SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2016, 17:33   #941
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Карликовий бегемотик з мамою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2016, 03:52   #942
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Материнський інстинкт: Щоб врятувати дитинча, самка пацюка кинулася до пащі змії

Самка припинила боротися тільки після повної перемоги.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

В мережу потрапило відео, де свідок відзняла неймовірну боротьбу між змією та щуром за маленьке пацюченя.

Дивовижно, але мати відбила свою дитину зі смертельних обіймів змії. Вона ні на мить не припиняла сутичку і переслідувала плазуна, не даючи йому можливості втекти. Врешті-решт її старання були винагороджено.

В мережі відео набуло просто шаленої популярності. Багато хто з користувачів наголосив на тому, що навіть тварини інколи відчувають більшу любов та відповідальність за своїх дітей, ніж люди.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2016, 14:09   #943
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У лісах Індії росте рослина калир-Канда, зване на місцевому діалекті 'обмани шлунок'. З'ївши 1-2 листочка його, людина відчуває ситість протягом цілого тижня!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.07.2016, 13:36   #944
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Любов до життя

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2016, 21:42   #945
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Неймовірно: На одному чудо-дереві росте 40 видів фруктів

Американський селекціонер провів незвичайний експеримент і тепер на його дереві ростуть абрикос, персик, слива, мигдаль, нектарин, вишня, черешня, яблука і груші різних сортів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сем Ван Акен (Sam Van Aken) - викладач нью-йоркського Сиракузського Університету Мистецтв, художник і селекціонер. Одного разу він задумав удосконалити звичайне дерево і ранньою весною прищепив на нього бруньки різних плодів. Перший же експеримент вдався: бруньки прижилися і пішли в ріст. З кожним роком число щеплених гілок збільшувалося, і тепер незвичайне дерево налічує близько сорока видів кісточкових фруктів.

На ньому, зокрема, представлені абрикос, персик, слива, мигдаль, нектарин, вишня, черешня, яблука і груші різних сортів. Період плодоношення у кожного зразка припадає на різний час, і в результаті міні-сад цвіте і дає плоди практично весь рік. У будь-який місяць дерево покрите квітами різних відтінків: від яскраво-білого до темно-рожевого.

Перший експеримент Сем почав в 2008 році. З тих пір він виростив ще 16 гібридних дерев. Побачити їх можна в декількох міських парках Нью-Йорка, музеях і великих торгових центрах по всьому світу.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.12.2016, 21:02   #946
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово Холод – це тепло

Дивлячись на цю погоду і на ті не зовсім хороші слова на її адресу від перехожих, та взагалі різних людей, хочеться їм сказати одну річ – холод – то ж класно!

Звичайно, поклавши руку на те місце, де глибше знаходиться серце, мені також хочеться поспекулювати на ту тему, також хочеться подумати про ті сонячні дні і згадати, як виглядає сонце. Але є одне але.

Виявляється, холодна погода – то не зовсім зле. Але відразу застерігаю – холод в значенні не мороз чи морозисько, холод не в поєднанні з двотижневим дощем, а холод як абстракційно напівматеріалізоване явище, яке не можна взяти рукою, зате можна відчути, зокрема, коли зуб на зуб не попадає, і не від того, що їх нема всередині, а від того, що не зовсім відповідна зовнішня температура, яка змушує людину тупцятися на місці, чекаючи маршрутку.

Ми і наш організм зокрема звикли бути в теплі. Це нормально. Але ж звідкись з’явилася на цей світ така відома на весь світ, а тепер і тут буде відома, фраза: тримай ноги в теплі, а голову в холоді. А руки при собі, тобто не розпускати руки, тобто то вже з іншої опери. Але підкреслюю – то не означає, що в 30-ти градусний мороз треба виставляти свою макітру на двір і казати – я вчора прочитав в неті оцю статтю, і там така порада – я знімаю з себе таку відповідальність, то не моя порада – то народна мудрість, тому не скочуйтеся до власної дурості і не ходіть зимою без головного убору, або без того, що таким називається, чи під нього косить – зокрема то дівчат стосується.

cold is warm Холод – це тепло

Я говорю про холод як явище, як антипод тепла, як генератор тепла, як холодовіддача, як протилежне тепловіддачі, як природній чинник, на якому багато людей отримує комерційний зиск, бо тепло продають; як фактор, що змушує усе живе застигнути на якусь мить чи на довший час, чи майже на півроку, чи як вийде, в залежності від різних кліматичних чи акліматичних умов навколишнього середовища, чи, що тепер набирає обертів все більше та більше, – внаслідок антропогенних чинників, людини, хто не знає.

Я говорю про холод, який десь близько, дуже близько нагадує той, що є зараз…

Ми всі, і я зокрема, любимо поніжитися під теплою ковдрою, нап’ялити на себе купу одежі та йти, хто куди. Ми всі любим прийти на кухню і потримати руки над газо чи електроплиткою. Ми усі хочемо, щоб у нас був камін, який сам би запалився, коли ми приходимо до дому і шукаємо тепла. Кожен з нас, хто має, а хто ні – то сам до себе, тулиться до своєї половини, в ліжку, в парку, в обкуреному, і водночас холодному приміщені ще не опалювального кафе, чи на вокзалі, чи навіть гуляючи. Чи де тільки можна. Багато хто любить літо і криє не зовсім хорошими словами зиму. Чомусь більша частина тягнеться літом на море, ніби на відпочинок, хоча потім через кілька днів втомлюються від самого відпочинку, але то вже інша тема. Чомусь пора відпусток визнана в теплу пору року. Чомусь мало хто їде в Карпати, на лижі, чи ще куди, чи просто повтікати від ведмедя. Та то ясно чому – комфортно себе почуваєш лише тоді, коли не дує в ніс. Тому я все розумію, і згоден – тепло – то добре, то класно. Вірю.

Але з іншої сторони, холод – це ж не тільки замерзлі руки чи ноги, обморожений ніс чи ще щось в тому дусі. Холод – то трохи інше. То те, що змушує рухатися, що приводить до тями, що стимулює рух крові у різних напрямках, холод не дає заснути й розслабитися, постійно тримає в напрузі, дає знати, що ти ще живий, він ніби індикатор, й серйозний стимул до життя, він вносить якийсь сенс для життя – людина більше нічого не хоче – тільки зігрітися б, в цьому є сенс.


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував Igor1031: 13.12.2016 о 22:19.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2017, 15:22   #947
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Могутність

Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.08.2017, 20:52   #948
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Низка надзвичайних фотошедеврів, від яких перехоплює подих

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У світі, здається, зовсім не залишилося місця прекрасному: суцільні фріки, альтернатива і авангард. Але ні!Нове шукає свої шляхи реалізації, однак часом забирається в справжні нетрі неприйняття і нерозуміння, звідки довгий час не може вибратися.



Однак не варто відмовлятися і від того природного, що щодня нас оточує; в нескінченних потоках інформації та прагненні бути успішними ми перестаємо відчувати красу цього світу, у нас абсолютно не залишається на це часу. Ці фото перемогли в різних номінаціях на міжнародному конкурсі Siena International Photo Awards 2016.

Вони прекрасні, тому що прекрасний світ, в якому ми живемо! Звичайно, він не завжди складається тільки з білого, є і чорне. Проте якщо ми перестанемо радіти тому, що нас оточує - що ж тоді від нас залишиться?

1. ВИГОТОВЛЕННЯ МЕРЕЖ ДЛЯ ЛОВЛІ РИБИ, В'ЄТНАМ



2.ПОЛУНИЧНІ ТЕПЛИЦІ



3. СИЛА ПРИРОДИ



4.САРДИНИ



5.МАТИ ТА СИН



6. ОФЕЛІЯ

Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2018, 20:15   #949
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2018, 09:11   #950
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Легкі і трепетні: Мережу вразили ніжні фото квітів з Карпатських гір

"Карпатські квіти" - підбірка світлин таких ніжних і тендітних квітів, які зачаровують... І хочеться вірити, що там де люди - ця краса не зникне.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Вони легкі і трепетні, витончені та вишукані, ніжні і тендітні.

Вони з’являться первозданною красою, що дана звище, ніжно пестячись у перших променях сонця, трохи зблідлі од холоду, та однаково спраглі до життя. Досконало прекрасні, ніжним розсипом вкривають Карпатські гори з ранньої весни, влітку і аж до глибокої осені.

Не всяк шукач краси знайде це делікатно вишукане різнобарв’я, а тільки той, хто ладен зрівнятися з небом, напитися дощу, насититися повітрям.

Бо вони – нестоптані та живі, шумлять з вітром, ховаються щоночі, зустрічають кожен світанок, і вони – не для людей. Бо там, де люди, ця краса швидко може зникнути.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Фото: Olexiy Ponomarenko
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:02.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум