SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 16.12.2009, 18:02   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Вільне спілкування!!!(привітання, короткі розмови, побажання))

Всім привіт!!!




Востаннє редагував D-Misha: 03.12.2014 о 10:41.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.08.2015, 11:53   #1401
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

З Днем державного прапора України!!!







__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2015, 12:53   #1402
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Вітаю з Днем Незалежності України!!!



__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.08.2015, 11:57   #1403
Korpahec
Moderator
 
Аватар для Korpahec
 
Реєстрація: 25.08.2010
Дописи: 2.710
Ukraine
Мій ресівер: U2C Denys H.265 PRO
Надіслати повідомлення для Korpahec на ICQ
Thumbs up

ВІТАЮ ВСІХ ХРИСТИЯН З ВЕЛИКИМ ПРАЗНИКОМ ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ БОГОРОДИЦІ МАРІЇ. ВІТАЮ ВСІХ МАРІЙ З ПРАЗНИКОМ.ukrpro f
Мініатюри долучень
images.jpeg  
Korpahec зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2015, 16:42   #1404
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово

Свято Різдва Божої Матері: що потрібно знати і в чому його таємний сенс

Чому Анна і Іоаким довго не мали дітей і як вимолити малюка.

Свято Різдва Божої Матері, який православний світ відзначає 21 вересня, - це свято найбільшої любові. Хтось запитає, в чому виражається ця любов, в чому ж велич? Давайте згадаємо історію праведних Іоакима і Анни, які, 50 років проживши в шлюбі, не мали дітей. Вони були із знатних родів, з родини царя Давида, були навчені церковного життя того часу і багаті. На кожне свято відокремлювали від свого майна дві частини - на потреби церкви і потреби жебраків. Однак, незважаючи на всі ці чесноти, Іоакима і Анну навколишні вважали "ницими в очах Бога і людей". У стародавні часи сім'я, яка не мала дітей, вважалася чи не прокляттям за непомірні гріхи.

В ОЧІКУВАННІ ДИВА. За переказами, первосвященик Іссахар не захотів прийняти дарів Іоакима, бо той був бездітним. "Не повинно приймати від тебе дари, - говорив він, - тому що ти не маєш дітей, а отже, і благословення Божого: напевно, у тебе є які-небудь таємні гріхи". Також і один єврей з Рувимівців, разом з іншими приносив свої дари, докоряв Іоакима, кажучи: "Навіщо ти хочеш перш мене принести жертви Богові? Хіба ти не знаєш, що ти негідний приносити дари разом з нами, бо ти не залишиш в Ізраїлі потомства ". Для єврея нічого не могло бути страшніше подібних слів. Тому сім'я Іоакима та Анни жила в сльозах і печалі, але не в розпачі. Вони жили молитвами і очікуванням дива - Бог не залишить їх! У своїх молитвах Анна пообіцяла, що якщо народиться дитина, вона віддасть його на служіння Богу. Навіщо ж тоді народжувати? - Запитає сучасний читач. Поклавши руку на серце, ми народжуємо дитя собі як опору в старості, щоб у нас були діти, як у інших, щоб ходили в школу, інститут, одружувалися, народжували нам онуків. Але ось так довго чекати малюка, щоб потім віддати його, та ще й в ранньому віці? Для сучасного батьківського розуму це просто незбагненно! Ось воно - велич любові, яке проявляється в такій самовіддачі.

Тоді з'явився плаче Ганні ангел Господній і сказав: "Анна, Анна! Почута твоя молитва, сльози твої з'явилися перед Богом, і ти зачнеш і народиш дочко преблагословенну; чрез Неї отримають благословення всі племена землі і буде даровано всьому світу порятунок, а ім'я їй буде Марія ". Анна поклонилась і сказала: "Живий Господь! Якщо народиться у мене дитя - я віддам його на служіння Богу". Після радісна Ганна пішла до єрусалимського храму, щоб подякувати Господу. У той же самий час ангел з'явився і Иоакиму в пустелі і сказав: "Іоаким, Іоаким! Почув Бог молитву твою і благоволить дарувати тобі благодать Свою: дружина твоя Анна зачне і породить тобі дочка, народження якої буде радістю для всього світу. І ось тобі знак, що я звіщаю Євангелію тобі правду йди в Єрусалим до храму Божого і там, у золотих воріт, знайдеш свою дружину Анну, якій я сповістив те ж саме ".

СИЛА - в немочі. "Слухаючи історію Іоакима і Анни, мені часом задають питання, чому Бог не давав їм дітей, адже вони були праведними? Чи може бути цьому якесь пояснення? - Говорить намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло. - Святі отці кажуть: поки в людині горять пристрасті, Господь не вступає в свою силу. Бог дав нам право вибору. Поки ти молодий і кажеш: "Я зможу народити! Впораюся сама ", Він дивиться на твої зусилля - чи вистачить їх. А от коли вже сил немає, коли ти вже немолодий і не те щоб народжувати - ходити сил вже не вистачає, ось тоді Господь приступає до виконання прохання. Зверніть увагу, Авраам і Сарра, Захарія і Єлисавета - всі вони довго не мали дітей і зачали в похилому віці. Як самі можуть народити майже столітні Іоаким і Анна? Але що не можна людям, можливо Богові. Їм побеждаются єства статути. У мене був випадок. Прийшла до мене на духовну бесіду 54-річна жінка і каже: "Здоров'я погіршився, лікарі думали, що ракова пухлина, а коли пройшла УЗД, з'ясувалося, що я вагітна і дитині п'ять місяців! Що мені робити, владика? Я, може, і помру скоро, а тут - дитя! Чоловік сказав: "Рожай", а син додав: "Мамо, ми його разом виростимо! Або ти будеш вбивати те, що Господь тобі дав?". Коли у людини вичерпуються надії на себе - Бог вступає у своїй благодаті. Невипадково сказано: "У немочі людської сила Божа виповнюється".

ЧОМУ чесно ХЕРУВИМ?

"У Божої матері було дивне народження, пізніше було дивне входження у храм, коли їй було лише три роки, - каже владика Павло. - Вона сама піднялася до самої верхньої щаблі й була введена первосвящеником у Святая Святих - до жертовного престолу, в найпотаємнішу частина храму, куди тільки раз на рік міг входити первосвященик. Він приносив жертовну кров тварин і кроплять нею престол. Захарія і сам не знав, чому повів туди Марію. Всі дивувалися, але такою була веління Боже. У такому юному віці Марії служили ангели. Їй приносили вогненну їжу, розмовляли з нею. Про що - ніхто не відав, не міг зрозуміти і навіть почути. Про це говорить святе переказ церкви. Тобто Діва Марія була вищою ангелів. Але, вона не ангел, вона - людина. Вона мала плоть, вона страждала, переживала і померла. Ангели не можуть цього. Але Син її воскрешає і забирає до себе.

Звичайно, у храмі теж не знали, хто насправді Діва Марія. Як не знали, що Месією стане Ісус з Назарету. Євреї чекали Месію, але не такого, як Христос. Вони чекали завойовника. Тому навіть при Його життя багато людей не розуміли, хто перед ними. Тим більше не думали, що Марія стане матір'ю самого Бога. Тим більше що вона дала обітницю безшлюбності. Коли Марія досягла 14 років і не могла бути в єрусалимському храмі, Іоаким і Анна вже померли, і стало питання: як бути Діві Марії. На зборах священики звернулися до Бога з молитвою, показати їм, з ким Марія могла б бути, не порушуючи своєї обітниці. Господь показав чудо - зацвів жезл 80-річного Йосипа, мужа з роду Давидова. Коли ж Марія увійшла в дім Йосипа, під час молитви їй явився архангел Гавриїл зі словами: "Радуйся, Благодатна (сповнена благодаті Божої), Господь з Тобою! Благословенна Ти між жонами". Ангел сповістив, що вона стане матір'ю Сина Божого. В подиві Марія запитала, як може народити сина, якщо не знала чоловіка. І ангел відповів: "Дух Святий зійде на тебе й сила Всевишнього осінить Тебе, тому і народжуване Сином Божим". Віддаючи себе волі Божій, вона відповіла: "Се раба Господня, нехай буде за словом твоїм". Без цього добровільної згоди Бог не міг би стати людиною, оскільки Бог не примушує нас ні до чого. Потім архангел явився Йосифові і розповів про народження Сина Божого. До речі, невіруючі в Христа іудеї називали Ісуса сином Йосипова. Тому таємниця народження була прихована до певного часу. Ігнатій Богоносець, який був у Спасителя на руках, так писав про Богородицю: "Якби я не бачив Бога, то сказав би, що Діва Марія - це Божество". Тому не дивно, що до неї завжди приходили за настановами всі бажаючі. Господь наділив її такою владою милосердя і сказав: "Проси мене, Мати Моя, та не відвернуся". Честнейшая херувим - означає те, що вона сподобилася стати вище небесних сил. Ангелами Господь керує, а в Діву Марію Господь Сам входить Духом Святим, бо вона - достойніше небесних сил ".

Таємний сенс СВЯТА: збереження любові в сім'ї і подяку за все

Народження Пресвятої Богородиці відкриває віруючій людині кілька глибинних смислів. "У першу чергу, це свято показує нам, що ми завжди і у всьому повинні сподіватися на милосердя Боже, не повинні переставати молитися і ніколи не впадати у відчай, що б не говорили люди навколо! - Говорить владика Павло. - Люди говорили про Єгоякима, що він мерзенний, а Господь порахував його і Анну кращими з живучих людей !! Якщо навіть нас докоряють, не треба заперечувати, потрібно продовжувати молитися. Як то кажуть: "Так, Господи, я свиня, так, твоя". Краще бути в стаді Господньому, ніж фаворитом диявольським. І молитися: Господи, якщо я маю хоч якесь благовоління в твоїх очах, відніми від мене зневагу про бесчадстве (бездітності. - Авт.). Дай мені дитину, щоб я могла виховати його для твоєї слави, щоб бути мені тим деревом, яке принесе плоди ". І якщо буде Богу угодно, то Господь пошле дитини. А якщо не пошле, все одно повинні дякувати: "Така воля Твоя, Господи, про мене, грішної".

Також свято різдва Богородиці говорить про сімейних кайданах і відносинах, подібних Єгоякима і Анни. Що чоловік не повинен ображати дружину, а дружина не повинна гніватися на чоловіка. Чоловік повинен ставитися до дружини з благоговінням, як до своєї великої скарбниці, в яку він покладе частину своєї душі. Чоловік - голова дружини, а чоловікові голова - Христос. Сім'я - це скарбниця, з якої відбувається продовження роду людського. Потрібно готувати до великого таїнства дітонародження. Це свято матерів, свято любові і милосердя.
__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.09.2015, 10:58   #1405
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Радійте, що ви можете прокидатися щоранку і проживати новий день. Будьте щасливі, що ви живі, здорові, маєте друзів, володієте здатністю творити і відчувати радість буття.

Луїза Хей

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.09.2015, 10:17   #1406
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

ЗНАЙДИ ЧАС ДЛЯ МОЛИТВИ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2015, 07:31   #1407
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Грійте, люди один одному душі...Чим зумієте: словом, дією,добром, привітом, солодким чаєм.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2015, 08:17   #1408
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Доброго ранку

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2015, 10:11   #1409
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2015, 02:48   #1410
VADYA777
Moderator
 
Аватар для VADYA777
 
Реєстрація: 10.01.2010
Дописи: 1.108
Ukraine
Надіслати повідомлення для VADYA777 на ICQ Надіслати повідомлення для VADYA777 на Skype
Типово З Днем захисника Вітчизни!

З Днем захисника Вітчизни!



__________________
НЕ КІЛЬКІСТЬ-А ЯКІСТЬ
VADYA777 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
всього найкращого форуму., слава україні!!!

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Привітання з днем народження (ювілеєм) sat-prof Центр зв'язку та інформації 272 14.02.2022 12:38


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:46.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум