SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 25.09.2010, 22:37   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Ловись рибко, мала і велика!!!(все, що стосується риболовлі.)

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Усе, що стосується риболовлі. Розповіді, поради, відео, фото і т.д. Як зловити рибу своєї мрії (короп, сом, щука, синій кит тощо), розповідаємо, коментуємо, ділимось враженнями.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 20.10.2013 о 22:50.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.04.2011, 15:00   #251
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово



У тюремній камері запитують новачка:
- За що потрапив?
- За браконьєрство.
- Скільки вліпили?
- П'ятнадцять років.
- Ти що, мужик, хто ж за це дає "пятнашку"?
- Так рибу я глушив, - пояснює той .- Закинув динаміт, він як-к-к
шарахне. Спливло три ляща і дванадцять водолазів
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2011, 14:53   #252
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Летючі риби.......

Летючі риби живуть у всіх тропічних морях Світового океану. Вони є жаданою здобиччю для багатьох хижих риб, наприклад, тунців та акул. Від ворогів, що переслідують їх у воді, ці риби рятуються, піднімаючись в повітря, проте там їм загрожує інша небезпека. На цих риб полюють такі п ернаті хижаки, як альбатроси, мартини, фрегати.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

ЧИ ТОБІ ВІДОМО, ЩО...
Риба, що готується до зльоту, здійснює хвостом близько 50 ударів на секунду.
Зафіксований рекорд найдальшого польоту, що його вдалося здійснити летючій рибі: за 42 секунди риба подолала відстань в 600 м.
Летючих риб знаходять на корабельних палубах, розташованих на висоті 10 м від поверхні води - туди їх заносить попутний вітер. Зазвичай летючі риби не піднімаються над водою більше, ніж на декілька десятків сантиметрів.
Грудні плавники - крила летючої риби - розташовані вище центру тяжіння і складають 70-80% від усієї довжини тіла риби.
Дельфіни переслідують летючих риб і ловлять їх, коли риби занурюються у воду.

Риболови використовують летючих риб як приманку. Нині летючим рибам зникнення не загрожує.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2011, 17:36   #253
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Дівчата на риболовлі....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 02.05.2011 о 03:05.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2011, 21:34   #254
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Чим небезпечна риба-зебра?

Риба - зебра або смугаста крилатка - одна з найяскравіших і незвичайних рибок що мешкають серед коралових рифів. Вона настільки ж небезпечна, наскільки й красива.


Невеликий тулуб рибки (вони рідко виростають завдовжки більше 30 см) суцільно вкритий довгими гострими голками, колючками, шипами, гребінцями. Багато хто з цих «прикрас» по всій довжині мають глибокі жолобки, в яких розташовані отруйні залози. Отрути в них міститься небагато, але вона набагато небезпечніша, ніж отрута багатьох змій і при попаданні в організм людини може викликати короткочасний параліч кінцівок, а в деяких випадках і виникнення гангрени. Крім того, укол дуже хворобливий, і нерідко викликає больовий шок. Смертельних випадків не зафіксовано, але це не означає що попередження потрібно ігнорувати. Найбільшу небезпеку риба-зебра представляє для недосвідчених дайверів і нирців, які через незнання намагаються зловити або погладити красиву рибку руками. У цьому випадку людина буде обов'язково вколота.

Незважаючи на свою небезпеку, риба-зебра дуже пасивна і ніколи не нападає на людину першою. Велику частину дня вона ховається в заростях і серед рифів, маскуючись під яскравий кущик або пучок водоростей.

Риба-зебра повертає зір.....

Здатність риби-зебри відновлювати пошкоджену сітківку ока допоможе вченим відновлювати зір і може привести до перших експериментів на очах людей вже через п'ять років.
Британські вчені заявили, що виростили в лабораторних умовах стволову клітину, що зустрічається в очах як риб, так і ссавців. Подібні клітини вводитимуться в око для лікування таких хвороб, як дегенерація жовтої плями, глаукома і інших......


На думку вчених, ці дослідження мають величезний потенціал і допоможуть в лікуванні хвороб, пов'язаних з пошкодженням сітківки ока.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2011, 14:10   #255
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Як правильно готувати рибу?

Якщо ви вирішили приготувати варену рибу, то час її перебування в киплячій воді має залежати від розмірів шматочків, на які вона порізана. Якщо вони невеликі, то 8-10 хвилин для приготування буде цілком достатньо, якщо риба порізане великими скибками (по 500 грам), то варити її потрібно протягом півгодини.
Не варто класти рибу в теплу воду, професійні кухарі кидають її виключно в окріп, а потім трохи зменшують вогонь.
Для того, щоб посмажити рибу смачно і зберегти її соковитість, потрібно трохи покрити її панірувальними сухарями, це дозволить соку зберегтися в рибі, а не витікати на сковорідку. Намагайтеся її не пересмажити, інакше вона стане жорсткою і втратить корисні харчові якості. Швиденько знімайте рибу зі сковорідки, як тільки побачили, що вона покрилася рум'яною скоринкою. Якщо боїтеся, що вона ще не готова, помістіть її на 5-7 хвилин в духову шафу.
Пам'ятайте, що в рибі багато корисних речовин, які приносять користь нашому організму.
Приємного вам апетиту!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.04.2011, 08:35   #256
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Маскування на риболовлі.

Багато любителів спінінга тим відрізняються від більшості інших рибалок, що не намагаються приховати від риби факт своєї присутності на березі водойми. На користь цього наводяться два основних доводи. По-перше, при ловлі спінінгом риба знаходиться на досить великій відстані від рибалки, по-друге, хижа риба слабо реагує на небезпеку. Практика, однак, показує, що перший аргумент справедливий лише частково, а другий і зовсім не відповідає дійсності.
Років п'ятнадцять тому я вперше вирішив спробувати свої сили в лові жереха. На широкому плесі ці хижаки потужними сплесками постійно нагадували про своїх агресивних намірах. Здавалося, піймання жереха - справа кількох хвилин. Проте я робив кидок за кидком, міняв приманки, а результат залишався нульовим. Таким же він був і в інших спінінгістів.
Відчувши фізичну і моральну втому, я влаштувався в тіні вербового куща, але задрімати мені не дав гучний сплеск риби за якихось десять метрів. Майже машинально зробив кидок і ... ледве втримав ручку котушки. Незабаром великий жерех підстрибував на березі ...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2011, 01:46   #257
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Рибацькі приколи......

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 24.04.2011 о 01:49.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2011, 09:12   #258
hacjka
Активіст
 
Аватар для hacjka
 
Реєстрація: 25.03.2010
Дописи: 254
Ukraine
Мій ресівер: Dreambox800se Cryptobox550HD OptiboxEvo M7
Типово

мммм я аж слюнькою чуть не захлинувся.....а вот на рахунок принади для коропа і карася,в нас у районі часто ловимо на пінопласт,правда не кожен піде..найкраще простий білий круглий .на гачок кукурузку і пінопласт.або опариша чи хробака і пінопласт.удачного лову.
hacjka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2011, 11:25   #259
makc2389
Гість
 
Дописи: n/a

Типово

Обожнюю рибачити на самоті...

Востаннє редагував D-Misha: 24.04.2011 о 12:42.
  Відповісти з цитуванням
Старий 24.04.2011, 11:50   #260
argonavt79
Передовик
 
Аватар для argonavt79
 
Реєстрація: 09.02.2011
Вік: 53
Дописи: 646

Типово

Обожнюю рибачити на самоті
Коли не пусто в животі.
Коли в торбинці щось смачненьке є
І настрій свіже пиво додає.
І ще якщо буде клювати,
То кращого не треба і чекати.
А ще якщо ти зловиш щуку,
Здорову наче твою руку,
Мерщій готуй вогонь і казанок
Тобі я швидко дам простий урок.
Як зготувать смачну уху,
Щоб стало добре на твоїм духу.
Добав приправ і цибулини,
Але дивись не подавись від слини.
Смакуй і радуйся життю
Ато життя пройде і все тютю.
Ти будеш жити й памятати
Як шлункові й душі настрій підіймати.
Мініатюри долучень
.1.jpg   2.jpg   3.jpg  

Востаннє редагував argonavt79: 24.04.2011 о 13:26.
argonavt79 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
все по sti5518 (з фото) sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 03.07.2016 16:16
Все про ремонт ресиверів seriff Проф розділ 194 07.07.2014 14:35
Блискавка та все про неї! sat-prof Офтопік (теревеньки) 31 12.06.2014 12:42
Hivision HV-5000CI ER:07 і все. sos200 Тюнери, які не ввійшли в список 2 26.07.2010 18:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:26.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум