SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Інше > Інша техніка > Телевізори

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 07.12.2016, 22:05   #1
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.543

Типово СЛІП ТАЙМЕР ДЛЯ СТАРОГО ТЕЛЕВІЗОРА

Добре засинаю тільки під монотонне бухтение телевізора. А телевізор у мене, старенький рубін з японської трубкою 54 по діагоналі та дивлюся на ньому супутникові канали. Самі розумієте, що сліп-таймера у ньому немає і заснувши під телевізор, посеред ночі прокидаюся від його шуму. Став думати, що можна зробити і прийшла мені в голову ідея, використовувати одну особливість супутникового тюнера в якому був таймер сну, для вимикання телевізора!



Справа в тому, що у всіх супутникових тюнерах, є керований порт 0/12 вольт, призначений для управління зовнішнім перемикачем супутникових тарілок, але цей порт розрахований на струм 50 міліампер. Перемикач такий у мене був, він виконаний в герметичному корпусі і контакти його навряд-чи розраховані на комутацію 220 вольт, не хотілося мені ставити. Став думати далі і згадав, що є ще блок дистанційного керування для радянських телевізорів і ніби там бачив якесь реле для включення і відключення мережі. Відкопав, подивився, реле КУЦ-1. Взяв довідник, немає там такого. Пошукав в інеті - теж немає інформації... Підключив 12 вольт – працює, заміряв струм, приблизно 40 міліампер – те що треба!



Взяв коробочку від ватних паличок, змонтував в ній розетку і реле, вивів шнур з вилкою і інший з коннектором для підключення до тюнера, налаштував в меню тюнера "вкл" 12 вольт на супутнику який дивлюся - реле спрацювало. Вимкнув тюнер з пульта, реле відключило. Краса!



Включив вилку телевізора в розетку коробочки, а вилку від коробочки в мережеву розетку, шнур живлення реле, коннектор тюнера, включив з пульта тюнера сліп таймер і через 10 хвилин, які я виставив на сліп-таймері, тюнер відключився і вимкнув тюнер. На душі стало дуже приємно від того, що вдалося знайти правильне рішення і втілити його в життя! Налаштування системи

Тепер про настройки тюнера.
Опишу на прикладі Openbox F-300, яким користуюся і скріни від якого наведу. Природно, що процедура налаштування в інших тюнерах може дещо відрізнятися з-за іншої конфігурації меню.



Налаштування тюнера потрібно здійснити коли телевізор підключений до мережі, не через пристрій реле. Тому, що, поки функція 0/12 вольт не включена, реле не спрацює і телевізор не включиться. Натискаєте на пульті меню – налаштування – пошук каналів і побачите в лівій частині меню список супутників, а в правій, самий верхній пункт - це як раз і є включення 0/12 вольт.

Ви повинні включити цю функцію, на всіх супутниках, які дивіться, після цього натискаєте EXIT для виходу з меню і запам'ятовування змінених параметрів.


radioskot.ru/publ/televideo/slip_tajmer_dlja_televizora/20-1-0-1163
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2017, 21:42   #2
Петрович
Активіст
 
Аватар для Петрович
 
Реєстрація: 04.06.2010
Вік: 64
Дописи: 310
Волинь м.Берестечко
Мій ресівер: ORTON 4100c,U2C HD ...
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Таким чином я вимикаю телевізор вже давно,років з чотири.Після тривалого тестування описав це на нашому сайті -http://sat-prof.com.ua/showthread.php?t=5195...У мене тюнер Ортон4100с і живлення 12 вольт при вимиканні тюнера не зникає аж доки не перемикну на супутник з вимкненим живленням.Тож налаштування тюнера у мене складніше але бездоганно працює досі.

Востаннє редагував Петрович: 16.01.2017 о 21:45.
Петрович зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2017, 22:41   #3
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Петрович Переглянути допис
Ортон4100с і живлення 12 вольт при вимиканні тюнера не зникає аж доки не перемикну на супутник з вимкненим живленням
Можна взяти з виходу 317-ї 13\18 для таких цілей, щоб не перемикати на спутник без живлення. Але по моєму 12 вольт має полюбе пропадати при вимкненні, треба колись попробувати, щоб для себе знати.
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Акб старого ноута... sat-prof Технічне спілкування 10 30.11.2013 17:16
Порадьте USB хаб для старого ноута. sat-prof Програмне забезпечення (ПЗ) для ПК 0 30.11.2013 14:38
Альтернативні варіанти включення і вимкнення телевізора... Петрович Телевізори 6 09.11.2013 16:03
БЖ телевізора LG14s10 sat-prof Проф розділ 3 21.03.2013 20:37


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 11:05.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум