SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.08.2015, 10:45   #551
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Вчені назвали унікального "суперхижака"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Канадські дослідники підтвердили теорію про те, що людина є "суперхижаком". Про це йдеться у публікації в журналі Science, повідомляє Еспресо.TV.

До такого висновку вчені дійшли, проаналізувавши дані про методи полювання людини та її вплив на популяцію тварин.

У дослідженні говориться, що люди набагато частіше вбивають сильних дорослих особин, в той час як інші хижаки полюють на молодих тварин.

Це пов'язано з тим, що при використанні зброї, пасток та інших технологічних переваг полювання на дорослих тварин не супроводжується для людини з великим ризиком.

Наприклад, люди вбивають у 14 разів більше дорослих риб, ніж інші морські хижаки.

На думку дослідників, такі методи полювання призводять до вимирання тварин, адже дорослі особини необхідні для підтримання чисельності популяцій диких тварин і риб.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2015, 11:18   #552
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Що думаєте?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.09.2015, 22:30   #553
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.09.2015, 19:19   #554
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Осіннє рівнодення: що не слід робити цього дня

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

23 вересня – осіннє рівнодення, коли день і ніч мають однакову кількість годин. Для когось такий день звичайний, а хтось сповна відчуває на собі його вплив. А він є, кажуть лікарі та астрологи, і дають поради, як його пережити, йдеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Загострення хронічних хвороб, емоційне пригнічення та знесилення, слабкість - ось такий, здавалося б, звичайний день, але може добряче зіпсувати самопочуття, кажуть лікарі. А ще рівнодення є умовним початком осінньої хандри. Тому, аби не дати розгулятися сезонній депресії, варто сьогодні кардинально змінити розпорядок дня, передає ТСН.

Рівнодення – небезпечне для здоров'я, а от для планування справ – один із найвдаліших днів, кажуть астрологи. І радять сьогодні загадувати бажання і не обмежувати їх.

"У цей день потрібно відкинути старе, відпустити минуле і побажати на майбутнє, щоб вам прийшло більше плодів, більше любові, більше радості", - кажуть астрологи.

А для того, щоб омріяне здійснилося, і якомога швидше, слід згадати усіх, хто вас образив, але не злим тихим. Важливі та глобальні бізнес-питання астрологи радять сьогодні не вирішувати. Також уникайте конфліктних ситуацій і не перенавантажуйте організм фізичними вправами.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.09.2015, 09:13   #555
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чалий: Після виступу Путіна в залі не було оплесків

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Валерій Чалий, надзвичайний і повноважний посол України в США, розповів про реакцію зали на перший за десятиліття виступ президента Росії Володимира Путіна у Нью-Йорку на Генасамблеї ООН.

"Те, що не було ніяких аплодисментів, свідчить про ставлення світу до президента Росії і його вчинків", -- заявив Валерій Чалий у телепрограмі "Свобода слова" на ICTV.

Окрім того, з президентом Росії майже ніхто зі світових лідерів не захотів бачитись.

Також посол висловив радість з приводу виступу на Генасамблеї президента США Барака Обами. "Ми говоримо про те, що позиція України в світі є потужною, -- зауважив посол Чалий. -- Були сильні месиджі від Обами. Велика частина виступу була присвячена Україні. Я думаю, що цей сильний сигнал був почутий".
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.09.2015, 17:58   #556
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Австрійський солдат годує дівчинку-українку.
А фотограф, по всій видимості, тільки відволікає.


Галичина, імовірно 1915 рік.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.10.2015, 08:38   #557
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Так а ранок то добрий.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2015, 19:58   #558
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цигарки подорожчають ще на 5 грн за пачку

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Міністерство фінансів України пропонує підвищити у 2016 році середню ціну на пачку сигарет іще на 5 грн.

Про це повідомляється в матеріалах, що є в розпорядженні "Укрінформу".

Відповідно до пропозицій, при піднятті специфічної ставки акцизного податку на 40%, середній акциз на пачку сигарет у 2016 році зросте з 6,3 грн до 9,5 грн, а середня ціна пачки сигарет - із 15 грн до 20 грн.

При цьому Мінфін вважає, що споживання сигарет в Україні скоротиться з 58 млрд штук у 2015 році до 54 млрд штук у 2016 році.

Проте надходження до Державного бюджету України збільшаться на 7,5 млрд грн - із 21 млрд грн у 2015 році до 28,5 млрд грн у 2016 році.

Представники тютюнової індустрії не погоджуються з таким сценарієм розвитку і пропонують свій. Зокрема, матеріали Мінфіну містять розрахунки й тютюнових компаній, згідно з якими підвищення ставки акцизу має бути на рівні 20%, що підвищить середній акциз на пачку сигарет з 6,3 грн до 7,6 грн. Середню ціну пачки сигарет представники тютюнової індустрії пропонують підвищити з 15 грн до 17,5 грн у 2016 році.

Це, за їхніми розрахунками, дасть змогу збільшити надходження до державного бюджету з 21 млрд грн нинішнього року до 24,7 млрд грн - у наступному році.

Як уже повідомлялося, Мінфін пропонує у 2016 році підвищити специфічну ставку акцизного податку на сигарети на 40%, з яких 27% - це індексація ставок, з урахуванням інфляції, яка була в минулому році.

Протягом 2017- 2018 років, у рамках адаптації ставок акцизного податку до мінімальних стандартів ЄС, передбачається, що ставка акцизу на сигарети буде зростати приблизно на 7% + рівень інфляції щороку.

Для порівняння, в ЄС мінімальна ставка акцизу нині становить 90 євро на 1000 сигарет.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2015, 20:17   #559
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
Цигарки подорожчають ще на 5 грн за пачку

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Міністерство фінансів України пропонує підвищити у 2016 році середню ціну на пачку сигарет іще на 5 грн.
т.
само краще то взагалі кинути палити і гроші зекономляться і здоровя збережете!
вже пів року як я покинув палити і супер!!!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2015, 23:03   #560
Nalot
Moderator
 
Аватар для Nalot
 
Реєстрація: 30.05.2011
Дописи: 1.847
Ukraine
Мій ресівер: GI Phoenix(Фенікс)28,2-90E+Т2.
Типово

Пiдтвержую,i пiдтримoю-ocтанний дoпиc,я взагалi нiкoли не курив,oце й вам шанoвнi пoбажаю!краще 33грам якicнoї гoрілки під апетит.
__________________
Живе лиш той, хто не живе для себе,
Хто для других виборює життя
.
Nalot зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:56.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум