SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення > Транспондери

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 15.12.2009, 18:35   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Exclamation Технічні новини телеканалів.

Тут пишемо тільки технічні новини телеканалів! (Без обговорень!)

Востаннє редагував savsav: 19.01.2012 о 12:54.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 17:32   #481
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Телеканал "Футбол" покаже поєдинок "Мальорка" – "Осасуна"

Пряма трансляція матчу 33 туру чемпіонату Іспанії. Претендент на місце в Лізі чемпіонів "Мальорка" приймає середняка чемпіонату – "Осасуну".

Для господарів майбутній матч буде гарною можливістю зайняти четверту сходинку в турнірній таблиці, змістивши "Севілью". Якщо про "Мальорку" говорити конкретніше, то команду можна сміливо назвати справжнім відкриттям чемпіонату. Клуб зумів зробити переконливий ривок із середини таблиці, видавши вражаючу переможну серію. Як результат – колектив Грегоріно Мансана справедливо претендує на місце в топ-четвірці.

Що стосується "Осасуни", то клуб не ставить перед собою важливих завдань у решті ігор чемпіонату. Головне завдання на сезон було виконане за кілька турів раніше, а саме – збереження прописки в еліті іспанського футболу. Логічно припустити, що в поєдинку на Балеарських островах над гостями не тяжітиме відповідальність за результат, тому вони зіграють у своє задоволення. Але "Мальорка" відома своєю "гостинністю". Тому на легке життя гостям розраховувати не варто.

Не пропустіть пряму трансляцію матчу "Мальорка" – "Осасуна" в понеділок о 21:55 на телеканалі "Футбол"
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 17:34   #482
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Львівська облрада прийняла рішення про вихід із співзасновників "УТ-Захід"

Львівська облрада доручила комунальному підприємству "Телекомпанія "Львів-ТБ" вийти зі складу співзасновників ТзОВ "Телерадіокомпанія "УТ-Захід" до 1 серпня 2010 року. За таке рішення проголосували 84 депутати на сесії Львівської облради сьогодні, 20 квітня.

Таке рішення депутати прийняли, заслухавши звіт голови Тимчасової контрольної комісії Петра Колодія.

ТКК рекомендувала депутатам прийняти рішення про вихід телекомпанії "Львів-ТБ" зі складу співзасновників ТзОВ "Телерадіокомпанія "УТ-Захід".

Львівська облрада також доручила комунальному підприємству "Телекомпанія "Львів-ТБ" напрацювати механізм взаємовигідної співпраці із ТзОВ "Телерадіокомпанія "УТ-Захід".

За матеріалами: ZIK
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 17:36   #483
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Трансляцію церемонії поховання польської еліти на Першому подивилося близько 6 млн. глядачів

Трансляцію церемонії поховання Президента Польщі Леха Качинського та його дружини Марії подивилося близько 6 млн. глядачів (за аудиторією 4+).

Трагедія, що спіткала не тільки польський народ, а й увесь світ, вчора об’єднала мільйони глядачів перед екранами своїх телевізорів. Хоча б у такий спосіб жителі різних країн змогли висловити свої співчуття з приводу смерті Президента Польщі Леха Качинського.

18 квітня протягом трьох годин Перший Національний транслював церемонію поховання Президента Польщі Леха Качинського та його дружини Марії. Ця телевізійна трансляція мала рейтинг 2,51 %, частку 12,17% за аудиторією 18+.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 22:22   #484
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Україна:Щоденник шоу "Народна зірка". День сьомий

17 квітня в ефірі шоу "Народна зірка" учасники вперше виконували одразу по дві пісні, журі судило удвічі суворіше, а в арт-кафе до Ірми Вітовської прийшло удвічі більше гостей, щоб підтримати конкурсантів.






Петро Чорний та Олена Яловик: уперше не перші

Петро Чорний та Олена Яловик: уперше не перші
За виконанням першої пісні "Какое небо голубое" було видно, що образи кота Базиліо та лисиці Аліси далися парі нелегко. Та й хореограф проекту Олена Пожарська зізналася: "Для Олени будь-які рухи настільки неорганічні, що над кожним жестом треба битися, репетирувати його годинами! Ціною крові та поту!"

І хоча Барбара Брильська оцінила старання Яловик, відзначивши, що її рухи з початку проекту стали значно кращими, Анастасія Заворотнюк досить різко розкритикувала виступ: "Олено, за таку акторську гру я б Вас на коміри пустила".

Друга пісня "Ля ля фа" пару не врятувала, й за результатами оцінок журі Олена Яловик та Петро Чорний опинилися на передостанньому місці. І навіть потужна підтримка глядачів не змогла повернути їх у лідери проекту – пара вперше зайняла друге місце за підсумками конкурсного дня.
Фагот і Валерія Дмитренко: поважна причина

Фагот і Валерія Дмитренко: поважна причина
До цієї пари на останньому ефірі судді були особливо поблажливі. Річ у тому, що Фаготу на весь тиждень довелося виїхати в Амстердам, і в дуету перед прямим ефіром була лише одна спільна репетиція.
Для пісні "Ой, чий то кінь стоїть" Фагот і Лера вивели на сцену... коня. Правда, не живого, а залізного. На ньому пара й поїхала в арт-кафе після оголошення результатів.

А от пісня Don't speak була сприйнята суддями неоднозначно. Барбара Брильська заявила, що Фагот і Лера її буквально "закричали", тоді як Анастасія Заворотнюк так відгукнулася про виступ Лери: "Нарешті-таки з цієї сцени війнуло справжнім життям. Розкуйовджене біле волосся, плечі, босі ноги, пальчики з цим фіолетовим педикюром. І ви так скучили одне за одним. І Фагот так розчервонівся. Це просто якесь кіно. Я в захваті!". Результат цієї пари – четверте місце.
Ольга Полякова та Сергій Лоб: вперше лідери



Ольга Полякова та Сергій Лоб: вперше лідери
Уперше обігнавши лідерів проекту, Ольга та Сергій завоювали за результатами ефіру перше місце. Образи, створені парою для першої пісні "Напрасные слова" – красеня гусара та "панянки-селянки голлівудського розливу", дуже сподобалися суддям.

Але коли пара вийшла на сцену вдруге, щоб заспівати пісню "Месяц май", їхньому захвату не було меж. Анастасія Заворотнюк, усміхаючись, вигукнула: "Сергію, у Вас якийсь зоряний час, поєднаний із сексуальною революцією!" Під бурхливі оплески пара отримала заслужені 30 балів і відправилася готуватися до наступного випуску, щоб укотре порадувати глядачів яскравими образами.
Альона Вінницька та Олександр Кузьмін: суцільні десятки

Альона Вінницька та Олександр Кузьмін: суцільні десятки
Альона й Сашко в останньому випуску отримали від журі ні багато, ні мало – 60 балів, тобто лише десятки. Як зізнався сам Кузьмін, після минулого шоу, коли пара трохи не вилетіла з проекту й була врятована виключно глядацьким голосуванням, він відчув таку підтримку, що тепер, звісно, хочеться йти до кінця.
Після першої пісні "Танец на барабане" суддям складно було бути об'єктивними. Барбара Брильська так і заявила Сашкові: "Я даю тобі 10 балів, бо ти мені подобаєшся". А замість Володимира Бистрякова виступ учасників оцінював Микола Гнатюк, перший виконавець знаменитої пісні. Звісно ж, він не зміг поставити парі нижче "десятки".

Не менш успішною виявилася для Альони й Сашка і друга пісня – "Где ты". Знову 30 балів і третє місце за підсумками дня.
Гайтана і Сергій Камецький: весілля відкладається?



Гайтана і Сергій Камецький: весілля відкладається?
Сергій дуже сподівався на перемогу в шоу, адже в нього були великі плани на грошовий приз – зіграти весілля з коханою дівчиною. Але, на жаль, пара цієї суботи залишила проект, незважаючи на шикарні номери, створені постановниками шоу. Нефертіті і єгипетський фараон у першій пісні "За тобой" і яскраві образи в другій – "Желтые ботинки" не вразили глядачів, і, незважаючи на високі оцінки суддів – 28 балів, пара опинилася на останньому місці.

Потрібно відзначити, що Гайтана і Камецький пішли гідно. Сергій, який, звісно ж, був засмучений неприємною новиною, все-таки сказав багато теплих слів на адресу всіх, хто був поряд із ним у цьому проекті: "Я хочу сказати велике спасибі людям, які повірили в мене. Це Максим Паперник, Сергій Грачов, Марина Одольська, Наталя Медведєва. Хочу сказати велике спасибі Гайтані – людині, яка прийняла мене у свій дует, завжди підтримувала мене. Спасибі глядачам, які за нас голосували. Це тільки початок! Спасибі вам, дорогі члени журі, ви нас теж підтримували. І вам, дорогі учасники проекту. Ви всі гідні перемоги!"

У проекті залишилося всього чотири пари! Пристрасті розгораються! Хто залишить проект усього за пару кроків до фіналу? Дивіться шоу "Народна зірка" у прямому ефірі телеканалу "Україна" щосуботи о 20:30.
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 22:25   #485
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

"Заборонена реальність" — фільм місяця на ICTV!

Субота — найкращий час для перегляду прем'єрних фільмів. 1 травня о 19:35 на глядачів ICTV чекає "Заборонена реальність"... Він живе в одному світі, але уві сні бачить інший. Він зустрічає одну жінку, але впізнає в ній іншу. Він — Матвій Соболєв, колишній агент військової контррозвідки, але йому належить стати Воїном Круга, тому що рівновага між світами порушена...
За сюжетом, згідно з офіційними даними, суперагент військової контррозвідки Матвій Соболєв загинув при транспортуванні новітньої психотропної зброї, яка перетворює людей на зомбі. Матвій вижив, але вирішив вийти з гри...

Його спокійне, розмірене життя, віддалене від надсекретних завдань, порушує звістка про те, що зброю викрав його колишній напарник, а тепер впливова людини Георгій Курило. Останній планує за допомогою цього знаряддя захопити владу в країні. І тільки Матвій — єдиний, хто може зупинити Курило...

Картина знята за найвідомішим романом грандмайстра російської фантастики Василя Головачова "Смерш-2". Сумарний проданий наклад роману перевищив два мільйони примірників. Ця книга на довгі роки стала еталоном і взірцем для наслідування в жанрі фантастичного бойовика.

— Мені, як автору сценарію, хотілося зробити грамотно витриману соціальну історію, — пояснює Головачов, — невід'ємну від людської та своєї власної громадянської позиції.

Головну роль у картині зіграв відомий актор Ігор Петренко. Для нього це був перший досвід роботи в жанрі фентезі. Перед зйомками акторові довелося впродовж майже півроку тренуватися в спортзалі, адже його герой досконало володіє майже всіма видами єдиноборств. "СМЕРШ" — не просто назва роману та організації, але ще й вид боротьби, що увібрав у себе кращі прийоми з усіх інших.

— Зізнаюся чесно, для мене поки що це найважча робота з усіх, які у мене були, — пригадує Ігор. — Адже Матвій Соболєв — типовий інтроверт. Його реакція на всі події ніяк не проявляється ззовні. І показати цю його внутрішню реакцію в кадрі досить складно. До того ж Матвій не просто натренований качок, який швидко бігає. Він обдарований надлюдськими здібностями: він у сто разів швидший за будь-кого з людей, його реакцію неможливо повторити. Він здатний стрибати на висоту, на яку не може стрибнути, напевно, навіть пантера. До того ж Матвій б’ється голими руками: ні холодної, ні вогнепальної зброї він, у принципі, не сприймає. Він працює головою.

За три роки над картиною працювало загалом понад 400 людей: вони забезпечували максимальну реалістичність численних екшн-сцен, таких як перегони на автівках, бійки, перестрілки, вибухи, бойові сцени, падіння з літака. За допомогою новітніх комп'ютерних технологій вони створювали складний візуальний світ. Спеціально для фільму було закуплено обладнання, яке забезпечує уповільнений "нереальний" рух людей.

Але розкрити головні секрети фільму глядачам варто самостійно, опинившись у "Забороненій реальності" у суботу, 1 травня, о 19:35 на ICTV!
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 22:29   #486
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Поєдинок "Бохум" - "Штутгарт" покаже телеканал "Футбол"

Пряма трансляція матчу 32 туру чемпіонату Німеччини. Один з аутсайдерів першості "Бохум" буде приймати непоступливий "Штутгарт".

"Бохум" відчайдушно намагається врятуватись від вильоту з еліти німецького футболу, але шансів у команди Хайко Херрліха не багато. Клуб продовжує терпіти поразки від матча до матчу, допускаючи прикрі провали у захисній лінії. Слід відзначити, що остання перемога команди датована груднем місяцем минулого року. Після цього бохумці регулярно чергували поразки з нічиїми. Цікаво, що найбільш крупні поразки були зафіксовані саме у рідних стінах, де команду завжди палко підтримують вболівальники. Важко сказати, за рахунок чого клуб зможе протистояти іменитому "Штутгарту" у наступній зустрічі. Гравці господарів у великому боргу перед своїми фанами, тому будуть грати не жаліючи ні себе, ні суперника.

В свою чергу, "шваби" націлені поборотись за місце у єврокубках на наступний сезон. Перемога над "Байером" у минулому турі тільки додала впевненості та мотивацію підопічним Крістіана Гросса. Знаючи про слабкі місця "Бохума", "Штутгарт" сподівається повернутись додому тільки з перемогою, адже навіть нічия значно ускладнить плани гостей.

Приєднуйтесь до прямої трансляції матчу "Бохум" - "Штутгарт" у п'ятницю о 21:25 на телеканалі "Футбол
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.04.2010, 22:31   #487
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

1+1: Заміна у складі журі "Суперзірки": замість Брежнєвої - Сердючка

Виверження ісландського вулкана призвело до заміни у складі журі "Суперзірки"

І вокальне шоу "Суперзірка" на телеканалі "1+1" зазнало певних змін внаслідок виверження вулкана в Ісландії. У зв'язку із авіатранспортним колапсом в Європі, на сьогоднішній прямий ефір не встигає повернутися Віра Брежнєва, яка зараз перебуває із своєю родиною у Женеві.

Проте ніколи не знаєш, де втратиш, а де знайдеш! Шоу відбудеться за будь-яких умов. Продюсери програми знайшли чарівній Брежнєвій гідну заміну – нею стане Вірка Сердючка, яка прокоментувала своє нове амплуа таким чином: "Святе місце пустим не буває. Із задоволенням підсиджу сьогодні Брежнєву у її м'якому кріслі. А якщо серйозно, то я взагалі вважаю, що моя кандидатура у члени журі – ідеальна. Більше того, я – своєрідна емблема цього проекту. По-перше, я – справжня Суперзірка, по-друге, подивіться на мій капелюшок і все зрозумієте!"
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2010, 10:39   #488
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

UPC Direct поповниться новими каналамми

Центрально-європейський DTH оператор UPC Direct запропонує своїм абонентам не шість (як було спочатку оголошено), а вісім HD каналів уже з 1 травня ц.р., які будуть їм доступні з орбітальної позиції 0,8 W (супутники Thor 5 і 6 ).

Після розширення складу HD каналів, пакет оператора буде виглядати наступним чином:
* CT HD (дайджест програм каналів CT1, CT2 і CT4)
* Nova HD
* Nova Sport HD
* History HD
* National Geographic Channel HD (Nat Geo HD)
* Rush HD
* Discovery HD
* Animal Planet HD

До попередньо оголошених шести HD каналів будуть додані ще два документальних, зокрема: Discovery HD та Animal Planet HD.

За матеріалами: Parabola
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2010, 10:48   #489
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Телеканал TF1 покаже Чемпіонату Світу з футболу в 3D форматі

За даними французьких ЗМІ, суспільне телебачення Франції - канал TF1, планує вести трансляцію матчів Чемпіонату Світу з футболу, який пройде в Південній Африці влітку ц.р., в 3D варіанті.

Канал TF1 розраховує показати від 3 до 5 ігор в 3D форматі. Для цього буде створений спеціальний канал - TF1 3D, який розмістять на своїх платформах супутниковий оператор CanalSat та кабельна мережа Orange, сказав в інтерв'ю Gilles Maugars, технічний директор TF1.

Однак, "переговори з цього приводу ще ведуться", - додав він.

За матеріалами: Parabola
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.04.2010, 14:47   #490
hmura
Moderator
 
Аватар для hmura
 
Реєстрація: 25.12.2009
Вік: 45
Дописи: 1.577
Ukraine
Мій ресівер: GI S8895 Vu+ Uno
Надіслати повідомлення для hmura на ICQ Надіслати повідомлення для hmura на Skype
Типово

Телеканал "1+1" придбав формат польського серіалу "Перше кохання"

"1+1" придбав права на польський серіал компанії АТМ Grupрa "Перше кохання". Про це повідомляє Media Business Reports з посилання на власні джерела.

Раніше видання повідомляло, що під час попереднього телеринку в Каннах формат цього серіалу купив російський канал. Можливість створювати версію цього серіалу спільно з російськими партнерами розглядав і генеральний директор "1+1" Олександр Ткаченко.

Оригінальна версія польського серіалу виходила на телеканалі "Україна", однак через низькі показники була знята з ефіру.

Як пише Media Business Reports, міжнародні права на "Перше кохання" викупила компанія Sony, і саме з нею "1+1" уклав угоду.

Нагадаємо, раніше канал придбав ще один формат компанії Sony - сітком "Світ соні".

За матеріалами: Телекритика
__________________
GI S8895 Vu+ Uno (INDB v3a by nikolasi mod by sp19636462)
Strong SRT DM2100, Mabo 1.2 (95°East - 30°West ,Ku+Ku cyr.+C Band), LG 42LM660T .

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
hmura зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Globo / Orton X80 PVR, X80 / X80RF, X80 HDmi MPEG 2 / DVB-S Опис. Технічні характер Zinge Globo (Orton) X80 6 04.01.2019 21:01
Анонси телеканалів woods1007 Транспондери 535 21.10.2017 21:29
Технічні характеристики ресівера Samsung 9500 EM Via sat-prof Samsung 9500 1 29.09.2011 02:46


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 10:04.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум