SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Не знаєш, де написати? Пишем тут. > Вибір супутникогово обладнання

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 18.02.2011, 18:03   #1
video
Новачок
 
Реєстрація: 04.02.2011
Дописи: 3

Question Порекомендуйте HD тюнер

Добрий день.

Питання:
хтось з вас користується оригінальним ресівером Dreambox DM 800 HD Se HDD?
Якщо ТАК, то як він? Як йде шаринг на ньому? Що потрібно, щоб після покупки шару налаштувати?, підскажіть. Маю на меті придбати цей ресівер з 1000 GB HDD, але ще вагаюся.

Востаннє редагував Serega: 18.02.2011 о 18:15. Причина: Не треба писати одне й теж у різних темах.
video зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 10:05   #291
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

arki, Друже "кожному свое" - було написано на воротах одного з фашиських концтаборів. Я особисто наприклад нелінуксових ХД ресіверів принципово не ставлю, з цілком зрозумілих причин, про це я вже давно писав Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! на форумі. Ви думаєте що тузик Шурик, в тому вигляді в якому він є зараз буде існувати ще довго ??? Я особисто в тому дуже сумніваюсь. І першими адаптуються до змін реси з відкритою ОС Лінукс, а на адаптацію софтових треба буде чекати як мінімум довго.
Цитата:
не подобається тим що, ціна на роутер+ ЮСБ модем набагато вища ніж вартість кембріджа М10 (який доречі відмінно працюе)
Роутер з модемом працює також відмінно, а рахувати гроші клієнта в цій справі це остання річ - схоче дивитися - заплатить...
Цитата:
Одній знайомій поставив аміко 8900 так вона мені через кілька днів телефонує і каже, "забери цей металолом назад, для того щоб подивитись Роксолану цей тюнер треба ще зранку вмикать".
Скажіть своїй пані нехай увімкне той ресівер за 2 хвилини до серіалу, нічого з нею не станеться. Звичайно Фулани це не вершина лінуксових ресіверів, але на Шпарку працює добре і вартий тих грошей що коштує.
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 06.05.2013 о 10:08.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 10:44   #292
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від arki Переглянути допис
для того щоб подивитись Роксолану цей тюнер треба ще зранку вмикать". І дійсно, в мене ноут швидше завантажуеться ніж те нещасття яке всі так хвалять, щоправда потім пишуть на форумах та мучаються як відкрити полуничку на 19е
Во майстрів розвелося,нема спасу з вами....
1 Режим очікування ,ДЛЯ КОГО придумали? Вмикається тюнер за 1 секунду
2 Які можуть бути проблеми з колубнікою,вікар-працює.... Мкас-працює....Оскам-працює....
Ой горе з вами,такими майстрами!!!!
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 12:14   #293
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
arki, Друже "кожному свое" - було написано на воротах одного з фашиських концтаборів. Я особисто наприклад нелінуксових ХД ресіверів принципово не ставлю, з цілком зрозумілих причин, про це я вже давно писав Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! на форумі. Ви думаєте що тузик Шурик, в тому вигляді в якому він є зараз буде існувати ще довго ??? Я особисто в тому дуже сумніваюсь. І першими адаптуються до змін реси з відкритою ОС Лінукс, а на адаптацію софтових треба буде чекати як мінімум довго.
Роутер з модемом працює також відмінно, а рахувати гроші клієнта в цій справі це остання річ - схоче дивитися - заплатить...
Скажіть своїй пані нехай увімкне той ресівер за 2 хвилини до серіалу, нічого з нею не станеться. Звичайно Фулани це не вершина лінуксових ресіверів, але на Шпарку працює добре і вартий тих грошей що коштує.
1. Так дійсно ви там писали про переваги лінуксових, ало що то за ресивер якщо людина живши в селі і не маюча компа матиме труднощі з вводом навіть ключа?
2. Про адаптацію софтових, хіба довго після лінуксових довелося чекать адаптацію софта під халявний трикол для жлобіка 4100с? Особисто гадаю головне щоб ресивер був бюджетний, масовий... 3. Власно Ви постійно пишете про "покращення" і про те що далі буде ще "більше покращення" завдяки нашим "покращувачам вже сьогодні" і в кожному сімейному бюджеті існують кошти, сперш для основних потреб а потім для другорядних. Так от, навряд чи в кого телебачення буде на першому плані і не треба рівнять нас ентузіастів, любителів сат тв до простих користувачів, любителів подивитись у вільний час. Особисто я мало дивлюсь тв, хоч і маю що дивитись (все що в силах показати тітка Шура) але у вільний час люблю посидіти за компом "полазить" по ресурсах присвячених життю супутникового тв. І ще раз наголошую не потрібно порівнювать нас, любителів сат тв з простим колом глядачів- зовсім інші люди!
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 12:42   #294
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

arki,
Цитата:
ало що то за ресивер якщо людина живши в селі і не маюча компа матиме труднощі з вводом навіть ключа?
Друже, у декого не переборні труднощі з введенням ключів навіть у ті ж Жлобо 4100С.
Цитата:
адаптацію софта під халявний трикол для жлобіка 4100с? Особисто гадаю головне щоб ресивер був бюджетний, масовий...
Кожні 1- 2 дні міняти ПЗ Ви вважаєте адаптацією ЕМУ на Жлобо ??? А як же інші ресівери, наприклад ті ж Аріони, жлобо 1-2 лінійки, Опени 8 і 5 лінійки і тд.тп. ??? На той же Лінуксовий Дрім 500С чи ДБокс 2 доставляєте ОСкам і чи Вікард і в перед на міни - ЕМУ 3К, тузик Шурік...
Цитата:
Так от, навряд чи в кого телебачення буде на першому плані і не треба рівнять нас ентузіастів, любителів сат тв до простих користувачів, любителів подивитись у вільний час.
Англійці кажуть "Ми не надто багаті щоб купляти дешеві речі"... Ті прості користувачі кому я поставив ХД лінуксові реси не мають жожних проблем з переглядом..., а ті ж Фулани (GI S8120) не такі ж все дорогі у порівнянні зі софтовими ... Хто має трохи більше бабла пропоную Фортіси (Опени Сх), Dreambox. Vu+ ...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!



Востаннє редагував slavon: 06.05.2013 о 18:44.
slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 12:52   #295
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від arki Переглянути допис
І ще раз наголошую не потрібно порівнювать нас, любителів сат тв з простим колом глядачів- зовсім інші люди!
То означає,що можна їх наїдурити,наприклад за прошивку яка нічого не дає,взяти 20грн ,шару з каскада(а де не каскад ,хіба сам чорт знає),продавати по 8 баксів,заграцум ваш та каскад 100% ,нарахунок Шури тб не буду нічого говорити,там можливо і прямий сервак.... Значить можна впарити їм недотюнер,в якого через пів місяця згорить БЖ(я про жлобіки),тим більше вже епоха DVB-S2 ,і то давно,а HD mini ,через певний період,також не будуть софтово підтримуватися....Короче тут питання ,спорне,але мене як простого юзера ,просто бісе,коли "майстер" приносить наполовину налаштований тюнер,що потім сидиш пів дня доводиш його до ладу(ніхто ж не працює індивідуально під клієнта,скачає дамп ,влиє і на дивись,а хочете індивідуальні налаштування ще + 50 грн).... Так що пан arki, не треба тут з себе комсомольця строїти!!!!
Перекинь,Славік,а то я не встиг,заміти,що то вже інша тема!!!!
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way


Востаннє редагував Zhora15: 06.05.2013 о 12:55.
Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 12:54   #296
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від slavon Переглянути допис
arki, Друже, у декого не переборні труднощі з введенням ключів навіть у ті ж Жлобо 4100С. Кожні 1- 2 дні міняти ПЗ Ви вважаєте адаптацією ЕМУ на Жлобо ??? А як же інші ресівери, наприклад ті ж Аріони, жлобо 1-2 лінійки, Опени 8 і 5 лінійки і тд.тп. ??? На той же Лінуксовий Дрім 500С чи ДБокс 2 доставляєте ОСкам і чи Вікард і в перед на міни - ЕМУ 3К, тузик Шурік...
Англійці кажуть "Ми не надто багаті щоб купляти дешеві речі"... Ті прості користувачі кому я поставив ХД лінуксові реси не мають жожних проблем з переглядом..., а ті ж Фулани (GI S8120) не такі ж все дорогі у порівнянні зі софтовими ...
ми не англійці і далеко нам ще до них а були б ними з тіткою не дружили б... В мене теж кліенти не мають проблем з глобіками 4100с і опенами 800ми.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 13:01   #297
Zhora15
Передовик
 
Аватар для Zhora15
 
Реєстрація: 04.11.2011
Вік: 43
Дописи: 1.644
Я вернувся домів,в своє файне місто Львів
Мій ресівер: Orton9500HD
Надіслати повідомлення для Zhora15 на ICQ
Типово

Просто з Лінуксами,гіморою більше і не всім " майстрам" це подобається...ІМХО
__________________
Куди ми попадемо після смерті,вирішує не Бог,а ми самі!!!
don't care about what people say ,it's your decision it's your way

Zhora15 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 13:14   #298
slavon
Передовик
 
Аватар для slavon
 
Реєстрація: 04.01.2011
Вік: 52
Дописи: 2.592
Hunduras
Мій ресівер: Dreambox 500HD; Openbox X540
Надіслати повідомлення для slavon на ICQ
Типово

Zhora15, Мда друже, "майстри" у нас наприклад в місті ще ті - дехто з них вміє настроїти лише 3-голового з горем пополам, а про те що б прошити тюнер простий СД тюнер навіть мови не може бути , зате понтів неміряно...
__________________
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 31,5Е+36Е+39Е
Dreambox 500HD; Openbox X820CI, Х540
Viasat UA (Віжин ТВ) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700, 7707 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!


Не ведіться на це, бо це 100% лохотрон !!!


slavon зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.05.2013, 13:21   #299
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від Zhora15 Переглянути допис
То означає,що можна їх наїдурити,наприклад за прошивку яка нічого не дає,взяти 20грн ,шару з каскада(а де не каскад ,хіба сам чорт знає),продавати по 8 баксів,заграцум ваш та каскад 100% ,нарахунок Шури тб не буду нічого говорити,там можливо і прямий сервак.... Значить можна впарити їм недотюнер,в якого через пів місяця згорить БЖ(я про жлобіки),тим більше вже епоха DVB-S2 ,і то давно,а HD mini ,через певний період,також не будуть софтово підтримуватися....Короче тут питання ,спорне,але мене як простого юзера ,просто бісе,коли "майстер" приносить наполовину налаштований тюнер,що потім сидиш пів дня доводиш його до ладу(ніхто ж не працює індивідуально під клієнта,скачає дамп ,влиє і на дивись,а хочете індивідуальні налаштування ще + 50 грн).... Так що пан arki, не треба тут з себе комсомольця строїти!!!!
Перекинь,Славік,а то я не встиг,заміти,що то вже інша тема!!!!
смішний ви пан Жора, не розумію чи то Ви розписали Ваші діі, чи то Ви працюете "за спасибі"??? P.S заргацум не мій сервіс...
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.05.2013, 13:16   #300
tarasza
Учасник
 
Реєстрація: 21.12.2010
Дописи: 95

Типово

Доброго дня!
порадьте тюнер ! цінова категорія 800-900 грн . Дякую!!!
tarasza зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
вибрать ресивер, вибрать спутниковий тюнер

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
прошивка з тюнера на тюнер sat-prof Openbox F-100,AF-1700 19 25.02.2014 18:36
Тюнер microbox beretta_rez Тюнери, які не ввійшли в список 4 02.01.2012 14:55
тюнер Q-SAT luckyman Тюнери, які не ввійшли в список 6 31.05.2011 19:49
Как прошить тюнер Nachalnik Тюнери, які не ввійшли в список 4 21.05.2010 15:25


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:48.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум