SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 20.02.2010, 11:05   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Говоримо на різні теми!

Говоримо на різні теми!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Torrents.ru - Закрито!


"Доменне ім'я torrents.ru було закрито слідчими органами в рамках розслідування кримінальної справи відносно москвича, який поширював через цей домен контрафактну програму "Autodesk AutoCAD", повідомляє СКП.

"За даними слідства, 26 січня 2010 житель міста Москви за грошову винагороду в розмірі 1,5 тис. рублів записав на жорсткий диск ЕОМ контрафактну програму Autodesk AutoCAD російська версія, авторські права на яку належать компанії Autodesk, вартістю понад 106 тис. рублів", - говориться в повідомленні на сайті СКП РФ.

Слідчі з'ясували, що "за допомогою веб-сайту з доменним ім'ям torrents.ru неодноразово здійснювалося розповсюдження шкідливих програм і контрафактних примірників творів, що тягне за собою порушення авторських прав компаній Autodesk AutoCAD, ЗАТ "1С" та інших законних правовласників у великому і особливо великому розмірах".

"З метою вжиття заходів щодо усунення обставин, що сприяють вчиненню злочину, запобігання вчинення подібних злочинів, встановлення причетності до скоєння даних злочинів власників доменного імені, у порядку ч.2 ст.158 КПК РФ органами слідства внесено подання про призупинення делегування доменного імені torrents.ru на час проведення попереднього слідства, повідомили у відомстві.

Як повідомляла газета Взгляд, найбільший російський сервер торрентів Torrents.ru в четвер вимушено змінив ім'я: російський реєстратор доменних імен "Ру-Центр" припинив делегування домену власникам сайту. Це було зроблено за поданням Чертанівської міжрайонної прокуратури, що стало першим подібним випадком в російській історії. Робота трекера була відновлена на іншому домені за адресою rutracker.org. Проте, станом на 14.25 за київським часом 19 лютого, rutracker.org також не відповідає на запити.

Torrents.ru, як і багато подібних сервісів, раніше неодноразово стикався з претензіями щодо авторських прав на розміщені за допомогою трекера матеріали. У більшості випадків такі претензії вирішувалися без залучення правоохоронних органів шляхом видалення нелегального контенту. Зокрема, на ресурсі правовласникам видавався обліковий запис з правом закривати роздачі, де поширюються матеріали з їх контентом. Тому причина, з якої вжиті настільки радикальні заходи відносно ресурсу, незрозуміла."
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 14.10.2013 о 21:51.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2016, 20:56   #671
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від arki Переглянути допис
ви живете?
І я на даний час не живу, але якщо слідувати такій логіці, то треба сидіти в алюмінієвому ящику, і то не факт що поможе
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2016, 21:01   #672
arki
Передовик
 
Аватар для arki
 
Реєстрація: 29.01.2013
Дописи: 843
Ukraine
Мій ресівер: Openbox S2HD PVR
Надіслати повідомлення для arki на ICQ
Типово

Іван86, я висловив свою думку стосовно шкідливості вайфай і якщо є можливість не користуватися ним то я не користуюсь.
а в ящик ми всі рано чи пізно попадемо.
__________________
Openbox S2HD PVR.
4'W+ 4,8'E+ 13'E+ 19.2Е(0.9m). 31,5'E+ 36'E+ 53'E(0.9m). 75'E(0.9m).

Востаннє редагував arki: 17.11.2016 о 21:05.
arki зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2016, 21:03   #673
Іван86
Передовик
 
Аватар для Іван86
 
Реєстрація: 12.11.2012
Вік: 38
Дописи: 574
Україна, Івано-Франківська обл
Надіслати повідомлення для Іван86 на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від arki Переглянути допис
а в ящик ми всі рано чи пізно попадемо.
це в кращому випадку
__________________
GI S8120 HD.
Amos 4°W, Sirius 4.8°E, Eutelsat 9°E, Hotbird 13°E, Eutelsat 36°E.
Іван86 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2016, 23:04   #674
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Війна - це коли ти вже майже рік воюєш, а додому продовжують приходити з воєнкомату.

Війна - це коли ти виконуєш свій обов’язок, а сцикливий мусор вдома шиє тобі нову справу.

Війна - це коли на складах гниє купа зброї і техніки, а ти бігаєш з ремонтним калашматом і їздиш на розйобаному нісанчику, купленому волонтерами.


Війна - це коли починаєш бачити різницю між баригами і ідеалістами.

Війна - це коли на гражданці твоїй дівчині різні шакали кажуть: «покинь його, якщо зажмуриться будеш страждати» і мовчки сподіваються зайняти твоє місце.

Війна - це коли ти їдеш з надією жмурити сєпарів пачками, а більшу частину часу єблуєш або копаєш унилі дирки в землі.

Війна - це коли всі тебе уявлять гордим воїном, а в реальності ти більше схожий на бомжа.

Війна - це коли ти борешся з собою, коли страх, лінь, біль, інстинкт самозбереження кажуть тобі: «Ні! Не треба!», а ти робиш крок вперед і відчуваєш, що ти правий.

Війна - це коли тобі кажуть:«ви смертники! я за вас свічку в церкві поставлю!», а ти з зневажливою ухмилкою продовжуєш робити свою справу.

Війна - це коли мінометний обстріл скидує всі маски і показує, хто є хто – хто герой, а хто хуйло.

Війна - це коли ти ставиш розтяжку і розумієш, що якщо ти щось затупив, то можеш відправитись на небо.

Війна - це коли врятована дворняга стає єдиною згадкою про людяність.

Війна - це коли практика руйнує всі міфи і байки.

Війна - це коли закон природнього відбору повністю не працює. Всі тупі, криві, косі, тотальні довбойоби доживають до кінця, а розумні і хоробрі хлопці кладуть свої кості.

Війна - це коли розчаровуєшся в матеріальному, коли бачиш спалені хатки мільйонерів, мусорів і депутатів розуміючи, що немає сенсу накопичувати барахло, що варто цінувати інші речі – хоробрість, любов, дружбу, вірність, добро.

Війна - це коли ти часто чуєш лицемірні відмазки.

Війна - це коли ти втрачаєш побратимів під час шаленого обстрілу, а у новинах тобі підор з прес-центру АТО каже: "втрат немає, все тихо".

Війна - це коли бачиш контраст, коли приїжджаєш на ротацію і бачиш ці похмурі лиця, порівнюючи те, що ти пережив і унилі проблемки маленьких людішок.

Війна - це коли в соцмережах герої піздять про священну війну проти «москалів», а самі тихенько відкупляються від призову.

Війна - це коли кожен намагається тебе повчати.

Війна - це коли люди, які панічно бояться висоти, лазять по дахах і шукають позицію для ПТУРа.

Війна - це коли пожежами можна милуватися.

Війна - це коли граєш в лотерею зі своїм життям. Снаряга, навики, звання і статуси не врятують тебе від випадкового осколка.

Війна - це коли лізеш на дах, який прострілюється, щоб дозвонитись до рідних.

Війна - це коли вишколені і озброєні армійці, яких привезли тобі на зміну кажуть вчорашнім школярам і студентам – «Пацани не їдьте, без вас нам пізда!»

Війна - це коли частина людей хоче нажитись, частина хоче перемогти, а решті просто похуй

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2016, 16:59   #675
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.562

Типово Віза Польща. Складно стає

Польща змінює правила, щодо працевлаштування для іноземців!

З 1 жовтня 2016 року, жителям України варто звернути увагу на нові провила, що стосуються вироблення польської робочої візи. Зауважимо, що у разі прийняття закону, більшість його положень будуть дійсними з січня 2017 року.

Сьогодні, українські заробітчани можуть відправитись на роботу за спрощеною системою отримання візи, тобто роботодавець просто запрошує іноземця на роботу. І на основі цього запрошення виробляється польська робоча віза. Але важливо те, що згідно з нововведенням запрошення від роботодавця з 1 січня 2017 року просто не діятиме.

За новими стандартами, кожен, хто проявить бажання працювати в Польщі має отримати відповідний дозвіл на роботу. Планують ввести два типи таких дозволів. А саме дозвіл на сезонну роботу, що дає змогу працювати українцям на польських полях, протягом 8 місяців та короткостроковий дозвіл на роботу, що діятиме 6 місяців.

Сама процедура буде складнішою, адже вимагатиме більше часу і терпіння, коштів і зусиль. Що стосується сезонної роботи, то потрапити на таку роботу зможе кожен охочий іноземець, але тільки в тому випадку, якщо жоден поляк не претендує на ту чи іншу вакансію. Короткостроковим вважатимуться усі види робіт, які не відносяться до сезонних. Дозвіл видаватиметься на 6 місяців.

Отримати такий дозвіл, зможуть лише ті роботодавці, фірма яка працює не менше 12 місяців. Працювати за таким дозволом ви зможете як у фізичних так і в юридичних осіб. На роботу зможуть претендувати і особи, що отримали дозвіл від воєводи. Такий дозвіл дає можливість працювати в даній країні до трьох років, для того аби продовжити термін, можна задуматись над картою побиту, вироблення якої буде пов’язане з довгостроковою роботою в Польщі.

За нововведеннями, перед тим, як запросити українця на роботу, буде протестовуватись ринок праці, для того аби дізнатись чи не проявляє бажання виконувати дану роботу громадянин Польщі. Після виконання усіх необхідних умов, подання вноситься до реєстру, доступ до якого матимуть і консули, це дозволить їм оцінювати і перевіряти ситуацію, що пов’язана з поданням.

Вироблення дозволу коштуватиме польському роботодавцю 30 злотих. Це спричинить, те, що більшість працівників влаштовуватимуться на роботу легально та офіційно. Відмовлятимуть тим, кого запідозрять у нелегальному працевлаштуванні, тому в кому засумніваються, що він дійсно планує працювати в даній організації чи фірмі.

На разі, зміни не ввійшли в дію, проте як бачимо активно планують це зробити, і тепер у Польщу на роботу буде дещо важче потрапити. Перше ухвалення даного закону планується 1 жовтня 2016, але сама процедура, яка повністю перейде на дозволи, для оформлення іноземців планується ввійти в дію з 1 січня 2017 року.

Востаннє редагував Igor1031: 21.11.2016 о 17:15.
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.12.2016, 05:51   #676
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

"Бо простіше наср*ти в життя комусь від нєчегодєлать, аніж взяти на себе відповідальність"

У нас чомусь заведено лізти у життя інших - повчати там, стежити, пліткувати. Але у ситуаціях, коли це втручання справді потрібне, всі ці моралізатори кудись зникають.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Христина Бондаренко з дочкою.

"Був у мене в житті випадок, коли сусідка грозилася викликати до мене соціальну службу з перевіркою. У Квітки був бронхіт і треба було тричі на день робити інгаляції. Вона всіляко цьому противилася: лягала на підлогу і гупала ногами, кричала, втікала і ховалася по кутках. Зазвичай сам процес спротиву займав близько 15 хвилин. Потім все проходило і вона спокійно дихала з маскою", - написала журналістка Христина Бондаренко на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України.

Першого ж дня перед сном близько 21 ночі у двері почали стукати ледве не ногами. Відкриваю - тьотка вривається в квартиру з криками: "Покажіть свою дитину!" Квітка дико лякається і залазить на мене, як на дерево. Кілька секунд нерозуміння і далі вона видає текст:

- Я сосєдка. Ваш рєбьонок так кричит, што моя собака іспугалась. Я сказала консьєржкє про вас і завтра к вам прійдьот социальная служба.

Не маючи жодного бажання щось пояснювати, я в офігіванні закрила двері. Ніхто, ясна річ, не прийшов наступного дня. Квітка після того менше каверзувати перед лікуванням не стала, але за тиждень ми вилікували інгаляціями бронхіт.

Все це я до чого. У нас чомусь заведено лізти у життя інших - повчати там, стежити, пліткувати. Але у ситуаціях, коли це втручання справді потрібне, всі ці моралізатори кудись зникають. Коли чоловік дико б'є дружину. Коли мати лишає дітей на 9 днів самих без їжі. Блін. Де були сусіди? Де була поліція, коли ці малі, вочевидь, кричали і стукали в двері? Де всі ці небайдужі, коли ситуація стає критичною? Ніде. Бо простіше наср*ти в життя комусь від нєчегодєлать та заздрощі, аніж взяти на себе відповідальність за біду іншого та реально допомогти.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2016, 02:39   #677
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.562

Типово

Як часто ми жаліємось оточуючим на обставини, людей, події? Дехто ще любить приплітати сюди долю, фатум і ще купу всіляких гарних слів. Але чи не ми самі створили цей світ, який і формує нас такими, які ми є? Скидається на одвічне питання про курку і яйце. Ми створюємо світ чи він озлоблює нас?

Подивіться навколо. Яким є наше існування. І яким є той світ, в якому ми існуємо. Якими є ми в ньому врешті-решт.

Світ брехні і злоби, світ заздрощів і обману, світ грошей і лицемірства, світ корисливих і двуликих, світ зрад, світ наркоманів і алкоголіків, світ покинутих дітей і залишених напризволяще старих, світ бідності, світ обіцянок, які не виконуються, світ подвійних стандартів, світ воєн і катастроф… НАШ світ… В іншій реальності він напевно просто не існував би, бо збоку скидається на відстійник негативу. Але ми вже настільки звиклися і зрослись з ним, що вже навіть цього не помічаєм. Ба навіть більше – ми його вже іншим і не уявляєм. Я розумію, що в мене зараз полетять камені і всі почнуть з піною в роті доказувати, що уявляють. Але ж ні – уявляти занадто мало. А слабо щось змінити? Не критикувати владу, не очікувати, поки прилетять прибульці і щось зроблять,а самому змінити? І не кричати, що один в полі не воїн. А я скажу – слабо. Бо це тільки намздається, що ми розвиваєм бурхливу діяльність, а насправді ми всі – молодь, майбутнє – ми медузи. Так-так, саме ці інертні, драглисті створіння, які набувають тої форми, в якій комфортніше на даний момент і пливуть туди, куди їх несе течія, бо для цього потрібно менше зусиль. Це ми не можемо підняти свій зад свою божественну поясницю і зробити бодай щось, крім пустопорожніх розмов на кухні… бо нам лінь… В нас немає стимулу, іскри чи як там кожен для себе це називає.

Ми самі створили цей світ (чи наші батьки – не суть важливо) і ми ж самі жаліємось на нього, але не створюємо нічого іншого. Не змінюєм ні себе ні нічого навколо. І котимось ще глибше, хоча самі цього і не помічаєм….

Цей світ не має права на існування… І люди, яких він створив і які створили його теж не мають такого права.

Коли там вже потоп?….
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.12.2016, 05:31   #678
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від Igor1031 Переглянути допис
Як часто ми жаліємось оточуючим на обставини, людей, події? Дехто ще любить приплітати сюди долю, фатум і ще купу всіляких гарних слів. Але чи не ми самі створили цей світ, який і формує нас такими, які ми є? Скидається на одвічне питання про курку і яйце. Ми створюємо світ чи він озлоблює нас?

Подивіться навколо. Яким є наше існування. І яким є той світ, в якому ми існуємо. Якими є ми в ньому врешті-решт.

Світ брехні і злоби, світ заздрощів і обману, світ грошей і лицемірства, світ корисливих і двуликих, світ зрад, світ наркоманів і алкоголіків, світ покинутих дітей і залишених напризволяще старих, світ бідності, світ обіцянок, які не виконуються, світ подвійних стандартів, світ воєн і катастроф… НАШ світ… В іншій реальності він напевно просто не існував би, бо збоку скидається на відстійник негативу. Але ми вже настільки звиклися і зрослись з ним, що вже навіть цього не помічаєм. Ба навіть більше – ми його вже іншим і не уявляєм. Я розумію, що в мене зараз полетять камені і всі почнуть з піною в роті доказувати, що уявляють. Але ж ні – уявляти занадто мало. А слабо щось змінити? Не критикувати владу, не очікувати, поки прилетять прибульці і щось зроблять,а самому змінити? І не кричати, що один в полі не воїн. А я скажу – слабо. Бо це тільки намздається, що ми розвиваєм бурхливу діяльність, а насправді ми всі – молодь, майбутнє – ми медузи. Так-так, саме ці інертні, драглисті створіння, які набувають тої форми, в якій комфортніше на даний момент і пливуть туди, куди їх несе течія, бо для цього потрібно менше зусиль. Це ми не можемо підняти свій зад свою божественну поясницю і зробити бодай щось, крім пустопорожніх розмов на кухні… бо нам лінь… В нас немає стимулу, іскри чи як там кожен для себе це називає.

Ми самі створили цей світ (чи наші батьки – не суть важливо) і ми ж самі жаліємось на нього, але не створюємо нічого іншого. Не змінюєм ні себе ні нічого навколо. І котимось ще глибше, хоча самі цього і не помічаєм….

Цей світ не має права на існування… І люди, яких він створив і які створили його теж не мають такого права.

Коли там вже потоп?….
Igor1031, ваші слова правдиві......
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2016, 20:00   #679
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.12.2016, 21:07   #680
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

На українців чекає радикальне подорожчання алкоголю і сигарет

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Різні схеми для роадіолюбителів! sat-prof Технічне спілкування 18 19.02.2019 00:12
Обговорення(різні питання)Globo 7010А та т.п. sat-prof Globo 7010A,8300A 402 02.01.2017 15:08
КАРТА РОЗДІЛУ - найцікавіші та актуальні теми sat-prof Офтопік (теревеньки) 0 23.06.2011 15:45


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:49.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум