SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Офтопік (теревеньки)

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 20:03   #1
sat-prof
Administrator
 
Аватар для sat-prof
 
Реєстрація: 14.12.2009
Дописи: 6.635
Ukraine
Мій ресівер: Opticum 9500HD Enigma2 (ACC Авангард) +Openbox X820 (Dir320)
Надіслати повідомлення для sat-prof на ICQ
Типово Наші менші друзі.....

Наші менші друзі ....


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив» Антуан де Сент-Екзюпері
__________________
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Цінуйте щирість, а не користуйтеся нею. (sat-prof)

Востаннє редагував D-Misha: 22.05.2015 о 23:24.
sat-prof зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 21.02.2015, 21:31   #691
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Цьом ...

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2015, 19:21   #692
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Де ж це мій господар забарився???

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2015, 19:47   #693
Jethro
Новачок
 
Аватар для Jethro
 
Реєстрація: 05.02.2015
Дописи: 47
Lemberg
Мій ресівер: Orton 9500 (Runigma)
Типово

Jethro зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 25.02.2015, 14:45   #694
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Вони виросли разом ...
Зворушливе фото, до останнього подиху разом ...
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2015, 13:36   #695
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Понад 5,5 тисяч покинутих собак та котів зі Сходу поласували кормом від «добрих сердець»
Небайдужі українці продовжують рятувати чотирилапих, які лишилися на Сході. Загалом у зону бойових дій вже передано 10 тонн сухих кормів завдяки ініціативі «Не залишай нас в АТО». Благодійну акцію, до якої долучаються люди з усієї країни, започаткувала компанія «Кормотех».


Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2015, 19:39   #696
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Щеня, яке дуже любить тебе

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 06.03.2015, 14:37   #697
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Очима військових: солдати й добровольці підгодовують покинутих тварин


У наших публікаціях ми часто розповідаємо історії з зони АТО. Це історії очима переселенців, волонтерів, які вже поїхали, і тих, хто залишається там. Цього разу пропонуємо до уваги історії від українських військових, які проходять службу в зоні АТО.

Війна породжує агресію й горе, проте навіть тут, серед небезпеки та страху є місце для добра. Українські військові, що перебувають у зоні АТО, підгодовують та вивозять покинутих чотирилапих.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Борис Гуменюк, письменник і доброволець батальйону ОУН, розповідає, як військові підгодовують покинутих тварин у Пісках. З цього населеного пункту, який обстрілюють вже протягом кількох місяців, виїхали практично всі мешканці. Тварини подекуди залишились. От ними й опікуються добровольці. «Щоб не говорили, що усього цього не було», – пише він під світлинами.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Він також розповідає, що у батальйоні є чотирилапі добровольці – самі прибились до військових. «Втікаючи від війни, місцеві мешканці покинули своїх чотириногих, от вони й прибилися до нас. Бійці їх годують, навіть, можна сказати, взяли на повне забезпечення, по-людськи розділивши з собаками свій нехитрий солдатський пайок. Ті відповідають бійцям просто таки нелюдською вірністю», – розповів боєць батальйону Борис Гуменюк.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Є й волонтери, які вивозять покинутих котів і собак, повертаючись зі своїх гуманітарних місій на передову. Дніпропетровські волонтери Олена Тимошенко з чоловіком із зони АТО вивезли майже три десятки полишених господарями котів та собак і навіть одну черепаху, яку український боєць знайшов у кинутому будинку. Розбирають тварин по домівках зазвичай такі самі небайдужі люди, які допомагають армії.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

«Діти й тварини – це ті, хто страждають в першу чергу. Вони не розуміють, чому їхній світ змінився, чому їх кинули. Ми відвозимо допомогу, а на зворотному шляху я стараюсь забрати тварин. Зараз це все складніше робити, ситуація в зоні АТО погіршилась…Чому не вивезли домашніх тварин, я не знаю. Я не засуджую тих людей, які кинули цих тварин, я їх просто не розумію. Ну вийми ти ковдру, вийми мішок картоплі, каструлю, візьми собаку. Це ж друг. Але я не засуджую цих людей, я не знаю, як склалась їхня доля», – цитує Олену Тимошенко «Радіо Свобода».

А це вже кошеня Бублик, яке підтримує українського солдата після того, як той отримав поранення в обличчя снайпером. Тому невідомо – хто ще кому більше допомагає!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Ці історії вчать нас головному – людяності. У час, коли в країні йде війна та у суспільстві нагнітається ворожнеча, найважливіше – не піддатися цьому, не озлобитися геть на все. Саме тому ці історії є індикатором того, що ми досі залишаємося у площині побутової людяності та не втратили можливість творити добро.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2015, 14:18   #698
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Я вам подобаюся?

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 08.03.2015, 22:58   #699
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Чотирилапі герої в зоні АТО. Тузик

Продовжуємо цикл публікацій про собак, що живуть в зоні АТО. Сьогодні нас занесло в містечко Дебальцеве Донецької області. Туди ж занесло і героя нашої розповіді – «дворянина» Тузика. Яким чином це сталося, не відомо нікому, навіть самому Тузику.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Цей чотирилапий – дворняга Благородної душі. Тузик змалку живе в таборі і є підопічним військових 25 бригади ВДВ, що дислокується під Дебальцевим. Цей песик, як і майже всі чотирилапі, переймає багато звичок своїх господарів.

«Дивимося якось, а Тузик ямки риє, потім лягає туди. Стали жартувати, що він, як справжній військовий, окопався», – розповідають про свого чотирилапого друга солдати.

А коли ворог починає стріляти з «градів», Тузик одразу стрибає в окоп.

Спочатку, як малий був, у військових крав капці та берці. Підріс – порозумнішав.
Тузика тут люблять, бережуть, діляться найсмачнішим, що є в солдатському пайку. І якби не війна, то можна б було сказати, що живе він як сир в маслі. А коли волонтери привезли чотирилапому нашийник та сухий корм, Тузик став як справжній Туз.
Взагалі, чотирилапі живуть практично в кожному військовому підрозділі. Ось, наприклад, в Маріуполі, в таборі одного з українських добровольчих батальйонів живе ціла сім’я колись бродячих, а тепер «солдатських» собак.

Військові жартома називають цю зграю шведською сім’єю. Там і помісь вівчарок є, і метиси лабрадора. Кого тільки не зустрінеш. Часто не зрозуміло, де чиї цуценята. В чотирилапих малюків один батько, а мам декілька. А всі цуценята однакові – чорні, як вуглики. Військові за ними доглядають, годують і сподіваються, що закінчиться війна, і кожен з них буде мати дім та люблячого господаря.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2015, 11:42   #700
D-Misha
Передовик
 
Аватар для D-Misha
 
Реєстрація: 14.01.2010
Дописи: 3.851
Ukraine
Мій ресівер: х-810,Sat-Integral S-1228 HD
Типово

Знайти Гільзу

«Де мої? Ви не підкажете, куди вони поділися? Ви часом не бачили? Вони були ось тут…»
В районі Іловайська бігає розгублений собака. Здається, шукає когось. Підбігає до солдатів і ніби запитує, чи хто, бува, не бачив його господарів – військових миколаївського батальйону.

Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація! Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!

Історія Гільзи

Вона прибилася до українських військових під час бойових дій на Сході. Колишні господарі, рятуючи себе, покинули собаку. А українські солдати підібрали і назвали Гільза.
Чому Гільза? Більше нічого не прийшло в голову: навколо руїни, порожні гільзи… З часом собака навіть перестав боятися автоматів і вибухів. Став вірним другом нашим бійцям. А коли чув підозрілий шурхіт, повідомляв – гавкав. Військові були вдячній, ділилися з собакою пайками. Ось так Гільза стала нашим бійцем-спецназівцем.

Але одного дня вона загубилася. Це сталося, коли наші потрапили в оточення російських військ: стрілянина, шум. У метушні бою собака пропав.

Спецназівці батальйону «Миколаїв» шукали свою Гільзу. Всі хвилювалися, коли та загубилася.

«Ми втратили найвірнішого друга, через що боліла душа. У нас жевріла надія, що вона жива і ми її знайдемо»,

– розповідає Олег Кошовий, спецназівець батальйону МВС «Миколаїв».

А один з наших військових вирішив розшукати собаку. Він ще раз приїхав на місце, де той загубився, і почав кликати: «Гільза, Гільза!»
Раптом чує – гавкіт. Бачить – біжить! Це неймовірно – вона вижила!
І відчуває: у нього на щоках сльози. Жива! Жива наша дівчинка Гільза.

А та мало з ніг не збила солдата. Так раділа. Стрибала, облизувала йому лице! Чоловік відкрив машину, а вона шусь на заднє сидіння і зачаїлася.

Коли чоловік привіз Гільзу на блокпост, вона, побачивши своїх, – почала вистрибувати кожному на груди й облизувати обличчя своїм шорстким язиком.
Усі були такі щасливі!
З тих пір вірна Гільза завжди поруч. Ні на крок не відходила від своїх господарів. Боялася знову загубитися.

Бійці вирішили одноголосно: собака разом з ними поїде до Миколаєва.

Після того як у вересні спецназівці батальйону «Миколаїв» повернулися додому, разом з ними повернулася і Гільза. Тепер вона живе в навчальному центрі. Хлопці вирішили, що їй краще буде в мирі та спокої. Хоч на війні без своєї вірної Гільзи вони будуть сумувати. Але тут, у Миколаєві вона в безпеці. І це – головне.
S. Собаки, котрих покидають місцеві мешканці в зоні АТО, часто прибиваються до українських військових – стають чотирилапими добровольцями «бандерівських батальйонів».
Бійці по-дружньому ділять з ними свій солдатський пайок, доглядають, наскільки це можливо в умовах війни. А собаки платять їм за це вірністю.
__________________
Доброта-вище всіх якостей.
D-Misha зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Українська мобилизация.Наші рідні їдуть захищать Батьківщину!!! Nalot Офтопік (теревеньки) 2 29.01.2015 01:16


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 20:32.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум