SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 02.10.2016, 14:56   #231
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Бій тривав 2,5 години": На Полтавщині посмертно нагородили прикордонника, який не допустив прориву ДРГ з Росії

Біля Красної Талівки прикордонники, серед яких був і Пікус, зіткнулися з диверсійно-розвідувальною групою, яка перейшла кордон із території Росії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Нагороджені прикордонники із портретом героя.

У Миргороді (Полтавська область) відбулося урочисте вручення нагороди "Народний герой України" військовослужбовцям, які захищали територіальну цілісність і суверенітет держави. Серед нагороджених був прикордонник Євген Пікус, який із товаришами по службі зупинив у 2014 році прорив диверсантів. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Держприкордонслужбу.

Пікус, будучи офіцером Східного регіонального управління Держприкордонслужби, під час виконання бойового завдання в районі пункту пропуску "Красна Талівка" (Луганська область) 11 липня 2014 року врятував життя двом прикордонникам, які підірвалися на фугасі й отримали важкі поранення. Євген виніс їх з-під вогню. За це він був нагороджений медаллю "За військову службу Україні".

Пізніше біля Красної Талівки прикордонники, серед яких був і Пікус, зіткнулися з диверсійно-розвідувальною групою, яка перейшла кордон із території Росії. Бій тривав 2,5 години. Загинули 4 прикордонники, 3 були поранені. Серед загиблих був і підполковник Євген Пікус. Військовослужбовці вистояли, прорив диверсантів не вдався.

8 вересня 2014 року указом Президента Євген Пікус був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня - за особливу мужність і героїзм, виявлені в захисті держави, суверенітету і територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.10.2016, 23:13   #232
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На Донбасі в бою з ворожою ДРГ загинув Герой України, «кіборг», боєць ДУК «Правий Сектор»

Побратими оплакують смерть відданого сина України. За плечима друга «Крави» бої в ДАП, служба в розвідроті 95-ї бригади. Поранення, кома. І знов служба на Донбасі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Патріоти України пропонують ознайомитись з повідомленням, опублікованим на сторінці Першої штурмової роти Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" у Facebook.


Один за одним йдуть від нас герої...

Не встигли поховати друга "ВДВ", як загинув ще один наш боєць.

Під час виконання бойової задачі, при зіткненні з ворожою ДРГ загинув друг "Крава". Відвоював у 95 бригаді в розвід. роті, був в аеропорту, має відзнаку героя України. Після отриманих поранень, восьми днів у комі і закінчення контракту у ЗСУ продовжував боротьбу у складі #1ОШР ДУК ПС. Вишколений воїн, який останні роки віддав всього себе захисту країни.

Спочивай з миром, друже...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2016, 21:20   #233
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Померла народна артистка України, Герой України Валерія Заклунна.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Про це повідомили у Національному театрі російської драми ім. Лесі Українки, пише gazeta.ua.

«Пішла з життя велика актриса, яка пропрацювала на наших підмостках більше 50 років, – Валерія Гаврилівна Заклунна», – йдеться в повідомленні.

Прощання з актрисою відбудеться 25 жовтня з 11:00 до 13:00 в приміщенні Театру російської драми.

Заклунна народилася 15 серпня 1942 року в російському Волгограді. Всесоюзну славу актрисі принесла роль коханки Горбатого в ленедарній стрічці «Місце зустрічі змінити не можна». Вперше до Київського театру, з яким було пов'язане все її життя, молоду випускницю школи-студії МХАТ запросив тодішній художній керівник Юрій Лавров. Останні роки актриса була задіяна у виставі «Дерева помирають стоячи», та у постановці «У цьому милому старому домі», яка була показана вперше у 2016 році. У 2012 році Заклунній присвоїли звання Героя України.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2016, 18:39   #234
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Зупинилося серце великого патріота України: Помер Богдан Гаврилишин

Нехай світлими будуть шляхи, якими пішов у вічність шановний Богдан Дмитрович!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Богдан Гаврилишин.

24 жовтня о 5-й ранку у 90-річному віці пішов з життя українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин. Останні хвилини свого життя Богдан Дмитрович провів у родинному колі у своїй квартирі в Києві. Про його смерть повідомив Благодійний фонд його імені у Facebook, повідомляють Патріоти України.

19 жовтня Богдан Дмитрович відсвяткував свій ювілей, з нагоди якого та за значний внесок в розвиток України був нагороджений орденом Свободи від Президента України та орденом Святого Миколи Чудотворця від Патріархату УПЦ (КП).

Гаврилишин народився 1926 року у с. Коропець Тернопільської області. Отримав диплом магістра за спеціальністю Інженер-механік в Університеті Торонто, MBA в МІМ-Женева, доктора економіки та суспільних наук у Женевському Університеті.

Упродовж 18 років очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві. Член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, почесний доктор у 7 університетах Канади та України, консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 89 країнах світу.

Гаврилишин створив Міжнародний центр перспективних досліджень, Міжнародний інститут менеджменту в Індії, після – в Україні. Став співзасновником Європейського форуму з менеджменту у Давосі (тепер Світовий економічний форум). Був консультантом компаній "General Electric", "IBM", "Unilever", "Phillips", радником кількох країн.

Він також був радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів; Головою Консультативно-дорадчої ради при Президії Верховної Ради України. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт". Очолював фонд Богдана Гаврилишина в Києві і фундацію "Відродження" в Женеві

За життя вийшло кілька книг Богдана Дмитровича, серед яких "Дороговкази в майбутнє. До більш ефективних суспільств" (1980) та "Залишаюсь українцем" (2011).
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.11.2016, 14:27   #235
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Не плач, моя мамо! Я завше з тобою, Он, бачиш, надво́рі - знову зима": Мережу вразив вірш, присвячений загиблому бійцю АТО

Поезія присвячена тому, хто вже ніколи не повернеться до рідного дому.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сергій Кремський.

Пам’яті Сергія Кемського, Героя Небесної Сотні, котрому сьогодні виповнилося б 35! Його мамі - пані Тамарі і всім згореним матерям.... присвячую і вклоняюсь!

Не плач, моя мамо! Я завше з тобою,
Он, бачиш, надво́рі - знову зима,
Сніжинки кружляють небесні юрбою
І кожна від мене тебе обійма.

А, бачиш, синичка? Присіла на грушу,
Радісним співом пробуджує світ,
То я, моя нене, лечу тобі в душу
І шлю тою птахою з неба привіт.

А там он калина. Червона-червона,
Упала на сніг, як майданами кров,
Не плач, моя мила – то ллється у гронах
Моя незгасима до тебе любов.

А, бачиш, у небі - заграла веселка,
Здавалось би диво, а ж їй - не пора,
То я, моя люба, неначе з люстерка
Всміхаюсь до тебе цілунком добра.

Не плач, моя мамо! Не тішся журбою,
Куди б не стелився твій далі маршрут,
Тепер я з тобою… Я завше з тобою…
Я нині довкола, я поруч, я тут…

15.11.2016р.

Василь Ковтун
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.12.2016, 19:50   #236
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

З днем народження, Небесний Генерале! Волонтери привітали Сергія Кульчицького

Сьогодні генерал-майор Сергій Петрович Кульчицький відзначав би свій 53-ій день народження.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сергій Кульчицький.

17 грудня Герою України, генерал-майору Сергію Кульчицькому виповнилося б 53 роки. Центр волонтерів "People's Project" з цієї нагоди на своїй сторінці у Facebook опублікував відповідний допис, повідомляють Патріоти України.

- Сергій Кульчицький завжди з нами, у нашій пам’яті. На його честь у Львові та Києві встановлено пам'ятники, названо вулиці, а батальйон оперативного призначення Нацгвардії носить ім’я Кульчицького. Прізвище справжнього бойового генерала назавжди вписане в історію України і є символом нової боєздатної української армії, – пишуть волонтери.

Також вони нагадали, як героїчно загинув Сергій Кульчицький.

- Генерал загинув у небі – борт з ним та ще дванадцятьма нашими хлопцями збили окупанти в ході боїв за Слов'янськ в буремному 2014-му. Його вбивство було ретельно спланованим і добре підготованим. З двох гвинтокрилів, що прилетіли на гору Карачун, перший не збили – вдарили лише по другому, де був генерал, – зазначається у повідомленні.

Додамо, що зараз Герой спочиває на Личаківському кладовищі у Львові.

Крім того, волонтери опублікували передостанній політ Небесного Генерала, який відбувся за тиждень до загибелі.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2017, 19:36   #237
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тяжкі жертви Авдіївки: У боях загинув викладач, який залишив університет заради фронту

Сьогодні, 1 лютого, близько 5:30 під час ворожих обстрілів біля Авдіївки загинув військовий з Буковини.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дергач загинув під Авдіївкою

Про це повідомляє А.С.С. з посиланням на власні джерела. Загиблий - мешканець села Зарожани Хотинського району,

Дергач Леонід Валентинович. Він пройшов службу в АТО у складі 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, захищав східні кордони. "Леонід Дергач загинув 1 лютого 2017року при виконанні бойового завдання в районі міста Авдіївка Донецької області.

Він - викладач ЧНУ юридичного факультету", - йдеться у повідомленні.

Цитата:
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.02.2017, 22:16   #238
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У зоні АТО загинула жінка-волонтер

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Він снаряду бойовиків на Світлодарській дузі загинула 45-річна молодший сержант першої роти 54 бригади Наталія Хоружа.

Як розповів волонтер Назар Приходько у Facebook, у неї залишилася донька. Наталія родом з Покровського району Дніпропетровської області.

Ціною власного життя вона врятувала трьох чоловіків на Світлодарській дузі і загинула від снаряду російських окупантів. Жінка, що загинула в бойових умовах, в бою! Отака вона – Українська національно-визвольна війна, де нарівні з чоловіками воюють справжні амазонки,
– написав Приходько.

Боєць ЗСУ Яна Червоная також закликала жінок, всіма силами допомагати українським військовим на Донбасі.

"Ця гарна блондинка – санітар-інструктор Наталя, яка загинула вчора від снаряду окупантів, виконуючи свій лікарський обов'язок. Запам'ятайте її такою... Бо тут щe багато жінок: мeдиків, тeлeфоністок, просто бійців...Вони нe бояться бути тут… А ви? Дякую найбільш сміливим і гарним дівчатам нашого штабу", – написала Червоная.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2017, 21:37   #239
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"У Петровича не витримало серце. Сьогодні помер український воїн" - Матіос розповів, як генерал Воробйов врятував йому життя

За словами Матіоса, генерал врятував тисячі військових та цивільних українців.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Геннадій Воробйов.

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, що генерал Геннадій Воробйов, який помер 11 лютого, був великим українським воїном. Про це Матіос написав у своєму Facebook.

За словами Матіоса, генерал врятував тисячі військових та цивільних українців. Сам Головний військовий прокурор завдячує йому врятованим життям.

"Сьогодні помер український ВОЇН. У Петровича ( так на фронті кликали його всі) нині не витримало серце. Його серце ВОЇНА було людяним.

Болем свого серця і мужністю сказати "Ні, відставити! Я прийняв рішення і наказую..." він врятував тисячі інших українських військових та цивільних сердець.

Я це знаю. І всі, хто знав генерала Воробйова Геннадія Петровича, це знають. Україна втратила великого ВОЇНА і велику ЛЮДИНУ. ( я у вічному боргу перед цією Людиною. Завдяки йому я залишився живим). Запаліть свічку за упокій його душі", – зворушливо написав Матіос..
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2017, 18:09   #240
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пішов із життя відомий український поет

Колись він сформулював своє життєве і творче кредо: "Писати, як живеш, а жити, як пишеш".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Борис Олійник.

У неділю, 30 квітня, об 11 годині 45 хвилин на 82-му році життя після важкої і тривалої хвороби помер легендарний український поет Борис Олійник. Про це повідомив Михайло Маслій на своїй сторінці у Facebook, передають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! . "Колись він сформулював своє життєве і творче кредо: "Писати, як живеш, а жити, як пишеш". Активною громадянською позицією Борис Олійник довів, що поет відповідає за все, що було до нього, що відбувається за його життя і що буде після нього. "Я тим уже пишаюся, що українець зроду", - класика, яка також належить перу і діям цієї багатогранної особистості", - написав Маслій. "Борис Ілліч заслужив багатомільйонну любов українців у всіх світах саме за свою поезію. Коли читаєш його "Парубоцьку баладу", "Стару пісню на новий мотив", "Ринг", "До проблеми: революція і митець", "А зрадник завше продає когось", відчуваєш почерк віртуоза слова найвищого класу", - додає він.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 23:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум