SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.07.2012, 18:04   #61
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Донецька міськрада закликала "всі здорові сили" об'єднатися на захист "дебілізації"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Донецька міськрада прийняла заяву на підтримку прийнятого Верховною Радою закону "Про засади державної мовної політики".

Як повідомили УНІАН у прес-службі міськради, в прийнятій у п’ятницю заяві наголошується, що цей закон "врегулював використання мов в Україні на підставі сталих мовних традицій".

"Положення закону повністю відповідає нормам європейського права, міжнародним зобов'язанням України щодо захисту прав людини, забезпеченню вільного і безперешкодного розвитку регіональних мов і мов меншин. У законі гармонійно збалансовані інтереси різних мовних груп в Україні на основі беззаперечного пріоритету прав людини і громадянина, взаємоповага і взаєморозуміння", - йдеться в заяві.

Депутати міськради закликали "всі здорові, по-справжньому демократичні сили в Україні, об'єднатися на захист прийнятого закону, свободи і прав людини на європейські цінності".

Як повідомлялося, закон "Про принципи державної мовної політики", авторами якого є Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко (обидва з фракції Партії регіонів) був прийнятий 3 липня.

За звернення проголосували 65 депутатів із 68-ми, уточнює 5 канал.

Олександр Лук`янченко, Донецький міський голова: "Когда Президент подпишет, мы примем это все с благодарностью, потому что на территории Донецка приктически все разговаривают на русском языке. В свое время он был на птичьих правах. Там где его нет, русского языка, там территориальная громада в праве принять свое решение. И все остается на своих местах. И ничьи интересы не ущемляются, как это преподносится большинству украинского народа".

Наталія Кашкевич, представник громадської організації: "Цей мовний проект не має ніякого сенсу. А
захищає він права лише тих чиновників, які не знають жодної мови, окрім російської. Це операція-дебілізація для тих, хто не хоче і не бажає вивчити мови, окрім тієї, якою розмовляє".


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2012, 23:55   #62
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Дякуйте Богу за прожитий день. За спожитий хліб, за здоров`я, і ласки які Він нам посилає.
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 01:31   #63
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Що чекаю україну завтра?*бідність більше нічого!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.07.2012, 22:09   #64
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Більшість і без литвинівців зламала усі чотири гальма для "языка" Підрахуя-Нашатиря. Бо "кошенята" пішли....


Верховна Рада відмовилася скасовувати ухвалений 3 липня закон про "язык".

У парламенті були проголосовані чотири постанови з цього питання, внесені різними опозиційними депутатами.

Парламентська більшість, крім депутатів від Народної партії, не голосувала за ці документи.

Не голосували за скасування голосування за закон про мови й представники опозиції, які покинули залу.

Перед цим регіонал Михайло Чечетов заявив: "Закон (про мови) абсолютно в рамках Конституції, він чітко підтверджує єдину державну мову українську, він чітко написаний у руслі Європейської хартії мов регіональних меншин".

"Я не знаю, куди йде опозиція, яка сьогодні в залі не присутня, хоча постанови про мови їхні були, а їх в залі немає, але ми йдемо в Європу і ведемо в Європу Україну. Природно, ми дотримуємося Європейської хартії. З нашої точки зору закон був ухвалений абсолютно легітимно", - зазначив він.

Як відомо, після голосування за закон про мови, яке відбулося з численними порушеннями, Чечетов заявив: "Оцініть красу гри. Ми їх розвели, як кошенят".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.08.2012, 02:31   #65
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

М.Попович: українська мова потребує захисту, який передбачений Європейською мовною Хартією...

КИЇВ. 2 серпня. УНН. У разі, якщо Президент України підпише мовний закон, українська мова потребуватиме суттєвого захисту як слабша мова. Саме про це на зустрічі із Президентом України Віктором Януковичем щодо мовного закону планує говорити директор Інституту філософії імені Григорія Сковороди НАН України, член Ініціативи "Першого грудня" Мирослав Попович. Про це він розповів у коментарі УНН.

Він вважає, що в разі набуття чинності мовним законом, діти з україномовних родин опиняться у становищі, коли вони не матимуть можливості навчатися українською.

"Зараз обов’язок Президента – створити умови для об’єднання всіх українців незалежно від того, якою мовою вони говорять, незалежно від їхніх політичних симпатій, незалежно від того, чи вони перебувають в опозиції до Президента та його команди, чи ні. Треба знайти компроміс. Це зрозуміло. І є на якому ґрунті шукати компроміс. Треба мати в основі два принципи: по-перше, принцип, який покладений в основу Європейської мовної Хартії, тобто принцип демократії – вільного вибору мови спілкування, використання мови в тих межах, які дозволяє законодавство. А другий принцип, якого слід дотримуватися, це захист української мови", – наголосив М.Попович.

Науковець зазначив, що в силу історичних подій українська мова слабша, а після вступу в силу закону вона стає міноритарною, тобто мовою, яка стає мовою меншості в тому чи іншому регіоні.

"І вона потребує захисту. І захисту в такій формі, яка б не заперечувала право людей на вільний вибір мови для комунікації. Про цей захист треба говорити, адже запропонований і прийняти Верховною Радою, з величезним поспіхом, закон ставить українську мову в нерівноправне положення. Вона стає міноритарною мовою в тих регіонах, у яких регіональною мовою, а фактично другою державною, стане російська мова. Вона стає нерівноправно та потребує такого захисту, які ті міноритарні мови, про які згадується в мовній Хартії. Тобто вона потребує захисту, починаючи ще з дитячого садочку. Там усе в Хартії розписано. І все це має стосуватися української мови в тих регіонах, де вона опиняється в меншості", – зазначив М.Попович.

Він наголошує, що слід буде вибудовувати систему захисту української мови в багатьох регіонах країни.

"Робіть для україномовних дітей окремі групи в дитячому садочку, робіть школи та україномовні класи, так, щоб кожен бажаючий міг без шкоди для себе та здоров’я їх відвідувати. І так далі – до університету, до отримання різних довідок… Формально нічого не зміниться, адже як брали довідки російською, як зверталися нею до міліції – так і будуть у тих регіонах, де це звично. Адже фактично ніхто російську мову тут не пригнічує, але як перспектива, як юридичне положення української мови, на тих територія які охоплюють майже половину України, це буде трагедія", – сказав М.Попович.

Нагадаємо, 3 липня ВР прийняла закон "Про засади державної мовної політики".

Наразі закон передано на підпис Президента України.

Водночас документ викликав акції протесту по всій Україні. Крім того, представники української інтелігенції, зокрема Ініціатива "Першого грудня" звернулися до глави держави з проханням уважно вивчити документ, а також вони просили провести зустріч для обговорення закону.
Така зустріч запланована на 7 серпня.

Нагадаємо, за словами авторів закону , він грунтується на Європейській Хартії регіональних мов (мовна Хартія).

Довідка. Європейська хартія регіональних мов — ухвалена у Страсбурзі 5 листопада 1992 року. Метою Хартії є "захист і розвиток історичних регіональних мов і мов національних меншин у Європі" (міноритарних мов)

Ратифікована Україною у травні 2003 року. Відповідно до закону про ратифікацію хартії, в Україні положення документу застосовуються до мов таких національних меншин: білоруської, болгарської, гагаузької, грецької, єврейської, кримськотатарської, молдавської, німецької, польської, російської, румунської, словацької й угорської.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 03.08.2012 о 02:35.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.08.2012, 14:42   #66
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українців не хвилює демократія, їх турбують гроші ...

На сьогоднішній день найактуальнішими проблемами, які найбільше турбують населення, є безробіття, зарплата та ріст економіки (близько 50% громадян).

У той же час розвиток демократії турбує лише кожного десятого. Про це повідомив директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру, пише "Дзеркало тижня".

На перші місця серед "гарячих тем" вийшли подолання безробіття (за це висловилися 59,3% опитаних), подолання кризи в економіці, економічне зростання (51,8%), підвищення загального рівня зарплат, пенсій, стипендій (51,5%), зниження цін (43,3%), соціальний захист незаможних (40,5%), поліпшення медичного обслуговування (40%) та боротьба з корупцією (39%).

А ось за припинення політичних репресій, свободу для лідерів опозиції висловилися лише 18,6% респондентів, за реформу правоохоронної системи, за справедливе правосуддя —18,6% респондентів, за розвиток демократії в суспільстві, можливість для людей впливати на владу — всього 13,2%.

Забезпечення прав та свобод людини — свободи слова, мітингів — вважають актуальним лише 10,2% опитаних.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.08.2012, 22:59   #67
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За українську мову молилися у центрі Львова...

Близько півтисячі людей 5 серпня зібралися у центрі Львова помолилися за українську мову. Інформує РІСУ.

Молебень проходив біля пам'ятника Тарасові Шевченкові, біля Фан-зони української мови. Присутні молилися за те, щоб українська мова залишився державною в Україні. Багато з них прийшли до пам’ятника у вишиванках і з образочками в руках.

У молебні взяли участь священики кількох конфесій. Також віруючим під час молебню роздавали газети об'єднаної опозиції. Захід розпочався о 16.00 і завершилося близько
17.30. Конфліктів не виникало.

Нагадаємо, 8 липня у Львові кілька сотень людей із священнослужителями різних конфесій спільно помолилися за українську мову.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Востаннє редагував D-Misha: 06.08.2012 о 23:04.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.08.2012, 03:22   #68
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

За українську мову молилися у центрі Львова...

Близько півтисячі людей 5 серпня зібралися у центрі Львова помолилися за українську мову. Інформує РІСУ.

Молебень проходив біля пам'ятника Тарасові Шевченкові, біля Фан-зони української мови. Присутні молилися за те, щоб українська мова залишився державною в Україні. Багато з них прийшли до пам’ятника у вишиванках і з образочками в руках.

У молебні взяли участь священики кількох конфесій. Також віруючим під час молебню роздавали газети об'єднаної опозиції. Захід розпочався о 16.00 і завершилося близько
17.30. Конфліктів не виникало.

Нагадаємо, 8 липня у Львові кілька сотень людей із священнослужителями різних конфесій спільно помолилися за українську мову.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Ось той вірш, про який хотіла сказати ...
-------------------------

Симоненко Василь :: УКРАЇНСЬКИЙ ЛЕВ.


Бубнявіють думки, проростають словами,
Їх пагіння бринить у завихренні днів.
Цілий тиждень ходжу і живу між левами,
Недаремно і місто називається Львів.

Є міста ренегати, є просто байстрята,
Є леви, що мурликають, ніби коти,
Божевільно безглуздо облизують грати,
Ще й пишаються з власної сліпоти.

Але думати про них я сьогодні не хочу,
Бо мені трішечки повезло:
Я побачив у Львові Шашкевича очі,
Кривоносові плечі, Франкове чоло.

Сивий Львове! Столице моєї мрії,
Епіцентре моїх радощів і надій,
Вибухає душа, я тебе розумію,
Але, Львове, хоч трішечки мене зрозумій.

Я до тебе прийшов із захопленням сина
Від степів, де Славута легенду снує,
Щоби серце твоє одчайдушне левине
Краплю сили вдихнуло у серце моє.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.08.2012, 23:23   #69
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Вибачте, але тепер я буду україномовним"

У соціальних мережах все більше користувачів принципово переходять на українську мову в знак протесту проти підписаного Януковичем мовного закону.

Підписання мовного закону змусило задуматися. Від СЬОГОДНІ я буду вести Твітер українською мовою. Вибачте, російськомовні друзі.", - написала одна з користувачів Twitter Antonina @ Sone4kko.

Варто відзначити, що це далеко не єдиний випадок такого мовного рішення. Всі люди, котрі змінили мову своїх акаунтів, зазначають, що роблять це саме через закон про мови, передає Кореспондент.

"Злегка переглянув свою місію", - зазначив політолог Петро Олещук, який раніше вів блоги тільки російською, а на початку липня перейшов на українську через мовний закону.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.08.2012, 13:40   #70
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Закон про мови набув чинності...

Закон про «Засади державної мовної політики» набув чинності відсьогодні, 10 липня. Текст закону опублікований в офіційній парламентській газеті "Голос України".

Державна мовна політика України базується на визнанні і всебічному розвитку української мови як державної і гарантуванні вільного розвитку регіональних мов або мов меншин, інших мов, а також права мовного самовизначення і мовних уподобань кожної людини.

Українська мова як державна мова обов'язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах в межах і порядку, що визначаються цим Законом. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, в науці, культурі, в інших сферах суспільного життя.

Загалом дія закону розповсюджеється на 18 регіональних мов: російську, білоруську, болгарську, вірменську, гагаузьку, ідиш, кримськотатарську, молдавську, німецьку, новогрецьку, польську, ромську, румунську, словацьку, угорську, русинську, караїмську і кримчацьку.

Використання регіональних мов або мов меншин на певній території можливе за умови якщо кількість її носіїв становить 10% і більше чисельності населення.

За рішенням місцевої ради в окремих випадках, з урахуванням конкретної ситуації такі заходи можуть застосовуватися й до мови, регіональна мовна група якої складає менше 10% населення.

Право ж ініціювання питання щодо застосування заходів, спрямованих на використання регіональних мов або мов меншин належить також мешканцям території на якій поширена ця мова.

У разі збору підписів понад 10% осіб, які мешкають на певній території, місцева рада зобов'язана прийняти відповідне рішення протягом 30 днів з моменту надходження підписних листів. Дії, або бездіяльність місцевої ради може бути оскаржена до суду в порядку адміністративного судочинства.

Як відомо, закон був прийнятий Верховною Радою 3 липня і підписаний президентом Віктором Януковичем 8 серпня.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум