SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 11.09.2011, 01:54   #201
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

ВСІХ ІЗ ВПЕВНЕНОЮ ПЕРЕМОГОЮ
ВІТАЛІЯ КЛИЧКА!!!!!
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!

Востаннє редагував симчич: 11.09.2011 о 01:56.
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 02:00   #202
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Молодець Віталій
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 11:21   #203
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Кличко: "Моя наступна ціль - Девід Хей"

Наступним боксером, проти якого хоче провести поєдинок Віталій Кличко є екс-чемпіон світу WBA британець Девід Хей.

Про це українець заявив після перемоги над Томашем Адамеком.

"Девід Хей відомий в усьому світі не за боксерські навички, а за свій довгий язик. Я б хотів битися з ним у Великобританії. Хочу нокаутувати його, і я не жартую", - цитує Кличка championat.com.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 11.09.2011, 15:16   #204
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Віталій Кличко: "У Адамека міцне підборіддя"

Віталій Кличко був упевнений в тому, що поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBC із Томашем Адамеком закінчиться саме нокаутом.

Проте, український боксер зазначив: поляк непогано тримався протягом усього бою, пише BBC.

Зараз я перебуваю в набагато кращій формі, ніж десять років тому. З самого початку поєдинку у мене була впевненість, що нокаутую Адамека. Питання було лише в тому, в якому раунді це відбудеться", - сказав він.

"У мене все було під контролем, тим не менше, я здивувався дивовижній стійкості поляка. У нього міцне підборіддя", - цитує Віталія sport-express.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 13:08   #205
симчич
Moderator
 
Аватар для симчич
 
Реєстрація: 14.09.2010
Дописи: 6.630
Ukraine
Типово

Кличко-молодший може вийти в ринг проти Хеленіуса чи Мормека

Чемпіон світу в трьох вагових категоріях українець Володимир Кличко назвав імена кандидатів на бій з ним.

"Хотів би вийти в ринг проти американця Кріса Арреоли, фінна Роберта Хеленіуса й Олександра Повєткіна. Ще один з кандидатів - француз Жан-Марк Мормек, що відправив свого часу Девіда Хея в чистий нокаут.

Зараз ми розглядаємо список з декількох кандидатів, і думаю, що наступного тижня вже оголосимо рішення", - цитує Володимира sportbox.ru.
__________________
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ!
симчич зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 13:12   #206
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Вага Кличка у бою з Адамеком була нижче офіційної?

Чемпіон WBC Віталій Кличко "переміг Томаша Адамека його ж власною зброєю": був легкий на ногах, рухливий і наносив безліч ударів, обійшовши за цими критеріями вихідця з легшої вагової категорії поляка, повідомляється в матеріілі на сайті телеканалу RTL.

"Великий боксер був швидше маленького упродовж усієї дистанції. Віталій робив з Адамеком усе, що хотів" - злегка здивовано констатував експерт-коментатор бою Луан Краснічи. Щоб нівелювати сильні сторони суперника, Кличко цілеспрямовано працював над зменшенням бойової ваги і, показавши на зважуванні 110,2 кг, на бій з Томашем Віталій вийшов, згідно з його власними даними, з вагою в 107 кг Таких вагових показників у Віталія не було з 28-річного віку.

Усі чемпіонські бої боксер провів у рамках 111-114 кг, пише allboxing.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2011, 16:50   #207
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Наталія Кличко: Я бачу, що Віталій чим старше стає, тим краще і сильніше боксує

Дружина чемпіона світу у надважкій вазі за версією WBC Віталія Кличка Наталія розповіла, що не сумнівалася в перемозі свого чоловіка над поляком Томашем Адамеком.

"Не можу сказати, що це дуже приємно, коли більшість уболівальників в залі уболівають проти мого чоловіка. Але я не відчувала ніякого дискомфорту або проблем. Я відчувала підтримку українців, що приїхали у Вроцлав. І була повністю упевнена, що Віталій переможе.

Знаєте, я бачу, що Віталій чим старше стає, тим краще і сильніше боксує. Як хороше вино, яке з роками стає тільки краще. Він знову переміг безперечно, з явною перевагою.

Запитуєте, як довго ще Віталій боксуватиме? Я відповім вам так: яке б рішення не прийняв чоловік, я його підтримаю. Віталій завжди знає, що в який час робити. А я завжди буду поруч", - цитує Наталію "Сегодня".
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2011, 20:41   #208
genych
Передовик
 
Аватар для genych
 
Реєстрація: 24.12.2010
Вік: 37
Дописи: 1.765
Рівненська обл.
Мій ресівер: ORTON 4050c
Надіслати повідомлення для genych на ICQ
Типово

Мейвезер: «Льюїс міг би побити Кличка»
Хоча вони «чертовски хороші бійці»

Флойд Мейвезер-молодший поважає майстерність і успіхи братів Кличків, однак вважає, що зараз у них немає гідних супротивників, які могли б скласти їм конкуренцію. Габарити і міць братів Володимира і Віталія, помножені на техніку, роблять їх непереможними для сучасних супертяжів. Однак якби Леннокс Льюїс продовжив кар'єру, Флойд поставив би саме на нього.

«Думаю, брати Клички біса хороші бійці, - сказав Мейвезер boxingscene.com. - У них набагато більше досвіду і вони набагато-набагато крупней своїх суперників. Якби Леннокс Льюїс продовжував кар'єру, думаю, він міг би побити їх обох. Знаю, що з одним він і так бився, але, думаю, він міг би впоратися і з другим ».
__________________
Не можна знати все, достатньо розуміти. .
genych зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 14.09.2011, 21:39   #209
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Володимир Кличко оплачує лікування колишнього суперника

Відразу після поразки від Росса П'юріті в 1998 році нинішній чемпіон IBF, WBA і WBO в суперважкій вазі українець Володимир Кличко провів зустріч із чорногорцями Зораном Вуйечічем.

В даний час Зоран страждає від хвороб, пов'язаних з ушкодженнями головного та спинного мозку, зокрема, від розсіяного склерозу.

Володимир Кличко, який дізнався про хворобу колишнього суперника, вже тричі відправляв Зорану чеки на суму 10 тисяч євро, тому що у самого чорногорця і у його сім'ї немає грошей на лікування, пише allboxing.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 16.09.2011, 13:41   #210
sacha
Передовик
 
Аватар для sacha
 
Реєстрація: 12.07.2011
Вік: 45
Дописи: 1.512

Мій ресівер: globo 4100c
Типово

Хей: У Віталія Кличка не вистачить мужності вийти проти мене

Віталій Кличко поступається екс-чемпіону світу Девіду Хею за кількома параметрами, тому не вийде на ринг проти британця.

Про це сам англійський боксер заявив порталу Fightnews.com.

"Хочу битися з Віталієм, але сумніваюся, що в нього вистачить мужності вийти проти мене на ринг. Втім, якщо це все-таки відбудеться, я нокаутую українця", - каже він.

"Я зроблю з ним те ж саме, що він робив з Адамеком. Після поєдинку він зможе спокійно займатися політикою, забувши про бокс", - додав Хей.

"Бій з Володимиром? Та він тільки й робив, що уникав боротьби, клінчував. Я краще. Я б'ю сильніше, ніж обидва брати Клички разом узяті, я швидше, пластічнєє", - цитує Хея sports.ru.
__________________
sacha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 04:49.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум