно. Це лише такий маленький епізод такої маленької групи.

Авдіївка, Водяне, Опитне – там постійно такі протистояння. Як мінімум раз на два дні. Вони вилазять з танками, атакують наші позиції – наші відбиваються. Це називається розвідка боєм. Вона ніколи не припинялася, з моменту боїв за аеропорт нічого не змінилося – це точно. Був період, коли з важкої артилерії бухали менше. Було таке, що раз на кілька годин лише кілька бухів, а потім знову починають по повній. Але самі бої і загиблі не припинялися навіть і на пів дня.

Звичайно, вони готують наступ. Коли цей наступ буде – сказати не можемо, але вони до нього готуються і на фронті це ні для кого не секрет. Вони намагаються знайти слабкі місця в нашій обороні.

У них ніякої нової тактики. Ті ж самі танки, ті ж БМП, ті ж міномети, те ж саме мінування.

Наступають переважно найманці. Ми бачимо за тактикою їх дій, що це точно військові люди або колишні військові. Колишні, умовно кажучи, шахтарі так воювати не вміють. Вони вміють тільки на блокпостах стояти або сидіти в окопах.

Вони несуть втрати стабільно. І під час так званого перемир’я ще в 2-3 рази більше, ніж ми. Але нам від цього не легше. Їм надсилають нових з Росії, а там значно більший мобілізаційний резерв, ніж в Україні.

Зараз у нас втрати невеликі. Сьогодні весь ранок був бій, ми не втратили жодної людини. Позавчора був півтори години важкий нічний бій – у нас теж втрат не було, був лише один легко поранений, який залишився в строю. А в Пісках було, наприклад, офіційне повідомлення, що за добу немає жодного загиблого. Але вони, очевидно, рахують тільки армію і не враховують добровольчі батальйони. Тому що, як мінімум одного точно знаю – боєць батальйону ОУН з позивним Слідопит загинув”_ повідомляє Олена Білозерська.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
анектоди від sat-prof, піднімаємо собі настрій

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Чистка лазера DVD-CD sat-prof DVD 0 24.05.2014 16:37
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:41.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум