SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2017, 14:33   #931
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Зоозахисники під ВР вимагали посилити відповідальність за знущання над тваринами

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

КИЇВ. 16 січня. УНН. Зоозахисники, які зібралися біля будівлі Верховної Ради, виступили з вимогою не блокувати закон про захист прав тварин, передає кореспондент УНН.

Зазначимо, люди прийшли на акцію зі своїми домашніми улюбленцями.

Активісти вигукували "Парубій, не блокуй закон".

"Ми вимагаємо ухвалити законопроект 5119-1, який посилює кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. Адже усі найвідоміші догхантери, яких притягували до відповідальності, уже на свободі, і продовжують знущання над беззахисними тваринами. Це все через недосконалість законодавства", - зазначила учасниця акції Людмила.

Нагадаємо, сьогодні у парламенті запланована Погоджувальна Рада під керівництвом голови ВР А.Парубія.

Джерело: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2017, 16:44   #932
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.01.2017, 18:10   #933
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.01.2017, 16:48   #934
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 31.01.2017, 09:58   #935
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2017, 10:41   #936
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2017, 18:45   #937
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жорстокі серця, бездушні люди: Столичні заводчики викидають "бракованих" тварин на мороз

Через людську жорстокість бездомних собак у столиці стає все більше.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Цитата:
В Киеве заводчики породистых собак выбрасывают на улицу щенков, которые не отвечают нормам. Таким образом, становится все больше бездомных животных, которые страдают из-за людей. Об этом сообщают зоозащитники.

"Сейчас в Киеве разводят животных безбожно. Это люди, которые занимаются бизнесом, которые их продают, не платят налоги, которые выбрасывают "бракованных" животных.

Если, например, у собаки не шесть зубов в ряду, или прикус неправильный, или размер - ее просто утилизируют или выбрасывают на улицу", - рассказала волонтер Юлия Петренко.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2017, 23:18   #938
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Загрожує пожиттєво за моральний подвиг: Зопорожець убив шкуродера за знущання над собакою

Один з охоронців рубав тварину сапою так, що на її шиї не було живого місця, а інший - заступився за беззахисну тварину.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дворняжки бігають по території, допомагаючи її охороняти.

Скандали, пов'язані з жорстоким поводженням з тваринами, на жаль, не рідкість. Найчастіше гицелям вдається уникнути покарання за свої дії. Але ось запорізький охоронець, викритий у знущаннях над собакою, кари не уникнув, він за це поплатився своїм життям. Про це пише КП в Україні, передають Патріоти України.

Рубав тварину сапою

Практично в центрі Запоріжжя є вулиця, знайома всім автомобілістам. На ній розташувалося безліч СТО, автобази, стоянки, спеціалізовані магазини з запчастинами і багато іншого. Одне з підприємств не сильно відрізняється від "сусідів" - високий паркан, потужні ворота, стоять автомобілі, а по території бігають кілька собак-дворняжок. На вигляд не скажеш, що не так давно мирне життя автостоянки було порушене гучною подією -на перезміні охоронець убив свого колегу, коли застав того за знущаннями над собакою. 62-річний Георгій в кров порубав дворняжку, але його колега, 67-річний Заур, заступився за ні в чому не винну тварину.

"До нас зі слідчого управління звернулися, щоб ми допомогли врятувати життя собаці, - розповіла волонтер організації "Дай лапу, друг" Ірина Дідур. - Коли приїхали її забирати, самим стало боляче. Собачка була у важкому стані. Виявляється, вона була на прив'язі, а шкуродер рубав її сапою. На шиї не було живого місця, думали, що і очі вона втратить. Однак медикам вдалося врятувати і життя собаки, і її очі - повільно, але впевнено вона йде на поправку. Собачка доброзичлива і дуже контактна.

На захисника кинувся з сокирою

Чим не догодила дворняжка охоронцеві, ніхто сказати не може. Жулька вже 8 років живе на території стоянки, охороняла територію, на сторонніх дзвінко гавкала. Нікого не кусала, а до своїх була і зовсім лагідною.

"Коли Заур прийшов на перезмінку, то почув собачий виск, а потім побачив, як Жора б'є сапою прив'язану собаку, - описує страшну подію один із співробітників. - Заур закричав, щоб той припинив знущання. Жора у відповідь - мовляв, не лізь не в свою справу. Мовляв, дістало його все, щось почав говорити про начальника. Заур сказав: "Чому ти агресію на собаці зганяєши, вона ж ні в чому не винна?"

Співробітники згадують, що тоді шкуродер залишив свою жертву, пішов у сторожку. Заур кинувся до собаки. А Георгій, вийшовши з сторожки, заявив, мовляв, не мужик ти після такого.

"Він тоді схопив сокиру і пішов на мене, - розповідав Заур на слідстві. - В його очах така агресія була, що я злякався. Почав задкувати назад, але послизнувся на льоду і впав. Поруч стояв багор пожежний, я його схопив і закричав: "Не підходь до мене, уб'ю". Але Жора не зупинявся, він все напирав, замахнувся сокирою на мене ... Тоді я з розмаху вдарив його багром ...

Від отриманих травм 62-річний охоронець помер, а його колега потрапив під слідство.

"Зараз він перебуває під домашнім арештом, - пояснила в.о. начальника відділу комунікацій ГУНП України в Запорізькій області Катерина Людвік. - Розслідування йде за статтями 15 ( "Замах на злочин") і 115 ( "Умисне вбивство").

"Всі, хто знав обох охоронців, стали на бік Заура, - кажуть волонтери. - Начальник навіть сам найняв хорошого адвоката, щоб той займався цією справою.

За непідтвердженими даними, справу можуть перекваліфікувати. Не виключено, що охоронцеві пред'являть перевищення заходів самооборони.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2017, 18:36   #939
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Дивної доброти цей пост. Як мавпочка врятувала цуценя і усиновила його!

Цитата:
Вот такая история произошла в Индии обезьяна спасла щенка от бродячих собак, усыновив его. Эта история трогает до глубины души, ибо в наше время далеко не каждый способен на настоящие геройства! Обезьяна защищает своего новоиспеченного малыша и заботится о нем как о родном.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2017, 23:25   #940
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Собачий батальйон": як гартують чотирилапих вояків для служби в АТО Львів

Торік під час служби у зоні АТО чотирилапі побратими врятували від ворожого обстрілу увесь підрозділ

Чотирилапих вояків для служби в зоні АТО готують на Львівщині. Їх навчають протягом півроку у кінологічному центрі Держприкордонслужби

Собак, зокрема, вчать шукати вибухівку, затримувати ворога та, навіть, попереджати про обстріли. Дев'ятирічний Корд – майстер із викриття контрабандистів. За лічені хвилини собака знаходить заборонені предмети, сховані у найпотаємніших місцях.

Корд – один із майже двох сотень собак, що готуються заступити на службу в зоні АТО. Кінологи кажуть, що у кожної породи своя спеціалізація: вівчарки краще служать при конвоюванні, шукають людей та виявляють контрабанду. Найкращі пошуковці вибухівки та зброї – це лабрадори. Наприклад, півторарічна Лара бойову гранату чує здалеку.

Собаки служать у зоні бойових дій на рівних із людьми, переконують кінологи. Від їхнього професіоналізму може залежати життя військових. Торік, під час служби у зоні АТО, чотирилапі побратими врятували від ворожого обстрілу увесь підрозділ, розповідає кінолог прикордонної служби Олесь Левицький.

Уже за півроку "Собачий батальйон" вирушить на Схід, щоб замінити своїх чотирилапих побратимів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 16.02.2017 о 23:39.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:43.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум