SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.08.2010, 02:10   #1
xoxol4uk
Активіст
 
Аватар для xoxol4uk
 
Реєстрація: 23.07.2010
Вік: 34
Дописи: 207
Ukraine
Типово Аферист

З пів року тому на одному форумі знайшов рекламу одного чоловіка про те, що він навчився зламувати Viaccess ( і я так розумію ще деякі кодировки). І створив прошивку, яка без шарінга відкриває такі канали як RTVi Europe, RTVi NASHE KINO, RTVi DETSKY MIR, ICTV, весь VIASAT, ОХОТА и РЫБАЛКА. Тоді я взагалі мало розумівся на цьому і звязався з ним по імейлу і він вислав мені таку "інструкцію":
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Це вордовський документ, в якому я по видаляв всю контактну з ним інформацію. Я тоді був готовий заплатити, але попросив надати хоч якісь гарантії. Відповіді я так і не отримав.
Просто мені цікава ваша думка, чи він просо надіявся на те, що хтось вишле гроші, чи це дійсно можливо?
xoxol4uk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2010, 09:02   #2
savsav
Передовик
 
Реєстрація: 18.06.2010
Вік: 53
Дописи: 2.230
Яка різниця!?
Типово

Кидалова по НЕТ-у багато ходить...
__________________
Всім всіх Благ!
savsav зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.08.2010, 16:39   #3
KiberK
Учасник
 
Аватар для KiberK
 
Реєстрація: 03.03.2010
Дописи: 191
Ukraine
Мій ресівер: Globo 7010A, Lybid 1002
Типово

Я не бачив тюнера з такою прошивкою ...... Те що написано - це на 30% теорія криптографії, на 70% хвора уява і чистий розвод на гроші. А нарахунок його генератора ключів- то якщо він звичайно існує це банальний брутфорс, що підбирає ключ, колись такою байдою пробували ломати Кодікріпт (зараз щось краще мудрують) І доречі дивно за дамп платити майже, як за сам тюнер
__________________
Слова становятся дешевле...реклама от оператора...или правда жизни ?
KiberK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2010, 01:42   #4
Feinord
Гість
 
Дописи: n/a

Типово

Домашний пк,бісс буде відкріваті пів року,це який потрібен сервер,щоб за секунди?
  Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2010, 10:55   #5
KiberK
Учасник
 
Аватар для KiberK
 
Реєстрація: 03.03.2010
Дописи: 191
Ukraine
Мій ресівер: Globo 7010A, Lybid 1002
Типово

Цитата:
Допис від Feinord Переглянути допис
Домашний пк,бісс буде відкріваті пів року,це який потрібен сервер,щоб за секунди?
Спочатку беруть логи ЕММ ЕСМ і з них прогою вичисляють, аналізують.. Коротше це не для нас - нехай це робить той, хто цікавиться...
__________________
Слова становятся дешевле...реклама от оператора...или правда жизни ?
KiberK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2010, 11:36   #6
xoxol4uk
Активіст
 
Аватар для xoxol4uk
 
Реєстрація: 23.07.2010
Вік: 34
Дописи: 207
Ukraine
Типово

Цитата:
Допис від KiberK Переглянути допис
Спочатку беруть логи ЕММ ЕСМ і з них прогою вичисляють, аналізують.. Коротше це не для нас - нехай це робить той, хто цікавиться...
A де про це можна почитати більш детально? Маю наувазі сам процес, історію взломів. Цікаво було б.
__________________
Гадом буду - не забуду.
xoxol4uk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2010, 09:09   #7
lopatinsergey
Учасник
 
Аватар для lopatinsergey
 
Реєстрація: 09.02.2010
Дописи: 105

Типово

З пів року тому на одному форумі знайшов рекламу одного чоловіка про те, що він навчився зламувати Viaccess ( і я так розумію ще деякі кодировки). І створив прошивку, яка без шарінга відкриває такі канали як RTVi Europe, RTVi NASHE KINO, RTVi DETSKY MIR, ICTV, весь VIASAT, ОХОТА и РЫБАЛКА. Тоді я взагалі мало розумівся на цьому і звязався з ним по імейлу і він вислав мені таку "інструкцію":
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

розвод лохiв
lopatinsergey зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2010, 12:42   #8
Yaro
Передовик
 
Аватар для Yaro
 
Реєстрація: 08.02.2010
Вік: 62
Дописи: 602

Мій ресівер: Amiko Alien 8900, Pioneer 1430,1530 et.al.
Надіслати повідомлення для Yaro на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
Просто мені цікава ваша думка
Безплатний сир - тільки в мишоловках. 2 місяці на злам тих кодувань, про які пише пан Коношенко - то міф. Чистої води розвод, розрахований на потомствених лохів. Викладено абсолютно неграмотно, читати можна - бо можна трохи посміятися
Yaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2010, 13:21   #9
KiberK
Учасник
 
Аватар для KiberK
 
Реєстрація: 03.03.2010
Дописи: 191
Ukraine
Мій ресівер: Globo 7010A, Lybid 1002
Типово

Цитата:
Допис від xoxol4uk Переглянути допис
A де про це можна почитати більш детально? Маю наувазі сам процес, історію взломів. Цікаво було б.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Слова становятся дешевле...реклама от оператора...или правда жизни ?
KiberK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.03.2014, 21:33   #10
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово Розвод на slando

Цитата:
Внимание! Новая схема развода на Сландо! Будьте бдительны!
Получила от знакомых следующую информацию, делюсь с вами. Касаться может не только техники, а просто недешевых покупок. Будьте осторожны!

Внимание, кидалово!

Macbook за смс.
Продавал свой macbook air через сландо, долго никто не звонил и вот звонок. Встречаемся на КПИ приходит два нормально одетых и разговаривающих человека, внимательно рассматривают ноутбук, интересуются его историей, торгуются после чего говорят, что мол посмотрим еще один вариант и от звонимся. Звонок через пару часов : купили ноутбук, но и ваш в очень хорошем состоянии, я предложил своему брату но он в Днепре, давайте встретимся он вам через Приват закинет деньги на карточку, а мы тогда у вас ноутбук заберем. Вполне нормальный вариант, как мне казалось. И так встречаемся, сидим в машине ждем денег, проходит минут 20, мне все это начинает надоедать, мне уже надо ехать, говорю все ребята давайте и тут приходит смс от зачислении 5020 грн. Я отдаю ноутбук, уезжаю и уже через 3 минуты понимаю, что меня развели. Естественно телефон звонивших уже вне зоны. Балансовые смски от привата приходили мне не только с 1060 но и с каких-то других номеров, поэтому номер отправителя меня не особо смутил, а на заблокированном телефон видно только начало смс, да и деньги не всегда мгновенно падают на счет. Сам виноват и все такое. Но пишу я это все не для того, что бы рассказать вам какой я лох ((,а потому что у меня был видеорегистратор и рожи этих уродов отлично запечатлелись на видео, сильно уж их заинтересовало моё авто и они его внимательно рассматривали тем самым засветив свои хари. Вот они, так как в мире все знакомы через 5 рукопожатий, прошу максимально рассшарить данный пост во первых это убережет вас и ваших знакомых от такого говна в жизни, а во вторых поможет мне и милиции (в которую я несомненно обращусь, ведь запись переговоров о продаже так же записана) их найти. 5000 грн это особо крупный размер, сколько лет там за такое дают?
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 03:00.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум