SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 04.07.2011, 13:19   #111
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Ракицький може перейти в Барселону


Як повідомляють іспанські ЗМІ, каталонський клуб пильно стежить за гравцем Шахтаря. Трансфер нібито може відбутися вже цього літа. Таким чином Ярослав має шанс піти стопами свого одноклубника Дмитра Чигринського.

Барселона, зазначимо, намагається посилити свій захист після травми Пуйоля. І Пепе Гвардіола розглядає 21-річного гірника, як хороше підсилення для своєї команди.

Повідомляють, що сума трансферу може становити 12 мільйонів у європейській валюті.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 04.07.2011, 16:12   #112
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Гравець збірної Камеруну в Дніпрі?

Команда Хуанде Рамоса має намір підсилитися ще одним африканцем.
За інформацією Diario de Sevilla, вже сьогодні камерунський півзахисник Бетіса Ашиль Емана може покинути свій нинішній клуб. Наступним притулком футболіста стане дніпропетровський Дніпро, який готовий віддати за 29-річного гравця 4,5 мільйона євро.

Вранці агенти камерунця попрямували до офісу Бетіса, щоб залагодити останні формальності угоди. Все йде до того, що про трансфер може бути оголошено вже сьогодні.

Дніпро вже робив спробу роздобути Емана в зимове міжсезоння, але задовольнити фінансові запити гравця не зумів.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2011, 08:39   #113
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Іспанські фахівці вже працюють з футболістами "Волги"

Іспанські фахівці Хуліан Калеро і Роберто Овехеро провели перші заняття з футболістами "Волги" на зборі в австрійському Леобені.

- Ми знайомі п'ять років - разом працювали в системі "Реала", - пояснив головний тренер волжан Дмитро Черишев. - Калеро, крім цього, має і самостійний тренерський досвід. Роберто же викладав в університеті і працював у школі тренерів федерації футболу Мадрида. Дуже показовий факт, що говорить про кваліфікацію цього фахівця: його залучали до роботи і "Реал", і "Атлетико".

- На цьому комплектування вашого штабу завершено або може з'явитися хтось ще?
- Все, крапка. Крім іспанців, допомагати мені будуть Сергій Передня і троє тренерів, які працювали з командою за мого попередника (Вялих, Максимов, Гуті).
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2011, 10:39   #114
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Кліші: "Я перейшов у великий клуб"

Захисник Гаель Кліші, який вчора офіційно перейшов з "Арсеналу" в "Манчестер Сіті", підкреслив, що в Манчестері зібрані фантастичні футболісти. Відзначимо, що француз підписав з англійським грандом контракт на чотири роки.

"Я дуже радий, що перейшов у такий великий клуб, - наводить офіційний сайт "Манчестер Сіті" слова Кліші. - Сподіваюся, допоможу команді в якісному плані додати в наступному сезоні. Однак в стані "городян" і так зібрані просто фантастичні футболісти. Сподіваюся , що ми продовжимо і далі прогресувати. Не можу дочекатися старту сезону, думаю, що з цією командою можливо все".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2011, 18:41   #115
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Українським суддям збільшили гонорар до 96 тисяч гривень за гру

Українським суддям збільшено зарплату за обслуговування матчів Прем`єр-ліги та молодіжних складів.

За один матч роботи на грі молодіжного складу суддя буде отримувати 62 тисячі гривень ($ 7 750).

За суддівство поєдинку Прем`єр-ліги арбітр заробить 96 тисяч ($ 12 тыс) за гру, повідомляє "Спорт-Экспресс в Украине".

Збільшення зарплати українським суддям відбулося на прохання куратора українських суддів П`єрлуіджи Колліни.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.07.2011, 19:56   #116
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Вукоєвіч: "Прийшов час взяти у "гірників" реванш"

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Київське "Динамо" добре підготувався до матчу за Суперкубок України проти "Шахтаря" і обидві команди мають однакові шанси виграти почесний трофей.

Таку думку висловив півзахисник київського клубу Огнєн Вукоєвіч.

"Для нас принципова кожна гра з "Шахтарем". Поєдинки "Динамо" і "Шахтаря" - завжди свято, тому не думаю, що ця зустріч комусь завадить. У будь-якому випадку буде цікаво, відкривається новий сезон, і сподіваюся, обидві команди покажуть гарний футбол", - сказав він.

"Думаю, шанси рівні. Незважаючи на те що збір був коротким, наша підготовка пройшла на гарному рівні. Ми плідно попрацювали, проводили по декілька важких тренувань в день. Юрій Сьомін в "Динамо" вже півроку, тому прийшов час взяти у "гірників" реванш і повернути в цьому сезоні втрачені позиції", - зазначив гравець.

Також Вукоєвіч прокоментував презентацію оновленої емблеми київського клубу.

"Особисто мені вона дуже сподобалася. Крім того що логотип привабливий зовні, він повною мірою відображає славну клубну історію. До того ж це піднімає бойовий дух команди: з динамівським ромбом на футболці ми просто зобов'язані повторити досягнення попередніх поколінь", - цитує хорвата sport-express.ua.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 08:40   #117
bilich
Передовик
 
Аватар для bilich
 
Реєстрація: 12.11.2010
Вік: 54
Дописи: 539

Типово

Плетікоса, Фатхі і Майдану будуть тренуватися з дублем "Спартака"

У середу вранці "Спартак" вилітає на збір до Австрії, який триватиме до 14-го липня.

Планується, що в альпійському зборі візьмуть участь 23 гравця "Спартака": воротарі - Дикань, Заболотний; захисники - Бризгалов, Кудряшов, Макєєв, Паршивлюк, Родрігес, Сухі, Ходирєв; півзахисники - Ананідзе, Валікаев, Ібсон, К. Комбаров, Д. Комбаров, Макгіді, Махмудов, Рафаел Каріока, Шешуков; нападаючі - Арі, Веллітон, Дзюба, Козлов, Яковлєв.

Нагадаємо, що в Австрії у "Спартака" заплановано два контрольних матчі: 10-го липня - проти румунського "Васлуя" і 13-го - проти німецького "Кельна".

Воротар Стіпе Плетікоса, захисник Малік Фатхі і хавбек Крістіан Майдану, у яких закінчився термін оренди, будуть тренуватися в Тарасівці разом з дублем, повідомляє офіційний сайт клубу.
__________________
І форумчани мовили "Прийшов той якого ми чекали".
bilich зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 09:57   #118
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Кращий захисник Сербії йде у Динамо!

23-річний захисник "Войводіна" Даніель Мойсов потрапив в сферу інтересів "Динамо", стверджує macedonianfootball.com.

Повідомляється, що трансфер футболіста може відбутися в найближчі кілька днів.

У минулому сезоні Мойсов провів у складі "Войводіни" 21 матч і був визнаний найкращим захисником чемпіонату Сербії.

Сума трансферу складе 3 мільйони євро. Відзначимо, що в активі Мойсова 9 матчів за збірну Македонії.

Нагадаємо, що за "Динамо" уже виступає один македонський захисник - Горан Попов, який ймовіврно і посприяє переходу Мойсова у київський клуб.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 10:27   #119
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Луческу: "Динамо" заслужено виграло

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу визнав закономірність поразки в матчі за Суперкубок України з київським "Динамо".

""Динамо" заслужено виграло. Поздоровляю суперника з трофеєм! Ми недоречно створили пенальті на свої ворота, і він повністю змінив стратегію на поєдинок з боку обох команд.

Кияни "сіли" на свою половину поля, перекрили нам усі зони. Було на стороні "Динамо" і везіння. Ми створили багато моментів, але не реалізували їх. А коли пропустили третій гол, усе закінчилося.

Напевно, настрій теж зіграв велику роль. Поступившись нам золотими медалями чемпіонату України і Кубком України, динамівці були надмотивованими сьогодні, гравці цієї команди жертвували собою сьогодні. Ми ж моментами були розслаблені", - цитує Луческу офіційний сайт клубу.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.07.2011, 12:10   #120
U4EL
Активіст
 
Аватар для U4EL
 
Реєстрація: 04.06.2011
Дописи: 342

Типово

Форвард "Нансі" може перейти в київське "Динамо"

Форвард французького "Нансі", 31-річний марокканець Юссуф Хаджі цього літа може перейти в київське "Динамо". Трансфер футболіста оцінюється в € 3,5 млн, повідомляє topmercato.com.

Крім варіанту з українським клубом, футболіст розглядає пропозиції від "Гамбурга" і "Нюрнберга".

В останньому сезоні марокканець провів за "Нансі" 26 матчей і забив вісім голів. У збірній Марокко на рахунку гравця 58 матчів і 16 голів.
__________________
Хто боїться невдач-той обмежує свою діяльність.
U4EL зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Технічні новини телеканалів. sat-prof Транспондери 3336 03.02.2021 11:36


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 13:21.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум