SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.06.2011, 20:57   #51
chuvakZ
Гість
 
Дописи: n/a

Типово

«Якщо Девід швидко його подловит, він його розмаже, - заявив Фроч в інтерв'ю boxingscene.com. - Звичайно, шанси на це не такі великі, але Девід - відмінний боксер, він вміє битися і боксувати. Швидкість стане важливим чинником у поєдинку. Кличко великий і сильний, але він трохи незграбний. Швидкість і вибір правильного моменту можуть допомогти Девіду виграти бій ».
__________________
Не можеш жити, займися чим-небудь іншим.
  Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 22:03   #52
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Хей порівняв Кличка
з Іваном Драго

Попри зусилля по зміні
іміджу Володимир Кличко
схожий на героя фільму про Роккі невихованого
радянського боксера Івана
Драго. Про це заявив майбутній
суперник українця Девід Хей, пише "Чемпионат.ру" із посиланням на Setanta. "Неважливо, наскільки він розумний, неважливо, що Володимир каже на 18 мовах, - кому яке діло до цього. Без різниці, наскільки він чарівний, адже головне, який він боксер", - вважає Хей. "Помітно, що останнім часом Кличко докладає максимум
зусиль, щоб створити. собі імідж привабливого боксера, він намагається позбавитися
від образу Івана Драго з
фільму "Роккі", - додав він. "Кличко намагається здаватися більш дружнім -. це виходить, але він все одно той же Іван Драго", - резюмував британець.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 22:47   #53
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Чемпіон світу у важкій вазі виступає спаринг-партнером ВолодимираКличка

Чемпіон IBF у важкій вазі Стів Каннінем (24-2, 12 КО) прибув до австрійського тренувальний табір чемпіона WBO / IBF / IBO Володимира Кличка (55-3, 49 КО), щоб допомогти йому підготуватися до поєдинку з Девідом Хеєм (25-1 , 23 КО). Планується, що в середу і четвер Каннінем відпрацює спаринг-партнером Володимира.

Сам же Стів повідомив журналістам, що другий захист свого титулу проведе в Німеччині, десь в листопаді-грудні.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.06.2011, 21:38   #54
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Поєдинок Ляхович-Хеленіус відбудеться в серпні

Раніше запланований на 16 липня двобій між фіном Робертом Хеленіус і екс-чемпіоном світу за версією WBO в суперважкій вазі білорусом Сергієм Ляховичем відбудеться 27 серпня.
Про це сайту BoxingScene.com розповів Кріс Майер з Sauerland Event. За словами Майера, 27 серпня є наступною доступною телевізійної датою для цього поєдинку. Нагадаємо, що приводом для перенесення цього бою стала травма руки Хеленіус, отримана ним під час тренування.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2011, 14:33   #55
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Головкін б'ється з Оумой

У Панамі пройшло зважування

Відбулося зважування учасників завтрашнього бокс-шоу в Панама-сіті. Чемпіон WBA в середній вазі Геннадій Головкін з Казахстану поб'ється з Кассіма Оумой з Уганди. Також в рамках шоу панамський чемпіон Ансельмо Морено (забрав титул у Сидоренка) битиметься з венесуельцем Лоренцо Парр.

Вага Головкіна склав 71,7 кг, Оуми - 72,6 кг.

Геннадій Головкін здобув перемоги у всіх своїх 20 поєдинках. 17 разів переміг достроково. Оума був чемпіоном світу, але з тих пір програв вже 7 разів, у тому числі в 5 боях з останніх 7-ми.
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2011, 14:40   #56
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Ісмаїл Силах: «Я хочу сказати, що настав мій час»

Український напівважковаговик, який виступає за промоутерську компанію Рой Джонса-молодшого, Ісмаїл Силах (16-0, 13 КО) говорить, що настав його час і він готовий до поєдинків з лідерами свого дивізіону.

«Я хочу сказати, що настав мій час. Якщо хто-небудь з кращих напівважковаговик дат мені шанс, то я покажу всьому світу, яким великим чемпіоном я можу бути »- заявив Ісмаїл.

Менеджер силах, Івало Гоцев, говорить про те, що Ісмаїл готовий зустрітися з будь-яким боксером своєї ваги включаючи Жана Паскаля, Чеда Доусона і Бернарда Хопкінса.

«Минулого місяця ми бачили, що Бернард Хопкінс переміг Жана Паскаля. Тепер давайте подивимося, як він поб'є Чеда Доусона. Ми ж, хотіли б зустрітися з Паскалем. Всі бачили, що Паскаль у другій половині бою виглядав дуже втомленим. Я можу обіцяти все, що з Ісмаїлом у Жана таких проблем не буде, тому що канадець не протримається до шостого раунду »- заявив Гоцев і продовжив, -« Я поважаю, що зробив Хопкінс проти Паскаля у двох поєдинках, але Ісмаїл не Паскаль. Бернард заявив, що хоче боксувати до 50-ти років. Я можу обіцяти йому, що якщо він зустрінеться в рингу з силах, то він відразу відчує, що йому вже 50 і відразу закінчить свою кар'єру. Що стосується Доусона, то він може бути самий обдарований напівважковаговик. Але це зміниться відразу після зустрічі з силах. Доусон не буде ходити по рингу, він просто ляже спати ».

«Ми можемо кинути виклик будь-якому чемпіонові: Бейбута Шуменову (WBA), Натану Клеверлі (WBO), Таворісу Клоуду (IBF), але вони все прикидаються, що не бачать Ісмаїла. Але рано чи пізно їм доведеться зустрітися в рингу з силах »- додає Гоцев.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 00:36   #57
Єгор
Новачок
 
Аватар для Єгор
 
Реєстрація: 13.06.2011
Дописи: 44

Типово

Донейр допомагає Джуді готуватися до поєдинку з Ханом

Ноніто Донейр відвідав тренування Джуди і дав тому кілька порад.

Чемпіон IBF в суперлегкій вазі Заб Джуда проводить посилену підготовку до поєдинку з чемпіоном WBA Аміром Ханом, який запланований на 23 липня в Лас-Вегасі. Багато хто вважає, що багатий досвід хитрого Джуди в сукупності з його вибуховий швидкістю і відмінною технікою, забезпечать більш молодому Хану дуже непростий бій.

Окрім роботи на лапах і груші, Джуда почав проводити спаринги. Одним з його партнерів є перспективний боксер з Нью-Джерсі Вензель Еллісон. Спаринг з Еллісоном тривав шість раундів, після яких Заб попросив ще шість, так як залишався свіжим. Проте його тренер цього не допустив.

Цікаво, але за цією підготовкою спостерігав чемпіон світу в найлегшій вазі за версіями WBC і WBO Ноніто Донейр, який після спарингу дав Джуді кілька слушних порад.
Єгор зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 21:44   #58
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Тайсон: "Кличко легко переможе Хея"

Володимир Кличко легко
переможе британця Девіда
Хея у поєдинку, запланованому на друге
липня.

Таку думку висловив
колишній абсолютний
чемпіон світу в суперважкій
вазі американець Майк
Тайсон, передає Sky.

"Я вважаю, що Кличко легко переможе Хея. Результат бою повинен бути саме таким - перемога Володимира. Хей - хороший боєць, але брати ще більш талановиті і сильні, ніж Девід. Мені подобається Хей, але все ж я впевнений у перемозі Кличка"
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 22:41   #59
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Девід Туа може завершити свою кар'єру

Колишній претендент на звання чемпіона світу в суперважкій вазі, новозеландський воїн племені маорі, 38-річний Девід Туа (52-3-2, 43 КО) восени цього року проведе повторний поєдинок з 40-річним Монті Барретом (34-9-2, 20 КО). Перший поєдинок відбувся в липні 2010 року і закінчився нічийним результатом. За заявою Туа, якщо він програє цей бій, то швидше за все закінчить свою боксерську кар'єру. Останній раз Девід Туа програв у 2001 році Крісу Берду, а потім виграв 15 поєдинків і один звів внічию, проте яких-небудь великих результатів так і не зміг досягти.

«Я повинен бути чесним перед собою і сказати правду про те, що я відчуваю. Якщо я не зможу побити Баррета, тоді я повинен можливо розглянути свою відставку. Це дійсно може бути моїм останнім поєдинком »- сказав Туа.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2011, 23:26   #60
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Володимир Кличко: Навіть брат радив іти з боксу
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
AP
Володимир Кличко зізнався, що брат
радив йому іти з боксу
Чемпіон світу за версіями IBF / WBO / IBO у суперважкій вазі, українець Володимир Кличко зізнався, що коли протягом 13 місяців зазнав двох дострокових поразок - від Корі Сандерса і Леймона Брюстера - у нього майже ніхто не вірив.

"Навіть мій брат Віталій радив іти з боксу. У мене справді було тільки два варіанти - піти чи залишитися, але повністю переглянути своє ставлення до боксу. Я залишився, щоб змінити себе: почав працювати з новим тренером - Еммануелем Стюардом, почати переймати все найкраще у колег, навіть у Тайсона, незважаючи на нашу різницю в габаритах. Зараз розумію, що без тих невдач ніколи не став би тим, ким є зараз. Це був дорогоцінний досвід", - зазначив український боксер.

Нагадаємо, що після поразки технічним нокаутом від Леймона Брюстера у квітні 2004 року, Володимир Кличко здобув 13 перемог.

Свій найближчий бій українець проведе проти володаря чемпіонського поясу WBA, британця Девіда Хея 2 липня.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 19:58.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум