SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.09.2011, 17:22   #211
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Fightnews.com: 10 грудня Володимир Кличко битиметься з Мормеком

Наступним суперником чемпіона світу в суперважкій вазі Володимира Кличка стане французький боксер Жан-Марк Мормек.

Як повідомляє авторитетний портал Fightnews.com, поєдинок відбудеться 10 грудня в німецькому Дюссельдорфі.

39-річний Мормек перейшов у суперважкий дивізіон з першої легкої ваги, де був чемпіоном світу. Наразі в його активі всього три перемоги в новій ваговій категорії.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 20:15   #212
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Льюїс: "На даний момент не бачу нікого, хто міг би побити Віталія Кличка"

На даний моммент у суперважкій вазі немає жодного боксера, який зміг би побити Віталія Кличка.

Таку думку висловив колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі Леннокс Льюїс, пише BoxingScene.

"На даний момент Віталій недоторканний. Я не бачу нікого, хто міг би побити його. Це було доведено, особливо в бою з Адамеком, в якому він викидав відмінні комбінації. Віталій набув певного досвіду, і тепер він є кращим боксером, ніж був кілька років тому", - цитує Льюїса championat.com.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.09.2011, 21:04   #213
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Кличко: "Покараю Хея за його балаканину"

Віталій Кличко збирається покарати британця за негативні висловлювання на його адресу.

Про це українець заявив у інтерв'ю rtl.de.

"Багато хто вже збирався відправити мене на пенсію, а я все ще активний. Хей - балабол. Він говорить і говорить, це вже не можна сприймати всерйоз", - сказав він.

40-річний чемпіон вважає, що "Хей - хороший боксер, але ще кращий базікало".

"Я охоче вийду на бій з ним і покараю його за це", - цитує Віталія allboxing.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.09.2011, 14:26   #214
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Моралес знову став чемпіоном світу

У поєдинку за вакантний титул чемпіона світу в першій напівсередній вазі за версією WBC 35-річний мексиканець Ерік Моралес переміг технічним нокаутом в десятому раунді 21-річного Пабло Сезара Кано.

У сьомому раунді у Моралеса, який по ходу цього бою володів перевагою і був точніший, утворилися два розтини над правим оком. До десятого раунду у Пабло Кано були гематоми над лівим і правим оком, а також серйозний розтин. Після закінчення цього раунду команда Кано прийняла рішення зупинити поєдинок.

Ерік Моралес став першим мексиканським боксером, що зумів стати чемпіоном світу в чотирьох вагових категоріях, повідомляє allboxing.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 13:00   #215
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Пакьяо: «Мейвезер переміг неспортивно»
«Але й не проти правил»

Менні Пакьяо прокоментував бій Флойда Мейвезера з Віктором Ортіс, а точніше, два удари, які завершили цей поєдинок. Нагадаємо, в четвертому раунді Ортіс вдарив Мейвезера головою, і потім, вибачаючись, обняв противника. Коли він відходив назад, Флойд завдав йому два удари, які і нокаутували Ортіса.

«Це було неспортивно, - сказав Пакьяо в інтерв'ю boxingscene.com. - Але й не проти правил ». А ось тренер Пакьяо Фредді Роач був більш непохитний. «Це був брудний удар. Рефері в цей час все ще говорив з кимось у рингу. І я не чув, щоб він давав команду «бокс», як належить. Думаю, суддя втратив контроль над ходом поєдинку ».
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.09.2011, 21:40   #216
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хеленіус очолив рейтинг WBO

Фінський боксер Роберт Хеленіус (16-0-0, 11 КО), котрий успішно захистив титули WBA Intercontinental і WBO Intercontinental в суперважкій вазі і нокаутував Лаймона Брюстера, Семюела Пітера і Сергія Ляховича, очолив рейтинг WBO.

"Я дуже схвильований тим, що опинився на вершині рейтингу WBO. Це фантастична новина, яка свідчить про те, що мої досягнення на профі-ринзі не залишилися непоміченими", - заявив він.

"Я дуже амбітний боксер і можу сказати, що домігся далеко не всіх поставлених цілей", - цитує Хеленіус championat.com із посиланням на Boxing News 24.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.09.2011, 23:33   #217
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Володимир Кличко посідає шосте місце в рейтингу журналу The Ring
Авторитетний журнал The Ring опублікував оновлений рейтинг найсильніших боксерів світу. Українець Володимир Кличко в цьому реєстрі посідає шосте місце. Флойд Мейвезер-молодший повернувся в топ-10 і зайняв друге місце. The Ring 1. Менні Пакьяо (32 роки) 2. Флойд Мейвезер-молодший (34 роки) 3. Серхіо Мартінес (36 років) 4. Ноніто Донер (28 років) 5. Хуан Мануель Маркес (38 років) 6. Володимир Кличко (35 років) 7. Тімоті Бредлі (28 років) 8. Понгсаклек Вонджонгкам (34 роки) 9. Джованні Сегура (29 років) 10. Андре Ворд (27 років)
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2011, 12:03   #218
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Дмитренко - явний фаворит у букмекерів у бою проти Спротта

24 вересня у Гамбурзі відбудеться поєдинок за титул чемпіона Європи у суперважкій вазі, у якому його нинішній володар Александр Дмитренко вийде у ринг проти відомого британського боксера Майкла Спротта.

На даний момент явним фаворитом у цьому бою є Дмитренко, ставки на якого букмекерська контора bet-at-home.com приймає з розрахунку 1.07.

Тоді як коефіцієнт на перемогу Спротта складає вельми значні 7.20, пише allboxing.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.09.2011, 09:57   #219
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Дмитренко: Вийшов би на ринг проти одного з Кличків хоч завтра

Брати Клички роблять все вірно у якості чемпіонів, не підбираючи собі суперників, котрі могли б на рівних битися з українцями.

Про це заявив чемпіон Європи у суперважкій вазі Олександр Дмитренко, котрий вже давно мріє про поєдинок з одним із братів.

"Бій Кличко-Адамек? Там була гра в одні ворота. Адамек - напівважковаговик і в напівважкій вазі він боксував на всі сто, тому, що це його категорія. Потім він став чемпіоном у першій важкій. Правда, виглядав у ній вже не так яскраво. Однак суперважка вага - явно не його. Адамек хоч і старався, але напівважковаговик і є напівважковаговик. Незважаючи на те що набрав 20-30 кілограмів", - каже Дмитренко.

"Чи дозрів я до бою з Кличками? Я б боксував. Такий шанс випадає не щодня. Вийшов би на ринг проти одного з братів хоч завтра. Але вони розглядають мене як конкурента, і тому в різних інтерв'ю згадують імена інших суперників", - скаржиться він.

"Але це сміх! Клички почали активно боксувати з напівтяжами і бійцями першої важкої ваги, що піднялися в суперважку. Зараз Володимир, наприклад, буде битися з Мормеком. Клички роблять все вірно з точки зору заробітку грошей. Німецьке телебачення погоджується транслювати їх поєдинки. В Америці, де люди жадають крові і видовищ, такого і близько б не було", - впевнений Дмитренко, пише sportbox.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.09.2011, 21:36   #220
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Льюїс видав рецепт перемоги над Кличками

Британський боксер Леннокс Льюїс розповів про рецепт перемоги над братами Кличками.

"Будь-хто, хто хоче перемогти братів Кличків, повинен викидати багато ударів і має бути готовий з точки зору витривалості.

У надважкій вазі завжди буде нова ера. Спочатку був Мохамед Алі, якого оточувала велика кількість імен. Трохи пізніше був Майк Тайсон і Леннокс Люїс, а сьогодні це брати Клички. Кінець кінцем, з часом станеться новий вибух і з'явиться нова зірка, як це зазвичай відбувається", - цитує боксера allboxing.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:18.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум