SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 28.01.2018, 19:09   #811
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Усик - чемпіон!: Українському боксеру після прильоту до Києва шанувальники влаштували теплий прийом

Зустрічати 31-річного кримчанина з Риги в столичному аеропорту "Бориспіль" прийшло багато любителів боксу. А представники преси ледь дали чемпіону і його команді пройти до місця невеликої прес-конференції.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чемпіон світу за версіями WBO і WBC Олександр Усик повернувся на Батьківщину після важкого бою з Майрісом Брієдісом в півфіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). У Києві непереможного важкоатлета чекав неймовірно теплий і привітний прийом.

Зустрічати 31-річного кримчанина з Риги в столичному аеропорту "Бориспіль" прийшло багато любителів боксу, серед яких були як друзі Усика, так і просто його шанувальники. А представники преси ледь дали чемпіону і його команді пройти до місця невеликої прес-конференції.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Незважаючи на те, що Олександр не спав всю ніч після бою і виглядав досить втомленим, почуття гумору він намагався не втрачати. "Тактика була тактична, а противник був досить сильний. Але не сильніше за мене, як виявилося", - іронічно відповів Усик на питання про вибір тактики на бій з Брієдісом і силі латиша.

За словами чемпіона, він ще не аналізував поєдинок в Ризі. Найголовніше для нього зараз - зустрітися з дітьми і виспатися.

"За рахунок чого переміг Брієдіса? Напевно, я більше ударів завдав точних і судді вирішили, що мені треба віддати перемогу. Емоції найпозитивніші. Я ще не спав після поєдинку, не міг заснути. Поки бій не аналізував. Я тільки заспокоївся від нього. Думаю, пройде кілька днів, все заспокоїться, весь галас зійде, я сяду подивлюся поєдинок, запишу помилки на папір і будемо їх виправляти. Зараз хочу побачити дітей своїх і поспати", - сказав Усик.

Відразу після цього Олександра чекав яскравий сюрприз від авторів мультфільму "Викрадена", в якому він озвучив одного з персонажів. Боксер спершу подумав, що в костюмі хом'яка його друг і колега Денис Беринчик, розсмішивши всіх присутніх.

Усик підкреслив, що програму підготовки до фіналу WBSS він зі своєю командою ще не планував.

"До фіналу буду готуватися дуже серйозно. Думаю, ми вирішимо це, коли все заспокоїться. Добре, що ми маємо вже дату (11 травня - Ред.). Нам буде легше вибудовувати свій тренувальний табір. Коли все заспокоїться, то сядемо з командою і обговоримо все", - сказав чемпіон.

Нагадаємо, що Усик переміг Брієдіса за очками і вийшов у фінал WBSS, де зустрінеться з переможцем пари Мурат Гасієв - Юніер Дортікос . Поєдинок російського чемпіона IBF і кубинця, що володіє поясом WBA Super, відбудеться 3 лютого в Сочі. Фінал призначений на 11 травня і пройде в Саудівській Аравії.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.02.2018, 00:07   #812
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Усик і Гассієв битимуться за 5 поясів



У фіналі WBSS додатково розіграють пояс авторитетного журналу The Ring

У фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії буде розіграно не 4 пояси, а 5. Українець Олександр Усик і представник Росії Мурат Гассієв битимуться не лише за титули за версіями WBC, WBO, IBF і WBA, а й за пояс за версією авторитетного журналу The Ring.

Останній, хто володів цим поясом - кубинець Йоан Пабло Ернандес, в 2015 році він завершив кар'єру.

У півфіналі WBSS Гассієв нокаутував 31-річного кубинця Юніера Дортікоса, викинувши його за межі рингу. Раніше Усик переміг латвійця Майріс Брієдіс.

Фінальний бій World Boxing Super Series Усик - Гассієв пройде 11 травня в Саудівській Аравії.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2018, 15:30   #813
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Найкращий боксер світу виголосив українською мовою промову з нагоди отримання нагороди у Росії

Церемонія відбувалась в російському Сочі. Молодий український боксер Олександр Хижняк під час вручення йому нагороди як найкращому боксерові світу, виступив з промовою українською мовою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як відомо, Олександра Хижняка визнали найкращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році. У 2011 році таку ж нагороду здобув Олександр Усик.

Олександр Хижняк: "Мені надзвичайно приємно бути серед найкращих боксерів світу"

"Мені надзвичайно приємно бути серед найкращих боксерів світу. Дуже приємно представляти саме свою країну тут і на різних у всьому світі. Хотілось подякувати своєму батькові, тренеру за постійну підтримку та допомогу", – сказав найкращий боксер року.

До речі, у минулому сезоні Хижняк приніс Україні відразу три золоті медалі.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2018, 17:09   #814
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Арум: Сподіваюсь, бій Ломаченко - Лінарес відбудеться 12 травня

*Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Відомий американський промоутер, власник компанії Top Rank, що представляє інтереси чемпіона світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі Василя Ломаченка - Боб Арум - висловив надію, що поєдинок його підопічного проти чемпіона WBA в легкій вазі Хорхе Лінареса відбудеться 12 травня.

За словами Арума, вони вже досягли принципової згоди з японськими промоутерами Лінареса, і зараз віце-президент Top Rank Карл Моретті веде переговори з американськими сопромоутера Лінареса компанією Golden Boy Promotions. Одним із серйозних перешкод є розклад телеканалу НВО, з яким співпрацює Golden Boy і який має намір 12 травня показати повтор другого поєдинку між Геннадієм Головкіна і Саулом Альваресом. Бій Ломаченка - Лінарес збирається транслювати телеканал ESPN.

"У Golden Boy проблема з 12 травня, тому що в цей день вони покажуть повтор Головкін-Канело, - цитує Арума Allboxing з посиланням на Вoxingscene.com. - Але вони можуть змінити час трансляції. Можливо ми зуміємо щось зробити, щоб вони отримали хорошу аудиторію, а ми показали бій Ломаченко-Лінарес 12 травня. Ця дата дуже важлива для нас, так як цього хоче ESPN, тому що це якраз проміжок між іграми НБА. Упевнений в тому, що Ломаченко краще Лінареса. Але українець піднімається в вазі. А Лінарес - хлопець досвідчений і майстерний. Питання в тому, як позначиться на украї це зайва вага. Адже він ще недавно боксував в напівлегкій вазі. Побачимо. Але якщо батько Ломаченко дав добро, значить вони знають на що йдуть ".

Відзначимо, що іншим варіантом для Top Rank є поєдинок Ломаченко проти Рея Бельтрана, який 16 лютого спробує завоювати вакантний титул WBO в легкій вазі в бою проти Паулуса Мозеса. Белтран теж працює з Top Rank, і цей поєдинок, в разі перемоги Белтрана, буде легше організувати.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2018, 09:00   #815
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Далакян переміг Вилорію і завоював пояс чемпіона світу



Боксер з Дніпра став третім чинним українським володарем титулу

Чемпіон Європи за версією WBA Артем Далакян (16-0, 11 КО) в Інглвуді, США, рішенням суддів переміг американця Брайана Вилорію (38-6, 23 КО) і став новим чемпіоном світу WBA в найлегшій вазі.

Весь бій пройшов під диктовку українця, американець постійно лише захищався, зрідка потрапляючи по супернику. У підсумку, всі троє рефері віддали перемогу Далакяну з рахунком 118-110.

Таким чином, Артем Далакян приєднався до компанії Олександра Усика і Василя Ломаченка і став третім чинним українським чемпіоном світу. Всього ж дніпрянин вже 11-й володар титулу в історії країни.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2018, 17:11   #816
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Визначилися всі фіналісти Всесвітньої боксерської суперсерії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Визначився другий фіналіст Всесвітньої боксерської суперсерії у другій середній вазі.

Британець Каллум Сміт переміг голландця Ніккі Хольцкена і вийшов у фінал Всесвітньої боксерської серії у другій середній вазі.

Сміту повинен був протистояти Юрген Бремер, але через хворобу його довелося замінити на Хольцкена.

Сміт контролював хід поєдинку, більше викидав ударів, був помітно активнішим і більш технічні. Хольцкен залишався небезпечним до останнього, вичікуючи свій шанс, іноді потрапляючи жорстко, але недостатньо жорстко, щоб потрясти Сміта.

За підсумками бою всі судді віддали перемогу Сміту - 118-110 і двічі 117-111.

У фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії, який повинен відбутися 2 травня в Лондоні, Сміт зустрінеться з Джорджом Гроувзом.

Нагадаємо, у важкій вазі в фіналі WBSS українець Олександр Усик зустрінеться з росіянином Муратом Гассієвим
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2018, 00:09   #817
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Британський напівважковаговик Скотт Уестгарт помер в госпіталі після перемоги над Деком Спеллману.
*
Бій відбувся 24 лютого в Донкастері. Поєдинок тривав 10 раундів.
*
Під час бою обидва боксери опинялися в нокдауні. Судді віддали перемогу Уестгарту за очками. Після бою 31-річний Уестгарт знепритомнів і був доставлений в госпіталь з підозрою на крововилив в мозок.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2018, 15:14   #818
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Тайсон: не думаю, що Уайлдер побив би мене

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Легендарний американський супертяж Майк Тайсон відреагував на слова чемпіона WBC Деонтея Уайлдера (39-0, 38 КО).
Уайлдер недавно наважився заявити, що відправив би у нокаут Майка Тайсона зразка 1986 року, який в той час був на піку своєї кар'єри і був абсолютним чемпіоном світу в суперважкій вазі.

Журналісти американського таблоїду TMZ Sports розшукали Тайсона і поцікавилися його думкою про словах Уайлдера. «Залізний Майк» красномовством не порадував.

«Уайлдер нокаутував би мене? Я так не думаю », - сказав Тайсон.

Деонтей Уайлдер є найсильнішим чинним американським супертяжем. 3 березня в Брукліні «Бронзовий бомбардувальник» отбоксірует з небитих кубинцем Луїсом Ортісом (28-0, 24 КО), а в разі перемоги наблизиться до бою з Ентоні Джошуа (20-0, 20 КО).

Востаннє редагував Ltnar: 27.02.2018 о 15:32.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2018, 22:37   #819
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українські боксери результативно виступили в Болгарії

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
*
Чоловіча збірна України з боксу завоювала три медалі на престижному міжнародному турнірі в Болгарії.
Боксер із Запоріжжя Дмитро Замотаєв став чемпіоном «Странджа-2018» у ваговій категорії до 52 кг, одесит Валерій Харламов був найсильнішим в категорії до 81 кг, а представник Львова Іван Данча програв вирішальний бій в категорії до 64 кг.

«Всі наші боксери показали себе досить добре. Вважаю, що однієї медалі ми точно недорахувалися. Йдеться про лідера нашої команди в категорії 69 кг Ярославі Самофалова. Вважаю, що в чвертьфіналі Ярослав був кращий за свого суперника. В цілому хочу ще раз зазначити, що на другому поспіль турнірі на початку цього року ми беремо дві золотих медалі. Це означає лише одне - ми йдемо правильним шляхом і підтверджуємо високий клас української школи боксу », - підсумував виступ в Болгарії тренер збірної України Валерій Даниленко.

Турнір в Болгарії став для збірної України другим міжнародним стартом в 2018 році. На турнірі в Угорщині золотом відзначилися Тимур Біляк і Ігор Шевадзуцкій.

Наступним міжнародним стартом для української команди стане виступ на міжнародному турнірі в Фінляндії, який пройде з 9 по 11 березня.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2018, 21:08   #820
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Усик почав підготовку до бою з Гассіевим

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Український боксер Олександр Усик (14-0, 11 КО) вже готується до фіналу WBSS.
У фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) Олександр Усик 11 травня в Джидді повинен зустрітися з росіянином Муратом Гассіевим.

Уже сьогодні українець разом зі своєю командою прибув до Барселони, де почав підготовку до бою:

Нагадаємо, в півфіналі WBSS Усик 27 січня в Ризі здолав Майріс Бріедіс, приєднавши до свого чемпіонського поясу в першій важкій вазі за версією WBO ще й титул за версією WBC.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:59.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум