SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Основні категорії форуму > Загальний розділ!

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 14.08.2013, 16:42   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Реставрація зеркала супутникової тарілки

Реставрація зеркала супутникової тарілки в домашніх умовах.. Зрозуміло, що якість тарілки ,має велике значення ,але не кожен може купити дорогу тарілку. Більшість користується дешевими, які підвержені корозії і в результаті- непригідні для застосування.Як дати друге життя тарілці?))) про це, мова має піти тут.Бажано, практичні поради тих, хто в домашніх умовах добився певних результатів ....З моєї практики і порад на інших ресурсах: підготовка, грунтовка і покраска краскою для машин DECO LACK, бажаних результатів не принесло...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 16:53   #2
Yaro
Передовик
 
Аватар для Yaro
 
Реєстрація: 08.02.2010
Вік: 62
Дописи: 602

Мій ресівер: Amiko Alien 8900, Pioneer 1430,1530 et.al.
Надіслати повідомлення для Yaro на ICQ
Типово

Цитата:
Допис від D-Misha Переглянути допис
покраска краскою для машин DECO LACK
Наскільки я знаю, тарілки фарбують спеціальною радіопрозорою фарбою, в даному випадку для супутникового діапазона частот Ku-Band,а для машин...можливо, тому й результати були погані.
__________________
JTAG/EJTAG на 74HC244N. Допоможу відремонтувати/відновити ресівери на більшості сучасних процесорів.
Yaro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 17:01   #3
powersh0t
Новачок
 
Реєстрація: 28.04.2010
Дописи: 32

Типово

Було діло одного разу.
Реставрував тарілочку (0,92 Харків), яку присипало снігом там зігнуло навпіл.
Пролежала до весни, потім вирішив її поставити собі у село.
Вигнув, обробив засобом проти іржі, добре зачистив та покрив звичайною емаллю. (або на нітро основі).
Зараз працює на одному конверторі 53+55. Ще думаю на днях доставити 36+60 на неї.

Фарбують їх мабуть порошковою фарбою з термообробкою. Але на заводі Варіант є одна проблема, вони погано обробляють залізо. Через це дуже часто наблюдаю, що пофарбовано вже на іржу.
powersh0t зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 17:50   #4
RATVOD
Новачок
 
Аватар для RATVOD
 
Реєстрація: 28.03.2011
Вік: 63
Дописи: 33
Ukraine
Типово

Для фарбування потрібно використовувати матову фарбу. Наносити не з "балончик" (типу DECO LACK), а пневматичним пульверизатором. Конситенцію фарби робити рідшою, чим для покраски авто. Наносити в три шари.

P.S. Використання фарби в "балончиках" не витримує ніякої критики - перевірено особисто фарбу від різних виробників. Фарба просто "не тримається на поверхні - яка б підготовка не була під фарбуання - з грунтом чи без (з обов"язовим матуванням поверхні і обезжиреннням) і т.д. Використання даної фарби - це "гроші на вітер".

Востаннє редагував RATVOD: 14.08.2013 о 18:21.
RATVOD зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 17:53   #5
hacjka
Активіст
 
Аватар для hacjka
 
Реєстрація: 25.03.2010
Дописи: 254
Ukraine
Мій ресівер: Dreambox800se Cryptobox550HD OptiboxEvo M7
Типово

цікаво такий варіант Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! для затравки
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

моя таріль як вже почне іржавіти то буду просто мабуть міняти тазік
__________________
hacjka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 21:19   #6
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Я колись займався чеканкою по металу і мені не дає спокою, примінити, як варіант- чорніння металу(тарілки) на вогні. Примітивний варіант, але дає стійке захисне покриття. Це, коли метал покривається звичайним машинним маслом або олією і підігрівається(зворотна сторона) на вогні до утворення на металі твердого темного покриття. Таке покриття є дуже стійке, так як при нагріванні метала, масло проникає в його структуру. А як бути з старою краскою і чи не покоробиться тарілка при нагріванні??? Думаю, що такий эксперемент, вартий уваги. Колись попробую...
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.08.2013, 21:36   #7
sattel77
Активіст
 
Аватар для sattel77
 
Реєстрація: 19.07.2010
Дописи: 203
з села 20 рокiв без врожаю
Мій ресівер: Openfox 4100+ "пiсля прямого влучання блискавки."
Надіслати повідомлення для sattel77 на Skype
Типово

D-Misha, тарiлка, якщо вона вiдчищена вiд iржi та пофарбована без "капель-потьокiв",то сигнал нiчим не буде вiдрiзнятись вiд тарiлки з заводською покраскою.Я сам настроював-перевiряв.
sattel77 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2013, 10:51   #8
svovka
Передовик
 
Аватар для svovka
 
Реєстрація: 16.06.2010
Вік: 63
Дописи: 447

Надіслати повідомлення для svovka на Skype
Типово

sattel77, Абсолютно згідний.Декілька років тому було,що реставрував дві тарілки,першу малював нітрофарбою на ідеально відчищену поверхню наніс з пульверізатора з 5 шарів, пішла майже ціла кілограмова банка і 2 дня роботи),в другому випадку трохи почистив і помалював пензлем пентафталевою фарбою"зебра прямо по ржавчине".Після реставрації власно я незамітив,що підсилення реставрованих гірше за нові.Усі тарелі були одної фірми МАБО.
Але для себе зробив висновок,-Ця робота неварта зусиль і затрат.При потребі трохи підмалювати можна а повністю очищати...!?- Хіба би якись ексклюзив,
svovka зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2013, 11:56   #9
Andersat
Активіст
 
Реєстрація: 17.06.2012
Дописи: 218
Ukraine
Мій ресівер: DreamBox 800 Dreambox 500S Orton9500HD Nokia Dbox2
Надіслати повідомлення для Andersat на ICQ
Типово

Цілком правильно...Ця робота неварта зусиль і затрат. При нинішній ціі на тарілку на опті в 120 грн....
Andersat зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 15.08.2013, 13:53   #10
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цитата:
Допис від Andersat Переглянути допис
Цілком правильно...Ця робота неварта зусиль і затрат. При нинішній ціі на тарілку на опті в 120 грн....
Ну так, але є люди-фанатики, з своїми ідеями, від яких і пішов прогрес- які хочуть чогось добитися, зробити своїми руками, знайти відповіді на свої питання. Тому, рішення реставрації тарілок для них, не є питанням фінансів, а скоріше- знайти задоволення у вирішенні цього питання, доказати своє Я.Нинішне життя, де гонитва за грішми: любою ціною, за любу ціну, прикриває(недає проявити) таланти обдарованих людей .Так, легше купити нову тарілку, чим відновити стару. А яке піднесення, яка радість і щастя коли ти сам чогось добився, незважаючи на витрачений час і певні витрати.То не лишайте цю тему! А скільки ще є варіантів відновлення старих тарілок???))))) Є різні клеючі матеріали(плівка і інші) варіант- чи ні?А що ще можна придумати?
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 15.08.2013 о 17:47.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Самостійна установка і налаштування супутникової антени sat-prof Загальний розділ! 355 30.11.2020 19:41


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 06:51.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум