SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки) > Ваші захоплення

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.10.2010, 13:47   #1
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово Чарівний світ живої природи...

Жива природа...
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Маленькі та великі, пухнасті і не дуже, в пір'ях та в шерсті – друзі наші менші завжди дарують нам багато приємних і та радісних хвилин. ...в поєднанні з прекрасною природою нашого світу...Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна краса рідної землі.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував VADYA777: 01.02.2012 о 00:18.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 17.11.2010, 19:12   #31
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Поляpна ніч. Тyндpа. Північне сяяння. Їдуть наpти. В yпpяжці двоє чукчей. Hа наpтах сидять собаки, стpіляють із рушнниць, завивають та гавкають. Один чyкча говоpить іншому:
- Це була твоя ідея собакам горілки дати!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2010, 17:36   #32
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Вірність... Хатіко (яп. ハチ公?) - Пес породи Акіта-іну, що є символом вірності і відданості в Японії. Хатіко з'явився на світ 10 листопада 1923 року в японській префектурі Акіта. Фермер вирішив подарувати цуценя професору Хідесабуро Уено, який працював в Токійському університеті. Професор дав цуценяті кличку Хатіко (восьмий).
Коли Хатіко підріс, він скрізь неодмінно слідував за своїм господарем. Той щоденно їхав у місто на роботу, тому пес спочатку проводжав його до входу на станцію Сібуя, а потім в 3 години дня знову повертався туди, щоб зустріти його.
21 травня 1925 у професора в університеті трапився інфаркт. Лікарі не змогли врятувати йому життя, і додому він уже не повернувся. Хатіко на той момент було вісімнадцять місяців. Того дня він так і не дочекався господаря, але став приходити на станцію щоденно, терпляче очікуючи його до пізнього вечора. Ночував він на ганку професорського будинку.
Незважаючи на те, що пса намагалися прилаштувати в будинку друзів і родичів професора, він незмінно продовжував повертатися на станцію. Місцеві торговці і залізничники прикормлювали Хатіко, захоплюючись його наполегливістю.
Пес став відомим на всю Японію в 1932 році після публікації в одній з найбільших газет Токіо статті «Відданий старий пес чекає повернення свого господаря, який помер сім років тому». Історія підкорила серця японців, і на станцію Сібуя стали приїжджати цікаві з метою подивитися на пса.
Мертвого Хатіко знайшли на вулиці, неподалік від станції. Після його смерті, через широкого резонансу, в країні був оголошений день жалоби.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 19.11.2010, 17:42   #33
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Вся сім'я сидить і обідає. Мати говорить сину:
- Сергійку, віддай кістку татові, ти же не собака.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2010, 20:39   #34
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! "Коли я беру участь у дослідах, пов'язаних із загибеллю тварини, то відчуваю величезний жаль, що грубою і неосвідчений рукою ламаю невимовний художній організм, що є катом живої істоти", - писав академік в одному зі своїх праць.
"Іван Петрович Павлов першим в Росії виступив з ідеєю поставити пам'ятник собаці - як вірному соратникові і помічнику вчених, - розповідає директор Будинку-музею Павлова Наталія Загріна. - Російські чиновники сприйняли ідею в багнети. Говорили:" Пам'ятник собаці? Та де це видано! "
Коли Іван Петрович ходив по інстанціях з проханням з приводу пристрою пам'ятника, про це дізналися західні вчені. І сказали, що дадуть грошей для того, щоб поставити такий пам'ятник у Франції або Німеччині. Павлов відмовився. Він вважав, що такий пам'ятник має стояти тільки в Росії і тільки в Петербурзі. Тому що, незважаючи на важкі часи - наслідки голоду, розрухи та червоного терору, саме Петербург вважався в ті роки одним з центрів світової науки.
У підсумку клопоту академіка Павлова Петербург став першим у світі містом, де був встановлений пам'ятник безіменній собаці, яка внесла вклад в розвиток науки про людину. Це було в 1935 році. Пам'ятник з написом "Від вдячного людства" і до цього дня можна побачити на подвір'ї Інституту експериментальної медицини.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 20.11.2010, 20:45   #35
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Брежнєв, прикривши обличчя панамаю, лежить на чоловічому пляжі
санаторія Політбюро. Підійшов собака і лизнув йому гениталії. Не
змінюючи пози, Брежнєв реагує:
- ну, це вже занадто, товариші!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2010, 19:25   #36
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! У Краснодарі - на розі вулиць Червона та Світу - урочисто відкрили пам'ятник закоханим собакам.
Поява такого незвичайного монумента стало можливим завдяки проекту з благоустрою Краснодара, ініціатором якого виступило міське управління архітектури. Новий проект передбачає створення невеликих паркових скульптур, що прикрасять зелені галявини, паркові зони, сквери, бульвари, новобудови крайового центру.
"Нам вдалося втілити в життя веселий, ексцентричний проект. Йшли ми до цього проекту рік», - сказав на відкритті пам'ятника скульптор Валерій Пчелин. За його словами, два закохані собаки - жителі «Собачкин столиці», як у своєму вірші назвав Краснодар Володимир Маяковський .
«Краснодар - місто для людей, а й собаки теж є його повноправними жителями. Ця «Собачкин столиця» - місто в місті ... До його жителям (собакам) можна ставитися як до тварин. Але вони схожі на нас, вони частина нас », - сказав Пчелин.
За його словами, пам'ятник закоханим собакам «зроблено на радість людям», щоб похмурий чоловік, побачивши його, розвеселився.
У свою чергу, головний архітектор Краснодару Олександр Кузнєцов відзначив, що унікальність пам'ятника собакам полягає й у тому, що він єдиний на території міста, який виконує бажання.
«Щоб бажання виповнилося, потрібно потерти собакам лапку», - сказав архітектор
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2010, 19:32   #37
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Зустрічаються після 23 лютого два пси, один весь перебинтований.
- Що щ тобою?
- Хазяїн побив.
- За що?!!
- Покусав я його: Уявляєш, нажрався гад і всі мої мадалі начепив.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.11.2010, 21:38   #38
RIZIK
Супер Модератор
 
Аватар для RIZIK
 
Реєстрація: 26.12.2009
Вік: 43
Дописи: 916
Волочиськ
Мій ресівер: Sat-Integral 9100HD Sat-Integral TH-7200PVR GI8120
Надіслати повідомлення для RIZIK на ICQ Надіслати повідомлення для RIZIK на Skype
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Мій чотитирилапий товариш .
__________________

Волочиськ
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
RIZIK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2010, 20:04   #39
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Милі тварини будуть раді бачити вас у темі "Жива природа". Кішки, собаки, жирафи, черепахи, дельфіни, зебри, кенгуру, єноти і багато інших диких і домашніх тварин будуть гріти вас своїми хутряними поглядами - дарувати любов і відкривати добрі почуття.
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.

Востаннє редагував D-Misha: 25.11.2010 о 20:24.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.11.2010, 21:20   #40
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Ця Муму встановлена в 1998 році на березі Ла-Маншу в місті Анфлер російським режисером Юрієм Гримовим.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Світ з HDTV новини SLAVASAM Новини,українські телевізійні канали,DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення 75 13.02.2013 19:54
Новини WRC Світ Ралі BMW Спорт на SAT-TV 3 11.02.2012 20:03


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:51.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум