SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.05.2014, 15:06   #511
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На Донбасі гудуть сирени: попереджувальний страйк....
Вівторок, 20 травня 2014

У Донецькій і Луганській області почався попереджувальний страйк проти насильства і сепаратизму на найбільших підприємствах області.
До його проведення напередодні закликав олігарх Ринат Ахметов.
О 12 годині на підприємствах Ахметова та інших, які підтримали їх, включили гудки сирен.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

На короткий час заводи, фабрики, шахти зупинили роботу.
На "Донбас-Арені" вивісили прапор України і показали звернення Ахметова.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2014, 15:06   #512
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Немає нічого "страшнішого" розлюченої жінки.
Ось як жінки починають боротися з колорадством в Краматорську!!! O0
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.05.2014, 21:03   #513
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Верховна Рада прийняла "Меморандум порозуміння і миру"
Вівторок, 20 травня 2014

Народні депутати проголосували за прийняття "Меморандум порозуміння і миру", узгодивши речення щодо статусу російської мови.

За прийняття цього рішення проголосували 252 народні депутати.

При цьому фракції КПУ та "Свободи" не голосували.

Голосування відбулося після засідання погоджувальної ради. На ній депутати узгодили абзац щодо статусу російської мови.

"Поруч із конституційним статусом української мови як державної, Верховна Рада забезпечить гарантування статусу російської мови. Держава також гарантуватиме підтримку мов національних меншин у місцях їх компактного проживання", - зачитав узгоджений абзац Турчинов.

Депутати прийняли в цілому проект Меморандума, поданий народним депутатом від ПР Вадимом Новинським із певними правками. Зокрема, було внесено твердження про сприяння проведенню виборів президента 25 травня.

Також із проекту Новинського прибрано речення про закріплення позбалоковаого статусу України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.05.2014, 20:37   #514
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Напередодні виборів в Україні відбудеться молитва за мир...

В Україні відбудеться молитва за мир та спокій. Молебень пройде 24 травня у Карпатах, на горі Хом'як, біля підніжжя фігури Пресвятої Богородиці. Передає канал новин "24". Молитву з вершин Карпат транслюватимуть онлайн. Протягом години за Україну молитимуться і у символічних місцях країни, у Донецьку, на Черкащині, у Чернігові, на Одещині та Києві. В столиці молебень відбуватиметься у Михайлівському соборі.

Читайте більше тут: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2014, 11:10   #515
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Єдиний...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Мирослава Гонгадзе, для УП _ Середа, 21 травня 2014.
Сто, двісті, триста, тисяча... героїв, які поклали своє життя за гідність, свободу та незалежність України. Для багатьох - це цифри. Деяких з цих героїв ми можемо впізнати в обличчя. Багато ж стираються з пам’яті людей. Стираються, але не для близьких.
Для кожної родини, батьків, дружин, дітей, друзів, які втратила батька, сина, чоловіка, друга - Він був єдиним і незамінним. І хоча для них рана втрати нажаль не загоїться до кінця життя, завдання громади зберегти пам'ять про кожного героя.

Сьогодні 21 травня 45 би виповнилось Георгію Гонгадзе. Коли під час Майдану почали бити та викрадати людей я щоразу заново переживала 16 вересня 2000 року. Я намагалась, як могла, бити на сполох, сподіваючись, що їх доля буде кращою за ту, яка спіткала Георгія. Щоразу коли вони понівечені але живі знаходились, я раділа за врятовані життя.
Коли на Майдані почали гинути відважні чоловіки, мені було важко стримувати сльози і зберігати емоційну рівновагу в прямому ефірі, чого вимагає робота журналіста. Щоразу з кожною новою жертвою подвоювалась біль втрати нового життя.
Сьогодні, якби Георгій був живий, він був би на передовій на Східній Україні. За своє коротке життя йому не раз випадало дивитись в очі ворогові.
У 1992 він поїхав зі Львова в Тбілісі, щоб допомогти своєму батькові, колишньому дисиденту, голові політичної партії та члену грузинського парламенту Руслану Гонгадзе, якого Гамсахурдія вніс до списків "ворогів народу". Тоді він повернувся і зробив документальну стрічку - "Біль землі моєї".

Коли Росія реалізовувала свій сценарій в Абхазії, він знову був там, тепер, щоб захистити вже свою країну від агресії Росії. Тоді мало хто визнавав, що війна в Абхазії не була боротьбою абхазів за незалежність, а намаганням Кремля відхопити шматок квітучої Грузії і поставити на коліна гордий народ.
Цього разу він повернувся останнім літаком з Сухумі, втративши багато крові і з масовими осколковими пораненнями по всьому тілу. Процес реабілітації був складним і довгим. Але він
знову, уже з моєю допомогою зробив документальний фільм – "Тіні війни".

Третій раз став останнім - це була вже війна за свободу і правду в Україні. На цій війні він зустрів свою смерть. Але він залишив за собою двох прекрасних діток і своє журналістське дітище – "Українську Правду"
Для нас родини та друзів він був єдиним батьком, чоловіком, другом, якого нам завжди буде не вистачати, але для суспільства став початком змін які привели до Революції гідності.
І якби він був живим сьогодні, я переконана, він би був щасливим бачити, що українська нація, нація його матері та прадідів постала, і він би ще раз повторив, як колись в радіоефірі – я готовий віддати своє життя за Україну.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.05.2014, 23:01   #516
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово

З'їздив до Криму по "єдиним квитком"
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 23.05.2014, 10:49   #517
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Донбас" вступив у чи не найжорстокіший двобій із терористами...
23.05.2014 08:21

Командир добровольчого батальйону територіальної оборони Донецької області "Донбас" Семен Семенченко повідомив про те, що його бійці потрапили у засідку терористів. За словами Семенченка, озброєні бойовики напали на них неподалік села Карлівка Мар'їнського району нподалік від Донецька. Батальону добровольців протистоять озброєні автоматики та снайпери, кілька українських бійців поранені. "Щойно в районі с.Карлівка Донецької області батальйон "Донбас" потрапив у засідку. Прийняв бій. Проти батальйону працюють автоматники, снайпери і РПГ. Є поранені. Відійти не можемо, тому, що частина людей перебуває в оточенні. Просимо підмоги у військових частин, які знаходяться поблизу", - написав у Facebook командир батальйону Семен Семенченко. Згодом, додає ТСН, командувач поінформував, що після важкого протистояння на допомогу терористами приїхали бойовики на БТРі. Вони кидають у бійців гранати та стріляють з кулеметів, а поряд з місцем подій працюють снайпери. "До місця бою біля с.Карлівка Донецької області підійшов БТР сепаратистів, підтяглися великокаліберні кулемети, закидають гранатами", - написав у Facebook командир батальйону "Донбас". Семенченко також додав, що неодноразово просив військових про підкріплення, однак його слова не були почуті. Дев'ятьох бійців поранили терористи. Постраждалих доправили до лікарні Інформацію про напад на бійців "Донбасу" підтвердив керівник центру військово-політичних досліджень "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук. Він також додав, що у штабі АТО його запевнили, що реагують на ситуацію.
Читайте більше тут: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.05.2014, 14:46   #518
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Площу Леніна у Дніпропетровську перейменували на Героїв Майдану...
24.05.2014

Після завершення Інтернет-голосування, яке проходило на офіційному сайті Дніпропетровської міськради, варіант назви для центральної площі міста - площа Героїв Майдану, - виявився на першому місці. Про це повідомляє "Вісник". "Депутати Дніпропетровської міськради прислухалися до думки городян, і на сесії ухвалили рішення офіційно присвоїти площі це найменування", - йдеться в повідомленні. Нагадаємо: наприкінці лютого позачергова сесія міськради, під тиском активістів Євромайдану і "Правого сектора", вже привласнювала цю назву площі Леніна, але тоді не була дотримана необхідна процедура, в тому числі не проводилися громадські слухання. Тепер перейменування абсолютно в рамках закону.
Читайте більше тут: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.05.2014, 23:39   #519
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Мобілізовані патріоти: "Захищатимемо нашу землю аж до Москви!"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Українські солдати, мобілізовані для захисту кордонів від "брата біля воріт" - про те, що їх спонукало добровільно прийти в армію, козацький та дух та свою готовність "дійти до Москви, захищаючи нашу землю". "На даному етапі російські війська - це ворог... Такі самі ж слов'яни, що й ми... Брати - не брати, але... вони пішли на нас, а ми - тільки обороняємо свою землю. Але оборонятися можемо до Москви!" - кажуть хлопці. "Чи готові ми? Я вам так скажу: от Богдан Хмельницький - він же ж воїном не був... Але кинув усе, зайшов на Січ, зібрав товариство - і вигнали усіх!.. У нас - дух незламний козацький.... Ми знаємо, за що йдемо і готові гинути за це. А вони - не готові... Як підуть "двохсотки" до них, до Москви, от тоді їх матері запитають, навіщо?.. І тоді розвернеться весь Майдан, і будемо під Москвою стоять!"
Читайте більше тут: Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 24.05.2014 о 23:49.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.05.2014, 22:36   #520
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Ну що українці можемо привітати один одного - судячи з усього маємо нового Президента України вже в 1 турі !!!


Слава Україні !!! Героям Слава !!!
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 25.05.2014 о 22:42.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:44.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум