SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 23.01.2012, 19:36   #91
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Челсі" може купити Ікера Муніаніна


За даними footballpress.net, "Челсі", "Манчестер Юнайтед" та "Реал" змагаються за молодого іспанця Ікера Муніаніна, який виступає за "Атлетік" Більбао.

"Баски" оцінили свого гравця у 18 млн євро.

Поки найбільш конкретним у цьому питанні є "Челсі" - "сині" вже запропонували 14 млн євро.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2012, 19:41   #92
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Спартак" цікавиться Нінковічем

Боси команди Валерія Карпіна розглядають варіант з придбанням півзахисника київського "Динамо" і збірної Сербії 27-річного Мілоша Нінковіча. За інформацією "ТД", позиція атакуючого півзахисника до цих пір залишається найважливішою для "Спартака" в поточне трансферне вікно. Нінковіч далеко не єдиний гравець цього амплуа, що перебуває у сфері інтересів народної команди.

- Скаути червоно-білих найбільше уваги на трансферному ринку приділяють гравцям атакуючого творчого плану, - розповлов "ТД" джерело в клубі. - Нестачі нападників в команді немає, а ось гравця, здатного зіграти роль плеймейкера в центрі, явно не вистачає. Після відходу Алекса ніхто так і не зміг гідно замінити на цій позиції бразильця.

На думку скаутів "Спартака", давно стежать за виступами сербського футболіста за київське "Динамо", Нінкович - непогана кандидатура для червоно-білих.
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2012, 19:44   #93
Misha_
Учасник
 
Аватар для Misha_
 
Реєстрація: 29.04.2011
Дописи: 98

Мій ресівер: openbox s1. orton
Типово

"Тоттенхем" пропонує "Ньюкаслу" Павлюченка


Керівництво лондонського "Тоттенхема" запропонувало "Ньюкаслу" нападаючого Романа Павлюченка, повідомляє видання Daily Mail. Нагадаємо, що тренерський штаб "шпор" хоче позбутися від росіянина нинішньої зими і вже починає підшукувати для форварда варіанти.

Окрім "Ньюкасла" на Павлюченко претендують також "Сандерленд" і московський "Локомотив".
__________________
OPENBOX S1;ORTON 4100C;SAMSUNG DSB-S300V
Amos 4'W + Astra 4.8'E + Hotbird 13'E + Abs 75'E;
Misha_ зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2012, 20:40   #94
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Шахтар відмовився продавати Вілліана


Донецький "Шахтар" відмовився від трансферної пропозиції лондонського "Челсі" щодо переходу бразильського півзахисника Вілліана, вартість якої становила € 20 млн.

Як повідомляє британська преса, з посиланням на службу новин спортивного телеканалу Sky Sports, "Челсі" зробив офіційну пропозицію "гірникам", але сині відразу ж отримали відмову від керівництва донецького клубу.

Раніше генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що сума відступних в контракті бразильця дорівнює € 30 млн.
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2012, 18:55   #95
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"ПСЖ" потрібен Лемпард

Головний тренер "ПСЖ" Карло Анчелотті хотів би мати у своєму розпорядженні півзахисника "Челсі" Френка Лемпарда.

Діюча угода 33-річного футболіста закінчується через 18 місяців. Однак у цьому сезоні ветеран втратив залізне місце в основному складі "аристократів". Парижани вже звернулися до "синіх" з приводу можливості подібного трансферу.

Зазначимо, що Анчелотті добре знайомий з можливостями Лемпарда, так як у минулому сезоні тренував "Челсі".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.01.2012, 21:16   #96
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Гуті переходить в Шальке

Як повідомляє AS, екс-півзахисник мадридського "​​Реала" і стамбульського "​​Бешикташа" іспанець Гуті незабаром продовжить кар'єру в гельзенкірхенському "Шальке".

Угода, яку сторони планують підписати найближчим часом, буде розрахована на півроку.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2012, 16:45   #97
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Тимощук заявив, що залишається в "Баварії" ще на рік

Півзахисник "Баварії" Анатолій Тимощук заявив, що в наступному сезоні знову буде грати за мюнхенський клуб.

"У наступному сезоні я знову гратиму за "Баварію". Я і моя сім'я почуваємо себе в Мюнхені дуже добре і вже купили будинок", - сказав гравець.

Нагадаємо, в нинішньому сезоні Тимощук провів у складі своєї команди 11 матчів, з яких в 10 виходив на полі в основному складі.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.01.2012, 21:47   #98
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Зеніт" запропонував 12 мільйонів євро за Джердана Шачирі

Запропонувавши "Базелю" 12 мільйонів євро за Джердана Шачирі, "Зеніт" зірвав перехід півзахисника в "Галатасарай".

У вівторок Шачирі повинен був стати гравцем турецького клубу, і стамбульці мали намір виплатити за нього 10 мільйонів євро. Проте "Зеніт", що запропонував за 20-річного швейцарця на два мільйони більше, змусив керівництво "Базеля" скасувати угоду. Шансів на перехід Шачирі в "Галатасарай" практично немає.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2012, 19:17   #99
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Інтер" відмовився від покупки Тевеса

Міланський "Інтер" відмовився від покупки аргентинського форварда англійського "Манчестер Сіті" Карлоса Тевеса. Про це заявив Марко Тронкетто, власник компанії Pirelli, яка є генеральним спонсором міланського клубу.

"Ми більше не цікавимося Тевесом. Він вибрав інший варіант продовження своєї кар'єри".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2012, 17:59   #100
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

"Шахтар" цікавиться Лукасом?

"Динамо" і "Шахтар" уважно стежать за гравцем "Карпат" Лукасом. Конкуренцію українським грандам може скласти грецький ПАОК, який також має види на гравця, повідомляє lavozdegalicia.es. Сам же Лукас заявив, що цілком може повернутися до Іспанії.

- Ви могли б повернутися в Іспанію?
- Все може бути. Якщо буде реальний інтерес, то я подумаю над цим. Чемпіонат Іспанії - найкращий у світі.

-Вам важко в Україні?
- Дуже холодно! М'яч замерзає, і іноді навіть пальців на ногах не відчуваєш. Ми граємо в температуру -8, а буде ще гірше ... - цитує Лукаса видання.

Нагадаємо, раніше Marca писала про інтерес до Лукасу з боку "Динамо", але президент киян назвав цю інформацію чутками.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 14:35.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум