SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.06.2011, 02:13   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово "Правдиві" байки рибалок і мисливців

Травимо "Правдиві" байки рибалок і мисливців

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 08.10.2013 о 19:11.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.06.2011, 02:39   #2
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Невпопадна рибалка.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Зібрались ми якось з пацанами на рибалку, на озеро Глинна Наварія 10 км від міста Львова. Глинушка тоді по нашому. І все як завжди, вечером зібрались в дворі, на районі, сиділи на лавочках, курили, травили різні мулі і анекдоти , робити нефіг, добазарились на рибалку. Тато в мене рибак був серйозний, снастей мав багато, різних і я їх частенько “позичав” в нього. Збираю рюкзак, удочкі, кидаю в рюкзак наживку, закусон різний і кульок зі састями, всьо поїхали. Приходимо зранку на місце, розкладаемо удочкі, снасті і тут я бачу шо в кульку де мають бути поплавкі, гачкі, леска, лежать три капкана на дрібного звіра, видно шото мій тато перекрутив в свїх манатках. Короче пацани почали мене пімахувати, тіпа шо я на серйозну рибу приїхав і тд. Пацани ловлять а я сижу чухаюся, думаю риби не буде піду подивлюсь за раками. Є там на Глинці такі місця де рака можна спід берега руками злапати. Пішов, подивився, не було там тоді раків, ну шо, нема то нема, вертаюсь назат, іду через посадку шо навколо озера, дивлюсь пеньок стоїть весь обліплений гливами, ого думаю прикол, позішкрябував я їх, прихожу на місце, пацани питають, ну шо є ракі ? Я кажу нема, гриби є, ті почали ше більше з мене хіхати. Отака була “невпопадна рибалка”. А ше нас п”ятеро було і ніхто не додумався взяти з собою стаканчик, то ми шмурдячок з пустого огірка пили, екстрим я вам скажу ще той.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.06.2011, 02:06   #3
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Жовтий налим .....

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

У ясний сонячний день, в середині літа, я вудив рибу в невеликій річці. Гачок однієї з вудок був наживлений піскарем - на великого окуня, інша- черв'якам, але вудка з піскарем довго не діяла, а на черв'яків ловилися невеликі окунці.

Нарешті, поплавець ледве помітно здригнувся і на ній. "Ймовірно, заворушився піскар", - вирішив я. Поплавець продовжував зрідка здригатися і потім дуже поволі, майже непомітно, рушив убік. Я узяв вудку і відчув, що гачок зачепився за траву. Потягнув сильніше, відчув важкість і обережно підвів ліску до берега. На гачку була не трава, а якийсь незрозумілий жовтий предмет. Я викинув його на берег і лише тут розгледів миня, що звивався на траві. Несподівана здобич виявилася не малою: у миневі було не менше кілограма. Це мене здивувало: я добре знав, що мині ведуть нічний спосіб життя і вдень, особливо влітку, не ловляться.

Роздумуючи про незвичайний випадок, я зняв здобич з гачка, насадив нового піскаря і знов закинув вудку. Думка про упіймання миня в такий незвичайний час не давала мені спокою, і я безуспішно прагнув розгадати причину, що примусила миня змінити спосіб життя і відправитися на полювання вдень.

До вечора другий піскар залишився незайманим. Я вирішив закінчити рибалку і почав перекладати рибу з сажалки в сумку, а коли узяв миня, то звернув увагу на світложовтий відтінок його шкіри і незвичайний колір очей: вони були молочного кольору. Ретельно їх розглянувши, я переконався, що минь сліпий. Обидва очі у нього були закриті щільною білою плівкою.

Тепер мені стала ясна причина, що спонукала миня відправитися на промисел вдень. Добути їжу сліпому було дуже важко, і минь був вимушений розшукувати їду і вдень, і вночі, щоб не загинути з голоду. І це завдання було, мабуть, не з простих. А незвичайний колір шкіри служив доказом, що вести важку боротьбу за існування миневі довелося давно:пог7оня за їжею вдень змінила захисне темне забарвлення шкіри на світле.
Не знаю, чим пояснити, але мені не захотілося брати додому сліпого миня, і я обережно опустив його на мілину, головою до берега. Минь невпевнено обернувся і швидко сховався в глибині.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.06.2011, 12:01   #4
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Пригоди на колись повноводній річці Здвиж......

Нещодавно рибачив на р. Здвиж. За своє життя вже думав, що багато чого побачив але як виявилося- НІ! Почалася рибалка із того, що прийшлося посваритися із браконьєрами, що «РИБАЧИЛИ» електро вудочками (які зробили висновки лише після спілкування ....). Потім були надзвичайні позитивні емоції що супроводжували рибалку. Перше це три дуже потужних «виходи» на YO-ZURI 3D Popper (GBL) але весь час мазала і на повторах не брала, а потім 8! Да, я не помилився 8 щупаків по приблизно 300-400г. і зважте, що це на одну приманку (Ima Farina 90F) і з одної точки!!!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.01.2012, 12:03   #5
BMW
Передовик
 
Аватар для BMW
 
Реєстрація: 14.08.2011
Вік: 24
Дописи: 666
Ukraine
Мій ресівер: openbox AF 1700 x-730 PVR
Типово

Як я ловив щуку

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Все сталося ранньою осінню, десь на початку вересня. Це час, коли хижа риба, ніби схаменувшись, починає раптом активно харчуватися. Ну, це, сподіваюся, і без мене зрозуміло. А те, що на початку вересня результат лову спінінга буває максимально високим, розуміють не всі.

Прихильники троллінгу, в більшості очікують холодних часів, коли за літо трава звільнить для них оперативний простір. На нашому дніпровському протоці тихо і просторо. Відмінна, порівняно, тепла погода. Ми були налаштовані на ловлю щуки. Водоймище ми знали добре і схема лову, в загальному, була зрозуміла: спочатку прибережна травичка уздовж острова легкими силіконовими приманками, якщо без результатів, тоді займемося ловом щуки з брівок. “Ловля по траві” зазвичай дає більший результат, ніж щучий джиг і екземпляри попадаються значно більшими.

У цей день, чомусь, як-то не складалося. Клювання були дуже рідкісними і невпевненими, по більшій частині, холостими. До 11 години розжився лише щучка на 400 р. і окунем на 200 м. Час наближався до полудня, а в понеділок чекала робота. Немає нічого гіршого “улюбленої роботи” після невдалої риболовлі і я спробував виправити ситуацію далеко від берега.

Я постарався спіймати щучку кілограма на два. Та не тут-то було. Зробивши хитрий маневр, щука повернулась до батьківського палацу. Я був розчарований і засмучений, можна сказати, навіть засмучений. У цей момент я відчув, як повітря почав поступово залишати балони моєї надувного човна ПВХ.

Через пару хвилин я вже був на березі. Виявилося, що це був берег величезного острова, проте це мене не сильно налякало, т.к незабаром приспіли друзі на моторному човні. Довелося розповісти про свої незавидних успіхи. Виявилося, що успіхи товаришів були не яскравіше. Риба на їх приманки також не накидалася. Пообідавши разом з друзями і отримавши тверді гарантії своєї безпеки на острові, я їх відправив за великий донної щукою. Сам я несподівано перетворився на спінінгіста-береговіка. Радувало тільки те, що цей берег не був затоптаний спінінгістамивсе-таки острів. Рідко човняр зробить вибір на користь берега. Хіба що з волі випадку.

А далі все було, як у кіно. Загалом, “хеппі енд”. Щуки, я все-таки “напакував”, чим здивував не тільки друзів, але й самого себе. У чому ж, причини несподіваного успіху? Як мені здається, з одного боку – острівний берег був багатий щукою, тому що там сприятливі умови для її існування, які поєднувалися з недоступністю берегової лінії. Крім цього, вода тут відрізнялася своєю високою прозорістю, особливо в осінній період.

Опинившись на березі, я був змушений зайти у воду, пригнувшись під нависаючими гілками дерев. Вся ця рослинність добре маскувала мене. І щука тяжіла до самої кромки трави, звідти її доводилося буквально витягувати напролом. У подібній ситуації ловля з човна на невеликій дистанції лякає щуку, з більшою дистанції проблематично постійно виробляти закидання не чіпляючи при цьому траву.

Крім цього, напрям проводки приманки теж зіграли свою роль. Щука явно віддавала перевагу приманку. Можливо що, при такій траєкторії свої просто довше перебувала в полі зору щуки. Як відомо, прибережна щука в траві веде себе більше як хижак-засадчік, ніж як хижак-викрадач. Якщо цей факт прийняти до уваги, то щучі переваги стають зрозумілими. Просто поведінка у щуки в траві таке …

Тоді я вперше в житті зрозумів і відчув, що човен не завжди добре. Буває, що краще ловити з берега. І бажано звичайно при цьому думати.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
СЛАВА УКРАЇНІ!! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Востаннє редагував D-Misha: 21.01.2012 о 14:26.
BMW зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.01.2012, 20:31   #6
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Моє рибальське дитинство

Розкажу-но я вам про ті часи, коли моє захоплення риболовлею почалося і зі страшною силою почало набирати обертів. Події відбувалися в маленькому селі на березі невеличкої річечки в центрально чорноземній області. З цією річкою, мабуть, пов’язані одні з найяскравіших подій у моєму рибальському житті …

Літні канікули свої в ті часи я як правило проводив “у Бабусі” і “тусувався” в основному зі своїм сусідом і за сумісництвом кращим другом – Колькою. Микола порівняно зі мною був рибак бувалий. Як-не-як на пару років старший (мені було років 7), практично старий, та ще досвід боротьби з крупняка (карась 200 гр). Загалом, людина поважна. Авторитет.

Як прийдемо нову точку розвідати, він подивиться на воду недобрим оком і видасть: Дааа … А знаєш ось у такому ж місці я свого карася і впіймав …

Снасті свої ми виготовляли самі, за образом і подобою місцевих, з ліщини. Звичайно, в магазині можна було поклянчіть у батьків бамбук і навіть склопластиковий спінінг з коркової рукояткою, але ми не розмінювалися на дрібниці. І взагалі, власноручне виготовлення і апгрейд вудок було необхідним і не менш захоплюючим “ритуалом” як і сама риболовля.

Робилося це так. Для початку потрібно було добути вудлище. Найближчий ліщина виростав не близько, але для нас це була не перешкода, для скажених рибалок – сім верст не крюк. Гай була невелика, а конкуренція зовсім навпаки. Але дещо вицепіл все ж таки вдавалося. По-правильному заготівля горіхових вудилищ, процес досить складний і тоскний. Потрібно знати, коли їх зрізати, потім довго і правильно сушити, а перед риболовлею неодмінно замочувати у воді.

Ми ж з Коляном, не забиваючи собі голову речами настільки “малозначними”, надходили набагато простіше (це ще м’яко сказано). Проблема крихкості “бланка” наших майбутніх вудилищ з лишком компенсувалася “гідною” товщиною і мінімальним розходженням діаметра вершинки і комля. Строй наших палиць (в прямому сенсі цього слова), сучасні виробники вудилищ охарактеризували б як:супер-мега-екстра-фаст (при довжині 1,5-1,8 жодна ділянка, взагалі не працює на вигин), але нам наш арсенал все одно подобався.

Оснащення була зроблена дуже “серйозно”. Алюмінієві або мідні кільця, скручені власноруч з обривків проводів (у той час не було поняття “колір-мет”, “добро” валялося буквально під ногами) і змонтовані за допомогою ізоляційної стрічки, мотовильца подібної конструкції. Іноді фурнітуру монтували тоненькою кольоровий дротиком, виток до витка. Виглядало дуже круто, крутіше покупної. Колгоспний Rodbulding, дааа. Виходила “бегучая” снасть, практично Match, це вам не якась там “глуха” оснащення. Клінська волосінь 0,2-0,3 і, зрозуміло, іржаві гачки відповідно пробкові або з гусячого пера поплавці. Ось таким от чином.

Головною нашою здобиччю був піскар, іноді карасик, плотвичка, а якщо пощастить, то й голавчік з долоньку (все-таки хитрющий він). Пригадується велика кількість сходів приблизно 50 на 50, що з таким “удильником” не мудро (амортизувати ривки риби він не міг при всьому бажанні). У зв’язку з чим Колька реалізував своє “ноу-хау” типу сверхфорсірованное виведенні.

Робилося це так: підсікання різко переходить у кидок через голову, вудилищем тому, за себе. Нема в чому неповинний піскар летів зі свистом. Щоправда, такий тактичний хід не завжди себе виправдовував, часто результати були жалюгідні. Або обривок губи на гачку, або наглухо заплутана в кущах снасть і пошук видобутку на березі в радіусі 50м.

Але, тим не менш, риба ловилася, на посмажити і посолити вистачало. Часу минуло багато, але річка майже не змінилася, трохи постаріла (трохи обміліла, мулом підзатянулась), але все одно – красуня (і риба є). Ось так.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2013, 12:49   #7
Zinge
Активіст
 
Реєстрація: 17.12.2009
Дописи: 222

Типово

Я зловив верхоплавку на 2кг
Zinge зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2013, 14:10   #8
chikosh
Новачок
 
Реєстрація: 25.02.2011
Дописи: 35

Типово

Цитата:
Допис від Zinge Переглянути допис
Я зловив верхоплавку на 2кг
Ну ти трошки загнув. І чого не сфоткав. Була би сенсація.

Згідно всіх довідників- верхоплавка, вона ж уклейка, вона ж лат. Alburnus alburnus, це невелика рибка,досягає макс. довжини 20см. max. масси до 60 грам віку до 10 років і звичайні улови до 15 гр.
chikosh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2013, 15:16   #9
Zinge
Активіст
 
Реєстрація: 17.12.2009
Дописи: 222

Типово

та я жартую..

У Києві рибалка під час риболовлі витягнув з води велосипед. Спочатку рибалка подумав, що це корч. Спробувавши відчепити приманку, він зауважив, що корч почав рухатися, тоді він вирішив, що це велика риба, і став плавно діставати здобич.

Через 25 хвилин йому вдалося підтягнути "здобич" до лунки, коли рибалка зрозумів, що впіймав, то покликав на допомогу товаришів, разом з якими зміг розрубати лунку до потрібних розмірів і витягти на лід велосипед.

За словами рибалки, він зовсім не засмутився, тому що велосипед не менш корисний для нього улов, ніж риба, а може навіть і більше, зізнався рибалка. Єдине, що він щиро переживав за попереднього власника, чи все з ним у порядку.

Столичні дайвери зі стажем стверджують на дні річки завжди можна знайти багато цікавого, крім риби та раків, особливо, якщо це ділянка річки, що протікає через великий мегаполіс.
Zinge зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.03.2013, 12:18   #10
Zinge
Активіст
 
Реєстрація: 17.12.2009
Дописи: 222

Типово

Батькова перша рибалка:
Взяв раз батька на рибалку,
ось він сидить-сидить, риба
подьоргає і з'ївши черв'яка
сходить, я сказав щоб підсікав
коли бачить що клює, показав як... Я відійшов і тут чую
кричить батько - Володя, біжи
бо риба на дереві... Іду до
батька, мужики всі дивляться
що там таке і сміються. А
батько підсікав немов удочка важила 50кг. і закинув
карасика високо на дерево. Я
підходжу а карасик висить
собі на дереві ) Я часто
згадую батькові цю його
першу рибалку...
Zinge зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Проблема з JTAG UP :: пише "The parallel port could not be opened" sat-prof Ремонт тюнерів,JTAG відладка 4 11.04.2016 21:38
ФЕРГУСОНИ - проблема "Скидання сетінгів" та її вирішення sat-prof Openbox F-100,AF-1700 23 30.07.2015 11:37
Openbox F100 після прошивки ":" sat-prof Openbox F-100,AF-1700 7 16.07.2012 12:45
Вибір ресівера для роботи з офкартою "Триколор"? Porter Не знаєш, де написати? Пишем тут. 3 30.08.2010 01:24


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:53.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум