SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 19.06.2016, 01:07   #1121
vinimm5
Moderator
 
Аватар для vinimm5
 
Реєстрація: 24.12.2013
Дописи: 286
Західна Україна Івано-Франківська область
Мій ресівер: Eurosky 4100C
Типово

В АВСТРІЇ ПОМЕР ЕКС-ГУБЕРНАТОР ПРИКАРПАТТЯ МИХАЙЛО ВИШИВАНЮК

Сьогодні, 18 червня, помер екс-голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк.

Як стало відомо Фіртці колишній посадовець помер в Австрії, де проходив тривале лікування.

Смерть наступила близько 14.00. Деталі будуть оприлюднені згодом.


Для Довідки:
Вишиванюк Михайло Васильович (нар. 13 жовтня 1952, с. Іванівці, Коломийський район, Івано-Франківська область) — український політик, колишній голова Івано-Франківської ОДА (1997—2005 і з квітня 2010 по 7 листопада 2013).
До переходу на державну службу 26 років працював на виробництві. Його практичний досвід як керівника формувався в галузі сільського господарства. 1981 року очолив правління колгоспу імені Степана Мельничука. Згодом домігся його реорганізації, і колгосп став одним із перших акціонерних товариств.
1992–1997 — очолював раду сільгоспвиробників області, з березня 1995 до травня 1997 року був радником Президента України з аграрних питань, водночас до лютого 1999 року — член в Комісії з питань аграрної та земельної реформи при Президентові України.
З 8 листопада 2013 по 25 лютого 2014 займав посаду радника Президента України.

Від себе додам:
Багато допомагав простим людям, завжди старався бути людиною...
Вічная пам'ять...
vinimm5 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2016, 14:54   #1122
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Для українців війна почалася 1 вересня 1939 р.": Володимир В'ятрович закликав співгромадян не підтримувати радянські міфи

Завдання радянського міфу - приховати третину цієї війни, коли СРСР був союзником Третього рейху, коли його війська самі "віроломно" нападали на сусідні країни.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Початок війни у СРСР.

"Друга світова війна для українців почалася 1 вересня 1939. Україна відразу стала одним з її епіцентрів, її мешканці – серед перших її учасників і жертв. Днем поминання їх усіх, згідно з ухваленим минулого року закону, є 8 травня", - написав Володимир В'ятрович, голова Українського інституту національної пам'яті.

Тоді що ми відзначаємо чи вшановуємо 22 червня? Те, що два тирани, які разом два роки перед тим почали світову війну, врешті зійшлися в двобої. Але важливіше пам'ятати про 23 серпня 1939, яке увінчало їх співпрацю і запустило маховик війни.

Поминальні заходи 22 червня є елементом втримування радянського міфу про Другу світову, який розповідає про те, що війна нібито почалася щойно в 1941 "віроломним нападом" нацистської Німеччини. Його завдання приховати третину цієї війни, коли СРСР був союзником Третього рейху, коли його війська самі "віроломно" нападали на сусідні країни. Тому нам слід відмовитися від поминальних заходів у цей день, а вшановувати усіх загиблих у страшній війні з усім світом – 8 травня, у День пам'яті та примирення.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.06.2016, 23:37   #1123
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Що в пам'ять ти дала мені, країно ?
І честь, і славу, і ім'я святих?
Чи мову відстояла солов'їну?
Народе мій, щось здався ти,притих.

Як швидко згасли у тобі багаття!
Як швидко подих волі відлетів!
Коли ми всі були неначе браття
Без кулеметів і броньовиків.

А що тепер? Навіки тіло згине.
Душа моя над вами усіма,
А все ніяк у мирі не спочине -
Того за що боролися нема.

Тепер скажи мені, моя країно,
Чи не для тебе шлях я прокладав
Життям своїм
з простреленим коліном я далі йшов
боровся і програв?

І все ти пам'ятаєш і сумуєш.
Роздумуєш, очікуєш, нервуєш...
Та не за зміну вулиць я стояв
За що ж тоді життя своє віддав?

© Злата-Зоряна Паламарчук
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2016, 16:48   #1124
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На Волині знайшли найбільше у світі родовище нафти

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Відро нафти

У Маневицькому районі Волинської області науковці знайшли величезне нафтове родовище.

Про це повідомила прес-служба Волинського інституту нафти і газу.

За словами вчених, ця знахідка переверне хід української історії.

"Ресурси цього родовища дозволять Україні стати поруч з провідними країнами світу. Завдяки нафті наша держава нарешті зможе розвиватись так само швидко як США, Норвегія чи Японія", — кажуть науковці.

Геологи додають, що на 1 квадратному кілометрі площі можна буде видобувати до рекордних 97 тисяч тонн нафти. За попередніми оцінками фахівців, нафта залягає на глибині від 400 до 3800 метрів.

До слова, до цієї знахідки найбільшим родовищем нафти у світі було родовище в Абу-Дабі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.06.2016, 15:55   #1125
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Обери, яка ти сьогодні конституція": У мережі показали "найкривавішу" Конституцію України

Дотепники запропонували обрати кожному свій варіант, в залежності від політичних вподобань.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Конституції та президенти.

З нагоди Дня Конституції України в мережі зробили іронічний колаж, де показано шість українських Конституцій. Колаж опублікований на сторінці Міністерства еміграції у Facebook, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

"Обери, яка ти сьогодні конституція", — закликає колаж. Як варіанти пропонуються грайливо-комуністична Конституція Леоніда Кравчука, договірняково-авторитарна Леоніда Кучми, демократично-безсила Віктора Ющенка, дебільно-тоталітарна Віктора Януковича, криваво-кривава Олександра Турчинова та зрадо-переможна Петра Порошенка.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2016, 12:36   #1126
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Слава України: Сьогодні день народження легендарного командарма УПА

Роман Шухевич, він же ж легендарний генерал Чупринка керував національно-визвольною боротьбою УПА, широкого підпілля ОУН та мільйонних мас українського народу проти німецько-гітлерівських та московсько-більшовицьких окупантів.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Роман Шухевич.

У ‪цей день у 1907 році народився Роман Шухевич, визначний український військовий, політичний і громадський діяч. Про це нагадують Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! за матеріалами видання День.

Один із провідників українського націоналізму. Генерал-хорунжий, головнокомандувач УПА, крайовий провідник ОУН (р) на західноокраїнних українських землях.

У 1929 році Роман Шухевич один із перших вступив до ОУН. Довгий час займав пост бойового референта Крайової Екзекутиви ОУН. У 1943 році Шухевич зайняв посаду Головного Командира УПА під псевдонімом Тарас Чупринка.

В травні 1943 року рішенням Проводу ОУН він став Головою Бюро Проводу ОУН. У липні 1944 року Великий Збір Української Головної Визвольної Ради обрав Романа Шухевича (під псевдонімом Лозовський) Головою Генерального Секретаріату УГВР.

Керував національно-визвольною боротьбою УПА, широкого підпілля ОУН та мільйонних мас українського народу проти німецько-гітлерівських та московсько-більшовицьких окупантів.

Загинув у бою із московськими загарбниками в Білогорщі біля Львова. Герой України (2007 рік).

Образ великого сина українського народу дуже вдало втілив Григорій Гладій у поетичній стрічці "Нескорений", 2008 рік.

Роман Шухевич, як і Степан Бандера, викликають у російських шовіністів (кожен з яких - лютий ворог України) істеричну ненависть. Вони бояться цих імен більше, ніж дідько боїться ладану, бо совість дідька набагато чистіша совісті (або того, що у них там всередині замість совісті) всіх ідеологів "московізації всього світу".

Ім'я цим ідеологам в сучасній Росії - легіон. Всі російські «патріотичні» видання і сайти переповнені безмежним наклепом проти Шухевича, який єдиний у всьому світі продовжував вести війну з монстром сталінського фашизму й тоталітаризму. Один на один.

І досить довго і успішно, враховуючи, що сили, зрозуміло, були не рівні. Не посоромимо ж ні слави, ні самого імені генерала Чупринки. І ніколи не забудемо ні його, ні його соратників і помічників. Слава Україні!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.07.2016, 14:40   #1127
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

В Мережі оприлюднили нові знаки українського війська

Нові знаки розрізнення Збройних сил України.

В Мережі оприлюднили дизайн нових знаків розрізнення Збройних сил України і предметів однострою, котрі погодили Генштаб ЗСУ, Міністерство оборони і 5 липня остаточно затверджені на рівні Президента України.

Про це повідомив координатор групи розробників журналіст Віталій Гайдукевич, учасник Фейсбук-спільноти «Нове військо».

«Отже, концепцію в галерею виклав. Перш за все – її ще доповнять речі для плавскладу і знаки розрізнення флотські. Думаю, флот зведемо до окремої галереї. Скоріш за все, будемо у флоту мати тужурку для плавскладу, чорний китель загального крою для усіх інших. А от парадний китель флотський може бути для усіх білий однобортний, із коміром стійкою і знаками розрізнення на погонах. Багато картинок вам вже знайомі. Фактино їх просто звели в один великий пакет і підписали в цілому (раніше був підписаний цілий пакет для президентського полку)», – пише Гайдукевич.

Розробники звертають увагу, що представлено однострой для ліцею ім. Богуна: «Все, чорної і білої форми більше не буде – того ж кольору, як і у дорослих військових».

Інший учасник цієї групи Петро Балог виклав у коментарях альбом «Нове обличчя українського війська», вказавши, що у такому вигляді він і погоджений керівництвом.

«Там ще є варіанти з деякими відзнаками на формі», – зазначив він.

Ймовірно, нові однострої й знаки розрізнення можна організувати вже до 24 серпня – для учасників військового параду в Києві з нагоди 25-річчя Незалежності, пише «Новинарня».

«В беретних знаках не було можливості чекати, поки ССО зглянеться і спуститься з небес на землю, і обере із раніше запропонованих варіантів вовкулаки, що їм миліше. Хто пізно ходить, той сам собі шкодить – ССОшна коробка на параді піде із тим беретним знаком, що тут наведено. Якщо потім в «спеців» прокинеться конструктив, можемо обговорити поставу вовчика, але – ніяких рунгевітів і іншої лабуди – вовкулака», – написав Гайдукевич щодо беретного знаку загальних сил спецоперацій.

На вовкулаку, за козацькими переказами, перетворювалися козаки-характерники – мудрі й досвічені воїни, які володіли магічними техніками.

Як зазначив Гайдукевич, кольоровий ряд беретів – це стратегічне рішення, і з огляду на те, «як рве бавовняних за парєбріком», рішення правильне.

«Можливо, для зменшення стресу у МП і десанту 24 серпня вони будуть ще в старих кольорах і беретних знаках. Першими на нові кольори беретів буде переходити піхота (вони того гідні), арта, танки, авіація, ССО. Якщо адаптаційний період для МП і десанту потрібен – будемо шукати час для психологічної адаптації, роз’яснення, пропагування. Хочеться сподіватися на здоровий глузд наших вояків», – наголосив він.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як зазначає Гайдукевич, церемонійний «гетьманський» однострій представлений як базова версія, котра запропонована на розгляд, але зараз реалізовуватися не буде.

«Сорочок на резинці не буде. Домогтися цього буде вкрай важко. Не встигли висохнути чорнила президентського підпису, як я дізнався, що служба тилу хоче протягнути сорочку із резинкою усіма правдами і неправдами: вони є на складі, не викидати ж... давайте останній раз на параді вдягнемо і спишемо... довелось телефоном по літерах пояснювати, що підпис Президента означає, що дискусій не ведеться – резинки не буде», – розповів він подробиці роботи зі зміною однострою.

Група Гайдукевича також розробила дизайн погонів також для таких звань, як рекрут, капрал, штаб-сержант, майстер-сержант, хорунжий (зараз – молодший лейтенант), бригадний генерал та ін.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Новації пояснюють так: «Перегляд ролі сержантського складу, що базується на реформі ЗСУ за стандартами НАТО, та відповідне відображення цього у системі звань та знаків розрізнення; певні зміни у системі офіцерських звань (відмова від радянського звання «прапорщик», відродження звання «хорунжий», як данина українській традиції та запровадження звання «бригадний генерал» – як відображення бригадної концепції побудови ЗСУ).

«Події російсько-української війни (АТО) порушили проблематику військових нагород. На даний момент військові нагороди представлені лише трьома нагрудними знаками та чотирма медалями за вислугу років. Військові ордени та медалі входять до системи державних нагород, якими нагороджує президент.

Оскільки система державних нагород сама по собі є невпорядкованою та недосконалою, це призвело до своєрідного «дефіциту» нагород, а також перекосів у їх врученні», – зазначають розробники.

Натомість розроблено повністю нову систему відомчих військових нагород, яка включає медалі та новий вид нагород – хрести. Для кожної такої нагороди чітко прописані підстави нагородження.

У новій системі, залежно від рівня нагороди, рішення приймають міністр оборони, начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ, а також командувачі видів Збройних сил.

«В розробці нагород ми максимально спиралися на існуючі історичні традиції та досвід АТО», – зазначено в презентації із зауваженням, що йдеться винятково про відомчі – військові нагороди.

Як вказується, найвищі нагороди будуть присуджувати міністр оборони та начальник Генштабу; видові хрести – командувачі видів ЗСУ; медалі – і міністр або НГШ, і командувачі видів ЗСУ.

Як пояснюється, група ентузіастів створила «нове обличчя» ЗСУ, взявши найкраще з історії (від війська Київської Русі та Великого Князівства Литовського, козаччини, УНР, Української Держави, ЗУНР та УПА).

«Водночас, українська армія може і має спиратися на загальноєвропейські підходи, що стали світовими стандартами».

З повним портфоліо «Нового війська» і поясненнями щодо нагород можна ознайомитися Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Джерело:Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 08.07.2016 о 15:21.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2016, 01:41   #1128
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Саміт НАТО: Українці повернулися переможцями

НАТО уперше з часів "Холодної війни" розміщує у Європі військові частини.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У Варшаві пройшов саміт НАТО.

Українці повернулись до Києва із саміту НАТО у Варшаві переможцями з безпрецедентним як для країни, яка не є членом Альянсу, пакетом допомоги і новим статусом розширеного партнера НАТО, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

У підписаній декларації слід визначити найбільш помітні пункти:

- пакет допомоги Україні під назвою "КПД" містить аж 40 нових напрямків під які дадуть і гроші, і технології;

- країни НАТО не визнають і не будуть визнавати анексію Криму;

- прямо сказано: Росія продовжує роздмухувати нестабільність на Сході України, що призвело до втрати майже 10 тисяч життів на Донбасі;

- заклик до Москви - припинити політичну, військову та фінансову підтримку бойовиків, а також дозволити Києву відновити повний контроль над державним кордоном.

"Навіть попри те, що ми вирішили провести наступного тижня Раду НАТО - Росія, ми всі 28 країн єдині в думці, що не можемо повернутися до звичних відносин", - заявив президент США Барак Обама.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.07.2016, 21:49   #1129
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Погибли ребята сегодня утром - защищая нас с вами": У зоні проведення АТО загинули двоє бійців батальйону «Айдар»

Цитата:
"Сегодня опять черный день… Ушел в небо замечательный друг и человек — Юра «Таец» и «Комар» — бат. «АЙДАР». Юра был шикарным разведчиком, родом из Северодонецка, со вторым парнем к сожалению не была знакома.. Погибли ребята сегодня утром — защищая нас с вами… и будущее наших детей.

Рассказывать какой он был хороший боец — ничего не сказать.. Уходят самые лучшие, самые родные и достойные… Боль просто разрывает изнутри…… А вы? все еще уставшие от войны и вас это не касается?".
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.07.2016, 16:25   #1130
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Створи нове і краще майбуття!!!

Повір мені, не смерті я боюся…
Боюсь лише того, що все було дарма…
Не хочу, щоб була дурною смерть ця,
Не хочу, щоб була вона нікчемна і пуста…

Померти, то, повір, зовсім не страшно,
А страшно в пекла очі заглядать
І знати, що помреш ти тупо й марно -
І цим нікого ти не зможеш врятувать!!!

Кому це буде, і для кого треба?
І користь в цьому є, скажи, яка,
Що буде тіло у землі - душа на небі,
Коли від цього тут не зміниться життя?!?

А хочеться не бути лиш безглуздим,
Одним із тих, що в слові «тисяча» й «мільйон»…
А хочеться знайти ту краплю щирості і глузду,
У тому, що живеш й вмираєш за закон…

Але, напевно, все то моя дурість…
Нас оготра туман невіданих світів…
Ми йдем на смерть, і станемо минулим
Для тих, що житимуть колись сестер й братів…

Повір мені, не смерті я боюся.
Я просто хочу, щоб було це недарма!
Майбутній брате, сподіваюсь чуєш, -
Створи нове і краще майбуття!!!

12.07.2016
Світлана Пазиченко ©

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:15.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум