SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 10.09.2016, 07:55   #51
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Українки найкращі

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2016, 12:44   #52
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Україночка

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.09.2016, 00:01   #53
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Як правильно виражати любов до чоловіка?

Що жінка бажає отримати для себе від чоловіка?.. Увагу, турботу, ніжність, захист... Коли у жінки з'являється чоловік, то що вона йому дає?.. Увагу, турботу, ніжність і навіть захист. Тобто вона дає йому те, що хотіла б отримати сама. Бо саме в прояві цих почуттів для жінки виражається любов.

Але правда в тому, що чоловіки сприймають любов не так, як жінки. Так, чоловікові буде приємна ваша турбота, ніжність і увагу, коли це не переростає в материнську опіку. Але набагато більш приємно чоловікові було б отримати від жінки кохання в тій формі, в якій він її розуміє. А саме...

Приймати таким, який є. Якщо жінка намагається переробити чоловіка, змінити якості його характеру, спосіб життя, стиль одягу або його інтереси, навіть заради його блага, для чоловіка це сигнал 'тут не приймають мене таким, який я є. Тут мене не люблять'... Якщо ж жінка взяла чоловіка цілком, з усіма його інтересами, якостями і способом життя, прийняла не на рівні інтелекту, а на рівні серця, то для чоловіка це буде найкращим підтвердженням її любові.

Вірити в нього. Вірити в його мудрість, його геніальність. Вірити в нього більше, ніж вірить він сам. Вірити в те, що він доб'ється великих успіхів, що він зможе забезпечувати сім'ю. Вірити в те, що він сам знає, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Вірити у свого чоловіка - значить, не давати непрошених рад, не мудрувати, не брати на себе роль лідера і чоловічі зобов'язання. Просто повірити в нього як в Бога, і ніколи не відступати від своєї віри. Навіть якщо зараз у нього нічого немає, навіть якщо він поки не знайшов себе і свій шлях, віра люблячої жінки надихне його створити неможливе. Саме своїх вірних дружин успішні чоловіки обожнюють все життя, бо завдяки їх вірі вони відкривали в собі таланти, не боялися йти на ризик, падати, підніматися і знову йти, завдяки їх вірі вони досягали величезних висот.

Підтримувати в його силі. Чоловік відчуває, що жінка любить його, коли вона надає йому підтримку. Якщо жінка не підтримує чоловіка у виборі одягу, коли вони йдуть в гості, якщо вона не приймає його позицію в спірному питанні, якщо вона захищає чоловіка від якихось його рішень, для нього це означає одне - 'тут мене не люблять'. Звичайно, це удар по вразливому чоловічого его. Якщо дружина не підтримує свого чоловіка, у нього пропадає довіра до неї, що дає велику тріщину у відносинах. Будь чоловіче рішення мудра дружина повинна зустрічати питаннями 'Ти подумав? Ти впевнений? Тоді дій!'. Чоловік ніколи не піде від жінки, яка його цілком підтримує. Навіть якщо він має гнівливий характер, його гнів ніколи не торкнеться дружини. Навпаки, він завжди буде радитися з нею, довіряючи її жіночої мудрості, адже він бачить у ній свій надійний тил, він бачить, що вона його любить, а значить, її любов принесе йому благо...

Приймайте своїх чоловіків, вірте і підтримуйте їх, і будьте щасливі!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.10.2016, 20:50   #54
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.10.2016, 00:21   #55
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.10.2016, 00:22   #56
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.10.2016, 08:16   #57
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

А в моєму будинку жовтень бродить —
То каву зварить, то двері відкриє,
То купу листя на стіл розстелить,
То тихенько спить у моєму ліжку.
І в голові моїй теж осінь,

Листопад завтра загляне у гості...
Він буде кутати багряним пледом,
І вечорами вести бесіди.
Закипає чайник, жовтень дрімає,
Килим з листя покриє землю.
Пиріг вишневий і чай з м'яти,
Тепло, затишно і приємно.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2016, 21:36   #58
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.11.2016, 08:45   #59
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 10.11.2016, 14:22   #60
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Самі красиві жінки України

Цитата:
Barış Zirek
Когда мужчина называет свою женщину солнышко — она светится. Когда называет любимая — она любит. Когда называет моя нежная — она задаривает ласками. А когда мужчина молчит — она становится равнодушной. Всё очень просто: женщины взаимны до невозможности.Любите женщину за грех, который вынесла из рая. А не за то, что лучше всех она готовит и стирает.
Любите женщину за грусть, которую от Вас скрывает. За то, что рядом с нею груз проблем быстрее убывает. Любите женщину за ум, который и велик и скромен. За детского веселья шум рассветным утром в Вашем доме. Любите женщину за ночь, которую она Вам дарит, И за желание помочь, когда смертельно Вы устали. Любите женщину за лесть, ласкающую ваши уши. И за бесценный дар небес - сарказмы терпеливо слушать. Любите в женщине мечту и интригующую тайну. Не унижайте красоту упрёком, брошенным случайно. Любите в женщине протест, как любит слабых победитель. И просто так...за то, что есть она у вас - ЕЕ любите.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 01:14.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум