SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.06.2017, 20:43   #1341
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

У парламент наступного тижня подадуть законопроект про закінчення АТО, - нардеп

Наразі АТО виконала найголовніші покладені на неї функції - стабілізувала ситуацію в частині Луганської і Донецької областей, дозволила провести в Україні вибори, за допомогою АТО повернули частину територій, наголосив Андрій Тетерук.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Наступного тижня на розгяд Верховної Ради подадуть законопроект про завершення АТО та новий етап використання Збройних сил України. Про це сказав перший заступник голови депутатської фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук у коментарі 112 Україна, передають Патріоти України.

"Очікується, що наступного тижня у ВР буде внесено законопроект, який дасть можливість завершити етап АТО і почати етап нового використання наших ЗСУ. Я не можу розкривати подробиці, давайте дочекаємось тижня, коли він буде поданий. Тоді ми будемо коментувати остаточно затверджений текст", - сказав Тетерук.

У відповідь на запитання, хто працював над текстом, нардеп сказав, що є група авторів, які наразі допрацьовують проект закону.

"АТО керується нашим антитерористичним центром згідно з нормами закону про боротьбу з тероризмом і очолюється представниками СБУ. Ми маємо на сьогодні абсолютно інші завдання і загрози, які не вирішуються у форматі АТО. У цьому контексті буде розширено можливості застосування наших збройних сил. Оперативний штаб буде включати у себе всі наші військові підрозділи, також центрально сюди будуть інтегровані наші ВЦА, щоб у зоні проведення військового конфлікту усі дії були чіткі і виконувалися у послідовному варіанті", - додав Тетерук.

За його словами, наразі антитерористична операція виконала найголовніші покладені на неї функції - стабілізувала ситуацію в частині Луганської і Донецької областей, дозволила провести в Україні вибори, за допомогою АТО повернули частину територій.

"Цілком зрозуміло буде шукати відповіді на гібридну агресію, ми повинні шукати сучасні адекватні відповіді на те, як повертати наші території, як взаємодіяти", - сказав нардеп.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.06.2017, 21:47   #1342
vasjabr
Учасник
 
Аватар для vasjabr
 
Реєстрація: 22.04.2012
Дописи: 169
Україна
Мій ресівер: GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000
Типово

А кому воно вигідне?.. Ото ж бо воно...
vasjabr зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2017, 08:56   #1343
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Ніяка Ви для мене не героїня. Бо добре знаю від наших спільних знайомих-луганчан, як Ви насправді воювали", - Павло Правий

Луганський шахтар і письменник Павло Правий звернувся до нардепа Надії Савченко із вкрай різким листом.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Відомий блогер Павло Правий написав різке звернення до народного депутата Надії Савченко. Редакція сайту Радар трохи повагалась, друкувати це чи ні. Усе ж таки пише про жінку, яка воювала й мужньо трималась у неволі. Але його позиція заслуговує на увагу не менше, ніж її резонансні виступи.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО НАДІЇ САВЧЕНКО!!!

Ніколи не приховував до Вас, пані Савченко, свого ставлення. Ще з тих часів, коли Вас було призначено першим номером у списки «Батьківщини» для підняття потенції цієї промосковської банди. Тоді на мене сичали й мене проклинали. Обзивали різними негарними словами: героїню зачепив.

Так от: ніяка Ви для мене не героїня і ніколи нею не були. Бо я добре знаю від наших спільних знайомих-луганчан, як Ви насправді воювали. Про Ваші пиятики та цікаві взаємовідносини з чоловіками; про Вашу брутальність і хамство, про вашу тягу до садизму і про «подвиги» на ниві мародерства, через що Ви й потрапили у полон.

Я до останнього намагався не розкривати все те перед загалом, бо людина є слабкою і та сама горілочка та те саме мародерство не лише за Вами стоять. Але хлопці, які вживали та витягали з розбитих хат консервацію – вони воюють і гинуть за Україну (хоч це і не вибачає їхніх «подвигів»), а Ви…

А Ви, пані «героїня», за земельну діляночку на березі озерця і за жирні депутатські харчі, за табло у конвертиках, які підкидує час від часу Вана своїм прісним.

Та і це не подвигнуло мене написати на Вашу адресу (хоча навряд чи Ви це читатимете – це скоріше особистий викид люті та відрази на сторінку, аби не носити те, що накипіло у собі) цього листа десятки депутатів мають і конвертики, і діляночки, і машини, і квартири, зареєстровані на тещ та мам, але я листів їм не пишу.

Мене подвигнула написати цього листа особиста образа. Ви, пані Савченко, насмілилися вихлюпнути на голову мені, моїй дружині та моїм дітям відро помиїв. Сиджу і обтікаю. Ще ніхто, а особливо Герой України, так до мене не ставився.

Скажіть, Надіє Вікторівно, хто Вас напоумив закликати попросити у садистів, бандитів, мародерів, убивць, терористів пробачення? Це Ви самі придумали чи Вам на бомажці написали?

Це я маю просити пробачення? У них? За що?!

Я маю просити пробачення, що потвори у камуфляжі залишили мене без даху над головою? Що оголосили «врагом народа ЛНР»? Я маю просити пробачення, що мене, дружину та двох дітей ледь не пристрелив п’яний «визволитель» у липні 2014 року? Я маю просити пробачення за те, що мене називали «фашистом»? За те, що моя дружина у вигнанні посивіла у свої тридцять п’ять, а молодша донечка все ще прокидається ночами й плаче за своєю подушечкою, що її довелося залишити в Луганську? Я маю за це вибачитися?

Я маю вибачитися перед Родіоном Мірошником, який є правою рукою Плотницького і «смотрящім» в Луганську від Єфремова за те, що ще у 2013 році назвав мою дитиною «недорасою» лише за те, що вона навчалася в українській школі?

Моя сусідка Віолка Юлдашева залишилася удовою з 5 дітьми, бо російський снайпер убив її чоловіка під Савур-могилою. Запропонуєте їй теж попросити пробачення? І дружина Володимира Рибака має попросити пробачення у тих, хто розпоров її чоловікові живіт?

Ви, пані Савченко, – моральний покруч. Вас не били і не ґвалтували по 15 чоловіків одразу. Вам дозволяли фейкові голодування на дитячих сумішах, аби робити картинку для телевізора. Вам зробили ремонт у камері і поставили телевізор. Замість того, аби дозволити немитим бандитам із сусідньої камери мати вас вдені і вночі, Вам дозволяли тупі книжечки писати. Вам навіть дозволяли надівати майку з Тризубом на судове засідання. За які заслуги?

Вам не зрозуміти хлопців, котрим за витатуйований на передпліччі Тризуб відрубали руку по саме плече; яким випалювали витатуйований на лівому боці грудей Тризуб праскою; яким випікал очі і відрізали носи.

Вам не зрозуміти 20-річних хлопців, яких кастрували чеченські найманці. Знаєте, як це робиться? О, там майстри працюють: заганяють у задній прохід особливу шиповану палицю, ривок – і усе чоловіче «господарство» на свіжому повітрі. Навіть крові немає.

Може, запропонуєте цим бідолахам також вибачитися?

Ви повернулися з узилища з відгодовованою під час «голодувань» дупою й мордякою – хоч поросят об неї бий. Вам не зрозуміти ставлення до «настоящих воинов ДНР» дівчини, яка потрапила до підвалів донецького СМЕРШу. На ній живого місця не залишили. Кісточки поламані, цілковите виснаження. Головне – її ґвалтували, довго, вигадливо; ґвалтували гумовими палицями і пляшками з-під пива. Вона досі на реабілітації у Дніпрі, у стані напівбожевілля. Запропонуйте їй та її мамі вибачитися перед катами, що таке вчинили.

Якби член британського парламенту 1943 році запропонував британцям вибачитися перед есесівцями; випити по сто фронтових грамів з Гіммлером і посміхнутися Калтенбруннеру, його б негайно загорнули в мокрі простирадла і відвезли до лікарні. Ви дозволяєте собі пропонувати те саме.

Ви пропонуєте вибачитися перед потворами, які здирали живцем шкіру з людей, ґвалтували, грабували. Не через необхідність – їсти хотілося чи жінку, а щоби принизити, втоптати у багно.

Знаєте, чому люди довго ще не ловитимуть рибу в Ісааківському водосховищі? Раджу поїхати до свого дружбана Плотницького, тяпнути з ним склянку шмурдяку, надіти акваланг і пірнути. А випірнувши – вибачитися.

Ви кажете, якщо ми не вибачимося перед «Моторолою» та «Бєсом» — війна не закінчиться? Можливо. Але, як на мене, краще воювати ще 10 років, аніж діяти за Вашим рецептом. Бо навіть якщо Ви зупините таким чином війну, я не зможу повернутися до Луганська, не зможу дихати одним повітрям з тими, хто нас ненавидить, хто нас розстрілював і катував, хто відверто називає нас недолюдьми.

Втім – Вам цього не зрозуміти, як не розуміє ситий голодного. Вірніше, не так: як не розуміє підла людина сусіда, що має якусь гідність. Ви пропонуєте приповзти до Мірошника і просити його про мир. Я — не хочу. Я бажаю, аби Мірошник щонайменше, сидів у тюрмі, а не у Луганській обласній адміністрації чи, не дай Бог, у Верховній Раді. Вам цього мого бажання не зрозуміти.

Отож мушу Вам сказати: працюватиму на те, аби Ви та уся партія «Батьківщина» пішли в політичне небуття. Ну, а вже потім почнемо розбиратися з вами усіма індивідуально.

Спитаємо за все. Усе пригадаємо. Суд над вами усіма буде справедливий, але суворий. Спитаємо також і з усіх тих, хто Вас підтримував, «розкручував», спонсорував і захищав.

Інакше – ніяк. Ви перетнули межу. Ви фактично закликали здати Донбас Путіну і його холуям. Та ще й попросити у них пробачення.

Особисто я цього робити не збираюся.

Маю честь, ПАВЛО ПРАВИЙ – колишній шахтар, історик, письменник, луганчанин.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 15.06.2017 о 08:58.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.06.2017, 19:48   #1344
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Більше половини українців у повсякденному житті говорить українською, – соцопитування

В якості основної мови повсякденного спілкування українську мову використовують 50,5% населення України.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

На це вказують дані великого соцопитування, спільно проведеного провідними соціологічними центрами країни (КМІС, Рейтинг, СОЦІС, а також Центр імені Разумкова). Результати соцопитування приводять у своїй статті в «Дзеркалі тижня» народний депутат Ігор Гринів і польський політик Мирослав Чех, повідомляє «112 Україна».
Вони зазначають, що респондентам запропонували відповісти на питання про те, якою мовою вони спілкуються вдома. Згідно з результатами дослідження, найбільше українців, які розмовляють переважно українською мовою, проживає на заході (97,2%) і південному заході (91,6%) країни.
Російську мову в якості основної мови повсякденного спілкування використовують 24% опитаних. Стільки ж (24% респондентів відповіли, що говорять і українською, і російською мовами.
«Результати опитування свідчать, що слідом за значним збільшенням декларацій про українську національну ідентичність аналогічних змін у мовній практиці не відбулося. Люди, з цієї точки зору, консервативні і не схильні до зміни загальноприйнятої практики. Зате симптоматична ситуація в Києві, де вперше людей, які вдома розмовляють виключно українською мовою, стало більше, ніж тих, хто спілкується виключно російською», – йдеться в статті.
Соціологічне опитування було проведено чотирма найбільшими соціологічними центрами України в березні нинішнього року. У ньому взяли участь 14 тисяч респондентів, по 500 в кожній області, а в Києві, Харківській та Одеській областях — по 1 тисячі.
Області, крім названих, були об'єднані у великі регіони, щоб знизити похибку опитування. Результати дослідження дозволили створити карту суспільних настроїв української спільноти з таких питань, як національна ідентичність, мовна проблема, конфесійна приналежність, ставлення до ЄС і НАТО і т. п.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 18.06.2017, 22:18   #1345
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Учені нарешті розкопали криївку УПА, яку розшукували ще з 1990-х років

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Сховок виявили на околиці Калуша. Криївка має документально підтверджену історію. Саме там, за словами дослідників, 6 вересня 1945 року відбувся бій між агентами НКВС та бійцями УПА. Загинуло шестеро молодих повстанців, пише Експрес.

Радянські каральні органи в своїх офіційних документах назвали його “операцією з ліквідації бандитів”. "Зберігся документ НКВД, в якому описано, як була оточена криївка та як вона була захищена, - розповідає дослідник Василь Тимків. - У криївку привів так званий інформатор “Б”.
Саме прізвище зашифроване. Оточення криївки відбулося приблизно о сьомій ранку”.

Про ці події також відомо з розповідей нареченої одного з вбитих повстанців на псевдо "Артем". Він був надрайонним керівником ОУН.

У криївці дослідники відшукали гільзи, кулі та навіть фрагменти зброї. Історики та місцева влада мають намір відновити криївку, аби вона виглядала, як у 1945 році.

Христина БІЛЯКОВСЬКА
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.06.2017, 23:27   #1346
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

СБУ повідомила, як працює вірус Petya.A і як від нього вберегтись

Переважна більшість інфікувань операційних систем вірусом Petya.A відбувалася через відкриття шкідливих додатків - документів Word, PDF-файлів, які були надіслані на електронні адреси комерційних та державних структур.

Про це повідомили в прес-службі СБУ, оприлюднивши рекомендації щодо захисту комп’ютерів від кібератаки вірусу-вимагача.

"Атака, основною метою якої було розповсюдження шифрувальника файлів Petya.A використовувала мережеву вразливість MS17-010, у результаті експлуатації якої на інфіковану машину встановлювався набір скриптів, використовуваних зловмисниками для запуску згаданого шифрувальника файлів", - сказано у повідомленні.

Відповідно до інформації, вірус атакує комп'ютери під управлінням ОС Microsoft Windows шляхом шифрування файлів користувача, після чого виводить повідомлення про перетворення файлів з пропозицією здійснити оплату ключа дешифрування у біткоїнах в еквіваленті суми $300 для розблокування даних.

"На сьогодні зашифровані дані, на жаль, розшифруванню не підлягають", - повідомили в СБУ.

Серед рекомендацій відомства, оприлюднених на його офіційному сайті — порада не перезавантажувати комп'ютер, який може бути інфікований, та зберегти всі файли, які найбільш цінні, на окремий не підключений до комп’ютера носій, а в ідеалі – резервну копію разом з операційною системою.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Раніше стало відомо про атаки вірусу під назвою Petya.A на мережі українських банків і великих компаній.

За фактом потужної кібератаки відкрито кримінальне провадження за статтею "несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів) і комп'ютерних мереж".
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.08.2017, 16:07   #1347
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Новий Трудовий кодекс: Українців попередили про серйозні неприємності

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Згідно з новим Трудовим кодексом, українців зможуть звільнити з роботи навіть за відмову від щеплення.

Результат пошуку зображень за запитом "Згідно з новим Трудовим кодексом, українців можуть звільнити з роботи за відмову від щеплення."

Так, розроблений Кабінетом міністрів законопроект нового Трудового кодексу прийняли в першому читанні. Рішення підтримали 258 народних депутатів. Комітет з питань соціальної політики підготував документ до другого читання. Трудовий кодекс може вплинути на життя українців вже найближчої осені.

У разі прийняття закону в запропонованому на даний момент варіанті відсторонити від роботи зможуть працівника, який знаходився в контакті з інфекційними хворими, наприклад, під час грипу. Тобто, людина не зможе працювати, якщо поспілкувався з хворим на грип. Також відсторонити можуть співробітників, які відмовилися від вакцинації і медогляду. Ще один варіант - коли під час медичного огляду виявилося, що співробітник не в змозі виконувати роботу. При цьому в документі не вказано, за чий рахунок будуть оплачуватися медичні огляди.

Працівник може бути усунений з-за того, що він "порушує нормальну роботу юридичної особи". Відзначається, що поняття "нормальна робота" ніде не трактується. Кожна юридична особа є господарем цього положення. Наприклад, якщо співробітник спізнюється на 5 хвилин, тепер буде вважатися, що він порушує нормальну роботу підприємства і буде звільнений.

Цитата:
Кроме того, теперь уволить с работы смогут из-за:

неудовлетворительного состояния здоровья;
неудовлетворительной квалификации, которая подтверждается аттестацией;
отказа от прививки или прохождения медицинского осмотра;
потери трудоспособности.
К тому же, если мужчину призывают в армию (до 43 лет), на следующий день после подачи заявления его обязаны уволить.

Также вводится новая причина — увольнение за обман. В документе говорится, что в случае получения человеком работы, которую он не сможет выполнять, его уволят. Например, при приеме на работу кандидат на должность указал неверные данные или приврал в резюме.
У разі скорочення штату роботодавець повинен попередити свого співробітника мінімум за 2 місяці в письмовому вигляді. Крім того, працівник після попередження про скорочення в робочий час має право шукати нову посаду і ходити на співбесіди, при цьому відображатися це на його заробітної плати не буде.

Тепер повідомити про своє звільнення співробітник повинен всього за 3 дні, а не як раніше - за 2 тижні. Зробити це можна буде по електронній пошті, а не особистою присутністю.

Що стосується відпустки, то тепер вона становить 28 днів замість 24. Умова, при який роботодавець повинен був заплатити співробітнику за невикористану відпустку при звільненні, порушено не було.

Опублікував: Олекса Хвацький
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.08.2017, 12:26   #1348
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рішення прийнято: Росія піде з Донбасу, - урядовець

На сьогоднішній день обговорюється "ціна питання".

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Рішення про виведення Росією військ із Донбасу прийнято. Наразі обговорюються умови, на яких це

станеться, переконаний заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій України Юрій Гримчак,

повідомляють Патріоти України.

"Я думаю, що рішення щодо Донбасу, по великому рахунку, вже прийнято – вони підуть звідти. Єдине, що

сьогодні обговорюється, як вони підуть, на яких умовах і так далі", – сказав Юрій Гримчак.

За його словами, зрозуміти, що насправді відбувалося на зустрічі Суркова та Волкера, вдасться вже по

приїзду Волкера до Києва.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.08.2017, 18:46   #1349
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Ворог тремтітиме від жаху: "Корсар" прийнято на озброєння ЗСУ
Півсотні ракет уже передали військовим.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", який розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч", що входить до складу ДК "Укроборонпром", прийнятий на озброєння Збройних Сил України у відповідності до наказу Міноборони.



Прийняттю на озброєння нового ракетного комплексу передував цілий комплекс із заводських та державних випробувань у присутності самих військових, під час яких "Корсар" підтвердив свої високі характеристики.

Окрім того, КБ "Луч" вже достроково виготовило та поставило до Збройних Сил України більше 50 ракет до "Корсару" разом із визначеною замовником кількістю пускових установок.

"Корсар" дозволяє вести вогонь на дистанції 2,5 км (аналогічна дальність у американського FGM-148 Javelin), а наведення ракети здійснюється за допомогою лазерного променю. При цьому наведення проходить у низько енергетичному рівні випромінювання в цілях скритності каналу управління.

Однією із головних особливостей цього комплексу є габарити, які дозволяють його переносити та вести вогонь "з плеча", без застосування додаткових пристроїв. Але для зручності використання на заздалегідь підготовлених позиціях, наприклад при обороні, бійці можуть використовувати спеціальний станок.

КБ "Луч" для "Корсару" розробило дві керовані ракети: РК-3К та РК-3ОФ.

РК-3К оснащена тандемною кумулятивною бойовою частиною, яка призначена для ураження сучасних броньованих нерухомих і рухомих об’єктів, які мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, у тому числі з динамічним захистом, а також завислих вертольотів. Ця ракета забезпечує бронепробиття за динамічним захистом не менше 550 мм.

РК-3ОФ оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для ураження легкоброньованих об’єктів, споруджень польового типу (ДОТ, ДЗОТ) і живої сили. У ході випробувань було досягнуто наскрізне пробиття бронеплити товщиною 50 мм.

За точність наведення комплексу відповідає одна з передових серійних розробок "Ізюмського приладобудівного заводу", що входить до складу ДК "Укроборонпром", – прилад наведення ПН-КУ.

Незважаючи на його малі габарити і вагу в 4 кг, він забезпечує наведення ракети на дальності до 2,5 км в межах +/- 250 мм. Тобто "Корсар", навіть на максимальній дальності свого польоту дозволяє оператору влучати навіть у амбразуру ДОТу.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2017, 17:21   #1350
Ltnar
Активіст
 
Аватар для Ltnar
 
Реєстрація: 20.08.2017
Дописи: 310
Ukraine
Мій ресівер: Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Перерізана важлива магістраль Горлівка-Донецьк: ЗСУ взяли під повний контроль стратегічне містечко на підступах до Донецька - Притула

Героїчна 95-ї бригада "рулить". Все в рамках мінських угод.

Українські війська взяли під контроль селище Верхньоторецьке (Ясинуватський район Донецької області). Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив український шоумен і телеведучий Сергій Притула, зазначають Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! . За його словами, про це йому стало відомо «від друзів з 95-ї бригади».

"На фоні різного негативу навколо, так тішуся таким повідомленням з фронту, як тому, яке отримав сьогодні від друзів з 95-ї бригади.

Наші (єєєєєстєствєєєєнно, що в рамках мінських угод) трохи нам'яли сєпарсько-рассєйські боки і повністю взяли під контроль Верхньоторецьке. Місто повністю під нашим контролем. Ніяких сірих зон. Пов-ніс-тю!!!", - написав артист та волонтер.

Таким чином продовжується процес охвату горлівського угруповання окупантів. Ворогу просто не вистачає живої сили для ефективної оборони, тому він змушений постійно атакувати, щоб збити "мирний наступ" українських підрозділів у рамках Мінська.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

На карті добре видно, що захоплення Верхньоторецького унеможливлює оптимальне сполучення між Донецьком та Горлівкою. А в умовах швидкоплинних дій на різних ділянках фронту оперативність маневру стає одним з вирішальних факторів успіху сторін. Окупантам доводиться надсилати війська, техніку та припаси по колу через Єнакієве.

Нагадаємо також, що саме під Верхьоторецьким у десантно-штурмовому підрозділі служить відомий "хунтокаратель" з позивним Танк, котрий 30 листопада святкував неабиякий день. Можливо побратими таким чином зробили подарунок і йому і собі.
Ltnar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
А що Ви сьогодні робили?* sat-prof Офтопік (теревеньки) 73 06.11.2016 22:43
Світлодіодні лампи – освітлення майбутнього вже сьогодні Igor1031 Офтопік (теревеньки) 0 07.02.2015 15:37
Сьогодні викопав... sat-prof Ваші захоплення 8 25.05.2014 10:36
MYtv (Україна) hmura Провайдери платного ТБ 1 15.12.2011 17:09
Україна запустить свій супутник 2011 році sat-prof Загальний розділ! 8 25.06.2010 12:15


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 17:34.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум