SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Інша техніка > Побутова

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.11.2016, 12:19   #1
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Arrow Бензопила(поради,вибір-обговорення)

Як купити бензопилу, щоб заощадити кошти й отримати надійний інструмент!!!


Бензопили — товар специфічний, але необхідний хорошому господарю. Як би Ви охарактеризували продукцію, що пропонують на наших ринках?
— Для себе я визначив три категорії товару. Перший — це оригінал від виробника, другий — «хороший Китай» і третій — «неякісна підробка». Коли я продаю бензопили, то обов’язково пропоную взяти до рук оригінал, а потім уже продукцію з наступних категорій. Відповідна й ціна. Для прикладу: є така торгова марка Goodluck. Я пропоную оригінальну модель, є в наявності «якісний Китай» і дешева бензопила — всі три дуже схожі. От приходять люди і питають: «А чому у тебе Goodluck коштує 1200 гривень, а в іншому магазині 900 гривень?» «Будьласка, є в наявності і за 900 гривень, а інша навіть за 700».
Якщо говорити про надійну роботу, то варто зазначити, що «оригінальна» бензопила розрахована на більш як 2 тисячі м3 деревини. «Якісний Китай» здатен звалити і розкряжувати близько 1000 м3, ну а дешеві підробки можуть зламатись і після одного дерева. Ланцюг лопається, шина розвертається, навіть буває, що поршень плавиться. Візуально всі ці бензопили дуже схожі, і до того ж 90 відсотків їх виробляють у Китаї, але вони різної якості.
— На що варто звернути увагу під час вибору бензопили?
— У продажу можуть бути бензопили з об’ємом двигуна 38, 45, 52 та 62 см3. Все залежить від того, для яких цілей ви її купуєте. Наприклад, бензопилу із двигуном 38 см3 використовують на присадибних ділянках для обрізки дерев товщиною до 20 см, а ось із об’ємом 45см3 — зручна як для валки дерев, так і для розкряжовки. Крім того, на таку пилку можна поставити шину на 32, або на 38, що відповідно збільшить потужність. Моделі з таким об’ємом зручні, універсальні, а відповідно — популярні серед користувачів.
Під час вибору моделі важливо звернути увагу на ще одну деталь. Бензопили маркуються за показником потужності. Наприклад, бензопила із двигуном 45 см3, повинна мати шину на 45 і на ній має бути зазначена потужність — 2,0 кВт. Якщо на корпусі ви бачите потужність 2,8, або 3,2 кВт, а деякі «виробники» пишуть 3,6 кВт, то майте на увазі, що у вас в руках дешева підробка, хоча продавець, посилаючись на велику потужність, може вимагати ще й вищу ціну.
— На що варто звернути увагу, коли покупець бере до рук бензопилу?
— Раджу звертати увагу на ланцюг. Хороша бензопила комплектується надійним ланцюгом. Справа в тому, що на дешеву підробку ніколи не поставлять якісний, а відповідно й дорогий ланцюг. Необхідно оглянути зубці, вони повинні бути гострогранні та з якісної сталі, якщо напівкруглі — значить, це дешевий ланцюг.
Із власного досвіду можу сказати, що перевагу за якістю я надав би в першу чергу ланцюгам фірми Vinzer, Oregon, Stihl, Husgvarna. Ці виробники контролюють якість своєї продукції й обов’язково маркують ланки ланцюга. Зверніть увагу, щоб маркування було від виробника. Якщо ви бачите нанесені якісь незрозумілі символи, типу стрілочок та кружалець, або маркування ланцюга відсутнє, —значить, він низької якості, такої ж якості й бензопила.
— Володимире, де, на вашу думку, варто купляти бензопили?
— Сьогодні сотні торгових точок пропонують бензопили. При такій пропозиції важко зорієнтуватись, щоб придбати якісний товар.
— Коли ви прийшли у магазин і вам пропонують купити різні моделі бензопил, я рекомендую поцікавитись у продавця, чи є в наявності запчастини до них, а при можливості нехай вам їх покажуть. Будь-які відмовки повинні вас відразу насторожити. Наведу приклад зі своєї практики. Влітку у великому мережевому магазині Полтави продавали бензопили під однією назвою, а у Дніпропетровську такі ж бензопили маркувались іншою назвою. Люди, які купили їх, через деякий час принесли до мене на ремонт. На жаль, я не зміг допомогти, бо виявилось, що запчастин до таких бензопил просто не існує, а бензопили були, так би мовити, «одноразовими».
Іноді в магазині вам пропонують бензопилу, до якої в комплекті додано дві шини і два ланцюги, а вартість суттєво не відрізняється від такої ж з однією шиною та ланцюгом. Це вже, як то кажуть, «щось не те», навіть якщо продавці пояснюють це різними акціями.
— Не купуйте бензопили «з рук», бо будете розчаровані, коли дізнаєтеся, що модель такої якості насправді коштує вдвічі дешевше.
Купляти потрібно там, де пропонують послуги з ремонту, і вам буде зручно звернутися з будь-якими проблемами.
— Якої якості бензопили Ви порадите придбати, щоб було надійно і недорого?
— Якщо кошти не дозволяють купити оригінал, то придбайте «якісний Китай». У такої продукції помірна ціна і пристойна якість, а коли необхідно буде ремонтувати, то зможете це зробити за менші кошти.
— Що необхідно врахувати під час експлуатації бензопили?
— Використовуйте якісне, та, відповідно, дороге масло. Навіть найдешевша бензопила при цьому прослужить довше. Дуже часто власники інструменту не приділяють цьому належної уваги, а даремно. Першою помилкою є те, що наливають масло в бензин «на око». Другою помилкою при дозуванні масла вважаю те, що використовують мірні бачки, що йдуть у комплекті з бензопилою. Справа в тому, що в інструкції виробник рекомендує домішувати до бензину синтетичне масло в об’ємі 20 грамів, саме для цього і мірка додається. А оскільки такого масла ніде придбати й ми вимушені використовувати напівсинтетичне масло, того необхідно додавати 30 грамів, або мінерального масла — 40 грамів. Для точного дозування рідини рекомендую використовувати медичний шприц.
— А які курйозні випадки були у Вашій практиці?
— Одного разу до мене прийшов покупець і повернув бензопилу, яку придбав кілька днів тому, пояснивши, що двигун заклинило. Я повернув кошти, а пізніше вирішив з’ясувати причину поломки. На моє здивування виявилося, що у корпус бензопили покупець вмонтував інший, зламаний двигун. Відтоді я ставлю своє клеймо на проданий товар.
Тож і виходить, що і покупцям, і продавцям потрібно уважно ставитись до справи.
Долучені зображення
 
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
У кого який телевізор?(поради по вибору) hacjka Телевізори 18 18.05.2020 23:42
ОБГОВОРЕННЯ/ПОРАДИ/КОНСУЛЬТАЦІЯ(Openbox HDTV) Zhora15 Решта лінійки HDTV 1 15.06.2015 03:57
Лікування дерев - поради садівникам sat-prof Ваші захоплення 0 26.03.2015 00:00
Вибір EDGE-3G модемів!(обговорення) xoxol4uk Провайдери 3G,4G,WiFi,CDMA 30 29.11.2013 16:52
примочки LANCOMBOX обговорення поради.... sat-prof Інша техніка 0 14.02.2012 10:29


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:17.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум