SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

 
 
Параметри теми Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 20.12.2017, 12:00   #11
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Молоді герої: На Вінниччині підлітки знешкодили небезпечного рецидивіста

Діти схопили злочинця на гарячому, коли той обікрав стареньку односельчанку.

.Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Двоє підлітків на Вінниччині самотужки на гарячому затримали злодія, який обікрав стареньку. Хлопці кинулися навздогін, скрутили дорослого чоловіка і так дочекалися поліцію, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

Виявилося, що школярі знешкодили бувалого рецидивіста. І у той момент ризикували своїм життям.

"Почув крик і зрозумів, що потрібно рятувати, я не думав чи у нього ніж, чи пістолет. Просто пішов рятувати", - розповідає один з затримувачів Володимир Слободяник.

Друзі Володя і Роман саме йшли вулицею, коли почули крики літньої сусідки. Вона застала на своєму подвір'ї грабіжника. Злодій утікав, хлопці кинулись за ним.

"Ми кажемо йому – "стій". Забрали у нього пакет і заламали його", - розповідає другий хлопець Роман Бешар.

Злочинця затримали і викликали поліцію.

"Найважчий момент був - це коли ми його тримали. Він почув слово "міліція" і каже до нас – "ви мене не бачили, а я вас не бачив. Давайте зробимо так", і починає тікати", - діляться хлопці.

Але його наздогнали вдруге і міцно тримали до приїзду поліції. Затримали бувалого злодія, кажуть правоохоронці. 30-річний чоловік недавно звільнився з виправної колонії. Відсидів за серію вуличних грабунків.

"Наразі він вже арештований, оголошено про підозру, ведеться розслідування. Перший раз я бачу таких молодих хлопців, які затримали злочинця", - каже начальник поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

А батьки бояться й уявити, що було б, якби крадій мав зброю. Хоробрим школярам у поліції вручили подарунки і відзнаки. І запросили на роботу, коли виростуть.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
 

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 16:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум