SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.02.2015, 15:35   #1081
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Зустрічаємо весну зі спінінгом
��


Коли немає спокуси виходити на лід через його відсутність, а рибальське азарт ні на хвилину не згасає, чому б не взятися за спінінг з першими променями березневого сонця? Хоч на риболовлі улов далеко і не головне, все ж прагнути зловити рибу необхідно, тому що в іншому випадку гідне проведення часу біля річки може обернутися банальним «наливай та пий».

Трохи приїлися пристрасті зимового спінінга відійшли на задній план, чекаючи наступного сезону. Зараз же настала пора весняного спінінга зі своїми його складнощами і принадами. Природно, на відміну від зими, періоди весняного лову відрізняються сильніше. Інакше й не буває, - раз вже природа прокинулася, то і рибам відставати негоже. Від рибалки ж потрібно ще більше мобільності дій.

Мова піде про деякі моменти, пов'язаних зі спінінгової ловом хижаків на річках Сіверський Донець і Псел. Це, звичайно, мої вельми суб'єктивні спостереження і переваги, які, втім, допомагали ловити рибу в ранньовесняних непростих умовах.

У каламутній воді.

Нелегке видовище для рибалки - потоки кавового кольору, що затопили його улюблені підходи до води. Легкодухі можуть і здатися, але серед справжніх рибалок таких мало, а тому - в бій!

Риба і в каламутній воді нікуди не поділася, вона як і раніше голодна і готова атакувати наші приманки. Природно, деякі види будуть зайняті нерестом, але ми їх чіпати і не будемо -найдется достатньо інших підводних мисливців. За великим рахунком, є як і раніше два основних варіанти місця стоянки риби. Саме «стоянки», тому що переважна більшість наших хижаків веде осілий спосіб життя. Може, і наша риба вела б себе, як лососі в камчатських річках, здійснюючи тривалі подорожі до нерестовищ, якби не численні греблі і гідроспоруди. Наступні розділи даного матеріалу, так чи інакше, будуть порушувати питання про високий рівень і слабкою прозорості річкової води, бо всі особливості лову зараз безпосередньо залежать від них.

Русло.

Напевно, основний варіант для стоянки пасивної риби - це русло. Але й охочих клювати примірників, там повинно бути в достатку. Повелося так, що активна риба підходить ближче до країв русла, особливо, якщо ті межують з трав'янистими мілинами, де мальок починає збиратися і виходити на ледь відчутне тепло. Взагалі, є певна залежність між ступенем каламутності і місцезнаходженням хижака. Характер зв'язку мною, думаю, і іншими рибалками теж, до кінця не вивчений (впевнений - нескоро це станеться). Зрозуміло, що він залежить від безлічі причин. Та й оцінка прозорості води зазвичай відбувається «на око», незважаючи на значні досягнення фізики і приладобудування.

Все ж, у разі середньої або слабкої замутнения (такий вважаю видимість до 30-40 см), клювань з русла і бровок очікувати цілком логічно. У цей період, напевно, найвагоміша причина, через яку риба покидає рятівні глибину і течію, це можливість забивання зябер зваженими частинками і сміттям. Але таке відбувається лише у відверто брудній воді. Та й то риба якось з цим бореться. Що відбувається на дні, і як все йде насправді, бачити може аквалангіст. Мої ж уявлення базуються на співвідношенні клювань з русла і під берегом в певні моменти. І це, як мені здається, цілком вагомий аргумент.

Як і раніше, рибу не лякає практично повна відсутність корму на значній глибині. Якщо є можливість зайняти руслову частина річки, то чому б цим і не скористатися. Думаю, фактор безпеки відіграє чільну роль. Підтверджень тому достатньо. Запримітив вада в снасті або інший підступ, риба навряд чи зважитися на атаку, хоч якою б приманка не була спокусливою. Це ж відбувається і при лові на живі насадки. Навіть просто «неправильно» кинутий у воду жук виявиться недоторканим.

Подібного роду роздуми були перервані потужної поклевкой. Неймовірно приємні відчуття контакту з рибою особливо радували, тому що на тлі підвищеного рівня каламутної води, розраховувати на велику кількість клювань не доводилося. Випробувавши раніше два дуже перспективних затоки і кордон з течією, перейшов на облов русла. Суперник боровся люто, і не скоро з темної води показалася щуча пащу з акуратно стирчить приманкою. Побарахтавшись по недавно затопленому очерету і траві, риба виявилася на березі. Важила вона 1,6 кг. Це був єдиний в той день улов, але до розряду випадкових він навряд чи ставився.

Затоки і «тиха» вода.

Було б несправедливо не згадати про місця зі спокійною водою, межами струменів, тихих глибоких вирах, затоках і затонах. Природно, не всі вони є перспективними, і дуже часто риби в них просто немає.

Першим щодо яскравим і вагомим підтвердженням став кубок Харківської області, що проводиться біля Геніївка в середині березня два роки тому. Після досить вдалого виступу в першому турі, мені в другому необхідно було зловити кілька хвостів, щоб розраховувати на загальне високе місце. Це завдання було покладено на єдиний затоку в «луговий» зоні. Більше двох годин я обловлюваних його з різних позицій, а бажаного результату так і не досяг. Втім, спортсмени, які обрали подібну тактику, з цього місця теж ніяких дивідендів не отримали. Незважаючи на всю свою уявну перспективність, риби в ньому просто не було, хоча два тижні тому окунькі тут ловилися.

Думаю, тихі води і заливчики виявляються в явних фаворитів, коли вода особливо каламутна. Її прозорість асоціюється зі словами «кава», «молоко». Швидше за все, клювань на ділянках зі стоячою водою більше тому, що рибі легше помітити приманку, та й стояти в «непроглядній пітьмі» з нульовою видимістю небезпечно.

Згадаймо і кормову базу, як далеко не останній чинник, що впливає на поведінку. Будь початківець рибалка знає, що корми найбільше накопичується в місцях зі слабким або зворотною течією. До того ж, зграйки мирних риб, підкоряючись нерестового інстинкту, шукають відповідні місця, зупиняючись для відпочинку в зручних тихих заводях. Сюди навідуються й голодні хижаки. Ще й раки, тільки що відійшли від зими, намагаються забратися в берег, що явно цікавить інших водних мешканців. На жаль, двоногих «раколовов» теж.

Важко забути, коли мальок фонтаном розлітається біля вашої приманки, і через мить відчувається клювання. На короткому шнурі особливо відчувається зросла сила вже прокинулася від зимівлі риби. Одна клювання чого вартий! А виважіваніе !? А, тим більше, піймання!

Про поведінку риби.

Поведінка буде диктувати природа своїми примхами і непередбачуваністю. Ми ж спробуємо якось підлаштуватися під неї, якщо хочемо бути з уловом. Навіть незважаючи на можливий нерест щуки в цей час, розраховувати на неї ми вправі. Нереститься вона не строго по графіку і не одночасно. Практично завжди поруч є особини, у яких закінчується преднерестовий жор, в інших же - ікромет в самому розпалі. А недалеко знаходяться і ті, хто вже відпочиває від успішно виконаного обов'язку. Втім, їх то й «гуманніше» всього спробувати зловити. Причому вмілими діями цього домогтися цілком реально.

Весна цього року рання, а тому всі процеси, властиві даному часу, швидше за все, почнуться з випередженням. Які-небудь секретні рекомендації з ловлі щук дати складно. Основні ключі до перемоги будуть у наполегливих і думаючих рибалок.

Окунь, незважаючи на покладену активність перед майбутнім нерестом, жадібним клюванням радувати не поспішає. Можливо, конкуренцію нашим мікроджіговим приманок починають складати з'явилися в талій воді численні організми. І, на жаль, звичайний силікон дуже часто їм програє по привабливості. До всього цього додається обмеженість місця в шлунку у риб. І не будемо забувати, що каламутна вода як і раніше не сприяє швидкої зустрічі голодної риби з нашою приманкою. Може, ми поруч проводимо твістер, а окунь його не помічає. Звідси логічно можна зробити висновок про можливі необхідні заходи.

Все ж часто єдиним способом врятувати рибалку і зловити щось виявляється перехід на ловлю окуня більш легкими снастями. На річці спійманий окунь може приємно здивувати своїм розміром. Одного разу в Геніївка, ближче до вечора, по дорозі на електричку, я вирішив половити в затоці. І яке ж було моє здивування, коли за дюймовим твистером вийшло одразу кілька хороших окунів. На наступному короткому закиданні один з них сміливо втягнув 2-грммовиую голівку. Його приклад наслідували й три інших. А після закидання трохи вбік, ще один. До цього виходу за день я бачив лише кілька окуневих клювань.

Зовсім недавно вважався винятковим і екзотичним трофеєм головень, зараз набуває рис зрозумілої випадковості. Він як і раніше стоїть біля дна і малоактивний, але тепер частіше вирішується атакувати приманки. Єдиний головень, спійманий мною на силікон в цей час, виявився трохи більше півкілограма. Звичайна проводка уздовж обривистого берега перед «обратку» перервався впевненою хваткою. За буйному поведінці на тонкій мікроджіговой снасті спочатку було вирішив, що це щука. Але незабаром голавлик заблискав сріблястими боками на поверхні. Довго я намагався дотягнутися до нього рукою з невеликого обриву ...

Згодом не один знайомий з числа авторитетних рибалок в цей час добивався успіху в лові голавля. Цілеспрямовано на нього полювати зараз, мабуть, доля невиправних романтиків і оптимістів, але от в якості прилову він цілком реальний кандидат.

Згадаймо про ще двох, на жаль, нечастих в уловах рибах. Судака можливо зловити і зараз. Незважаючи на додаткові труднощі, пов'язані з поганою видимістю. Мабуть, русло, ями і глибина будуть основним його місцем проживання та полювання. Мій досвід у ловлі весняних річкових судаків полягає лише в декількох побачених виведенні, да оповіданнях (правдивих) досвідчених рибалок. Подібне можна сказати і про сома. Його прокинувся апетит, можливо, стане причиною клювання. Цієї весни хочу присвятити не одну рибалку цілеспрямованої лові вусатих. Тим більше, що упіймання непоганого примірника цілком реальна.

Про снастях.

Напевно, це єдиний час року, коли можна закрити очі на зелений китайський поводок та інші аксесуари в стилі «big game», або «полювання за крокодилом». Наші Донець та Псел і без того пристойно закоряжени, а в умовах весняного паводку з каламутною водою - зацепов ще більше. Є шанс почистити свою коробку від приладдя, які інакше викинути шкода. Не забудемо й те, що на грубій снасті приманка і хвостиком-то може вильнути насилу. Зрозуміло, на клювання розраховувати особливо не доводиться.

За великим рахунком, все ж має сенс в розумних межах трохи збільшити потужність снасті. До того ж, потоки весняної води несуть багато частинок, які виступають абразивами для шнура. Отже, його життя буде серйозно скорочена. Цей вплив буде порівнянним з негативним впливом замерзлих крапельок води, зовсім недавно так хвилювали любителів зимового спінінга.

Відносно приманок, думаю, справедливо буде продовжити розпочату в кінці зими тенденцію до зменшення розміру. Оскільки більшість рибалок все ж спеціально не полюють тільки за трофеями, а піймання кілограмової риби теж розцінюється як удача (на змаганнях, - як щастя), то краще спочатку не скорочувати шанси на клювання збільшеним розміром приманки.

Якщо говорити про види приманок, то, слідуючи настроям останнього часу, однозначно чого-небудь віддавати перевагу не варто. Раз вже поверхневі «міношкі» часом стали перегравати джиг у люті морози, то що вже говорити про весну? Моя практика в ранньовесняний період до цього була пов'язана, в основному, з силіконом; ще раніше - з колебалки. Минулої весни спроби ловити на воблери успіхом не увінчалися. Можливо, мої бальсового «частування» опинилися в даний час неїстівними. Цієї весни обов'язково спробую щастя з більш «правильними» воблерами. Однак, з причини частих зачепів, застосування дорогих приманок - річ ризикована, а часто і зовсім невиправдана.

Традиційно згадаємо про доцільність застосування «кричущих» забарвлень приманок, як найбільш помітних у воді. Але в теж час не будемо забувати, що і фон, на якому цю приманку повинні помітити грає роль. Скажімо, щодо жовтого піску лимонний колір, вигідно відрізнявся на фоні мулу, буде слабо помітний. До того ж, спектр довжин хвиль, що сприймається рибами зрушать убік збільшення довжини, а це означає, що колір, який бачимо ми і риби може відрізнятися досить істотно. Та й глибина, приблизно в 5-6 метрів нівелює пристрасті з приводу колірної гами. Відповідно до теорії, риба, можливо, бачить якісь тони червоного кольору. А як насправді відбувається? З іншого боку, для рибалок є багато питань важливіше, а тому про колір більше ні слова.

Часто описувані приманки з шумовим ефектом для лову в каламутній воді, впевнений, відіграють важливу роль, і про них забувати не варто. Але всі мої «торохтіли іграшки» рибу не ловили, а тому в цій області я не порадник.

Замість епілогу.

Остання риболовля на момент відправлення в редакцію статті закінчилася тим, що, побачивши піднялася каламутну воду в річці Уди, ми вирушили додому. Було б це з ранку, ми б не здалися і почали ловити ... Але ми поверталися з ГРЕС, де вода була дуже прозора, а риба - голодна.

Уявний дискомфорт на рибалці від впливу природних факторів можна перетворити на виграшні моменти вмілими діями. Бажаю, щоб ваші дії були такими і приводили до поклевкам.

Востаннє редагував D-Misha: 08.02.2015 о 18:31.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.04.2015, 12:55   #1082
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

19-річний хлопець руками спіймав чотириметрову акулу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

19-річний Макс Маггерідж на пляжі Потсвілл (Австралія) спіймав 4-метрову тигрову акулу.

"Це дійсно важко, приборкати акулу, у мене повно ран на руках. Все ж це було три години справжнього бою!", - сказав хлопець.

Молодий австралієць вирішив випустити акулу замість замірів для фіксації світового рекорду, щоби вона не загинула.

"Я був один, і акула заспокоїлася, вирішив звільнити її і дозволити поплисти, тому що життя є важливішим за рекорди", - сказав він.

Видання зазначає, що тигрова акула, поряд з білої і акулою-молотом, є однією з найбільш небезпечних для людини, хоча з дуже рідко можна зустріти в цю пору року.

"Зазвичай, коли ми завжди йдемо шукати акул вп'ятьох, щоб допомогти один одному у випадку небезпеки. Але цього разу я був один з моєю подругою, яка змогла лише сфотографувати мене, але не могла робити нічого іншого. Це було важко, але дуже цікаво ", - сказав Маггерідж, якого цитує obozrevatel.com.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2015, 16:26   #1083
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пощастило: На Закарпатті виловили 80-кілограмового сома-гіганта

Рибалка з досвідом спіймав сома-рекордсмена.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сом-рекордсмен.

Днями поблизу містечка Тісальок (Закарпаття) місцевим жителем був спійманий 80-кілограмовий сом, вік якого може сягати від 40 до 50 років.

Довжиною велетень досягає 226 см, а вагу має 80,5 кг. Як з’ясувалося, його зловив місцевий житель Хамваш Кароль, який протягом майже двадцяти років займається риболовлею, але подібний улов у нього вперше.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2015, 10:06   #1084
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рибалки випадково спіймали маловідому гігантську акулу

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Гігантська акула - друга за величиною риба на планеті

Австралійські рибалки випадково виловили в Бассовій протоці гігантську акулу Cetorhinus maximus - ці тварини відносяться до числа найбільших, загадкових і маловивчених мешканців планети, оскільки рідко попадаються на очі людині, пише "Моя планета" з посиланням на видання The Straits Times. Особина розміром 6,3 м буде передана в Музей Вікторії в Мельбурні для вивчення. Як зізнаються працівники, за 160 років вченим доводилося мати справу тільки з трьома тваринами цього виду.

Австралійським ученим належить досліджувати вміст шлунка виловленої акули, взяти зразки тканин і провести аналіз кісток, щоб дізнатися більше про генетику, харчування та історію життя даної особини. Голова і плавники будуть використані для створення повномасштабної моделі тварини, яка належить до вразливих видів, що знаходяться під загрозою знищення.

Гігантська акула - друга за величиною риба на планеті після китової акули. Однак, на відміну від останньої, вона недостатньо вивчена, оскільки рідко виходить з глибин океану на поверхню. Як відзначають музейні працівники, гігантська акула краще вивчена в Північній півкулі, про південну популяцію відомостей недостатньо. "Оскільки гігантська акула не потребує повітря, як кити і дельфіни, її не так часто можна побачити на поверхні і ми поняття не маємо, скільки цих тварин живе в океанах", - розповіла співробітниця музею Дайан Брей.

Гігантські акули можуть виростати до 12-15 м і досягати ваги 4 т. Харчуються тварини планктоном, плаваючи з відкритим ротом і фільтруючи вміст води через зябра. Таким чином гігантська акула в змозі фільтрувати до 2 тис. т води на годину. На відміну від інших акул, гігантські мають крихітні зуби - близько 2 мм.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.08.2015, 22:38   #1085
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вчені виявили в Африці рибу, яка роками може жити без їжі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Експерти помітили в африканських водоймах унікальну рибу, яка може тривалий час прожити без їжі. Вчені провели спостереження за істотою і прийшли до висновку, що риба може впадати в сплячку на 5 років. Розбудити її зможе тільки прісна вода, яка може з'явитися поблизу з нею, пише Телеграф.

Фахівці пояснюють, що, якщо рибу помістити в несприятливі умови, то вона сповільнить всі біологічні процеси в своєму організмі і спокійно засне до "кращих часів". Рогозуб або баррамунда, так називається цей різновид риб.

Якщо експертам вдасться розгадати таємницю, що відбувається в організмі риби на клітинному рівні, то це допоможе вирішити багато проблем медицини і науки в цілому.

Наприклад, вирішиться питання щодо летаргічного сну людини. Це допомогло б у вивченні Всесвіту, адже людина змогла б здійснити політ на далекі відстані і зробити багато відкриттів
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.09.2015, 14:08   #1086
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вчені виловили в океані двохметрову потвору без шкіри і луски

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Бразильські вчені виловили біля північно-східного узбережжя країни рибу, яка ще не відома науці, пише Кореспондент.

Як повідомляє телеканал Глобу, тварина довжиною 183 сантиметри і вагою близько 40 кілограмів випадково потрапила на гачок на глибині близько 1000 метрів під час наукового експерименту.

У риби не було шкіри та луски, а тіло складалося з желеподібної маси, яка за консистенцією нагадує жир.

Океанологам слід класифікувати знахідку і визначити передбачуваний ареал проживання цієї істоти. Після дослідження знайдений екземпляр буде передано до музею Федерального університету бразильського штату Баія.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.09.2015, 19:11   #1087
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Африці знайшли «сухопутну» рибу

Цитата:
Древнейшая рыба-целакант жила 360 млн лет назад.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сухопутная рыба.

Палеонтологи нашли в устье одной из рек Южной Африки останки древнейшей рыбы-целаканта, жившей в морях Земли примерно 360 миллионов лет назад и чьи родичи и потомки могли превратиться в первых сухопутных животных. Первые окаменелости экспертам показали строители, прокладывавшие новую дорогу, передают Нескучные новости.

Палеонтологи нашли нескольких десятков окаменелых останков древних лопастеперых рыб, сохранившихся в полном и не разрушенном виде. Они относятся к числу так называемых целакантов – необычных обитателей пресноводных рек Земли времен девонского периода.

Рыбы обладали мощными плавниками и своеобразными «плечами» и «тазом», позволявшими им периодически выплывать на сушу и переползать в соседние водоемы. В этом им так же помогали примитивные легкие, позволявшие насыщать тело кислородом во время таких прогулок.

Под пирамидой майя нашли подземное озеро Ученые нашли отпечаток кошачьей лапы возрастом в 2000 лет Обнаруженная «семья» целакантов, которых ученые назвали Serenichthys kowiensis, является древнейшими представителями этого рода в Африке и потенциально древнейшими подтвержденными целакантами на Земле. Их возраст, по оценкам исследователей, превышает 360 миллионов лет.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.11.2015, 01:13   #1088
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

Один багатий чоловік, знайшовши хвилинку між справами, прогулювався по березі моря. І він був шокований, побачивши, що якийсь рибалка розлігся біля човна і курить трубку.
- Чому ти не ловиш рибу? - Запитав багач.
- На сьогодні я вже наловив достатньо.
- А чому б тобі не наловити ще більше?
- А що я буду робити з зайвою рибою?
- Заробити більше грошей. Ти зможеш купити собі мотор для човна, щоб запливати далі в море і ловити ще більше риби. Потім ти зможеш купити собі нейлонову мережу, зловити ще більше риби, заробити ще більше грошей. Потім у тебе буде можливість купити вже два човни і навіть цілу армаду човнів. Ти станеш таким же багатим, як і я.
- А що буде потім?
- Ти по-справжньому почнеш насолоджуватися життям.
- А чим, по-твоєму, я займаюся зараз?
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2016, 17:07   #1089
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ще той монстр: Японці виловили найрідкіснішу в світі акулу

П'ятиметрову акулу вагою більше тонни відразу ж купив місцевий ресторан.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

15-го квітня біля узбережжя Японії місцеві рибалки виловили найрідкіснішу акулу - великороту акулу. Довжина її досягла п'яти метрів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Розміри виловленої акули були вражаючими - довжина 5 метрів і вага понад тонну. Японські рибалки змогли доставити великороту акулу до берега, де її відразу ж викупив місцевий ресторан.

Як відомо, великороті акули живуть на глибині 100-120 метрів. До поверхні води вони підпливають лише вночі і тільки на 10-15 метрів. Оскільки харчуються планктоном, то змушені плавати з відкритим ротом, щоб їжа легше потрапляла. «Розмах» відкритого рота акули - 5 метрів. Тривалість життя цього виду до ста років.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2016, 17:21   #1090
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:48.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум